PDA

View Full Version : Вече го няма...



KimBerLy1912
01-23-2008, 17:55
Не е поредната сапунка...Или поне така се надявам...Просто днеска скъсах с гаджето си...Бяхме заедно...ъммм 10 месеца и малко..преживяли сме и хубави,и лоши моменти...Причината,поради която скъсахме е меко казано тъпа...както и да е...Чувствам се гадно...след последното момче,с което бях си казах-повече никви мелодрами за момчета...Е и сега се опитвам да си спазя обещанието към себе си..Гадно ми е...Обичах го...Въпреки всичко знам че живота продължава..но...не виждам смисъл... :? ...странно ми е...наистина смятам да продължа напред..обаче не виждам смисъл...просто съм станала зависима от тоя човек и сега ми е някво ужасно самотно..въпреки че имам много приятели...
Всъщност се надявам с него да си поговорим..и ако не се съберем пак...поне да изгладим нещата...тая мисъл малко ме съживява...Опитвам се да отрека че съм едва ли не зависима от него...и в същото време ми се иска да си пусна тъпа тъжна музика и да убия малко...от себе си....
Дори не знам що пиша тая тема...исках да си обясня положението....аз поне да си го разбера...Вие чувствали ли сте се така...? До такава степен привързани към някой...аз имам чувството че съм загубила част от себе си...не знам дали ще си я върна...а дали след няколко месеца няма да съм с друг..кой знае...просто в момента се чувствам ужасно и исках да попиша...
Мерси на всички,които са обърнали внимание на тъпата ми тема...

PLuScHeTo
01-23-2008, 18:00
не е тъпа темата ти :(

w0sh
01-23-2008, 18:00
As if i care.

.:БаЛъК:.
01-23-2008, 18:01
с времето ще ти мине но пробвай да не мислиш за него пиши си с някой в скайп и т.н
;-)

Fagile
01-23-2008, 18:29
em az s moeto gage skusah i sled 2 dni osuznahme 4e sme vs edin za drug i sa sme zaedno a hem ne se bqhme skarali za glupost...pogledni po otgore i se sdobrete

koalka
01-23-2008, 18:39
Не е само до привързаността, когато има любов, човек несъмнено се чувства така.И аз съм го изпитала, само `дето бяхме малко повече време заедно, после пак се събрахме...отплеснах се.По темата - нормално е да се чувстваш така, все пак сте се разделили сега, след време нещата ще се оправят.