PDA

View Full Version : Леко объркана..



Ice_Queen_
01-23-2008, 08:33
Здравейте вс :)

Значи..видях една тема за стриите по-долу и се сетих ,че онзи ден бяхме се събрали компанията и момчетата се лигавиха.Един фр си вдигна блузата ,което което се видяха стриите му и гаджето ми се изцепи : ууу бати стиите си направил / и направи отвратена физиономия../. Изведнъж се сетих че дори аз имам малко стрии тук там,понеже рязко отслабнах..ама на мен нищо не ми е казвал...и така се сдухах.Викам си - той си мълчи , за да не ме нарани,ама не му харесва..Бахти..че дори той има стии..и кво?!....ама пак някво шитаво ми стана :x :cry: :x

Възможно ли е да не му харесва наистина,но да си трае заради мен..знам че е мн тъп въпрос,ама от 2 дена само за тва си мисля..

vaniLL
01-23-2008, 08:39
vyzmojno e , da
no go pravi zashtoto ne iska da te narani
i predpolagam , che e sciknal s tebe i tova ne mu e problem
osven tava gi znaesh momchtetata kak se "narejdat" i "nacepvat" edin drug

taka che , ne se pritesnqvai , vseki si ima po nqkoi dr kusur vyv vynshniq vid :-) :-) :-)

Ivs Jonas
01-23-2008, 08:45
nikoi ne e perfekten i v kraina smetka sig ne go kazva, za da ne te obidi po nqkakuv na4in. no golqma rabota...a i moje da ne mu pre4i...6tom sa se ligavili mom4etata, moje i toi da se e ligavil i da go e kazal na bazik ili ne6to ot sorta.

lwsu
01-23-2008, 08:45
ами зависи дали си споделяте, ако си говорите спокойно за различни неща и още не ти е казал нищо - няма проблеми ;)

не се шашкай, и ако не знаеш да ти обясня - няма да сте перфектни завинаги, хората се променят.. :neutral:

Ice_Queen_
01-23-2008, 08:48
С мен се държи като принцеса..И да знам,4е са мом4ета и т.н...Принципно говорим спокойно за нещата,не 1 сме имали сексуални контакти,нямаме проблеми..ама..

Не ви ли се е случвало да чуете от човек,на който държите/гадже,майка,приятел/ че нещо не му харесва-казвайки го за 3ти човек на вас с отвращение,като знаете че и вие примерно..носите,притежава е или нещо такова , това за което се е отвратил приятелят ви?

CragHack
01-23-2008, 09:01
Са не мога да те разбера къв ти е проблема? Искаш гаджето ти да заобича стриите ли?

Или искаш да почне да ти обяснява директно в очите колко са грозни и всеки път да те наранява?

Нали се държи добре, това е важното. Нали е джентълмен. А иначе всеки си има минуси. Кой стрии, кой пъпки, кой е дебеличък, кой му стърчат ушите...

Важното е как се държи с теб. Защото когато сте гаджета секса не е най-важното. Секса е за 20-30 минути. През останалото време стриите нямат никакво значение, има значение каква си самата ти и какъв е самия той.

Така че няма кво да се притесняваш. Още повече, че доколкото разбирам няма проблем с ерекцията. Ако беше толкова отвратен от стриите ти нямаше да му става 8-)

Сега обаче да не си помислиш, че ако някой път не му стане и стриите са виновни. Както си видяла тук във форума масово се случва понякога да не му стане кура на някой.

Абе изобщо - споко. Немаш никви проблеми.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-23-2008, 09:08
аз не мога какви сте младежи просто :-D стрии и стрии. ... нещо спорт ала бала ... нз ... грозно е разбира се ..

acidburn1
01-23-2008, 09:10
аз не мога какви сте младежи просто :-D стрии и стрии. ... нещо спорт ала бала ... нз ... грозно е разбира се ..


дам така си е..

vaniLL
01-23-2008, 14:03
С мен се държи като принцеса..И да знам,4е са мом4ета и т.н...Принципно говорим спокойно за нещата,не 1 сме имали сексуални контакти,нямаме проблеми..ама..

Не ви ли се е случвало да чуете от човек,на който държите/гадже,майка,приятел/ че нещо не му харесва-казвайки го за 3ти човек на вас с отвращение,като знаете че и вие примерно..носите,притежава е или нещо такова , това за което се е отвратил приятелят ви?


kazvam ti dyshte - seshtai se snaho :-D :-D :-D ne moga da se setq za podoben sluchai , sig se e sluchvalo


milichka , ako mu beshe takyv problem , nqmashe da e s teb :-) :-) :-)
pyk i onzi sys striite mu e priqtel , nali , vypreki striite :-)

ne e hubavo , che go mislish za tolkova povyrhnosten i ne si tyrsi nehsta za koito da se pritesnqvsh , naslajdavai se na vryzkata i ogranichavai do minimun nepriqtnite misli :-) :-) :-)

Ice_Queen_
01-23-2008, 18:19
аз не мога какви сте младежи просто :-D стрии и стрии. ... нещо спорт ала бала ... нз ... грозно е разбира се ..


дам така си е..

спорт?!сещаш ли се че стрии се получват и от спорт?..в такъв смисъл -ако си бил по пълен или по - слаб ии тялото ти се .."променя" по - бързо = стрии?...

ти ако не си младеж,къш от ТЕЕН форума!

miss california,
просто като ме тревожи нещо предпочитам да го обсъдя с някой :)

vaniLL
01-23-2008, 21:23
аз не мога какви сте младежи просто :-D стрии и стрии. ... нещо спорт ала бала ... нз ... грозно е разбира се ..


дам така си е..

спорт?!сещаш ли се че стрии се получват и от спорт?..в такъв смисъл -ако си бил по пълен или по - слаб ии тялото ти се .."променя" по - бързо = стрии?...

ти ако не си младеж,къш от ТЕЕН форума!

miss california,
просто като ме тревожи нещо предпочитам да го обсъдя с някой :)


razbiram te i se opitvam da ti go izkaram ot glavata , no mai ne sym namerila pravilniq podhod kym teb :-) :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 22:06
о0о е как! Случвало се е много ясно. В такъв момент това толкова ме гризе от вътре, 'ама защо го е казал', 'ама дали наистина го мисли', 'ама дали е голям проблем, ако открива 'това' и в мен'... и други такива мрън-мрън..., че кой к'вот каже..аз все натам го обръщам и 'уж' чрез намеци го подпитвам, но ако не се досети направо го питам в прав текст... и така получавам реален отговор.. :)

много ме човърка отвътре, няма начин... накрая ми избива и го питам... :) естествено каквото ще да става грешният отговор е да ми каже, че не му харесва... :) тогава започвам да се цупя примерно (: за това предварително знае кой е правилния отговор ^^ :-D та си спестяваме един скандал по-малко... :-D

ludoto_f
01-24-2008, 07:14
napulno e vyzmojno
razbiram go ne iska da te narani i e normalno :)
nedei da se pritesnqvash 8)

Atula
01-24-2008, 07:19
Според мен няма как да не ги е забелязъл ако ги имаш. Но и аз забелязвам, че брат ми има заради тренировките, или пък бившия ми, но за мен това не е проблем. А и ако момче подхвърли на друго за стриите то е често, защото при мъжете се получават от рязко нарастване на мускулната маса и често тихичката завист от големите мускули кара да кажат: имаш стрии. Споко-- ако не те харесваше нямаше да е с теб- така че сигурно полойителните ти черти са 20 пъти повече от това.

krem4et0
01-24-2008, 15:01
Понеже моя приятел знае цялото ми тяло от до, с него съм обсъждала недостатъците си и знае за всички притежавани от мен вещи.........и ако той изтърси нещо нетактично, за което знае, че и аз имам от моя страна следва 1 покашляне или "моля", "я помисли пак" или нещо от сорта ли просто го сръчквам в кокалчетата :D
Не се тревожи толкова-сигурно дори не ги е забелязал.........Те мъжете много не забелязват тия неща, а и в очите на любимия винаги ще си по-хубава отколкото си.......

Lorelei
01-24-2008, 15:11
Shte se syglasq s krem4et0.Chesto pyti razdelqki se s priqtelq ti kato mu zvynnesh sled polovin chas i go popitash "S kakvo bqh oblechena dnes?",shte chuesh"Otkyde da znam!"...kato che li ne si bila do predi nqkolko minuti s nego.Myjete sa tolkova razseqni i propuskat tolkova mnogo neshta,koito na nas jenite shte ni izvadqt ochite.Zashtoto kato se syblechem pred ogledaloto nikoga nqma da vidim hubavite ni cherti naprimer,dobre oformeno dupe,krasivi gyrdi i t.n.,ami shte vidim nqkoq striq,nqkoe zabludeno kosymche i drugi kosuri,a vseki si ima nedostatyci i e mnogo glupavo da tyrsim i da se tormosim zaradi tqh. :)

DevilWish
01-24-2008, 16:44
Са не мога да те разбера къв ти е проблема? Искаш гаджето ти да заобича стриите ли?

Или искаш да почне да ти обяснява директно в очите колко са грозни и всеки път да те наранява?

Нали се държи добре, това е важното. Нали е джентълмен. А иначе всеки си има минуси. Кой стрии, кой пъпки, кой е дебеличък, кой му стърчат ушите...

Важното е как се държи с теб. Защото когато сте гаджета секса не е най-важното. Секса е за 20-30 минути. През останалото време стриите нямат никакво значение, има значение каква си самата ти и какъв е самия той.

Така че няма кво да се притесняваш. Още повече, че доколкото разбирам няма проблем с ерекцията. Ако беше толкова отвратен от стриите ти нямаше да му става 8-)

Сега обаче да не си помислиш, че ако някой път не му стане и стриите са виновни. Както си видяла тук във форума масово се случва понякога да не му стане кура на някой.

Абе изобщо - споко. Немаш никви проблеми.
+10000000000000
Перфектното мнение ;)

miloto_girl_4e
01-24-2008, 16:48
Ми.. възможно е, да.. Все пак не вярвам да има човек, който се кефи на стриите(пише се стрии, а не стии..)Или не ги харесва, но си мълчи, защото и да ти кажа, няма какво да направиш по въпроса или са му безразлични, защото е толкова влюбен в теб, че такива дребни неща не му правят особено впечатление :)

ludoto_f
01-24-2008, 16:49
Ми.. възможно е, да.. Все пак не вярвам да има човек, който се кефи на стриите(пише се стрии, а не стии..)Или не ги харесва, но си мълчи, защото и да ти кажа, няма какво да направиш по въпроса или са му безразлични, защото е толкова влюбен в теб, че такива дребни неща не му правят особено впечатление :)

+1

Madness
01-25-2008, 11:47
Всъщност що не си земеш нещо за ги махнеш,ако НА ТЕБ ти пречат?
Смисъл...не ги харесваш-махаш ги.Има разни кремчета там...имаше едно дето махна на две-три приятелки доста солидни стрии от циците.Ако те заинтересува мога да поразпитам.

Иначе,смучвало ми се е да чувам кака на него не му харесват някви неща,които аз притежавам...не ми пука...
Той харесва руси хахаха
И цици...
И типичните...как за се изразя...фешънки...
Не обича момичета в мъжки панталони,определено...

Е такива неща...