PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Just_Babe
01-23-2008, 10:32
Здравейте на всички. Поствам тук, защото се надявам някой да ми помогне. Аз съм на 20 години и съм била с доста мъже, но преди година и половина се запознах с едно момиче. Първоначално всичко между нас беше чисто приятелска връзка, но в малко по - късен период нещата се задълбочиха. Аз имах приятел, но скъсах с него, за да мога да прекарвам повече време с нея. Осъзнах, че съм влюбена в нея ... както и тя в мен, но не сме двойка, заради това, че общността около нас няма да ни приеме. Тя е две години по - малка от мен (на 18), а родителите й са много консервативни и някак са разбрали, че чувствата й към мен далеч не са приятелски и не й разрешават да се вижда с мен ... дори я принудиха да си хване приятел, който тя не обича и заради когото отношенията са много изопнати (признавам си, че ревнувам от него) ... незнам какво да правя - дали да се върна при бившия си приятел (когото наистина много обичам) и да я забравя или да й призная директно чувствата си (въпреки че тя ги знае ... и отговаря на тях). Очаквам вашите съвети. Благодаря ви предварително!

trg_ahmed
01-23-2008, 11:02
Чек чек не разбрах,извинявай не се 0биждай ама искаш да кажеш че си влюбена в м0миче и ти си м0миче ?! :shock:

Извинявай не искам да те 0бидя пр0сто исках да видя дали съм разбрал точн0 :oops:

Loshev
01-23-2008, 11:03
Най-добре направете 3ка 8)