PDA

View Full Version : За вас деца любими



AvaLan4e
01-23-2008, 15:27
('=
Пиша би вдъхновена от Кумчо Вълчо. <3
Без да го питам за съгласие, даже без да имам нещо против него. Всъщност без да ми е направил голямо впречетление, освен, че ме подсети за някои неща, които искам да споделя с вас. Просто ей така <3
Падам си по хората.



Нека понапиша всеизвестни нещица, които често забравяме, но интуицията ни не пренебрегва никога. Надявам се да обърнете малко внимание, ще бъда кратка (= Даже ще спра с имот иконките <333



Да разгледаме случая на хмммм.
Има няколко неща, които се използват. Използват се обикновенно последователно всичките. Да започнем с нетрапеното обединение. Тогава, когато някой непознат може би и без забележимо да ви се натрапва започне да говори и да се държи така, че да се озовете в привидно еднакво положение, независимо защо. Всъщност, защото хората са по-склонни да се доверяват на човека, който също като тях чака на касата за плащането на парно, който се бута с него в автобусите, които-мамка му, са ебаси претъпканите и тн., и тн. Обикновенно това Ние е в началото. Интимничене, фамилиарничене, най-подходящо в ситуации, когато не би изглеждало странно, неумесно. И защо е така нека споделя. Защото установяването на връзка в обществото ни се ползва с добра репутация, докато на категоричността, проявена от жена, се гледа с лошо око. Жена, която говори ясно и точно, се приема за студена, за прочна или и за двете. От нея се очаква, първо, да реагира на всяка дума, казана от мъж. И реакцията й трябва да изразява желание и внимание. Държанието й се смята за привлекателно, ако е малко несигурна/обратното на категорична/. Тъй като от жените се очаква да бъдат сърдечни и открити, в контекста, в който ги заговори непознат мъж, тяхната сърдечност удължава разговора, стимулира усилията му, засилва надеждите му, в най-добрия случай позволява да минава времето. В най-лошия - доброто държание на жената помага на злонамерения мъж, като му осигурява голяма част от информацията, която му е нужа, за да прецени и после да постави под свой контрол набелязаната жертва.

Непоисканото обещание е сред най-красноречивите сигнали, защото почти винаги зад него се крие съмнителен мотив, както и уверението в добрите си намерения от страна на другия. Защото защо му е нужно да вбеждава? Причината е, че или вижда настъпващта колебливост или даже да я няма той сам знаейки за измамническите си кроежи се нуждае от повече ненужни детайли.

Друго издайническо манипулативното поведение средство е незачитането на отказ. "Не" е дума, по която никога не бива да се водят преговори, защото онзи, който се прави, че не я чува, се опитва да ви постави под контрол. И фактически всяка реакция - дори гряв - на порядъчен човек, който няма лоши намерения, е за предпочитане пред продължителното внимание от страна на насилник, който се възползва от нежеланието на жертвата да проявява грубост. Но и не винаги грубия отказ би намалил желанието и настървеността на престъпника към вас. Има случаи на съзнателно търсене на "горди, мислещи се за нещо повече, на които всичко им е позволено" жени, които "трябва да бъдат научени". И рядко тези съображения биват издадени в самото начало от непознатия, но все пак сстарнието към нормано общуване и дребна манипулация в началото са с по-голяма възможност за евентуално измъкване, от нескритото преднамерено грубо поведение.

Между другото манипулацията, която най-често се прилага от всеки е лепенето на етикети, подтикващо да докжеш обратното, както и по същия начин казването на неща с цел, получаването на определн отговор за ди ги обориш и в същото време дадеш необходимата на непознатия информация. Колкото и да е смешно жените по-лесно се доверяват на някой, който докато ги обижда и ги ласкае, от някой помолил учтиво, зачитащ я човек. Идеята ми беше, че мнението на някой си изобщо няма значение, а и онзи, който лепи етикети, изобщо не мисли, че казаното от него е вярно. Той прсто смята, че то ще му свърши работа.

