PDA

View Full Version : Розови кичури, направени със спрей :)



PinkFloydSound
01-23-2008, 13:22
Ем...мисля да си купя оцветяващ спрей за коса за розови кичури и реших да се посъветвам с вас...та вижте ме на снимките и ако можете ми дайте съвет дали е удачно...За пояснение-косата ми сега вече е по-дълга и оформена :) та вие сте :)

Seducti0n
01-23-2008, 13:30
Според мен, няма да ти отиват, но решението си е изцяло твое.От друга страна, хубавото на тези спрейове е, че са временни и дори и да не се харесаш, няма страшно. :)

Madness
01-23-2008, 13:57
Тва се разтича,омазва,оклепва,боя исва,навсякъде другаде,не и на косата ти...
Меко казано е тъпо...
И седи 5 минути...
И ти трябват сигурно 50 флакона зад а се получи нещо що-годе добро...

П.С има един сребрист :-D
Веднъж се бях оклепала и едвам падна...бях като мазана със спрей за кола някъв...супер смешно беше :-D
Пробвай него...

PinkFloydSound
01-23-2008, 14:02
Тва се разтича,омазва,оклепва,боя исва,навсякъде другаде,не и на косата ти...
Меко казано е тъпо...
И седи 5 минути...
И ти трябват сигурно 50 флакона зад а се получи нещо що-годе добро...

П.С има един сребрист :-D
Веднъж се бях оклепала и едвам падна...бях като мазана със спрей за кола някъв...супер смешно беше :-D
Пробвай него...
мерси за съвета :) ще го потърся :)

chaos_
01-23-2008, 14:07
Недей да си зимаш спрей,защото наистина няма смисъл.Няма да стои повече от 2-3 дни и то ако имаш късмет.Ако искаш свестни кичури си ги направи с оцветител или най-добре боя.Аз имах тъмно лилави,ама ги махнах,нз що -омръзнаха ми.

Madness
01-23-2008, 15:05
Кви три дена,бе...
три минути...

А тоя сребристия смятай,прай те като верно мазана с нещо автомбилно аххаахха

Gothique♫
01-23-2008, 16:40
да бе 3 дена тя няя ли се къпе :shock: ,се пак се маха бързо затва не е проблем ;)

Pedigree
01-23-2008, 17:29
Пфхах,миналата седмица се направих с такъв спрей.
По диадема,по дрехи се размацоти,но не и на косата ми.
Това ми е за обеца на ухото.


НЕДЕЙ!

christina_aguilera
01-23-2008, 17:37
Един път си бях взела червен спрей. Ако знаеш за каква мацаница ставаше въпрос.. :lol: Просто всичко се оплеска и стана отвратително, а вече най-накрая като си го сложих на косата стоеше супер гадно и размазано. Ходих после в парфюмерията да го върна, защото мислих, че този просто е стар и затова беше толкова зле, но в последствие разбрах, че по принцип си е такъв :razz: Така че не ти препоръчвам да се мацаш с подобни неща ;)
П.П. Мисля, че няма много да ти отива :-|

Romance
01-23-2008, 17:53
Тва се разтича,омазва,оклепва,боя исва,навсякъде другаде,не и на косата ти...
Меко казано е тъпо...
И седи 5 минути...
И ти трябват сигурно 50 флакона зад а се получи нещо що-годе добро...

П.С има един сребрист :-D
Веднъж се бях оклепала и едвам падна...бях като мазана със спрей за кола някъв...супер смешно беше :-D
Пробвай него...
Точно с такъв се омазах днес в училище :D Много добре се получи...Но някой ме ебаваха че съм се мазала с боя за печка... :booooomb:

Rush_girl
01-23-2008, 18:32
Един път си бях взела червен спрей. Ако знаеш за каква мацаница ставаше въпрос.. :lol: Просто всичко се оплеска и стана отвратително, а вече най-накрая като си го сложих на косата стоеше супер гадно и размазано. Ходих после в парфюмерията да го върна, защото мислих, че този просто е стар и затова беше толкова зле, но в последствие разбрах, че по принцип си е такъв :razz: Така че не ти препоръчвам да се мацаш с подобни неща ;)
П.П. Мисля, че няма много да ти отива :-|
Подобен на моя случай...и аз си мислих че е с изтекъл срок пък то ко....и на сичкото отгоре 2 часа са мих...Пък и честно казано точно розово не мисля че ще ти отива :?

dan4ety
01-23-2008, 19:06
Една приятелка се беше направила със зелен миналата година :-D Не се беше размазало, беше много готино, ама много бързо се маха и много бързо свършва ... Гадна работа :-D

AliceSw
01-23-2008, 20:18
спрейовете са тъпи, единственият път, когато правих един приятел постигнахме оранжева кожа на главата му, оранжеви дънки (моите), и оранжеви следи от капчици по цялото му лице...а светлокестенявата му коса даже не беше променила цвета си :D

Seducti0n
01-23-2008, 20:22
Кви три дена,бе...
три минути...

А тоя сребристия смятай,прай те като верно мазана с нещо автомбилно аххаахха

Автобронзат, може би. :)

Slynchice
01-23-2008, 21:01
Щом е спрей няма страшно,той се измива лесно,така че давай :)

Sexyyy``
01-23-2008, 22:16
ako mislish naistina za rozovi kichuri tichai v salon tezi flakoni nishto ne pravqt samo capat i slepvat kosata

varnen4e
01-24-2008, 06:45
И аз от това, което съм чувала те съветвам да не го правиш. Иначе от личен опит, не мога нищо да ти кажа. Но може с някакъв оцветител да пробваш.. знам ли...?!

mhmhmhmhm
01-24-2008, 15:55
грр...розови кичури ...
не ми звучи добре =)

VampireGirl666
01-24-2008, 18:34
Една приятелка веднъж ме направи в синьо.Цялата ми блуза стана на нищо,а спрея на косата ми остана за 2-3мин.Няма никакъв ефект,а за да има трябва да изпръскаш 50 спрея :D

jeni92_abc
01-26-2008, 11:33
една мацка от другия клас е със тъмна коса,има розови кичури,и и отиват страшно много :smt083 на руса коса също отиват,щом ше си ги правиш със спрей пробвай и ако ти хареса добре,ако не,не си прави повече и така...... ;)

PinkFloydSound
01-28-2008, 13:32
Ем то е от ясно по-ясно, че ако си купя спрей за 2-3 лева, и един час няма да издържи :) за това смятам някой по-скъп и хубав да си купя...давайте съвети на ква марка да си зема че да не се окаже някой боклук :)

Exothermic
01-28-2008, 13:37
Ем...мисля да си купя оцветяващ спрей за коса за розови кичури и реших да се посъветвам с вас...та вижте ме на снимките и ако можете ми дайте съвет дали е удачно...За пояснение-косата ми сега вече е по-дълга и оформена :) та вие сте :)
Бате,по-добре НЕДЕЙ оу оУ! [-X

[*SlAvVv*]
04-15-2008, 16:31
Аз се опитах да си направя лилави кичури с оцветител ама мойта коса е светло кестенява и се виждаха съвсем леко тряя се втренччиш а на ена фр която е руса и стана горе долу и реших ся със спрей ама като гл какво пишете май ще се откажа :D

Undying
04-15-2008, 20:01
Щом ти се дават пари, дай пари за боя. :)
+1,какви ти спрейове и боклуци,купи си боя.

beautiful_f
04-15-2008, 20:04
Пфхах,миналата седмица се направих с такъв спрей.
По диадема,по дрехи се размацоти,но не и на косата ми.
Това ми е за обеца на ухото.


НЕДЕЙ!


И аз съм имала такъв случай.. УЖАСНИ СА :x

bonbonchety
05-06-2012, 18:39
kade prodawat takiwa spreiowe