PDA

View Full Version : Готини прически



sLaDkA_6mAtKa
01-23-2008, 18:25
Здравейте! :P Искам да Ви попитам какви прически са модерни, че ще ходя на фризьор и искам промяна,но нз точно какво :? Бтв косата ми е сдълга малко под раменете,чуплива и кестенява :wink: Ако може помагайте \:D/

Lo_Lo_LOvE_me
01-23-2008, 18:31
I az imam su6tiq problem...no me e e strah ot friziorkite 8-) :D :D :D :D :D te sa ludi i mn rejat i ni6to ne razbirat :-x , no kakto i da e , a ti kude hodi6 poprincip na frizior ? :) Az 4estno kazano u preporu4vam breton ro6av , a na dolu kosata da ti e na 2 plasta ili stulbi4ki , gorniq da e kus , a dolniq dulug , taka , 4e da moje6 gorniq da go pravi6 po-obemen i ro6av , ina4e kato cqlo da q izpravq6 :) :) :-) , no nz kak izglejda6 taka , 4e ne sum sig dali 6te ti otiva trqbva da se konsoltira6 s nqkoi :)))

demon_skater
01-23-2008, 18:31
http://i126.photobucket.com/albums/p88/ayshekul/dreadlock/123_4819.jpg
towa e pricheskata :>

Irrepresible
01-23-2008, 18:47
тея карета...направих си и аз и сега си искам дългата коса..не стига че не мога да и свикна ами и направо ме влудява...препоръчвам ти много да внимаваш при избора на прическа

GaBiIi__
01-23-2008, 19:20
ami macka moje6 da si napravi6 breton otiva na vsi4ki formi lica (dokolkoto zn de :pPp) osven tva na stepeni ili prosto friziora ti da izbere kka nai mn 6te otiva na tvoeto lice i koe 6te e nai lasno za oformqne i t.n :) ;)

Ivs Jonas
01-23-2008, 20:13
abe macki, na vas puka li vi kakvo e moderno..az ne sledq modata...e ne se i obli4am kato ot 90-te...no nosq tova koeto mi haresva. 8)

Naughty_
01-24-2008, 18:34
уффф просто внимавай при избора на Фризиор..... :smt013
Преди няколко часа..отивам при един пръч..и му викам че искам да ми продстриже бритона на страни..а той нещтастното му говедо с говедо кво напраиии....... :smt021 са само се моля по бързо да порастне :smt022

SiNiStEr
01-24-2008, 18:56
[quote="Lo_Lo_LOvE_me"]I az imam su6tiq problem...no me e e strah ot friziorkite 8-) :D :D :D :D :D te sa ludi i mn rejat i ni6to ne razbirat :-x

напълно съгласна съм с теб.

И аз имам този проблем,но моята коса е черна.Всеки ми казва да си направя бритон,но аз не искам защото лятото пробвах,на вс им хареса а на мен не.Наскоро си надупчих ушите и искам убеците ми да се виждат,но да не е мн късо (знам мн съм претенциозна,но) Ако измислите нещо и за мене ще е супер. :oops:

Madness
01-24-2008, 19:04
тоя пуснал растата е някъв идиот

Liar
01-25-2008, 13:17
Леле с тия фризьори съвсем ме наплашихте.Сигурно никога няма да стъпя при тях о_0
А бретон не отива на всяко лице!Не и на малките лица.
А тия карета несе сещам кви са...Може ли снимка?
До авторката-направи нещо което ще ти хареса,не което е модерно,защото може да не ти подхожда.

sexy_eJlz
01-25-2008, 14:01
Леле хора и аз имам тоз проблем!!! :o :o :o Направо се чудя какво да правя?!? :o :o :o Ама сигурно ще съм с крив бретон!!! :D :D :D :-P :-P :-P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb:

zvezdichkaaa
01-25-2008, 15:00
Ох от тия фризиори аман вече.Миналата година уж само върховете,а тя взе че ме офъка цялата таа офцъ!А по темата вземи си направи прическа,която да ти подхожда,а ако не си сигурна не е казано,че трябва задалжително да си с нова прическа.Иначе сега е модерна прическа като на Риана,но незнам дали би ти преличало пък и това си е голяма промяна.

Silvia_g
01-25-2008, 19:52
Писнало ми е вече от фризьори. Косата ми е до кръста и всеки път като ида на фризьор имам чувството, че пощуряват. Ти им кажеш едно те се съгласяват и после пак тяхната си знаят, сякаш не са видели коса. И не е няква изтощена, щото си я гледам повече от всичко нея. Ни преса е видяла 19години, ни маша, съхне си самичка, няма какво да я изгаря. Аман. Вече ако не взема сама да се подстригвам и то на...

rakiQ
01-25-2008, 19:57
demon_skater тая прическа не е за всеки
нали ти е ясно?!

sw3e7_baby
05-16-2008, 22:30
em macka da ti kaja nz ama kat ne 6te6 briton..........em q zimi da probva6 nekoq emo pri4eska :)
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________

momi4ita kestenqva kosa ma malko po tamno ot kestenqvoto i prava kat daska :D ne6ty ko sa setite mn 6i sam vi blagodarna

Spider4eto
05-16-2008, 22:35
http://prikachi.com/files/173446f.png аз ей такава искам да си направя