PDA

View Full Version : Питам аз - колко време издържате... :Р



abo
01-22-2008, 20:48
Е, нека сега всеки с чиста съвест да си каже колко най-дълго се е ебал преди да свърши... ;) 8-)

vvs_go
01-22-2008, 21:00
okolo 90 min

Crus
01-22-2008, 21:08
Какъв е този глупав въпрос?

По-скоро въпроса е:
Колко пъти момичето е свършило преди ТИ да свършиш?



А за горния пост - 90 мин ... после тряя да те е болял хуя няколко дни. Отвори си учебника по физика и прочети урока за "Триене и сила на триене".

WaKo
01-22-2008, 21:09
2,5-3 часа - след първия половин час обикновено преставам да си го чувствам и после не е проблем колкото искам, ама няма много смисъл

amatorium
01-22-2008, 21:28
Какъв е този глупав въпрос?

По-скоро въпроса е:
Колко пъти момичето е свършило преди ТИ да свършиш?



А за горния пост - 90 мин ... после тряя да те е болял хуя няколко дни. Отвори си учебника по физика и прочети урока за "Триене и сила на триене".

+1 Ne svurshvam predi tq da e dostatuchno zadovolena. Obiknoveno momicheto samo si iska nakraq da te svurshi ako e poluchilo kolkoto trqbva. A za vuprosa kolko dulgo nai-mnogo otnovo shte se vuzdurja ot komentar.

Swingswing
01-22-2008, 21:58
Ми давам докато милото не каже, че иска да свърша :oops: .Около 15-20 минути в повечето случаи и искам още, но ми е приоритет на нея да и е по-хубаво.

sentient_
01-23-2008, 05:11
Ами най-дълго е било 30-40мин ;-)

abo
01-23-2008, 12:00
ами... какво да ви кажа... силата на триене не ми действа. просто дамите са достатъчно влажни, за да правят сцеплението поносимо... обаче по някое време доскучава и идва време за дългоочакваната цигарка... :-| а иначе - прави сте - времето не е особено важно - трябва да има кеф... :P

krem4et0
01-23-2008, 12:05
Щом свършва бързо, значи му харесва и го възбуждам, това увеличава моята собствена възбуда и резултатът е в някои случаи взаимно достигане на сексуалния пик или с други думи оргазъм едновременнно! А по-хубаво от това няма. Иначе помня актове около 2 часа, над час, но определено не са били така задоволяващи за мен, както тези около 15-20 минути......

Bernabeu
01-23-2008, 17:28
Щом свършва бързо, значи му харесва и го възбуждам, това увеличава моята собствена възбуда и резултатът е в някои случаи взаимно достигане на сексуалния пик или с други думи оргазъм едновременнно! А по-хубаво от това няма. Иначе помня актове около 2 часа, над час, но определено не са били така задоволяващи за мен, както тези около 15-20 минути......

BRAWO! ewala muci! towa e nai-wajnoto! i e hubawo kogato momi4e go razbira! :grin:

Lorelei
01-23-2008, 17:32
Ami moje bi 30-40 minuti.Ne sym fen na nqkolko chasovoto lashkane,moje da se kaje che dori mi omryzva,izmorqvam se,a i sled kato svyrsha edin,maksimum do dva pyti,izgubvam jelanie i predpochitam da svyrshva :P

Sun_Shine`f
01-23-2008, 17:33
Това не мисля, че трябва да е повод за хвалба при момчетата. Даже напротив :-D

suunlight
01-23-2008, 18:53
Такива теми много (последната от преди 3 дни) .. ппъълни със реклами .. :!: :!: [-(

Ice_Queen_
01-23-2008, 18:57
m00rnInGstaR]Такива теми много (последната от преди 3 дни) .. ппъълни със реклами .. :!: :!: [-(

Аз се кефа кви супермени имаме тук ! :D

DevilWish
01-23-2008, 20:16
Емииии с първият ми интимен партньор винаги към час ,час и нещо и аз много се кефех ,но определено не съм получавала толкова удоволствие колкото сега ,а сегашното е за по 30 минути максимум може би ,но с 2 "рунда" ;)

sexnaeks
01-23-2008, 22:38
Какъв е този глупав въпрос?

