PDA

View Full Version : +16Само за момичета! Склонни ли сте да се върнете при първия



desert_eagle
01-23-2008, 11:23
нали се сещате за прословутото неписано правило което може да вгорчи живота на много двойки "момичето често е склонно да се върне при момчето с което за пръв път е правила секс", даже след като сте скъсали, дори ако ходите с друг...
Как остава той в съзнанието ви.. Първия?

princesa_viki
01-23-2008, 11:44
е...естествено зависи от това заради какво сме се разделили.ако е нещо,което мога да го превъзмогна(или той) бих ...да....

desert_eagle
01-23-2008, 11:50
ДОРИ КОГАТО ВЕчЕ СИ С ДРУГ.. И КАЗВАш чЕ ИМАш чУВСТВА КЪМ НЕГО :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ????

krem4et0
01-23-2008, 12:01
Определено не бих могла да забравя първия си мъж никога............абсолютно няма начин. Дали бих се върнала при него, ако се разделим не зная, но да го забравя няма да стане при никакви положения-та с него деля вече 3 години и половина от живота си.......

maackata
01-23-2008, 12:06
Edvali nqkoga 6te go zabravq ,a za polojenieto sas vra6tanetoneto pri parviq neznam 6toto az v momenta sam s 1-viq.Ako se razdelim pri4inata 6te e mn seriozna za6toto toi mn me obi4a kakto i az nego i smqtam 4e vedna6 razdeli vtori pat nqma da e i vsi4ko 6te e samo priaqten i krasiv spomen...,no se pak bni6to ne se znae :-P

Atula
01-23-2008, 12:09
Хм... Ще ти го обясня така. Няма подобна склонност освен ако първият не се свързва с нещо повече от секс. Ако е бил първата любов може би. Но аз лично не бих зарязала този, с когото съм ако не е нещо наистина специално. Особено ако сме се разделили по мое желание. В моя случай- да, няма да го забравя. Но ако имам приятел не бих го оставила заради някой от моето минало. Хубаво е това, което е било да си остане спомен, а не да бъде повод за край на отношенията ти с някой, който си избрал и когото обичаш. А и ако има любов дали тя може толкова лесно да бъде забравена заради този, който е спал с теб първи?

vaniLL
01-23-2008, 12:12
"pyrviq" ne e po-dobyr ot segashniq
ne sym sklona da se vyrna , opredeleno i sym sig v sebe si
az slojih krai na vryskata ni , a za men krai - znachi naistina krai

desert_eagle
01-23-2008, 12:29
miss california =; на изчезване са тия като теб! Приятеля ти е късметлия.

krem4et0 коментара ти щеше да има значение ако вече си при втория а не още с първия. За да бъдя по-конкретен за малкото които не ме разбраха.. АКО СТЕ СКЪСАЛИ ПОРАДИ ГЛУПОСТИ, чУВСТВАТА СА ВИ ИЗТИНАЛИ.. И ВСЕ ПАК БИХТЕ ЛИ СЕ ВЪРНАЛИ В ПРЕГРЪДКИТЕ МУ - С МОМчЕТО КОЕТО В БИЛ ПЪРВИЯ чОВЕК С КОЙТО СТЕ ПРАВИЛИ СЕКС И СТЕ ОБИчАЛИ..

krem4et0
01-23-2008, 12:38
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.

vaniLL
01-23-2008, 12:46
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.


znaesh li v momenta kolko si mechaq da nqmam sledvsh i da bydq sys segasniq ... i kak se namira se nqkoi ili neshto da me dyrpa na zemqta
i mi stana hubavo , che ima i drugi , po-golemi i po-seriozni momicheta , koito syshto napyk vqrvat v podobni neshta :-) za krem4et0

desert_eagle
01-23-2008, 12:47
уф ок ок.. :shock:

други СВЕСТНИ мнения ? :)

SeXyAdrenaLinka
01-23-2008, 13:13
"pyrviq" ne e po-dobyr ot segashniq
ne sym sklona da se vyrna , opredeleno i sym sig v sebe si
az slojih krai na vryskata ni , a za men krai - znachi naistina krai

napylno to4no ;]

