PDA

View Full Version : Как да го накарам да разбере че ние имаме бъдеще???



real_girl
01-23-2008, 18:34
С въпросното момче се запознахме през лятото,още първия път като го видях ми направи голямо впечатление.Не беше като другите момчета,просто беше по-различен :) Той е много добър приятел на мой съученик.Не се бяхме виждали много време и преди 2 седмици се прибирахме заедно от даскало и през цялото време той само ми се усмихваше и нищо друго :twisted: Реших да отида да пия кафе с моя съученик,като тайничко се надявах да видя и мойто момче :wink: така и стана :) Но както винаги той си мълчеше,усмихваше,а аз само говорех :D и така вечерта се прибрах и реших да му драсна нещо в skaype,но той ми каза:" знаеш ли много си хубава и много ме кефиш,но искам да съм само с приятел с теб.Сигурно съм най-голения бауш за да те изпусна,но просто това искам" #-o ,аз се съгласих и нищо друго неказах.Но какво стана,с него приятел си пишем и изведнъж ми казва:" знаеш ли колко много те харесва Ники (така се казва момчето) обаче много го е срам да ти го каже".Вчера пак ходих при моя съученик,опитвах се да го поотпусна да говори с мен Ники,но не просто не се получава.Виждам как тайничко си ме гледа :smt008 как не ме изпуска от поглед нито за секунда,но нищо друго неправи.Намеквам му разни неща,пускам базици,но той си е същия.Вече незнам какво да направя,за да се почувства сигурен с мен,за да се отпусне и да види,че може да има нещо между нас.Той сега ще прави 17,а аз съм на 18.Знам че някои може да ме упрекне и да ми каже какво очаквам от някви малки момченца,но просто така се случи и си го харесах.Той наистина е като някакво ангелче :twisted: но просто и аз незнам вече какво да направя и как да му покажа,че намен ми пука за него.Надявам се да ми дадете някакви съвети за това как да постъпя и най-вече се надявам да сте разбрали нещо от цялата тази история :)

анонимка
01-23-2008, 18:41
Еми кажи му,че го харесваш и би искала да стане нещо между вас,а ако той отново "откаже" просто го игнорирай ;) Ще разбере какво губи :)

real_girl
01-23-2008, 18:45
Еми кажи му,че го харесваш и би искала да стане нещо между вас,а ако той отново "откаже" просто го игнорирай ;) Ще разбере какво губи :)
Аз съм му казала че изпитвам нещо към него,но така и неполучих отговор от негова страна.Просто си мисли че като съм малко по-голяма и няма да се получи ](*,)

vvs_go
01-23-2008, 21:55
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb

marmalad4e
01-24-2008, 07:21
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb

:D да дааааа, напълно съгласна

Zodiac
01-24-2008, 07:24
sagowori go po tosi wapros semi mu srama kaji 4e i teb te be6e sram (i da ne e bilo taka nema sna4enie) normalno e! kaji go 4e go hareswa6 i snae6 4e toi de hareswa i niama ot kakwo da se boi :o nz kuw mu e problema 6tom we4e se e rasbralo!!!

eu.hyricane
01-24-2008, 07:29
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb
xaxa
mi zadrasteno angel4e si si haresala, jena. Moje da e nqkakav smotan debil-kompleksar, i ne iska da se obvarzva s po-vazrastna ot nego, za6toto v takav slu4ai ti 6te bade6 dominira6tata, moje da e 4ovek na vlastta, a tova da mu pre4i, znam li ^^
moje pyk i da e zadrasten i SAD i da ne mu e do gajeta.. oba4e ideqta s napivaneto mi haresa.. ako e mn piqn i si nablizo, absurd da ne te barne :P

