PDA

View Full Version : Тъпи ситуации...



bibo
01-23-2008, 08:09
Абе гледам,че има всякви безмислени теми и понеже няма ко дапрааа пускам и аз една...Споделете имали ли сте някакви тъпи или смешни ситуации в леглото.На мен ми се е случвало да ми изтръпне крака :D или да си ударя главата в момичето :-| .Даже е имало случай в който момичето беше толкова разгораещено че съдра постера на любимия ми футболист от стената :razz:

wEar4o
01-23-2008, 08:15
az sam si udrql glavata vav stenata i takav udar beshe 4e postoqh 5 min da mi mine :D :D :D

slun4evo
01-23-2008, 08:16
Ами при нас също е имало.Например веднъж скъсах чаршафа с нокти :grin: .Също е имало друга случка, когато той се беше разгорещил и ми удари главата в раклата без да се усети , а отгоре имаше чаши със сок, които не бяхме махнали, те изпопадаха и ни заляха :D голям смях беше :D . Има още много такива. Но най-интересното беше, че докато го правехме му се обади неговия приятел и моя си вдига телефона и си говори докато ме клати, ужас :D

Cvetelina_91
01-23-2008, 08:56
Ами при нас също е имало.Например веднъж скъсах чаршафа с нокти :grin: .Също е имало друга случка, когато той се беше разгорещил и ми удари главата в раклата без да се усети , а отгоре имаше чаши със сок, които не бяхме махнали, те изпопадаха и ни заляха :D голям смях беше :D . Има още много такива. Но най-интересното беше, че докато го правехме му се обади неговия приятел и моя си вдига телефона и си говори докато ме клати, ужас :D


Imala sam podobno slu4ka s telefon samo 4e az mu duhah a toi govore6e...

acidburn1
01-23-2008, 09:06
Ами при нас също е имало.Например веднъж скъсах чаршафа с нокти :grin: .Също е имало друга случка, когато той се беше разгорещил и ми удари главата в раклата без да се усети , а отгоре имаше чаши със сок, които не бяхме махнали, те изпопадаха и ни заляха :D голям смях беше :D . Има още много такива. Но най-интересното беше, че докато го правехме му се обади неговия приятел и моя си вдига телефона и си говори докато ме клати, ужас :D


Imala sam podobno slu4ka s telefon samo 4e az mu duhah a toi govore6e...

Да и на мен са ми духали и тогава ми се обадиха и аз си лафя тя надува кавала :)

gergana_sweet
01-23-2008, 10:32
Веднъж моя ме чука в дупето и на вратата на шкафчето ма огледало.Така бяхме застанали и се виждахме в него.И като видях каква гримаса съмм направила аз пък и той такъв смях ме напуши че... :D

amatorium
01-23-2008, 10:38
Веднъж моя ме чука в дупето и на вратата на шкафчето ма огледало.Така бяхме застанали и се виждахме в него.И като видях каква гримаса съмм направила аз пък и той такъв смях ме напуши че... :D

Abe vse nai-simpatichnite devoiki govorqt nai-predizvikitatelnite neshta. I posle shto mi vurvqt podur dupeto O:)

Anna5339
01-23-2008, 10:56
Охх и на мен ми се е случвало да си ударя главата. . . много неприятно. . . :-D А и иначе ми е изтръпвал крака или ми се схваща. . . мнооого е гадно,особено,когато ти е хубаво. . . . И тогава гледам да сменя позата възможно най-бързо ;)
А другото тъпо нещо е ,като паднахме от леглото с приятеля ми. . . .Тъкмо всичко е 6-любовна игра ала-бала. . . .събличаме се и както се завъртаме и двамата БУМ! от леглото. . . .беше мнооого смешно. . .после сме се хилили супер много време :) :lol: :razz:

lwsu
01-23-2008, 10:56
веднъж като го правихме в колата, на стъклото похлопа чичко полицай, и като погледнах навън имаше сини и червени светлинки... не помня как съм се облякъл и съм говорил с тях, само си спомням че ми обясниха че са в акция по петите на някви дето гледали трева в ройона.. размина ни се както и да е.. оттогава в кола.. нЪц!!

FENKATAA
01-23-2008, 11:10
оо да няма да забравя какво стана преди два месеца някъде както го правихме ии аз съм отгоре и телефона на приятеля ми изъня и той го дигна но то4но в този момента аз не издържах и изпъшках :oops: .. гадното беше че го търсеше треньора му :cry:

i'm so excited!
01-23-2008, 11:13
Охх и на мен ми се е случвало да си ударя главата. . .
в момента такава цицина имам на главата ,че...... :? :D

vaniLL
01-23-2008, 12:23
mene kaot me digashe da em sloji na kuhneniskiq plot i mi izgyrmq glavata mn jestoko v edno ot shkafchetata :-|

suunlight
01-24-2008, 19:19
ей тука ми е забавно .. ;)

koalka
01-24-2008, 19:22
В момента не се сещам за такава случка, само `дето веднъж майка му ни хвана малко преди да правим секс. :D

eu.hyricane
01-24-2008, 19:24
Zlobih se (prah/mlatih 4ekiq, lu6tih kokala, belih banana), i maika i kaka vlqzoha i vazkliknaha "WOW, kakav krasiv 4vorec ima6" i po4nahme da se lubim.. sled tova i tatko doide i me opana dokato opravqh sestra mi.. be6e mn zabavno.. pi6ete mi PM {}