Jeuelle
01-23-2008, 13:33
Не , не бих се върнала!!!

partychild
01-23-2008, 13:55
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.


znaesh li v momenta kolko si mechaq da nqmam sledvsh i da bydq sys segasniq ... i kak se namira se nqkoi ili neshto da me dyrpa na zemqta
i mi stana hubavo , che ima i drugi , po-golemi i po-seriozni momicheta , koito syshto napyk vqrvat v podobni neshta :-) za krem4et0 ...Аз също си мечтая за това винаги да бъда с приятеля си.. първия и надявам се последен.. но и аз си имам страховете поради дългото време което имаме да извървим с него за да бъдем постоянно заедно :smt007 и като отговор на твоя въпрос.. не никога няма да го забравя .. и зависи каква е била причината да се скараме.. защото не бих могла да простя някои неща .... и се радвам че мис калифорния и кремчето също вярват в това =P~ =P~ :mrgreen:

vaniLL
01-23-2008, 13:59
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.


znaesh li v momenta kolko si mechaq da nqmam sledvsh i da bydq sys segasniq ... i kak se namira se nqkoi ili neshto da me dyrpa na zemqta
i mi stana hubavo , che ima i drugi , po-golemi i po-seriozni momicheta , koito syshto napyk vqrvat v podobni neshta :-) za krem4et0 ...Аз също си мечтая за това винаги да бъда с приятеля си.. първия и надявам се последен.. но и аз си имам страховете поради дългото време което имаме да извървим с него за да бъдем постоянно заедно :smt007 и като отговор на твоя въпрос.. не никога няма да го забравя .. и зависи каква е била причината да се скараме.. защото не бих могла да простя някои неща .... и се радвам че мис калифорния и кремчето също вярват в това =P~ =P~ :mrgreen:


az syshto ne bih mogla da prostq vsichko .
nai-me e strah , che sme nadalech edin ot drug i e mn slojno , no sled godina i polovina moje i da sme zaedno vseki den i tazi misyl mi dava sili :-) :-) :-) :-) :-) :smt001

partychild
01-23-2008, 14:06
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.


znaesh li v momenta kolko si mechaq da nqmam sledvsh i da bydq sys segasniq ... i kak se namira se nqkoi ili neshto da me dyrpa na zemqta
i mi stana hubavo , che ima i drugi , po-golemi i po-seriozni momicheta , koito syshto napyk vqrvat v podobni neshta :-) za krem4et0 ...Аз също си мечтая за това винаги да бъда с приятеля си.. първия и надявам се последен.. но и аз си имам страховете поради дългото време което имаме да извървим с него за да бъдем постоянно заедно :smt007 и като отговор на твоя въпрос.. не никога няма да го забравя .. и зависи каква е била причината да се скараме.. защото не бих могла да простя някои неща .... и се радвам че мис калифорния и кремчето също вярват в това =P~ =P~ :mrgreen:


az syshto ne bih mogla da prostq vsichko .
nai-me e strah , che sme nadalech edin ot drug i e mn slojno , no sled godina i polovina moje i da sme zaedno vseki den i tazi misyl mi dava sili :-) :-) :-) :-) :-) :smt001 Това ми е супер познато.. ние също сме на голямо растояние един от друг... но продължавам да се боря за нашата връзка :smt007 Пожелавам ти успех.. защото знам колко е трудно да си далеч от него {}

vaniLL
01-23-2008, 14:09
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.


