PDA

View Full Version : За тена



JuS7^YourS
01-22-2008, 18:13
Идват балове....и естествено всяка от нас иска да е ослепителна..обаче според мен за това е необходимо да има някакъв тен, защото не върви на готина рокля някаква бледа, бяла като мляко кожа. Та въпросът ми е - какви продукти за почерняване ползвате и имат ли някакви странични ефекти, като например кожата да стане оранжева или на петна?

bebeto0o
01-22-2008, 19:14
Em poneje sea e malko trudni4ko to estestveniq na4i da vanem ten po dobre po iskustveniq :D Emi na4i tiq losion4eta na avon sa super ;-)

Marge
01-22-2008, 19:31
Солариума е най-добрия вариянт. Автобронзат и други такива глупости може да ти останат по дрехите, само ще си навлечеш проблеми. Отиваш на солариум, тена става равномерен и много хубав ;)

varnen4e
01-23-2008, 07:05
Аз също предлагам да ходиш до бала на солариум... ;) Най- добре ще е ... :)

Terorist
01-23-2008, 07:15
Солариума е най-доброто предложение, само недей да прекаляваш, защото наистина може да заприличаш на препечена филия, а и да се чувстваш така. Отиди някой и друг месец по-рано и направи опит за да видиш какво искаш да постигнеш.

AliceSw
01-23-2008, 07:35
изкуственият тен като цяло е ебати гнусното нещо, и личи, че е изкуствен, все едно крем ли си ползвал или си ходил на солариум...с кремовете има шанс да е неравномерно, или още по-лошо оранжево...а със солариума повечето добиват един сивкав оттенък и сууупер много личи

аз няма да се пека за бала си, дори и да съм синкаво-бяла на фона на другите

Ivs Jonas
01-23-2008, 08:27
hm..solariuma naistina zvu4i dobre, no si e dosta vreden za kojata i ne prekalqvai.

PinkFloydSound
01-23-2008, 13:34
уффф баси демодето...изкуствен тен...толкоз е отвратно...ся е яко да си бял :-D аз съм такава и никога няма да си направя изкуствен тен... :lol: