PDA

View Full Version : Малкуу Помощ



TraviS_
01-22-2008, 20:05
начи...писша тука шот нз къде другаде да се обърна зъ помощ...начи проблемът е следният... една моя близка приятелка е суперр мн влубена в 1 момче но нъ това момче дори не му пука за нея но тя го обича ,,, тъ пиша тyка за да ми дадете съветчета как да гуу забравии ,,, хмз с доста момчета е ходила през този период ,но не го е забравила ,,,тъ трябва нешуу дрр кат идея ;[ ПЛС ХЕЛП !! ;[ 8-[ 8-[ 8-[

mila_pila
01-22-2008, 20:20
Ако ми го преведеш на български, може и да ти дам някакъв съвет.

wEar4o
01-22-2008, 20:41
tas priqtelka si ti poznah nali i nz ot kade si no mn negramotno pishesh a za zabravqneto nqma da mojesh da go napravish shtom si bila s mn drugi za dago zabravish i ne si uspqla nqma da stani uspeh spored men nqma da e skoro

TraviS_
01-23-2008, 03:51
tas priqtelka si ti poznah nali i nz ot kade si no mn negramotno pishesh a za zabravqneto nqma da mojesh da go napravish shtom si bila s mn drugi za dago zabravish i ne si uspqla nqma da stani uspeh spored men nqma da e skoro
Не позна :Д ... наистина съм писал темата за една приялка за да може някак си да го забрави !

kakaomen
01-23-2008, 05:54
По дяволите пиши нормално!!! :-x

koalka
01-23-2008, 06:24
Eми, то е ясно, че така изведнъж няма да стане.Просто трябва да се опита да го забрави, да мисли, колкото се може по-малко за него и т.н.

bibo
01-23-2008, 07:16
1.Написваш на лист всички негови отрицателни качества
2.Когато го видиш го подминаваш,без дори да го погледнеш
3.Винаги когато се сетиш за него си казвай-щом не ме обича,значи не ме заслижава
4.(Най-важното)Намери си друг.Пробвай с някой друг който харесваш поне малко(не можеш да ме убедиш че няма такъв) =P~ \:D/

slun4evo
01-23-2008, 07:27
Първо ще ти дам една друга идея:Научи се да пишеш!
Така, сега по темата.Ами няма определен начин, това ще стане с времето, просто ще осъзнае, че той не я обича, но ще е нужно време. Сега единственото, което може да направи е да излиза повече, така няма да мисли толкова за него. Успех! :)

MiMcHeToOo
01-23-2008, 08:00
Е как да забрави.. То си идва само с времето беее :-s

Zodiac
01-23-2008, 08:13
Е как да забрави.. То си идва само с времето беее :-s
MI ne sum sigoren do predi polowin godina hareswah edno momi4e ot klasa mi.....sabrawih go no sega ei me tuk i pak si ia hareswam :grin: .Po temata ot kude snae6 4e mom4eto ne ia hareswa. . . . . twa 4e ia podminawa ei taka ne sna4i mnogo i as biha predi taka....sramejliw ne gubi nadejda. . . . . predi da ne kaje TWURDO NE ako e umen niama da si gubi 6ansa

Presley
01-23-2008, 09:10
тЪ кфо стана

Just_say_no
01-23-2008, 09:57
иби съ ф гъзъ #-o

TraviS_
01-23-2008, 10:14
Е как да забрави.. То си идва само с времето беее :-s

(rofl) tq okolo god se opitwa da gu zabrawi !!! :(

TraviS_
01-23-2008, 10:17
Първо ще ти дам една друга идея:Научи се да пишеш!
Така, сега по темата.Ами няма определен начин, това ще стане с времето, просто ще осъзнае, че той не я обича, но ще е нужно време. Сега единственото, което може да направи е да излиза повече, така няма да мисли толкова за него. Успех! :)

първо нарочно пиша тъка ... тфа си е моя стил нъ писане мой си раоти....

тои и е казвал буквалну да си гледа работата мн пъти тъка че тя знае че тои не я хар !!!ве4е год се опитва да го забрави :( и излиза достаа но се пак...неиното е труден слу4аи за тва се обърнах към вас !!!!

the_uNf0rgIv3n
01-23-2008, 11:01
Да пишеш по този тъп начин никак не е гъзарско. ](*,)

По темата - или да се опита да се върне при него или другият вариант е да срещне по-голяма любов, което на практика не зависи само от нея.

Krem4eto
01-23-2008, 11:25
Може дъ си намери някое занимании,кату например да ходи нъ народни танци и тъкива неща ;-)

TraviS_
01-23-2008, 11:49
Може дъ си намери някое занимании,кату например да ходи нъ народни танци и тъкива неща ;-)

emm twa e hubawo predlojenie uba4i tq ve4e hodii :D:D:D utadvana daje :) se pakk 10xXx zy predlojenieto ;]

TraviS_
01-23-2008, 11:52
Да пишеш по този тъп начин никак не е гъзарско. ](*,)

По темата - или да се опита да се върне при него или другият вариант е да срещне по-голяма любов, което на практика не зависи само от нея.

ne sym kazyl 4e e gyzarsko prosti si iam moi si still ne samo ny pisane :P :] my ne goworim za mene ...

tq ve4e e hodila s superr mn mom4eta prez tozi period,s mom4eta koito gi e haresvala (no malku) i se pakk sig god ve4e ne gu e zabraila toq !!!! :@

TheNewReligion
01-23-2008, 15:48
offff ima li zna4enie da li ima pravopisni gre6ki ? vajnoto e 4e momi4eto vi ima doverie i iska suvet !
otnosno problema:

1.pogovori s neq
2.obqsni i ti kakfo misli6 ako e bnujno za dokazatelstvo otidete pri mom4eto i go pitaite da li mu puka ! moje da zvu4i bezumno , no tova bi moglo da q ozlobi pone malko i da se raZBEre ot duma !

JoeBanana
01-23-2008, 16:05
чувал съм, че с подходящия волтаж много спомени си отиват
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif
за повече информация се консултирайте с луд учен

bebchity
01-23-2008, 16:22
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

So unbelievable love..
01-23-2008, 17:44
чувал съм, че с подходящия волтаж много спомени си отиват
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif
за повече информация се консултирайте с луд учен

:-D и аз така мисля

TraviS_
01-24-2008, 08:29
offff ima li zna4enie da li ima pravopisni gre6ki ? vajnoto e 4e momi4eto vi ima doverie i iska suvet !
otnosno problema:

1.pogovori s neq
2.obqsni i ti kakfo misli6 ako e bnujno za dokazatelstvo otidete pri mom4eto i go pitaite da li mu puka ! moje da zvu4i bezumno , no tova bi moglo da q ozlobi pone malko i da se raZBEre ot duma !

tctctct ne symm momi4e we :@ :D:D:D tCcc glei gi plus twaa sym naro4noo dopusnall tiq greshkii moi si raotii ...

goworil sym s neq ...i s negu sme goworili i i e kazvall 4e nqmatt shanss i da ne se upitwa pove4e :( se nqkwi ei takia ....

TraviS_
01-25-2008, 09:36
em sig nqma kakwo da se praii naprai ,.,.,., emm ....