znaesh li v momenta kolko si mechaq da nqmam sledvsh i da bydq sys segasniq ... i kak se namira se nqkoi ili neshto da me dyrpa na zemqta
i mi stana hubavo , che ima i drugi , po-golemi i po-seriozni momicheta , koito syshto napyk vqrvat v podobni neshta :-) za krem4et0 ...Аз също си мечтая за това винаги да бъда с приятеля си.. първия и надявам се последен.. но и аз си имам страховете поради дългото време което имаме да извървим с него за да бъдем постоянно заедно :smt007 и като отговор на твоя въпрос.. не никога няма да го забравя .. и зависи каква е била причината да се скараме.. защото не бих могла да простя някои неща .... и се радвам че мис калифорния и кремчето също вярват в това =P~ =P~ :mrgreen:


az syshto ne bih mogla da prostq vsichko .
nai-me e strah , che sme nadalech edin ot drug i e mn slojno , no sled godina i polovina moje i da sme zaedno vseki den i tazi misyl mi dava sili :-) :-) :-) :-) :-) :smt001 Това ми е супер познато.. ние също сме на голямо растояние един от друг... но продължавам да се боря за нашата връзка :smt007 Пожелавам ти успех.. защото знам колко е трудно да си далеч от него {}

malko obrynahme temata , no karai

blagodarq na teb syshto :-)
shte vidat te ostanalite , kato stanem na po 60 i sme zaedno sys segashnite dali izglejdame nedorasli mechtatelki :smt007 :smt008 :-) :smt001

partychild
01-23-2008, 14:19
:---) :---) :---) Тоооочно така :-) :-) :-) :smt001 :smt006

BeautifulWorld
01-23-2008, 14:44
Не бих се върнала при първия си - доста време ми отне да спра да си мисля постоянно за него, да плача като чуя "нашата" песен и т. н... Знам, че взех много добро решение в деня, в който реших да се разделя с него и нямам намерение да правя глупости.
Може би бих си легнала с него, но нищо повече, но трябва да съм без гадже и прилично подпийнала, за да го направя :D

sLaDkA_GrEsHkA
01-23-2008, 14:50
miii ne znam az oshte sum si purviq :grin:

Shmatko
01-24-2008, 00:13
Ами ако нямам 2-ри? Ако си умра с тоя мъж. Или пък той дойде след като с настоящия ми мъж сме били заедно с години и сме имали деца? Все пак има много такива двойки.............
Просто казах, че в моя конкретен случай няма начин да го забравя, дори още утре д се осъществи полов контакт с друг мъж.
Тогаз щи направа паметник 8-)

desert_eagle
01-24-2008, 06:32
МОМИчЕТА МНОГО СЕ ОТКЛОНЯВАТЕ ОТ ТЕМАТА :evil: !

та ще остане ли толкова специален че винаги да можете и искате да се върнете при него ако той ви предразположи. Дори за 1 нощ? :)

ludoto_f
01-24-2008, 06:39
kogato skusash s edin 4ovek i po to4no ti go storish tova.. mislq 4e e napraveno po osnovatelna pri4ina a ne ei taka.. vednuj sloja li krai nqma vryshtane .. zashtoto predi tova moje da sum davala vyzmojnost da se popravi da me razbere.. no kato nqma opraviq.. :evil:

vaniLL
01-24-2008, 06:50
МОМИчЕТА МНОГО СЕ ОТКЛОНЯВАТЕ ОТ ТЕМАТА :evil: !

та ще остане ли толкова специален че винаги да можете и искате да се върнете при него ако той ви предразположи. Дори за 1 нощ? :)


ne nqma i za 5 minuti ne iskam ... choveshkite vzaimootnosheniq sa slojno neshto , moje bi az ne moga da proshtavam :twisted:

obache ne obichm da se vyrshtam nazad :wink:

varnen4e
01-24-2008, 06:55
И аз бих, да.. :)

desert_eagle
01-24-2008, 07:02
И аз бих, да..

и не ти пука даже настоящия ти приятел да те обича много.. "дай да се изчукам за една вечер да си направя кефа без да разбере пък той пак ще си ме обича" така ли ?

WaKo
01-24-2008, 07:11
Така като ви чета какви ги пишете и ми става ясно, че тука всички сте под 18 и сте правили секс преди не повече от година, та толкова ви вълнува въпроса за "първия". След някоя година първия ви път ще почне да избледнява като спомен, а "първия" вече ще е далече назад в миналото и всичко това ще ви се струва супер смешно какви вълнения е предизвиквало. Но няма лошо естествено.

desert_eagle
01-24-2008, 07:26
WaKo на колко си ?

VeSna
01-24-2008, 08:15
Аз, честно казано, бих се върнала, но не при първия с който съм правила секс, а при първата ми любов... Въпреки, че ме нарани жестоко.

kalpazanka
01-24-2008, 08:16
Така като ви чета какви ги пишете и ми става ясно, че тука всички сте под 18 и сте правили секс преди не повече от година, та толкова ви вълнува въпроса за "първия". След някоя година първия ви път ще почне да избледнява като спомен, а "първия" вече ще е далече назад в миналото и всичко това ще ви се струва супер смешно какви вълнения е предизвиквало. Но няма лошо естествено.
:smt006

WaKo
01-24-2008, 08:56
WaKo на колко си ?

Aми след 1 месец на 22 ставам :wink:

amatorium
01-24-2008, 09:38
Sorry che se obajdam v tema za macki samo, ama sega vidqh podpisa na WaKo i kefi mnogo :)

CrazyWitch
01-24-2008, 09:38
Еми за сега първия ми е и единствения, макар вече 3 месеца да не съм с него.
Бих се върнала при него не само като сексуален партньор. Бих му дала шанс стига за да успее да ме увери в сигурността на бъдещата ни връзка, защото не бих си позволила да започна наново преодоляване.

SINDEL
01-24-2008, 09:44
Ехее.. добре де, първият си остава винаги първият и едва ли ще го забравиш. Оба4е да се върнеш при него, само защото те е отворил?.. Ще ме извинявате.. :?

krem4et0
01-24-2008, 10:28
Така като ви чета какви ги пишете и ми става ясно, че тука всички сте под 18 и сте правили секс преди не повече от година, та толкова ви вълнува въпроса за "първия". След някоя година първия ви път ще почне да избледнява като спомен, а "първия" вече ще е далече назад в миналото и всичко това ще ви се струва супер смешно какви вълнения е предизвиквало. Но няма лошо естествено.
На 23 съм почти и е доста по-различно ако бях на 18 и сега, нали?
И все пак с първия съм 3 години и половина вече...........А и за някои момичета е наистина важно. за мен си беше изключително важно.

WaKo
01-24-2008, 12:08
Така като ви чета какви ги пишете и ми става ясно, че тука всички сте под 18 и сте правили секс преди не повече от година, та толкова ви вълнува въпроса за "първия". След някоя година първия ви път ще почне да избледнява като спомен, а "първия" вече ще е далече назад в миналото и всичко това ще ви се струва супер смешно какви вълнения е предизвиквало. Но няма лошо естествено.
На 23 съм почти и е доста по-различно ако бях на 18 и сега, нали?
И все пак с първия съм 3 години и половина вече...........А и за някои момичета е наистина важно. за мен си беше изключително важно.

Еее, Кремче - не съм адресирал поста си до теб, предполагам го знаеш. То ти си една от малкото писали в темата над 18. Но и ти ще видиш, че след някоя година няма да му отдаваш такова значение

П.С. Мъжко съм,бе - писах в една тема за момичета и всички решиха, че съм момиче :) Недейте така :o

vaniLL
01-24-2008, 13:25
та ще остане ли толкова специален че винаги да можете и искате да се върнете при него ако той ви предразположи. Дори за 1 нощ? :)

Не, не е останал толкова специален, даже изобщо не ми е специален... и не е бил.
И освен това, не е някакъв върховен любовник, за да си струва да се занимавам с него пак някога...
Факт е,че оттогава критериите ми много,много са се повишили... :-D

+1 :)

krem4et0
01-24-2008, 13:57
Така като ви чета какви ги пишете и ми става ясно, че тука всички сте под 18 и сте правили секс преди не повече от година, та толкова ви вълнува въпроса за "първия". След някоя година първия ви път ще почне да избледнява като спомен, а "първия" вече ще е далече назад в миналото и всичко това ще ви се струва супер смешно какви вълнения е предизвиквало. Но няма лошо естествено.
На 23 съм почти и е доста по-различно ако бях на 18 и сега, нали?
И все пак с първия съм 3 години и половина вече...........А и за някои момичета е наистина важно. за мен си беше изключително важно.

