PDA

View Full Version : Относно темите за идващият празник.



w0sh
01-23-2008, 15:34
Та идеята ми е:
Понеже наближава Триофон Валентин и се очаква наплив от болни тийнейджъри с болни мозъци и смачкано самочувствие с въпроси от рода на:
" С мойтуУуУуУ милуУуУ правим 4 дена , но смятам,че ще се обичаме вечно и трябва да му подаря нещо за свети валентин. Какво да е?"
или
"гаджето ми е баскетболист и лошо момче, дали ще се зарадва на плюшено мече?"

Реших да направя тази тема за да са сигурни тези индивиди Какво да направят.
Изживявам се като самарянин и предлагам да напишете хубави идеи(знам,че все пак ще са ретардски) за подарък.Това с цел хората да ги прочетата и да не ни залеят с помия.

ПП: надявам се админите да проявят разбиране, защото така им спестявам доста работа по милионите теми.

BeautifulWorld
01-23-2008, 16:02
Минаата година подарих червени боксерки и диск, на който записах любовни песни и направих обложка с наши снимки.
Обща снимка в рамка си е класика. Плюшена играчка също.
В момента не мога да се сетя нищо друго. Може би тази година така или иначе няма да ми се налага да мисля :-#

lilit_666
01-23-2008, 16:35
Ми примерно аз ще се зарадвам на някоя гривничка или медальонче, но НЕ мн скъпо.Обиците и коланите са ми страст.-бе някой орегинален аксесоар.
МРАЗЯ скъпи подаръци !!!-чувствам се зле, когато получавам такива.

krem4et0
01-23-2008, 16:37
Ще го питам от какво има нужда най-вероятно. по-скоро ме интересува дали ще съм на изпит на следващия ден и дали ще мога да си изкарам сравнително романтична вечер(предвид, че е четвъртък и той на другия ден работи).

JoeBanana
01-23-2008, 16:51
бих се зарадвал на 1 кило сирене, да върви с виното
само да се намери някоя дама да ми го подари...
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

danny_f4e
01-23-2008, 18:10
Ми примерно аз ще се зарадвам на някоя гривничка или медальонче, но НЕ мн скъпо.Обиците и коланите са ми страст.-бе някой орегинален аксесоар.
МРАЗЯ скъпи подаръци !!!-чувствам се зле, когато получавам такива.

=; \:D/

Ice_Queen_
01-23-2008, 19:10
бих се зарадвал на 1 кило сирене, да върви с виното
само да се намери някоя дама да ми го подари...
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

що не си звъннал?

Jeuelle
01-23-2008, 19:17
" С мойтуУуУуУ МилуУуУ правим 4 дена , но смятам,че ще се обичаме вечно
"

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

sramejlivko_
01-23-2008, 19:21
дори и дъвка да ми подари пак ще и се изкефя шото знам че ще е от сърце една разходка при залез слънце също върши чудеса е поне според мен де не е нужно да се купуват някви огромни подараци или скъпи веши щото се пак замислетесе че и най-малкото нещо може да ни направи щастливи щом е от сърце и от любимия човек

Van4y
01-23-2008, 20:31
Ами примерно харесвам едно момиче ,но още не ходим чудя се дали да и подаря нещо на Свети Трифон 8-) и какво да бъде то 8-[
Офф топик:Seizure аватара ти карти а инче много готин Москвич имаш в подписа 8)

w0sh
01-23-2008, 21:40
Ами примерно харесвам едно момиче ,но още не ходим чудя се дали да и подаря нещо на Свети Трифон 8-) и какво да бъде то 8-[
Офф топик:Seizure аватара ти карти а инче много готин Москвич имаш в подписа 8)

Ми не. може д аи подариш бутилка вино.

Van4y
01-24-2008, 16:18
Ами примерно харесвам едно момиче ,но още не ходим чудя се дали да и подаря нещо на Свети Трифон 8-) и какво да бъде то 8-[
Офф топик:Seizure аватара ти карти а инче много готин Москвич имаш в подписа 8)

Ми не. може д аи подариш бутилка вино.

:D имах в предвид картичка ли да и подаря или нещо от сорта 8)

danny_f4e
01-24-2008, 17:37
Ами примерно харесвам едно момиче ,но още не ходим чудя се дали да и подаря нещо на Свети Трифон 8-) и какво да бъде то 8-[
Офф топик:Seizure аватара ти карти а инче много готин Москвич имаш в подписа 8)

Ми не. може д аи подариш бутилка вино.

:D имах в предвид картичка ли да и подаря или нещо от сорта 8)

подари и картичка :) аз на моя сегашен приятел миналата година на Св.Валентин не ходихме но му пуснах картичка в даскало (има кутия дето всеки си пуска картички и там я пуснах) и той много се зарадва и месец по-късно тръгнахме :P Успех