По-скоро въпроса е:
Колко пъти момичето е свършило преди ТИ да свършиш?



А за горния пост - 90 мин ... после тряя да те е болял хуя няколко дни. Отвори си учебника по физика и прочети урока за "Триене и сила на триене".

+1 Ne svurshvam predi tq da e dostatuchno zadovolena. Obiknoveno momicheto samo si iska nakraq da te svurshi ako e poluchilo kolkoto trqbva. A za vuprosa kolko dulgo nai-mnogo otnovo shte se vuzdurja ot komentar.

- хаха да те боли хуя от 2 часово ебане няколко дни...личи си че поебвате редовно и разбирате физиката - аз на бала спах с едно момиче от класа ми и 2 1/2 часа не можах да свърша.признавам че беше отегчително да се напрягам 30-40 мин да свърша ама в крайна сметка накрая си умрех от кеф-малкия как избуши кочината и я олисках цялата и тя направи някаква мн жалка физиономия и след тва слязохме доло да закусим и 2 часа треперим а тя няква почервенела по бузките и гледа хем гузно хем ме мрази че толко време я ръчках.и въпреки че като цяло не ми се е запечатало като най-любимият спомен в главата ми-тази случка си имаше своето очарование.ОСНОВНАТА ми мисъл е че хора всякакви - нормални,извратени,нинфома ни и съответно предпочитания всякакви - не можете ей така да въведете някакво всеобщо определение за хубав секс (било то в пози , вид секс или пък времетраене) и да го наложите на всички - просто защото вие сте различни от останалите

п.с. да имаш хуй хубавото е че почти сигурно ще свършиш - за разлика от това да имаш пиче , но лошото е че понякога малкия не ще да се събуди - та примерно ако еба момичето което би ми се изсмяло ако малкия не ми се събуди би ли трябвало да ме интересува тя колко е задоволена - би ме интересувало само ако е заслужила любовта ми

jotitu
01-23-2008, 23:35
много разлчно с приятели ми сме карали по час и нещо, но определено на края бях доста изтощена и не ми се мислеше за секс изобщо.. иначе около 40 мин 8) предостатъчно са

Shmatko
01-24-2008, 00:29
sexnaeks Изрод си батее ама така тряяя. Широка ли и беше пичката че не можа да свършиш или беше няква гадна самата тя? :-D

Аз към час и полувина 2 най-много.

dekovbg
01-24-2008, 05:45
Е, нека сега всеки с чиста съвест да си каже колко най-дълго се е ебал преди да свърши... ;) 8-)
аз свършвам за 26 мин. 39 сек. и 89 стотни .. тва е рекорда ми ианче 26 мин 39 сек и 80 стотни :(


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

quench
01-24-2008, 06:56
въпрос към лигата на "първо й докарвам множествен оргазъм, после свършвам"

как познавате, че не симулира ;) успявате да отчетете последователното свиване на неволевата мускулатура или кво? ;)

хех, поразително много жени се преструват жестоко - нищо, че са на 12-16 години, те се учат от малки ;)

ами ако сте я клатили толкова дълго и скучно, че й е писнало и казва "ооо, даааа, дааа, бейб и, скъпи, даааа, страхотен си, о, боже, не спирай, даааааааа, даааааа" + малко предасване с нокти, увиване на тяло и т.н., за да замаскира по-добре?

хех

ludoto_f
01-24-2008, 06:59
mnogo sa mi smeshni nqkoi ot mom4etata kato kajat 111min :D

quench
01-24-2008, 07:08
от гледна точка на биологията, един акт има за цел да въведе семенната течност във влагалището на женската, така че всеки акт, по-дълъг от една минута и завършващ с коитус, е нормален :) мъже, не се срамувайте :)

desert_eagle
01-24-2008, 07:18
Медицински речник
коитус
полов акт.
на латински език: coitus.
на английски език: coitus, coition.


quench Професори колкото искаш... Ем то би трябвало и започването да е с "полов акт" :D или ти само като свършваш..


П.С. Аз го вдигам за 1 мин, пък как ли продължителността ще е толкова :-D

quench
01-24-2008, 07:20
хех
:smt006 ;)

amatorium
01-24-2008, 09:23
въпрос към лигата на "първо й докарвам множествен оргазъм, после свършвам"

как познавате, че не симулира ;) успявате да отчетете последователното свиване на неволевата мускулатура или кво? ;)

хех, поразително много жени се преструват жестоко - нищо, че са на 12-16 години, те се учат от малки ;)

ами ако сте я клатили толкова дълго и скучно, че й е писнало и казва "ооо, даааа, дааа, бейб и, скъпи, даааа, страхотен си, о, боже, не спирай, даааааааа, даааааа" + малко предасване с нокти, увиване на тяло и т.н., за да замаскира по-добре?

хех

To si lichi koga edna jena svurshva i koga ne. Ako slushash kakvo ti govorqt ili si mislish che kontrakciite na vaginalnite i muskuli sa kriterii za orgazum si mnooogo zle sus sexa 8-)

quench
01-24-2008, 09:25
мхм, такъв съм си, злетак

научи ме, бате

как да я усещам, че свършва?

на теб казват ли ти?

:-)

сладур

quench
01-24-2008, 09:40
да попитам така

всички ли жени, които си чукал, винаги са свършвали?

share your divine wisdom, sensei

amatorium
01-24-2008, 09:54
да попитам така

всички ли жени, които си чукал, винаги са свършвали?

share your divine wisdom, sensei

Vsichki jeni, chak vseki put ne. Nqkoi put i az sum si gledal kefa ili na momicheto ne i e bila naglasata Ok. No imam kum 95% uspevaemost. \:D/ Kato slojish fakta, che chesto svurshvat poveche ot 1 put mislq, che uspqvam da se preborq s inflaciqta :razz:

quench
01-24-2008, 09:56
научи ме на твоя чалъм, моля те

чувствам се сексуално непълноценен, защото при мен момичетата не могат да свършват...

кви движения правиш, как ги докосваш

хайде де, топя раздел нали е за да могат тея, дето знаят, да учат тея, дето не разбират и питат, а аз питам

amatorium
01-24-2008, 10:02
научи ме на твоя чалъм, моля те

чувствам се сексуално непълноценен, защото при мен момичетата не могат да свършват...

кви движения правиш, как ги докосваш

хайде де, топя раздел нали е за да могат тея, дето знаят, да учат тея, дето не разбират и питат, а аз питам

Ha tova mi e 400 mnenie :) Koga sum gi izdraskal tolkova za nqkolko dni neznam. Imam oshte 100 predi da se drasna nadalech ot toq forum 8-) Ako nqkoi iska da se nauchi purvo trqbva da e nabludatelen, lubopiten i da se interesuva. Procheti mi mneniqta. Tam ima malko uliki kum otgovora na vuprosa ti :smt006

quench
01-24-2008, 10:18
о, вярвай, чел съм ги

в смисъл, в началото те мислех за накакъв, дето само се прави на знаещ и можещ, но сега не е така

евала, брато

но все още не виждам картинката напълно

айде де, разкажи

така ще помогнеш и на други момчета, които не могат да се справят добре - а ако научиш и тях на това, и на момичетата, с които спят, ще им е яко, значи ще направиш добро дело, нали?

Alabalaportokala
01-24-2008, 10:23
как познавате, че не симулира

Достатъчно е да и напипаш сърцето. Ако бие с 240 в минута значи си свършил работата.А сега да не тръгнете да броите ударите. То се усеща Сеш се... Това е най лесния метод да хванеш мацката в крачка. Не става само с пишка иска и акъл :D Но чесно казано не ме интересува дали стига до оргазъм и дали симулира, нали аз си правя кефа... :-P

bungle
01-24-2008, 10:26
При усилено пъшкане, както и гърчене, и без огразъм пак мога да ти докарам сърцетуп. 8-)


Друг е въпросът, че аз никога не симулирам. :D
А вие, дечковци сте много зле, защото само говорите, а всъщност работата е мноого зле.
Айде, успех в четенето на Уилипедия и меренето на форумни пишки. 8-)

Alabalaportokala
01-24-2008, 10:34
[quote="bungle"]При усилено пъшкане, както и гърчене, и без огразъм пак мога да ти докарам сърцетуп. 8-)


Така си е. Но не можеш да докараш сърцетуп, както при уплаха, стрес, оргазъм. Щом си стигала до оргазъм знаеш как ти бие сърцето тогава и как когато се мъчиш на сила. Жените колкото и добри лицемерки да сте мъжа трябва да е шматка че да не усети кога симулираш и кога не

bungle
01-24-2008, 10:35
Тъй като аз не съм симулирала не мога да ти кажа дали сърцетупът ми ще се доближава до този при оргазъм. Може пък да съм скрита лимонка. 8-)

Alabalaportokala
01-24-2008, 10:41
Това е все едно да заповядаш на мозъка си. Защото мозъка ти прави така че сърцето да бие усилено когато стигаш до оргазъм. Той е източника на това удоволствие . Произвежда хормон на удоволствието наречен допамин. Някой хора твърдят че всъщност мозъка е най - големия полов орган на земята. Малцина ще ме разберат
Абе...
Успехи в симулацията :D

quench
01-24-2008, 10:44
аз не разбрах

и аматориум не ми отговори на въпроса

:cry:

amatorium
01-24-2008, 10:58
Hm. Ami formulata e slednata: Zaintriguvash, sublaznqvash, otpuskash, predrazpolagash i nakraq mujkoto dostoisstvo vlagash.

Purvo trqbva da e sexualno zaintriguvana i da ima jelanie. Kakto spomenah chrez intriga, raznoobrazie i malko sexualna gavra. Vajnoto e suznanieto i da e prevuzbudeno. Da q karash da napravi neshto, koeto moralnite i baieri sa q spirali. Kogato e gotova i q pogreesh i malko v legloto si ti. Mojesh da poznaesh koga e dostignala momenta po otpuskaneto i. Povedenieto i leko se promenq i tq za moment se ostavq da se naslajdava. Toplinata i se promenq. Stava goreshta. Zachervqva se izvednuj silno. Ima dosta simptomi. Trqbva da sledish malko i postepenno se useshta. Obiknoveno jenata kogato dostiga tozi moment ne kreshti kato po filmite. Samo pushka i stene. Ponqkoga si hape prustta dori 8)

quench
01-24-2008, 11:04
явно си бил с много истински жени и те също са останали доволни

благодаря ти, сега със сигурност ще се постарая да приличам на теб в леглото

това са ценни съвети, които всеки мъж трябва да знае!

:smt006

SINDEL
01-24-2008, 11:06
Hm. Ami formulata e slednata: Zaintriguvash, sublaznqvash, otpuskash, predrazpolagash i nakraq mujkoto dostoisstvo vlagash.

Purvo trqbva da e sexualno zaintriguvana i da ima jelanie. Kakto spomenah chrez intriga, raznoobrazie i malko sexualna gavra. Vajnoto e suznanieto i da e prevuzbudeno. Da q karash da napravi neshto, koeto moralnite i baieri sa q spirali. Kogato e gotova i q pogreesh i malko v legloto si ti. Mojesh da poznaesh koga e dostignala momenta po otpuskaneto i. Povedenieto i leko se promenq i tq za moment se ostavq da se naslajdava. Toplinata i se promenq. Stava goreshta. Zachervqva se izvednuj silno. Ima dosta simptomi. Trqbva da sledish malko i postepenno se useshta. Obiknoveno jenata kogato dostiga tozi moment ne kreshti kato po filmite. Samo pushka i stene. Ponqkoga si hape prustta dori 8)


:D Аз викам.

quench
01-24-2008, 11:12
да бе да

няма начин, ти си значи такава от филмите... не си истинска

всъщност, сигурно се зачервяваш и отпускаш, но ти е толкова добре, че мислиш, че викаш....

