PDA

View Full Version : въпрос за след завършването



karamelcheto
01-23-2008, 12:28
имам един въпрос...някой зн ли каква работа мога да започна след като завърша НПГПФ (национална професионална гимназия по полиграфия и фотография) зн че е малко тъп въпрос но наистина ме интересува като какво мога да се реализирам след завършване на това училище след като съм със специалност полиграфия :-s

wild{}baby
01-23-2008, 13:14
Нищо. Сори

Diggity
01-23-2008, 15:24
имам един въпрос...някой зн ли каква работа мога да започна след като завърша НПГПФ (национална професионална гимназия по полиграфия и фотография) зн че е малко тъп въпрос но наистина ме интересува като какво мога да се реализирам след завършване на това училище след като съм със специалност полиграфия :-s

Това, че си завършил/а дадена спецялност, незначи, че трябва да се захванеш с нея след завършването.

LiveFlower
01-23-2008, 15:30
имам един въпрос...някой зн ли каква работа мога да започна след като завърша НПГПФ (национална професионална гимназия по полиграфия и фотография) зн че е малко тъп въпрос но наистина ме интересува като какво мога да се реализирам след завършване на това училище след като съм със специалност полиграфия :-s

Това, че си завършил/а дадена спецялност, незначи, че трябва да се захванеш с нея след завършването.da to4no taka
a puk i kogato si kandidatstvala da vleze6 v tazi specialnost ne pomisli li vurhu toq vupros