PDA

View Full Version : кво да правя ?



michka20083
01-23-2008, 18:06
скоро момчето,което харесвам има РД
след нашата"връзка"си останахме френдове,обаче все още не съм безразлична и ми треперат коленцата при негово присъствие(независимо дали съм го видяла навън или си пишем по скайп)
таа... той в момента си има приятелка(явно бързо ма е забравил)
и все още не ме поканил на рд си И :?: ми е ако ме покани дали да приема и да ида(но в този случай тва означава да ги гледам тях двамата заедно и ще ми стане мега кофти,макар че аз мн искам да му видя новата фр :!: ) или да откажа :arrow: ама ще излезне като неуважение някво ... или да го излъжа.. ,или да ида за малко и да си тръгна .. :neutral:

.:БаЛъК:.
01-23-2008, 18:12
ми де да знам мой се врътнеш ей тъй за едното уважение :(

michka20083
01-23-2008, 18:14
или да пия една бира :smt006 и да си вдигам потурите

PLuScHeTo
01-23-2008, 18:15
щом си има и приятелка дали ше покани и тебе там :?

sramejlivko_
01-23-2008, 18:15
ако питаш мене отиди така хем ще го преодолееш хем ще му покажеш че го оважаваш

Abs0lute
01-23-2008, 18:16
...или да откажа :arrow: ама ще излезне като неуважение някво ... или да го излъжа.. ,или да ида за малко и да си тръгна .. :neutral:
Или да отидеш и да покажеш на себе си, а и на него че той не ти е нужен за да можеш да се забавляваш където и с който и да било?

michka20083
01-23-2008, 18:24
щом си има и приятелка дали ше покани и тебе там :?
няма невъзмовни неща



Или да отидеш и да покажеш на себе си, а и на него че той не ти е нужен за да можеш да се забавляваш където и с който и да било?
не че не го правя ,, пък и той мн добре знае,че се забавлявам и без него

koalka
01-23-2008, 18:28
Явно ти още не си безразлична към него, разбирам...Ами, опитай се, колкото се може по-малко да ги гледаш и да се занимаваш с друго.Иначе според мен трябва да отидеш, все пак няма да е зле да го уважиш.

ZaHaRcHe
01-23-2008, 18:30
Ако ти е толкова неприятно да ги виждаш заедно отиди само за час.Покажи оважение и измисли че имаш някаква работа и си тръгни

LizZz
01-23-2008, 19:36
Аз имах едно гадже,с което бяхме скъсали и тя имаше РД и отидох...Познайте-беше ми много гадно,защото тя се гушкаше с некъв и съм седял само защото компанията беше добра...После цяла нощ не спрях да я сънувам как пак сме заедно и т.н....
НО сутринта като се събудих ми некво готино и все едно с чук ме удари жестоката реалност,че не сме заедно,няма и да сме... :-# :-#


Edit:Забравих да кажа,че тоя случай беше с моята първа любов,така,че го преживях трудно,но при тебе ако са по-слаби чувствата можеш да отидеш - все ще си намериш някой нов приятел или нещо ново ;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 19:44
Ако ще има и твои приятели на рождения му ден, отиди. Можеш да се забавляваш с тях... кофти е като се получи така, но ще изтраеш малко. :) Ако те покани, значи държи на теб като на приятелка... отиди за малко и после си намери извинение да си тръгнеш. :)