Еее, Кремче - не съм адресирал поста си до теб, предполагам го знаеш. То ти си една от малкото писали в темата над 18. Но и ти ще видиш, че след някоя година няма да му отдаваш такова значение

П.С. Мъжко съм,бе - писах в една тема за момичета и всички решиха, че съм момиче :) Недейте така :o
Знам, че си момче............Но това, че за мен първия път и загубата ми навствеността са важен момент си остава.....то е вътре в мен. А и след като е с важен за мен човек...........

Lorelei
01-24-2008, 14:31
Absurd! Ako go vidq,shte go podmina vse edno ne se poznavame! Dylgo vreme sled razdqlata ni bqhme v dosta dobri vzaimootnosheniq,no naskoro stana golqm film i ne iskam i da chuvam poveche za nego.

zaharnatafeq
01-24-2008, 15:25
ще се върна при него точно никога :? не че съжелявам, че той ми е бил 1вия, но хората и обстоятелствата се променят

DevilWish
01-24-2008, 16:25
HqMa ga го забравя никога,но сме пробвали още 1 път след като го зарязах и просто се видя ,че не става . . . ;)

emviii
01-24-2008, 21:28
"pyrviq" ne e po-dobyr ot segashniq
ne sym sklona da se vyrna , opredeleno i sym sig v sebe si
az slojih krai na vryskata ni , a za men krai - znachi naistina krai

+1 :grin:

lithium4e
01-24-2008, 21:35
връщала съм се..2-3 пъти..минала съм го тоя период..не бих се върнала при него..всяка си има първи..но защо пък трябва винаги да иска да е с него..

vaniLL
01-25-2008, 07:48
ooooooooo kakvo se zanimavate s bivshite - ima tolkova momcheta za zavladqvane :p
neka da mislim malko po-egoistichno , ako se vryshtame nazad , nqma kak da zavzemem nov teritorii :grin: :grin: :grin: :grin:

emviii
01-25-2008, 07:52
miss california otnovo sum saglasna s teb :-D tva che e prav ne go pravi nepovtorim ili neshto takova ... se pak horata se razvivat napred, a ne na zad i nqma nikav smisul da se vrashash pri nqkakav si bivsh... nali znaete nishto bivsho ne vaji tva e 8)

vaniLL
01-25-2008, 07:55
miss california otnovo sum saglasna s teb :-D tva che e prav ne go pravi nepovtorim ili neshto takova ... se pak horata se razvivat napred, a ne na zad i nqma nikav smisul da se vrashash pri nqkakav si bivsh... nali znaete nishto bivsho ne vaji tva e 8)


ataka , osven tova , kato se zamislim , che se sefotsvame na po 15 ... i to moje bi ne s pravilniq hovek , ne vijdam smisyl da se otdava smisyl na tozi pyrviq... chovek e vajen , ne zashtoto e 1 ili 66 , a zaradi tova , koeto pravi za nas :-)

krem4et0
01-25-2008, 13:51
Е, ама някои не сме се сефтосали на 15...............

kalpazanka
01-25-2008, 15:31
Е, ама някои не сме се сефтосали на 15...............
:-)

vaniLL
01-25-2008, 15:49
Е, ама някои не сме се сефтосали на 15...............


kogato mi izkarash izrechenieto ot konteksta , si promenq smisyla :-)

rame
01-25-2008, 16:42
И аз преди си мислех,че винаги ще може да ме има,едва ли не дори да имам друг ще се връщам при него ако той го поиска :-D Само че продължих напред и за нищо на света не се връщам при първия си вече! :-) Имам си настоящия и искам него без значение дали ми е бил първи или сто и първи :-P

white_chik
01-25-2008, 18:41
Ами честно казано много обичах първото момче,с което спах,но нямам навик да се връщам назад.Разделихме се,причини бол,продърлжих напред.Ако някой ден се върна при него(не ми се вярва да се случи)определено няма да е,защото ми е бил първият.