SINDEL
01-24-2008, 11:17
Не бе, симулирам, не разбра ли? :D
Сега оба4е ще мога да го правя по-ка4ествено - ще си хапя пръста.. :-P

quench
01-24-2008, 11:32
обаче странното е, че пи толкова много жени, с които пичът е спал, все пак се е получавала една и съща реакция, пък някои, по странно съвпадение, са си хапали и пръста

абе явно има неква подробност която ми убягва, но 101% вече ъм сигурен, че има 1-2 метода, които със сигуност карат жените да свъшват и като ги знаеш, получаваш едни и същи резултати!

супер!

amatorium
01-24-2008, 12:32
Kazvam samo nqkoi ochevidni simptomi. Nikude ne sum kazal, che vsichkite si hapet prustite ili che nikoq ne vika. Mainata mu. Poveche nqma da davam suveti po temita.

quench
01-24-2008, 16:27
о, защо отдръпна сияният си лик от нас? с какво го заслужихме?!

:D

Crus
01-24-2008, 22:25
quench развали темата с глупавата си ирония.

amatorium
01-24-2008, 22:44
Reshil sum da pisha 500 mneniq i sled tova ofeikvam. Kakto i da e. Shte ostavq na strana normalniqt fakt, che e normalno polovinata da sa suglasni s neshto, a drugata polovina ne. Ne pisha tuk, za da se hvalq ili da si izsmukvam prez prustite mexikanski sapunki. Spiram s opisaniqta i po temata.

Za oralnata. Ezika trqbva da e nejen i igriv. Nqma nujda ot grubi smukaniq i hapene na tova nejno mqsto. Malko s otpusnato eziche i razbira se igra vurhu klitora. Prustchetata moje da se vluchat vutre v pu*kata i ako imate jelanie stimuliraite G tochkata (ne vsichki momicheta chuvstvat tova udovolstvie no kato cqlo deistva). Za da q namerite vkaraite prustche vutre i opipaite po stenata pod korema. Shte q usetite - grapavi tvurdo "petno". 2 prustcheta igrivi i 1 eziche v danci divi ... i taka prosto momicheto shte vdigne parata i dihaniqta. Posle veche mojete da q obladaete i orgazmut e blizo. Produljete po vreme na sexa s dobur dopir galene i celuvki. Ustata, vratleto, uhoto. Budete otpusnati i mislete za neq. Nqma da vi doide tolkova lesno kogato ste susredotocheni v useshtaneto kak q galite i tq zadovolqvate, a tq e potunala v udovolstvieto. Ne i go razvalqite s rezki promeni reakcii i tupi repliki. Prosto se nasladete na rituma i dihanieto i...

Haide dano sum bil polezen i dano vsichki sa shtastlivi. Vse pak sexa e udovolstvie, koeto posledstvie nosi radost i usmivki. Budete veseli i se zabavlqvaite bez da se pritesnqvate ot strah ili vuprosi. :D

amatorium
01-24-2008, 22:49
Ups, tova trqbvashe da e v temata za Malki sex taini. :)

fake
01-24-2008, 23:27
amatorium, откъде си :lol: :lol: :lol:

amatorium
01-24-2008, 23:34
Ot Varna.

fake
01-24-2008, 23:38
пу, далече деба 8-)

amatorium
01-24-2008, 23:39
A ti?

rubi
01-24-2008, 23:40
пу, далече деба 8-) :lol: :lol: :lol: :lol:

fake
01-24-2008, 23:41
аз кво? аз лягам да спя

dekovbg
01-25-2008, 05:48
някои хора превърнаха темата в чат....
"от каде си?"
"от варна.ти?"

emviii
01-25-2008, 07:58
Ot Varna.

eto edin sagrajdanin :grin:

po temata sled chas i neshty pochvate da ne si go chustvate i posle vi e tolkova po trudno da svarshite ako vaobshte uspeete :) Pak i na jenite ne im dostavq golqmo udovolstvie posle da ne moat da sedqt :) ili da varvqt :oops:

amatorium
01-25-2008, 23:53
S risk da me opluqt shte podnovq vse pak pisaneto si v temata tozi put e neshto malko po-bezobidno - masajut. Osnovnite tehniki predrazpolagashti elementi na masaja sa podhodqshtiqt moment, podhodqshtata sila i pravilnoto masajirane. Nai-bezobidniqt tip masaj (koito mojete da pravite i na miomiche koeto harevate i ne hodite) e masajut na vrata i gurba. Ta ...
Zapochnete s vrata. Leko pritiskane, otnachaloto slabo, posle malko po-silno, no nikoga ne stiskaite. Masajut se pravi s prusti, za po-stegnatite mesta s 2 prisviti prusta. Ama kakto i da e. Zapochnete s vrata. Raztriite go dobre dokato stignete do pleshkite. Ot pleshkite nadolu muskkulite i grubnaka sa nqkolko grupi s razlichen ugul i trqbva da gi usetite. Purvo vinagi pripluzvaite bavno prusti za da usetite kak trqbva da q pritiskate. Po rubanaka nadolu ot dvete strani i po pleshkite pod perkite perpendikulqrno na lopatkite. Izpolzvaite vurtelivi bavni i razpuskashti vluknata dvijeniq ne natiskaite silno. Pri useshtaneto na zapleteni vlakna raztrivate perpendikulqrno na vlaknata sus sgunati prusti i s vutrelivi dvijeniq. Grubnachnite preshleni se tpuskat s leko pritiskane i raztrivane mejdu tqh. Kogato zapchne celiq grub i grubnaka da se otpuskat mojete da zapochnete s leki galeniq po gurba i vrata. Ako se spravite dobre moje i da poluchite nai-malko blagodarnostta na momicheto, a zashto ne i malka nagrada.

Znam che beshe kratko no se nadqvam v pone obshti linii da sum bil polezen. Vse pak masajut e edna ot nai-priatnite sex taini. 8)

polarmolar
01-26-2008, 09:30
:-o
Hah zavisi ot tova kolko si izto6ten psihi4eski i fizi4eski.
Az li4no sum pravil seansi ot po 4as 4as i ne6to no kogato sum se vru6tal ot rabota (lqtoto) 20 mins i zaspivam koeto e mn kofti ama priqtelkata mi nikoga ne se e oplakvala tui 4e :) :lol:

polarmolar
01-26-2008, 09:32
Ot Varna.

eto edin sagrajdanin :grin:

po temata sled chas i neshty pochvate da ne si go chustvate i posle vi e tolkova po trudno da svarshite ako vaobshte uspeete :) Pak i na jenite ne im dostavq golqmo udovolstvie posle da ne moat da sedqt :) ili da varvqt :oops:
+1

Bankov
02-09-2008, 20:02
Аз наи много сум издуржал 10 мин.............. :( оба4е после веднага правя втори тек и втория тек е колкото си искам време :) :)

lussi
02-09-2008, 20:37
Ne e vajno kolko, vajnoto e kak :P
Dalgoto si gubi 4ara, mai 4as i poluvina mi se stori tvarde...

Smirnoff
02-09-2008, 20:42
Какъв е тоя въпрос бе ебеш докат несвърши и след това и ти сваршваш може и за 10 мин ...

shoon
02-11-2008, 12:56
Към 50 минути 8) не съм свикнал да пускам хронометър като почна :-D

GetNasty
02-11-2008, 13:03
Какъв е този глупав въпрос?

По-скоро въпроса е:
Колко пъти момичето е свършило преди ТИ да свършиш?



А за горния пост - 90 мин ... после тряя да те е болял хуя няколко дни. Отвори си учебника по физика и прочети урока за "Триене и сила на триене".


:razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :grin: :grin:

mi6ito2
02-11-2008, 13:06
Какъв е този глупав въпрос?

По-скоро въпроса е:
Колко пъти момичето е свършило преди ТИ да свършиш?



А за горния пост - 90 мин ... после тряя да те е болял хуя няколко дни. Отвори си учебника по физика и прочети урока за "Триене и сила на триене".


:razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :grin: :grin:

ТЦтцтц детска работа не е вярно това.Аз най-много кам 3 часа естествено с почивчици иначе ми се е случвало и за 5 мин...

alex4o
02-11-2008, 14:13
50 минутки

BrokenHeart
02-11-2008, 15:21
оо аз съм много издръжлива...Докато ми писне 8-) или докато момчето свърши 8-)

coolkiss
02-11-2008, 15:41
Към 3 дена...
При толкова полови атлети тук - просто няма как да отговоря по друг начин...

TH33N
02-11-2008, 17:20
зависи от алкохола преди това..
един път клатих гората с часове.. накрая ми писна и заспах без да съм свършил.. иначе девойката на сутринта беше много доволна.. аз викам.. аре пак.. че снощи не можах да свърша.. оная сподели, че не е в състояние... но следващата вечер си свърших работата :) ;-)
така, че не пийте чак толкоз много :D :D

korabokroshenec
02-11-2008, 17:28
dostatu4no :)

neshty
02-11-2008, 17:56
m00rnInGstaR]Такива теми много (последната от преди 3 дни) .. ппъълни със реклами .. :!: :!: [-(

Аз се кефа кви супермени имаме тук ! :D
:razz: :razz: :razz:

Sv3tLinCetU
02-11-2008, 18:57
наистина не е вжно времето... с различните момчета-различно... с един от последните ми приятели - най-кратко 25 мин най д1лко 1ч. и 40 мин г-д ( за един тек ). важно е и двамата да сме задоволени на макс пък колко време ще е.... :)

FunnYboY
02-11-2008, 19:07
:grin: 10мин - 3 часа :D


Зависи от мотивацията и дали си заслужава мъченето... :P

v3n0ma
02-11-2008, 19:10
90 min

ZaRiBeN
02-11-2008, 19:29
30-45 секунди

miss_91
02-11-2008, 19:51
1 4as i pak ne mojah da svur6a...... :-o

padnal_angel
02-11-2008, 22:20
+1 Ne svurshvam predi tq da e dostatuchno zadovolena. Obiknoveno momicheto samo si iska nakraq da te svurshi ako e poluchilo kolkoto trqbva. A za vuprosa kolko dulgo nai-mnogo otnovo shte se vuzdurja ot komentar.[/quote]


e kak da ne iskash da go napravish s takuv 4ovek na jivo ???

TH33N
02-11-2008, 22:21
e kak da ne iskash da go napravish s takuv 4ovek na jivo ???

е мръсТнице.. недей така.. срамотията... ни тъ и беши срам :D :D

GameFace
02-11-2008, 22:24
В отговор на едно от мненията на 1-ва страница: А в учебниците пише ли за силата на триене в навлажнена среда?

По темата: С чикия преди секс - 2 часа и нещо. Без чикия - 10, 30, 60 мин., зависи и от момичето. :)

TH33N
02-11-2008, 22:28
зависи и от момичето. :)

да де.. ко ти се падне некой кофа.. все едно си хвърлил салам в коридор.. със същия успех може се "чекнеш" и сам - без девойка.. ходи свършвай :razz: :D :D :D 8-)

padnal_angel
02-11-2008, 22:28
e kak da ne iskash da go napravish s takuv 4ovek na jivo ???

е мръсТнице.. недей така.. срамотията... ни тъ и беши срам :D :D


am ni me e sram de kazvam si kot mislia sega momcheto si gi vladee ne6tata nai-malkoto na dumi sus sigurnost :)))

ZaRiBeN
02-11-2008, 22:33
:-s

kirov123
02-17-2008, 14:24
....

amatorium
02-17-2008, 14:52
Аз свършвам за 2-3 мин .... какво да напрая ?
Явно имам проблем...да отида на сексколог ?

Nqmash nujda ot sexolok a ot povechko rukodelie i trenirane na psihikata.

kirov123
02-17-2008, 15:00
....

amatorium
02-17-2008, 15:48
Има и др проблем....това 'ръкоделие' и честото изпразване до което ще доведе също ми пречи , защото тренирам фитнес и нямам желание да онанирам по 3 пъти на ден....пък и да ти кажа, когато съм сам мога и по-дълго да издържа , но когато женскаа почне да ми пъшка в ръцете се превъзбуждам...
Дали няма медикаменти някакви...?

Ami bez rukodelie ot po nqkolko chasa i praktika trudno shte stane. Ne ti trqbvat medikamenti. A i ne prekalqvai s fitnesa.