PDA

View Full Version : Клепач



UniteX
01-22-2008, 19:12
Ае нещо сякаш имам под десния клепач, понякога като премигвам ме наболява леко. Да не е ечимик??? Гледах са на огледалото сякаш нещо ми се е подуло под клепача. Даите няква идея кво може да е това

Terorist
01-22-2008, 19:18
ако се появи бял връх на клепача значи е ечемик, ако ли не - явно не си вадиш лъжичката като пиеш чай/кафе...

UniteX
01-22-2008, 19:23
A ako не пия нито едно от 2те? :shock: :shock:

bebeto0o
01-22-2008, 19:26
ако се появи бял връх на клепача значи е ечемик, ако ли не - явно не си вадиш лъжичката като пиеш чай/кафе...

:shock: 6to tfa nqkakvo sueverie li e ne sam go 4uvala :shock: :shock: :shock:

Aileen
01-22-2008, 19:38
ако се появи бял връх на клепача значи е ечемик, ако ли не - явно не си вадиш лъжичката като пиеш чай/кафе...

:shock: 6to tfa nqkakvo sueverie li e ne sam go 4uvala :shock: :shock: :shock:

:lol: :razz: Не е суеверие това. Просто Терорист се бъзикаше, че ако авторът/авторката пие чай/кафе и не си вади лъжичката извън чашата е възможно лъжичката да го/я пробожда в окото. Но явно някои това не го схващат. Само сега не скачайте да викате, че авторът/авторката на темата не е толкова тъпа, че да не забележи, че лъжичката й се забива в окото - човекът просто се бъзикаше.

UniteX
01-22-2008, 19:38
Еися си праих промивка на окото като че ли е по добре. Маи нещо се е разранило ли, абе дано се оправи че кофти. Поне сега като мигам не ме наболява