Sticky778
01-24-2008, 20:17
Zlobih se (prah/mlatih 4ekiq, lu6tih kokala, belih banana), i maika i kaka vlqzoha i vazkliknaha "WOW, kakav krasiv 4vorec ima6" i po4nahme da se lubim.. sled tova i tatko doide i me opana dokato opravqh sestra mi.. be6e mn zabavno.. pi6ete mi PM {}

е са пък аз идвам да опъвам баща ти :D :D :D

MaXy_GiRL
01-24-2008, 20:28
:D М аз нямам историйки,но имам по голяма братовчедка и товасе случва с нейния бивш...че значи утиват те у тях, ама той пиян като мотика...и нали там цунки мунки да се събличат и на кака обеците все се закачали и тя се врътнала за малко да ги свали и като се обърнала към него той вече спял...и как на сухичкоооо :-D :-D :-D :D :D :D

aLakaZam
01-24-2008, 20:47
Ония дни ми се схавана жилата на бедрото и трябваше да спрем... баси болката :?

Jeuelle
01-24-2008, 20:53
Не беше в леглото и не беше особено забавно , но сега като се сетя и ме избива на смях :)
...Правихме секс върху масата и така се развихрихме че последното ми стенание беше от падането на пода :( :)

ludoto_f
01-25-2008, 06:30
na nas s moq priqtel ni se slu4i neshto.. nali ebem se misionerskata oba4e divo.. pyrvo 4e razglobihme legloto.. :lol:
i vtoro az nali sym si dignala krakata nagore za da vliza kolkoto se moje po navutre.. i davame.. divo i bqsno.. i po edno vreme gledame.. prezarvativa skusan... :( ii aide eskapele.. :x

dr put az sym mu otgore qzdq go i maika mu mi se obajda.. i az oshte po divo po4nah da go qzdq.. i toi samo "da da" na telefona :D :lol:

drug pyt ebem se tukmo reshihme da smenim pozata.. i 4uvame bashta mu se vryshta / toi ne znae 4e se.. / i dvamata byrzoo se obli4ame aa ne :lol: za malko da ni hvane.. :lol:

_butterfly_
01-25-2008, 08:15
С бившия сме се развихрили върху масата им и изведнъж крака на масата се чупи, а аз на земята. После той обяснявал на майка си, че се счупила като се качил върху нея за да сменя крушката на лампата. :D

vaniLL
01-25-2008, 08:50
С бившия сме се развихрили върху масата им и изведнъж крака на масата се чупи, а аз на земята. После той обяснявал на майка си, че се счупила като се качил върху нея за да сменя крушката на лампата. :D

:-D :-D :-D ние решихме да се въздържим от масата , щото мн лабилна ми се виждаше - стъклена е ... 8)

Lorelei
01-25-2008, 16:55
Ами при нас също е имало.Например веднъж скъсах чаршафа с нокти :grin: .Също е имало друга случка, когато той се беше разгорещил и ми удари главата в раклата без да се усети , а отгоре имаше чаши със сок, които не бяхме махнали, те изпопадаха и ни заляха :D голям смях беше :D . Има още много такива. Но най-интересното беше, че докато го правехме му се обади неговия приятел и моя си вдига телефона и си говори докато ме клати, ужас :D


Imala sam podobno slu4ka s telefon samo 4e az mu duhah a toi govore6e...

Syshtoto.Telefona mu zvynna i kato zapochna da govori reshih da go probvam kolko e izdryjliv...i imashe samo "Aide sled malko shte se obadq." :D
Druga sluchka redovno na zadna si shibvam glavata v stenata,pisna mi veche :P Hiche ne me shtadi ;)
Drugo interesno-Tri zasechki,dve ot maika i edna ot sestrata...ama za tqh sym razpravqla veche :P

DevilWish
01-25-2008, 17:04
Shva6tane na krakata e redovniqt номер ;) То това ще си продължава да става . . . И аз много пъти съм си тряскала главата у стените ;) Също по телефона съм говорила :=))) Абе не се е случвало нещо много лудо.
Само най-лудото беше един път наскоро . . . тъй като с моят приятел правим секс в къщата на един общ познат /тъй като няма къде другаде/ . . . обаче освен нас братовчеда на този също има ключове към къщата . . . и ние си се "любим" ( :oops: ) и изведнъж нашият как е влезнал и отваря стаята и "оОоооОо ,кфо праиш ,бе братски?" хахахахаха и само аз под завивката ,хубаво ,че не беше отворил бързо бързо на цяло вратата :razz: :razz: И нахалника седи и се хили и 2 минути - ОоОО ,Вие как сте ,а-у . . . хахаха

MImSS_MURDER
01-25-2008, 18:10
xaxaxa
ми не стана

TopTa
01-25-2008, 18:52
be sigurno imame mn iscepki s moq, no v momenta se se6tam 4e edin ot purviteni puti na masata koqto e do stana as kakto si bqh legnala i toi ne6to se be6e razgore6til i mi frasna glavata v stenata nqkolko puti podred :D bole6e si ma pone sexa be6e za pomnene su6to :) :) :) :)

Romance
01-25-2008, 19:35
Приятелят ми беше 15 дена на море.И най - накрая с 10 зора го дочаках да си дойде и както не се бяхмем виждали толкова време..И хванах го аз и почваме ся и беше доста добър секс и тъкмо на края да свършим заедно и само го бутнах, станах и започнах да му викам защо ми е заврял потника под дивана...

HardlyAwakened
01-25-2008, 19:40
:D :D :D :lol:

amatorium
01-25-2008, 23:17
Az moq trqbva li da razpavqm? :-P

SMoKe_BoY
01-26-2008, 00:47
Shvana mi se kraka.. :lol: :lol: :lol: i si go ispanah kat struna i stanah ot legloto i pochnah da se tarkam da se chudq kak da se opraq ..
:razz: :razz: :razz: :razz:

vaniLL
01-26-2008, 00:50
Shvana mi se kraka.. :lol: :lol: :lol: i si go ispanah kat struna i stanah ot legloto i pochnah da se tarkam da se chudq kak da se opraq ..
:razz: :razz: :razz: :razz:


oooooo
i na mene mi se sluchva :grin: :grin: :grin: ama ne moga da oredelq kakvo tovhno stava , koeto mi e qsno e samo che 1 niq mui pyrst na leviq krak neshto e defekten i ponqkoga se sluchva :-D

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:11
Shvana mi se kraka.. :lol: :lol: :lol: i si go ispanah kat struna i stanah ot legloto i pochnah da se tarkam da se chudq kak da se opraq ..
:razz: :razz: :razz: :razz:


oooooo
i na mene mi se sluchva :grin: :grin: :grin: ama ne moga da oredelq kakvo tovhno stava , koeto mi e qsno e samo che 1 niq mui pyrst na leviq krak neshto e defekten i ponqkoga se sluchva :-D
И прастите ми се схващат не си дефекна и така трепва трепва и отиа на долу някво и боли докат не се отпусни да го еба и ми разваля инерцията :)

vaniLL
01-26-2008, 01:14
Shvana mi se kraka.. :lol: :lol: :lol: i si go ispanah kat struna i stanah ot legloto i pochnah da se tarkam da se chudq kak da se opraq ..
:razz: :razz: :razz: :razz:


oooooo
i na mene mi se sluchva :grin: :grin: :grin: ama ne moga da oredelq kakvo tovhno stava , koeto mi e qsno e samo che 1 niq mui pyrst na leviq krak neshto e defekten i ponqkoga se sluchva :-D
И прастите ми се схващат не си дефекна и така трепва трепва и отиа на долу някво и боли докат не се отпусни да го еба и ми разваля инерцията :)


prysta mi se izkrivqva napred da kajem ili nazad iii e nqkakva adska bolka 1 pyt kaot stana s moq segashniq taka se strsna , shtot az izpishqh i mi se ponasylziha ochite i toi si pomisli ,che mi e napravil neshto ....
i dokato ne me otpusne , ne moga .... mn e kofti , no veche pone ne se strqska kaot se sluchi :-D

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:17
хахаха обучила си го начи :) а аз кат скоча и ме гледат кат теле в зеле и не смеят да питат кво стаа :) щот явно момичето си мисли че е направила нещо .. ама то биа сгъвки и чупки ама се схващтам и аз устарявам вече :)

vaniLL
01-26-2008, 01:19
hahaha
mi da svikna , kakvo da pravi , seki si ima kusuri :-D o az ne moga da mrydna , kaot me zaboli se svivam kato prebito kuche i chakam da mine ... toi mi bae nqkyde otstrani i taka 8)

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:20
Кво да прай чака си секса момчето :)

vaniLL
01-26-2008, 01:22
a tui mii qsno :P da zemim da lqgame mai mai ... neshto me abolq gyrba , pyk i pochnah mn da se zastoqvam v toq forum , ne e na dobre , nache mi lipsvat socialnite kontakti ... tc tc tc

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:22
Ми аз бях на едно парти и зех некфи раоти и ся не ми се спи

vaniLL
01-26-2008, 01:23
ako stava duma i mene ne mi se spi , drygade mii problema v gyrba :-D

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:26
Ми аз сам се разсплйокал на фотиола пред компа и се чудя кво да правя гледам часът на мама по БТВ Хахахаха смятай..

vaniLL
01-26-2008, 01:27
nenene , ne e nadobre :grin: :grin: :grin: :grin: obache az se maham adi leka meka :)

ludoto_f
01-26-2008, 06:01
nqma takiva slu4ki prosto :? :lol:

bibo
01-26-2008, 06:10
абе вий тука го обърнахте на селска седянка :D :D

ludoto_f
01-26-2008, 06:13
абе вий тука го обърнахте на селска седянка :D :D

bash pa selska :shock: :lol: