PDA

View Full Version : Не зная как ще реагира



fuck*lof
01-23-2008, 12:45
znam 4e edva li vi se zanimava s nekav banalen problem oba4e ne namiram re6enie i re6ix da opitam tuk.az mnogo haresvam edno mom4e no tova mom4e e ot "lo6ite" mom4eta v daskalo.edin den az bqh prekarala s nego i s drugi priqteli i tozi den toi be6e mnogo mil darja se edski milo s men no i grubo kam moqta nai dobra priqtelka :( i taka mina se vreme ot tozi den mnogo vreme a az ne spirah da mislq za nego...tozi den az bqh vidqla v nego ne6to koeto ne bqh zabelqzvala do sega,toi e adski mil ne e takav za kakavto go mislqt vsi4ki.v daskalo oba4e toi e mnogo po razli4en [-o< toi edva li me pomni de ama vinagi kogato mina pokrai nego i me gleda mnogo stranno.az ne moga daje da govora s nego za6toto ne znam kak 6te reagira [za6toto ponqkoga toi e mnogo grub] molq vi pomognete mn sam obarkana i ot4aqna :?: :smt007 :-k

т.7
krem4et0

lwsu
01-23-2008, 13:02
скапана игра е това, ама искаш ли да играеш научи правилата първо..

ако наистина искаш да си с него, трябва да се престрашиш, стани и ти лошо момиче.. пък момчета като него обичат "трудните" момичета според мене.. набий му се в съзнанието с нещо.. поемаш дълбоко дъх, отиваш при него с цялото си нахалство и пред всички му заявяваш "Тебе си те харесах, довечера в 18:00 искам да излезем заедно".. (знам че ти е немислимо, обаче ще го провокираш зверски)

дотук добре (стига да ти успееш), излезте на среща и вземи приятелката си с тебе и му дай да разбере, че ако не уважава приятелките ти значи не уважава и теб, а той иска да те уважава щото не може да повярва как едно момиче просто си го е взела на среща като реликва с нея и така му е провокирала съзнанието както никой до сега.. и разбира се ще иска пак се видите след това, очаквайки още подобни изненади.. запази си много такива за следващите срещи, гарантирам ти че веднъж направиш ли го след това ще го повтаряш с лекота.. забрави чуствителното и притеснително момиче.. не му позволявай да те провокира и играта ще се обарне в твоя полза

аЙдЕ Успех.. и да се похвалиш после ;)

ПП.. като казвам "трудни момичета" няма предвид такива които не може се добереш до тях, а тези които не знаеш какво ще ти сервират всеки един момент.. ;)

w0sh
01-23-2008, 13:06
Браво на позьорчето. Just ignore him