PDA

View Full Version : какво да правя с ИНАТА моля помогнете



malko29zlo
01-22-2008, 16:49
Сега въпросът ми е следният:Имам едно проблемче.С моят приятел сме големи инати и двамата и само се караме заради това :-# Казва ме си че ще правим компромиси но после и заради компромисите се караме.Вообще е много объркано.Моля ако някои има отит да ми каже как да се справя с това,защото адски много го обичам и много ме боли когато се караме :-k :-#

ChErNoKoSkA_
01-22-2008, 17:31
ami sami ste osaznalli, che bez kompromisi nqma da se poluchi .... tolkova li e trudno da pravite kompromisi ... nishto ne gubite, ne e pod nichiie dostoinstvo ... neobrashtai vnimanie, na nqkoi ot drebnite neshta koito kazva i koito te draznqt, premalchavai neshtata zaradi koito ne si struva da se darznish ... ako ne mojete taka se razberete po edna sedmica ediniq da otstapva, a sled tva se smenqite detinsko e znam ama dr nachin ne vijdam .. zavisi samo ot vas

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-22-2008, 17:37
и после като се замислите .... за какво сте се карали и стигате до смешка ...ей хора да общуваш с някой и да се разбираш е поредица от компроси били малки или големи :) научете се да отстъпвате ... трябва да имате много важни и сериозни дела за да не си давате привилеги ... осъзнайте се и зарежете егоизма :-P

malko29zlo
01-22-2008, 18:45
Опитва ме се да не се караме но винаги един от двама та се изнеявя и пак става голяма каща.И двамада се обичаме много и неискаме да се разделяме,но понякога излизаме от релси.За това ви искам съвет да ми кажете някои изпитан метод да се контролирам и да преглъщам нещата които ме дразнят,защото на мен ми е много трудно сама да се справя :cry:

pyfpaff
01-22-2008, 19:07
mii pri men..az sum super inat..ako iskash vqrvaii ogromen inat..pulen nepikis..do predi da sreshna nego. priqtelq mi e syshtiq..i se karame nikoi ne zvani na nikoi iii az mn se promenih..veche sum meka kato pamuk...i toi se promeni maakar i malko..v imeto na lubovta se pravqt kompromisi..maakar i po golemite da bydat ot tvoq straana :)

TheNewReligion
01-22-2008, 19:14
mili4ka pri teb hubavoto e 4e znae6 kakuf e problema vuv vruzkata ti za razlika ot drugi teenageri ... ta neznam kak to4no da ti pomogna ...no moga da ti kaja da se inati6 na inata i da ne mu se dava6 da si pomisli6 4e ako dopusne6 kompromis tova 6te e za tvoe i za dobroto na va6ata vruzka uspeh :smt003 :smt003 :smt003 ::: ::: ::: ::: :::

Krem4eto
01-23-2008, 11:26
Сега въпросът ми е следният:Имам едно проблемче.С моят приятел сме големи инати и двамата и само се караме заради това :-# Казва ме си че ще правим компромиси но после и заради компромисите се караме.Вообще е много объркано.Моля ако някои има отит да ми каже как да се справя с това,защото адски много го обичам и много ме боли когато се караме :-k :-#
Еми и аз с бившия много се карах ;) Е , затова е бивш ;-)

BeBsItO
01-23-2008, 13:52
:smt001 abe znam li... i az si imam edno inat4e .... a i az sma inat. no zaradi nego preodolqvam. 4sno kazano az pove4 eotstpvam, v imeto na tv a d ae se karame :) moje da e tapo... no s nego opraviq nqma :) otstoqva si svoeto do krai :D misiqta nevazmojna da mu nadviq... taka 4e... otstupvam ko da praaa

lwsu
01-23-2008, 13:57
Think outside the box... само работа работа и пак работа.. много бързо ще ти се пречупи ината с малко уорк ;).. пук и щи помогне за други неща в живота.. не сам за връзката ти с половинката.. целта е да ползваш ината си за други неща които са полени.. не да го "изливаш" във вашата връзка ;)..

хоуп че ти хелп.. :idea:

malko29zlo
01-26-2008, 06:07
Много ви благодаря на всички че ми отговорих те и донякаква степен почнах да се променям и нещата се оправят малко по малко.За това едно голямо БЛАГОДАРЯ :grin: :D