PDA

View Full Version : Как да го забравя?



Момиче
01-23-2008, 15:27
С момчето сме от един клас и скъсахме, но аз още си мисля за него.....още имам чувства :( Не знам как да го забравя при положение че се виждаме всеки ден :(

w0sh
01-23-2008, 15:29
Залей го с киселина.
Така поне няма да изглежда, както преди.

Момиче
01-23-2008, 15:31
Мерси много за отговора :grin:

MiLiChKo
01-23-2008, 15:31
ami az mislq 4e mn zavisi i ot otno6eniqta v momenta. Ta.. kakvi sa vi otno6eniqta sled kato skusaxte?

Момиче
01-23-2008, 15:33
Ми не са много добри. Уж щяхме да си останем приятели ама не..

TheMaggie
01-23-2008, 15:36
Ми не са много добри. Уж щяхме да си останем приятели ама не..
То винаги е така... Амм повтаряй си всеки ден като гледаш снимката му,че е грозен (ако не е втълпи си го) и си мисли колко много те е разочаровал (ако не е самоубеди се..)...Аз така правя и ми е доста лесно в повечето случаи..Освен 1. :grin: :D

Gotinogaden
01-23-2008, 15:40
Въпреки раздялата,можете поне да опитате да намерите общи теми.Ако не се получи,добре ще е да си дадете известно време.Но той трябва да извърши компромис,както си сторила ти в името на приятелството ви.Не се притеснявай,въпрос на време е нещата да се стабилизират!

MiLiChKo
01-23-2008, 15:41
Tova mi e mn mn poznato - sly4i se i na edna moq fr 6oto sled kato go zarqza toi q namrazi.. Ami nz kak da go zabravi6.. osven da se pravi6 4e nesu6estvyva.. da nameri6 dr ako moje6.. posledniq pat kato skusax s priqtela mi gledax da ne mislq za nego (o6te go xaresvax) kato pravq postoqnno ne6to ili sam s nqkoi i da ne mi ostava vreme da mislq kolko mi e gadno..
A otnosno tfa 4e frto vi mai ne varvi i na men mi se e sly4valo ama to si zavisi i ot 4yvstvata - ako ediniq vse o6te izpitva 4yvstva kum dr malko trydno 6te ostanat fr, no ako nqma 4yvstva si4ko e ok.
A govorite li si mn sled tfa ili se pravite 4e drygiq ne su6testvyva?

Момиче
01-23-2008, 15:47
Не си говорим изобщо :-s

MiLiChKo
01-23-2008, 15:52
na4i stava taka: xodite i ste ot edin klas, posle kusate, ti o6te go xar. , no dori ne si govorite.. Ami nz.. mai 6e e po dobre da go zabravi6 6oto..pomisli malko i 6e vidi6 4e qvno nqmate bude6te otnovo.. Az ti kazax ve4e 4e e po dobre da ogleda6 dr mom4eta, da si xaresa6 nqkoi i.. da se opitva6 da ne misli6 za biv6iq.. zanimavai se ne6to koeto te raseqva i zabravq6 za mom4eto.. za problemite si.. Ti si preceni koe e nai dobre. i yspex se pak.

Момиче
01-23-2008, 16:05
И аз това искам - да го забравя. Но проблема е ,че го виждам всеки ден и пак почвам да мисля за него :(

maybelline
01-23-2008, 17:53
И аз съм късала с момче (с едно и също 3 пъти), което обичах, и всеки път трябваше да го 'забравям' (нищо, че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно). Зная,че е много трудно. И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек (напълно познато чувство ми е). Ето как ще се справиш - просто го направи, разбирам, че нямаш желание (аз също нямах, ама никакво желание). Затова, без да мислиш много, просто опитай.
Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. От личен опит ти казвам, ако слушаш любимите си песни сега, после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш. Засега ако можеш, не слушай любима музика.
Вземи всички подаръци (плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно. Когато му дойде времето, сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш (а може и никога да не пожелаеш, това си е до характера ти). В килера (предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
Излизай с приятели момчета. По възможност наистина приятели,а не просто някои си, само защото са от мъжки пол и ги познаваш. Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно. Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
Излизай с приятелки. Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета. Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки (които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже. Та, много е важно да не излизаш сама, особено в дъждовно време. Излизайте на кино или някъде, където ще ви хареса и на трите.
Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. Много е важно да ти е интересно. Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките (или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така), които могат много да ти помогнат да се справиш.
Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека, а през деня излизайте на други интересни места. Не е хубаво да се затваряш сама у дома. Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него, а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено, най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора, които обичаш и цениш и са ти приятни. С истински приятели. Не с който и да е. Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат. Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос (дори непзнат да е, няма значение). Късмет! Ще го преодолееш,ще видиш ;)

Момиче
01-23-2008, 18:41
Мерси много meybelline !!! :smt003 Личи си че и ти си го преживяла същото :)