PDA

View Full Version : Искам тату



petet
01-22-2008, 19:43
Абе от 2 години искам да си направя една татуировка.Ама ддз.Чудя се дали да не отида да ми направят без наще да знаят?Пък кажа ли им,направо да кажа на майка ми да вземе секирата,баща ми по-може да ме разбере ама...
Това не е поредна глупост,която щще отмине с времето... :(

ThunderGoddess
01-22-2008, 19:52
Върви без вашите да знаят ... особено ако не е на някое място, където да се вижда добре ... предполагам, вече си минал възрастта, когато се къпеш със мама и стига да поискаш, може да я скриеш. Пък и ако вече си на над 18, вашите нищо не могат да ти кажат.

PerfectIllusion
01-22-2008, 20:35
2 godini sa mn vreme za mislene i chudene az minaliq April reshih otidoh i si q naprvih i ne sujelqvam. :smt002 Mnogo zavisi kade shte e.Ti neshto konktretno li si izbrala ??

MaRiNkA_16
01-23-2008, 09:55
Върви без вашите да знаят ... особено ако не е на някое място, където да се вижда добре ... предполагам, вече си минал възрастта, когато се къпеш със мама и стига да поискаш, може да я скриеш. Пък и ако вече си на над 18, вашите нищо не могат да ти кажат.
+1

Glezanka
01-23-2008, 10:32
Това си е твоето тяло и на практика можеш да правиш с него каквото си поискаш ... А пробвай и с вариянта да кажеш,че татоса е временен,едва ли толкова много ще се ядосат после,защото ще е пред свършен факт :)

mhmhmhmhm
01-23-2008, 10:41
Ми аз лично не бих го направила...
и то постоянна
след време ще си кажеш,че е супер грозна
и ще те е яд,че вашите не са те спрели :)
може би ...

A3_CbM_MoMu4e
01-24-2008, 21:10
(към автора)
на колко лета си?

ruski
01-25-2008, 10:22
Ти като се чудиш ние кво? за кво пускаш тема ? ние от каде да знаем, майкати ще беснее ли или нема беснее ...

rakiQ
01-25-2008, 20:31
където и да отидеш ако нямаш 18 год никъде няма да ти направят татуировка без разрешението на родител..

MiSs_DioR_CheRiE
01-27-2008, 14:03
I azum kato tebe ... mn iskam tattoo ... i se re6ih da si napravq bez na6te da znaqt ... e o6te ne sum si q napavila de no sega edna fr mi kaza edno studio na neini priqteli i sig tam 6e hodq 8) 6tom ima6 jelanie napravi si samo 4e na nqkoe mqsto kudeto va6te da ne mogat da q zabelejdat :)

проблемна
01-27-2008, 20:30
здрасти :) Както казаха и по-горе ако е на някое място, където е трудно забележимо от родителите ти си направи и без да знаят :-D Стига да имаш по голям/а брат/сестра или някой вуйчо, чичо и нещо от сорта над 18 ако ти си по-малък :Р А аз съм на 15 ии вчера обсъдихме с мама и лятото ще ходим да си направим и двете :grin:

Amateur
08-08-2008, 00:40
Прави и да не ти пука!

InFaTuAtEd
08-19-2008, 21:04
оххх и аз искам,ама задалжително ли е,ако нямаш 18 да имаш разрешение от родител,защото аз до ся не съм чувала за такова нещо :?

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 22:03
otkajete se ot teq tatuirovki, veche ne e moderno ;]]

evichka_lonelyy
08-19-2008, 22:14
Върви без вашите да знаят ... особено ако не е на някое място, където да се вижда добре ... предполагам, вече си минал възрастта, когато се къпеш със мама и стига да поискаш, може да я скриеш. Пък и ако вече си на над 18, вашите нищо не могат да ти кажат.

+1

slippy
08-19-2008, 22:18
Първо трябва да си сигурна,че я искаш - все пак цял живот ще е с теб. Мисля, че е много глупаво и безсмислено да си правиш тату само защото е модерно или нещо подобно. Татуировката трябва да има някакво значение за теб, да е такава, че като станеш на 50 да не съжаляваш, че си си я направила. А ако просто държиш да изпъкваш с нещо, мисля, че пиърсинга е по-добра идея.

chocoleptic
08-19-2008, 23:07
Петко,недей бе.
Ще ти омръзне бързо.
Ама я кажи каква искаш да е - нещо пинк а у ?
8)

Valkyrie
08-19-2008, 23:14
където и да отидеш ако нямаш 18 год никъде няма да ти направят татуировка без разрешението на родител..

Аз нямам 18, а имам татуси. Нямах и разрешението на родител. Как ли е станала тая работа? :neutral:

TheNewReligion
08-19-2008, 23:32
Искай си, ама не изравяйте стари теми. 8)

Lacey_66
08-20-2008, 09:41
:) Най добре кажи на ваште ако отидеш и си направиш без те да знаят рано или късно ще разберат някак и ще са много разочаровани от тва че не си им казал/а и един вид после няма да ти имат доверие ... :)

Zahal4ity
08-20-2008, 12:11
Аз също мн исках татус, мн мрънках на мама, и решихме че ще ми направят ама временна и ако се харесам др лято постоянна! и си удържаха на думата, ся имам голям татус на лявата ръка и мн се кефя, наште също го одобряват и догодина ще ми праят истински :grin: Ей тва се казват родители ;)

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 13:36
как може да насърчавате момичето до си прави татуировка без техните да знаят :shock: без разрешение от родител могат да те приемат само в долнопробно студио и един Бог знае какви усложнения могат да настъпят.А ако случайно я видят,какво ще правиш,не знам замисли се по-този начин губиш доверието им! Обеди ги,ако толко силно искаш,да те подкрепят,кажи им,че това е важно за теб и ще го направиш независимо дали със,или без тяхната помощт.На колко си?

N0_feAR
08-20-2008, 20:26
с или без тяхното разрешение ако си под 18 без мама и тате няма ти направят татус, освен ако е в някое нелегално, мръсно и пълно с аматъори-татуисти студио

Valkyrie
08-21-2008, 00:10
с или без тяхното разрешение ако си под 18 без мама и тате няма ти направят татус, освен ако е в някое нелегално, мръсно и пълно с аматъори-татуисти студио

Оффф, много знаете и вие. Ще постна снимки на някой мой накрая (както вече казах, нямам 18 ). Който търси, намира. Легално, нелегално - има хора, които си вършат работата добре, дори върху деца, без знанието на мама и тате. Татусите ми са нереално красиви.
Мога да насърчавам момичето да си направи татус без знанието на родители колкото си искам (въпреки че досега не съм я насърчавала). Защото това може да е важно за нея, а те да не я разбират. Защото това ще е изява на личността й. Защото това ще я направи щастлива. Разбира се, не я насърчавам, щото не знам к'ъв й е случая.

BePoHuKa
08-29-2008, 04:43
Аз пък искам да си пробия пъпчето и езика :)И също се чудя дали да отида без да им кажа..