Ако се усъмни, че някой я следи, жената може да хвърли само бърз поглед, надявайки се да види нещо с периферното си зрение, докато хиляди пъти по-добре от това да се показва като колеблива и изплашена жена, очакваща да стане жертва е да се извърне и да гледа право в очите като всяко друго живо творение на природата, надарено със слух, зрение, интелект и опасни средства за отбрана. Не е нужно да се държите така, сякаш сте лесна плячка.

Ние винаги търсим връзка с други хора, не обичаме да ни отхвърлят, обичаме да получаваме признание и внимание, не обичаме да ни се подиграват и да ни засрамват, държим на мнението на другите, но се стремим да имаме контрол над живота си и ще направим повече, за да избегнем болката, отколкото за да потърсим удоволствието.

Но не бива да се слушат такива неща. Когато сте в ръцете на някой по-силен, едни казват "не се притивете", а други " винаги оказвайте съпротива". Няма стратегия, освен тази да слушате инстинкта си. Не слушайте и когато някоя приятелка ви разказва какво тя е направила.

Ето ти, Вълчо, един урок, който съм убедена знаеш, незнам само защо не си си направил труда да предотвратиш очебийното изпълнение на стратегията. Мислих си по-разумен. Бтв по темата-голяма грешка
е е също да се доверявате на някой само защото виждате, че е човек. Намислете си най-голямата гадост, която можете да причините на човек/не че сте способни, но можете да се представите-и то извън рамките на филмите или книгите, които сте чели, нещо оригинално-и без ниакво замисляне, ще ви докажа, че то вече е било извършвано и то от човек, разбира се/

Спирам, че стана дългичко за такова малко вдъхновение (=
<3
На бас на по мелба със шоколаааааад /^^^/, че това момичета вече ви се е случвало (=
Мъжете са шит, който трудно успява да промени тактиката си.

Току що ставам от следобеден сън, ще помоля да ме извините ако нещо не ми се разбира, готова съм да го разисквам с всеки, както и ако искате ситуации за пример <3 ('=

Canis_Dirus
01-23-2008, 16:32
Всъщност, причината за написаното по-горе е, че отправях недвусмислени предложения за секс (в това число и анален) към Сладичкото_bi с презумцията, че е малолетна, или поне непълнолетна. За което правя пълни самопризнания. Ако сметнете за необходимо може да ме поведете под съдебна отговорност - готов съм да понеса заслужено наказание.

Разкайвам се, че се опитвах да покваря тази душа. Моля ви за прошка! Моля и за разбиране и съчувствие. Влезте ми в положение - та аз съм един прост, грозен и дебел младеж. Но и аз имам нужди ах :-# :-# :-# :-# :-k :-k :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Простете ми!

AvaLan4e
01-23-2008, 16:46
Чакай. Имам едно за теб (=
Мъжете се страхуват жените да не им се смеят, докато жените се боят същите да не ги убият.
Чувствай се само поласкан от това, че си мъж. Жени музи-над път и под път, а виж мъже...^^^

quench
01-24-2008, 07:39
Всъщност, причината за написаното по-горе е, че отправях недвусмислени предложения за секс (в това число и анален) към Сладичкото_bi с презумцията, че е малолетна, или поне непълнолетна. За което правя пълни самопризнания. Ако сметнете за необходимо може да ме поведете под съдебна отговорност - готов съм да понеса заслужено наказание.

Разкайвам се, че се опитвах да покваря тази душа. Моля ви за прошка! Моля и за разбиране и съчувствие. Влезте ми в положение - та аз съм един прост, грозен и дебел младеж. Но и аз имам нужди ах :-# :-# :-# :-# :-k :-k :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Простете ми!

тук ти е грешката, аз чакам те сами да си поискат :evil:

нйех нйех нйех нйех


аа, да - и търсенето на "горди жени, мислещи се за нещо повече" - уау, това прозвуча тооолкова познато

в смисъл, мисля, че някой тук е бил сродна душа ;) трябва да основем клуб

ПП: фрийк съм, кво да правя :)

AvaLan4e
01-24-2008, 16:52
Хахаха :grin:
Да де, но аз всъщност го предвидих.
Наистина не вярвах някой освен вашата групичка да пише. Въпреки заглавието, естествено. И все пак май не е най-подходящото заглавие. Твърде ласкаво е да сте определени за деца. (= още повече любими, все пак вие държите да не сте деца (= децата са в неизгодното положение
а куенч, нали го знаеш онзи виц?
преподавателя купуваше
бонбони на детето
с надеждата да не се дърпа много,
когато поиска да прави с него неща,
които повечето твърдят, че не се случват
(=

Canis_Dirus
01-24-2008, 17:26
тук ти е грешката, аз чакам те сами да си поискат :evil:

нйех нйех нйех нйех

Те идват, но аз искам още! Цял харем. Пък и все някога писва да идват сами

AvaLan4e
01-24-2008, 17:31
тук ти е грешката, аз чакам те сами да си поискат :evil:

нйех нйех нйех нйех

Те идват, но аз искам още! Цял харем. Пък и все някога писва да идват сами
Бе, не говори глупусти.
Все някога, е огромно, разширенооо понятие.
Може да е толкова голямо, както в повечето случаи на вашата възраст хората знаят какво искат и желанието им ако още в началото не е подтискано, то те от начало до край ще искат само определн вид връзки.
Демек или искаш да искат, след като ги убедиш, че искат или не.

Canis_Dirus
01-24-2008, 18:55
Сладичко_bi, мислила ли си за политическа кариера? Имаш невероятния талант да говориш много и да не казваш нищо.


Да конкретизирам "все някога" до "няма много хора онлайн в скайпа и искам да се погъбаркам с някого".

AvaLan4e
01-24-2008, 19:13
Сладичко_bi, мислила ли си за политическа кариера? Имаш невероятния талант да говориш много и да не казваш нищо.


Да конкретизирам "все някога" до "няма много хора онлайн в скайпа и искам да се погъбаркам с някого".
(=
Все някога с няма много хора онлайн в скайпа и искам да се погъбаркам с някого? Не съм съвсем наясно, даже никак какво искаш да кажеш.
Но не, не съм. Бях се замислила за телевизионна кариера като Вучков в бъдеще, както ти ми спомена. Сега може и за президент да се кандидатирам. (=

Decu
01-24-2008, 19:15
Сега може и за президент да се кандидатирам. (=

Ще гласувам за теб! :D :-P

AvaLan4e
01-24-2008, 19:20
Сега може и за президент да се кандидатирам. (=

Ще гласувам за теб! :D :-P
Мога да почна канпания. Ще ме финансираш ли??
<3
('= Или първо би следвало да споделя по-размито какво ще променя, запазя, изменя, разруша? Но всъщност, колкото повече човек казва в дадения случай, толкова по се отдалечава от идеала. Доверието се гласува на напознати повече от такива за които знаеш повече, отколкото те за теб.
Имаш ли 18? Щото ако нямаш не важиш.

Decu
01-24-2008, 19:25
Сега може и за президент да се кандидатирам. (=

Ще гласувам за теб! :D :-P
Мога да почна канпания. Ще ме финансираш ли??
<3
('= Или първо би следвало да споделя по-размито какво ще променя, запазя, изменя, разруша? Но всъщност, колкото повече човек казва в дадения случай, толкова по се отдалечава от идеала. Доверието се гласува на напознати повече от такива за които знаеш повече, отколкото те за теб.
Имаш ли 18? Щото ако нямаш не важиш.

Лошо...няма да мога да те подкрепя. Но когато си на върха на славата си вече ще мога да гласувам, така че всичко е уредено (:
А ти имаш ли 18? (: