PDA

View Full Version : Нужно ми е мнението ви :))



pyfpaff
01-22-2008, 18:29
moje bi tova e porednata banalna istoriq za vas..no za men ne e..izpitvam nujda da go spodelq s nqkoi i ako moje da polucha nqkav suvet..shte vi bude mn blagodarna..ta eto za kakvo stava duma..na 15 sum,imam priqtel s koito ne sme ot edin i sushti grad,vijdame se rqdko postoqnno si pishem i se chuvame po skupe.mn go obicham i mislq che i toi izpitva sushtoto..prosto mn me e strah..govori mi kak negovi priqteli spodelqli za gadjetata si s nego,a az dori neznam negovite priqteli znaqt li za men..izobshto znaqt li che toi si ima gadje..nz kak da go popitam..nz kakvo da kaja..predi nqkolko dena my zadadoh tozi vupros zaedno s oshte edin i toi kaza Da,no neznaeh za koi ot dvata mi otgovori s da i posle smeni temata.. nqkoi ot vas moje da kaje che tova sa drebni podrobnosti,no ne ne sa..prosto takav chovek sum moje bi otdavam golqmo znachenie na podrobnostite..no naistina e vajno..shte chakam suvetite i mneniqta vi..

princesa_viki
01-22-2008, 18:44
Здравей.Аз не разбирам какъв е точно проблема,но ти защо мислиш,че той не е споделил със своите приятели за теб?Аз не виждам причина едно момче да не каже на приятелите си,че си има приятелка,нито пък да има нещо срамно.Най-добре ще е да го попиташ директно,а ако отклони темата,тогава пак му задай въпрос от тази тема.Ти няма как да гадаеш,той сам трябва да ти каже,ако има някакъв проблем.
Може да мисли,че ако те разберат ще му кажат например,че така не може да се поддържа връзка....може да го интересува прекалено много мнението им и не иска да го знае...Ти,всички от тук можем само да предполагаме,само той знае как е наистина.
Успех :-)

MiMcHeToOo
01-22-2008, 18:47
Мисля, че след като се притесняваш трябва да говориш с него..

pyfpaff
01-22-2008, 18:57
princesa_viki mii nz i az veche kvi filmi si vkarvam..imam chuvstvoto che shte se poburkam totalno..a imenno moje bi za tova ne e kazal..ne che ima sramno ami..ot razstoqnie..znam li..a me e sram malko da go popitam govorim si mn otkrito i priqtelski no tochno za tova nqkak se pritesnqvam..

Ciara_
01-22-2008, 19:02
Единствения начин да се успокоиш е да говориш с него ;-) просто се престраши и не само с 1 въпрос,а с 1 разговор.Нищо няма да изгубиш повярвай ми :)

анонимка
01-22-2008, 19:06
Той е с теб , не е нужно всички да знаят ;) Щом това те притеснява изяснете нещата,питай го директно,в прав текст , а не с заобикалки и тем подобни ;) хайде успех :smt003

marmalad4e
01-22-2008, 19:08
Единствения начин да се успокоиш е да говориш с него ;-) просто се престраши и не само с 1 въпрос,а с 1 разговор.Нищо няма да изгубиш повярвай ми :)

+1 напълно съгласна :wink: без разговор не върви

pyfpaff
01-22-2008, 19:11
i toi tova mi kaza che e s men..che me obicha nz si kakvo..dori 1 pyt bqhme v negoviq grad otivahme na kafe i toi e tyka shte sa sichkite mi priqteli kaza go seeno ne iska da xodim i az vikam ok nqma da vlizame shtom neshtesh i toi ne be np i posle go pitah sram li te e ot men kvo..i toi est vika ti si nai hubavoto momiche na to svqt ala bala..obache..az typata pak se chudq kakvo da pravq :D mn sum zle...mersi mn za mneniqta vi

the_uNf0rgIv3n
01-23-2008, 11:04
Мисля, че след като се притесняваш трябва да говориш с него.. И аз мисля така. След като толкова много го обичаш значи можеш да му кажеш всичко. "Обичам те" не се свежда само с това "много те желая". Трябва всичко да се говори, имам предвид проблемите и т.н.

Anarion
01-23-2008, 12:24
Без директно да го попиташ, няма как да разбереш ;) А относно виждането - няма ли да е по - добре за вас, ако се виждате по - често?

princesa_viki
01-23-2008, 12:26
Без директно да го попиташ, няма как да разбереш ;) А относно виждането - няма ли да е по - добре за вас, ако се виждате по - често?
Ти така го каза,все едно че от тях зависи.Предполагам,че ако зависеше от тях,нямаше да се разделят :P

pyfpaff
01-23-2008, 14:47
ami sys sig shte e mn po dobre..za celta dori kandidatsvah v uchilishte v negoviq grad no ne me prieha..i naistina ne bihme se otdelqli 1 ot dryg ako mojehme..no ne vsichko zavisi samo ot nas..mislq che dr sedmica shte se vidim i togava veche shte izmislq nqkak da go popitam..mersi mn za mneniqta vi..ii stiskaite mi palcii :P