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 09:06
Поеми инициативата ти. Явно няма да стане лесно. :) Намерете общи теми на разговор, предразположи го да се отпусне... все ще поддаде по някое време. :)

real_girl
01-24-2008, 10:19
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb
xaxa
mi zadrasteno angel4e si si haresala, jena. Moje da e nqkakav smotan debil-kompleksar, i ne iska da se obvarzva s po-vazrastna ot nego, za6toto v takav slu4ai ti 6te bade6 dominira6tata, moje da e 4ovek na vlastta, a tova da mu pre4i, znam li ^^
moje pyk i da e zadrasten i SAD i da ne mu e do gajeta.. oba4e ideqta s napivaneto mi haresa.. ako e mn piqn i si nablizo, absurd da ne te barne :P
знаеш ли не е задръстено ангелче,както ти казваш или пък дебил-комплексар.Просто до сега не е имал приятелка и затова се държи така резервирано.Аз също немога да си обясня как такова хубаво и добро момче като него е още само :neutral:

princesa_viki
01-24-2008, 10:25
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb
xaxa
mi zadrasteno angel4e si si haresala, jena. Moje da e nqkakav smotan debil-kompleksar, i ne iska da se obvarzva s po-vazrastna ot nego, za6toto v takav slu4ai ti 6te bade6 dominira6tata, moje da e 4ovek na vlastta, a tova da mu pre4i, znam li ^^
moje pyk i da e zadrasten i SAD i da ne mu e do gajeta.. oba4e ideqta s napivaneto mi haresa.. ako e mn piqn i si nablizo, absurd da ne te barne :P
знаеш ли не е задръстено ангелче,както ти казваш или пък дебил-комплексар.Просто до сега не е имал приятелка и затова се държи така резервирано.Аз също немога да си обясня как такова хубаво и добро момче като него е още само :neutral:
Според мен точно за това се притеснява.Все пак ти си по-голямата,той е неопитен,може да го е страх да не се изложи.
А относно това как да му кажеш-щом е толкова срамежлив,опитай в скайп-а(въпреки че е по-добре да поговорите лично)Успех :-)

real_girl
01-24-2008, 10:30
abe nqq takova haresvam ta ne ta haresvam otiva6 na kupon napiva6 go i se mlqskate ili prikotkva6 go v nqkoq tymna ulica i se mlqskate trqbva da e gey ili ti da ne si osobeno hubava taka da se izrazq za da ne stane
p.s. tva 4e iska da ste samo priqteli e ne6to koeto po skype zvu4i kuho ili kvoto iskam da kaja spored men toq iska prosto da mu pokaje6 4e se interesuva6 ot nego za da moje toi da ne se gyrmi naprazno i da se izlaga pred teb
xaxa
mi zadrasteno angel4e si si haresala, jena. Moje da e nqkakav smotan debil-kompleksar, i ne iska da se obvarzva s po-vazrastna ot nego, za6toto v takav slu4ai ti 6te bade6 dominira6tata, moje da e 4ovek na vlastta, a tova da mu pre4i, znam li ^^
moje pyk i da e zadrasten i SAD i da ne mu e do gajeta.. oba4e ideqta s napivaneto mi haresa.. ako e mn piqn i si nablizo, absurd da ne te barne :P
знаеш ли не е задръстено ангелче,както ти казваш или пък дебил-комплексар.Просто до сега не е имал приятелка и затова се държи така резервирано.Аз също немога да си обясня как такова хубаво и добро момче като него е още само :neutral:
Според мен точно за това се притеснява.Все пак ти си по-голямата,той е неопитен,може да го е страх да не се изложи.
А относно това как да му кажеш-щом е толкова срамежлив,опитай в скайп-а(въпреки че е по-добре да поговорите лично)Успех :-)
опитах на няколко пъти да говоря с него,по-скоро да завържа разговор,но просто не става и накрая мисля че най-добре ще е наистина да го оставя да види какво е изгубил.Невиждам друго решение :neutral:

gPa3HuTeJl
01-25-2008, 09:02
Ам я ми кажи като казваш " малко по - голяма " с колко по голями си от него ?
Не мислиш ли, че го е страх ?
Примерно, че неможе да се целува... незнае как да се отнася к1м човека до себе си ... ти сама казваш, че той до сега не е имал гадже х може би има нещо вярно в думите ми...

Аз си мисля, че трябва да прод1лжиш да опитваш...и накрая резултата ще е налице

:oops:

real_girl
01-30-2008, 12:05
Ам я ми кажи като казваш " малко по - голяма " с колко по голями си от него ?
Не мислиш ли, че го е страх ?
Примерно, че неможе да се целува... незнае как да се отнася к1м човека до себе си ... ти сама казваш, че той до сега не е имал гадже х може би има нещо вярно в думите ми...

Аз си мисля, че трябва да прод1лжиш да опитваш...и накрая резултата ще е налице

:oops:
аз съм 89,а той е 91.Нормално е да го е страх,все пак за първи път ми се случва да се влюби,но просто наистина е много трудно ти да правиш всичко сам и да даваш всичко от себе си

princesa_viki
01-30-2008, 13:14
Да,права си,обаче си струа,ако ще постигнеш нещо :)

sapphirr
01-30-2008, 13:20
като не рабира нито от базик,нито от намеци,тогава го питай в о4ите "Ники,коя е при4ината да искаш да сме само приятели и зашо смяташ,4е това е по-добрия вариант?"

sapphirr
01-30-2008, 13:25
аз съм 89,а той е 91.Нормално е да го е страх,все пак за първи път ми се случва да се влюби,но просто наистина е много трудно ти да правиш всичко сам и да даваш всичко от себе си

само не разбрах защо реши ,4е е влюбен,може просто да те харесва.а между влюбване и харесване има огромна разлика...не бъркай понятията!

DrCIH
01-30-2008, 13:44
Виж сега ... как да ти го обясня. Момчето психически не е наред. Колкото и да е странно той има някаква стара психическа травма от детството и се страхува от близост. Гледа те карасива си сладка си и т.н. но се дърпа и стои далеч от теб. Ако го прегърнеш ще се изнерви и ще се изплаши. По-добре не се занимавай.

princesa_viki
01-31-2008, 09:50
Виж сега ... как да ти го обясня. Момчето психически не е наред. Колкото и да е странно той има някаква стара психическа травма от детството и се страхува от близост. Гледа те карасива си сладка си и т.н. но се дърпа и стои далеч от теб. Ако го прегърнеш ще се изнерви и ще се изплаши. По-добре не се занимавай.
A ти откъде знаеш? :?

real_girl
01-31-2008, 11:09
ето какво стана през тази една седмица.Аз започна всяка вечер на търся неговата близост,да го прегръщам,да му говоря неща,за да се отпусне и наистина подейства.Той започна да ме прегръща,призна ми че всичките онези неща които ми беше казал преди са лъжа и че наистина ме харесва и иска да бъде с мен.Но проблема е че той наистина незнае какво да направи и какво да каже,когато аз млъкна и той млъква.Опитвам се да го заговарям на различни теми,но той ми отговаря и всичко приключва.Кажете ми какво да правя сега?

sasha_90
01-31-2008, 11:14
Не съм си и помисляла да те съдя. :) Любовта е сляпа и не можеш да избираш в кого да си влюбиш.Не ти остава нищо друго освен да чакаш момчето да си промени мнението и да пожелае да е с теб.

princesa_viki
01-31-2008, 14:58
Ами опитай се да го предразполагаш.
Преди 2 години аз си имах гадже,което беше на 17 и нямаше никакъв опит.4 месеца бяхме заедно и той скъса с мен,защото искаше секс.Мисълта ми е,че с времето ще се научи.Просто му е нужно време да се отпусне.Остави се "по течението".
Успех :) :-)

real_girl
01-31-2008, 18:23
Ами опитай се да го предразполагаш.
Преди 2 години аз си имах гадже,което беше на 17 и нямаше никакъв опит.4 месеца бяхме заедно и той скъса с мен,защото искаше секс.Мисълта ми е,че с времето ще се научи.Просто му е нужно време да се отпусне.Остави се "по течението".
Успех :) :-)
така и смятам да направя.Благодаря за съвета :-)