PDA

View Full Version : Предложение за създаване на нов разедел-"Авто/Мото"



Sticky778
01-23-2008, 19:53
Аз искам да попитам защо не направите раздел Авто/Мото мисля че ще бъде доста интересен даже вече имам идеи

JoeBanana
01-23-2008, 20:03
тц, не ща :)
по-скоро ще е нфс раздел, с оглед възрастта на участниците
има достатъчно такива форуми - тунинг.бг (макар, че и там, май, много хора цъкат нфс) и разбира се клубни форуми на съотвените марки с много полезна информация
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

momchence_89
01-23-2008, 20:51
hahha cakat NFS smqh bahti logikata koqto imash :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

machoka
01-24-2008, 08:16
В тийн форум, населяван повече от момичета - раздел авто/мото?!
Не и тук, това е моето мнение.

krem4et0
01-24-2008, 10:00
Против-тематиката не ми допада(нормално е все пак съм момиче). да не говорим, че кой знае колко теми за авто и мото няма, така че не е нужно да се обособява такъв раздел!

Apostola
01-24-2008, 11:21
Идеята е хубава но няма да се развие. Пълное с пубери, които дрънкат глупости, и когато има казваш, че не е така те започват да спорят, да се обиждат и тем подобни глупости. Те през животаси книга не са отворили на тема автомобил тръгнали да се правят на много знаещи и да се доказват в форума. Няма смисал

Някои ако пише в тунинг.бг да свирка :)

Sunrisee
01-24-2008, 11:25
Mislq che nqma koi znae kfo da se obsyjda,ako se syzdade takyv razdel.Vseki shte puska temi ot sorta "Koq ti e liubimata kola?" ili podobni..Az lichno sym protiv,a i mislq,che na povecheto momicheta syshto nqma da im dopadne :)

alex
01-24-2008, 14:26
И аз не мисля че някой от тук присъстващите ще може да сменя накрайници на кормилна рейка, или пък да може да ми помогне при смяната на макферсоните :)

Sticky778
01-24-2008, 19:47
Mislq che nqma koi znae kfo da se obsyjda,ako se syzdade takyv razdel.Vseki shte puska temi ot sorta "Koq ti e liubimata kola?" ili podobni..Az lichno sym protiv,a i mislq,che na povecheto momicheta syshto nqma da im dopadne :)

Е това вече си е чиста полова дискриминация ...та като сте повече женките дайте да правим каквото вие кажете ..като не ви е интересно на вас няма да пост-вате там и толкова аз не виждам къв е проблема или карате по народната логика "Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле"

Аз не съм на 60, на 18г. съм но вече натрупах доста опит и искам да споделя и да помогна на част от разумните съфорумци които търсят нужната помощ

shadow4e
01-24-2008, 20:26
чиста расова дискриминация


:razz:

А защо не го обсъждате в спорт? Теми за цял раздел няма да се съберат, но там ако почнеш да пускаш и видиш, че хората отговорят и има интерес, би могло да се направи, но трябва да покажеш, че много хора се интересуват наиситна, а не само на думи. И ако това се случи, вярвам, че админите ще го направят и този раздел. Но... не вярвам да успееш.

alex
01-25-2008, 05:30
първо май трябваше да пуснем анкета колко от посетителите имат коли (лични) защото те са таргета на такава категория. Ако нямат лични коли няма причина да посещават категорията защото всико по колата ще се прави от родителите им...

Decu
01-25-2008, 08:10
Против! :)

Галена_Петрова
01-25-2008, 08:13
Еми против съм-няма да лъжа са'. :)

krem4et0
01-25-2008, 08:22
Алекс, едва ли има повече от 5(да не кажа, че са и много 5) потребителя, които имат собствена кола.............Виж за тези, дето карат колата на тате, ама нямат още книжка, но нали са много отворени и куките не ги спират..............няма да говорим :D

Sticky778
01-25-2008, 10:09
първо май трябваше да пуснем анкета колко от посетителите имат коли (лични) защото те са таргета на такава категория. Ако нямат лични коли няма причина да посещават категорията защото всико по колата ще се прави от родителите им...

Виж братле аз се интересувам и събирам опит време преди да имам кола ..дори преди да имам книжка и затова сега имам толкова познания


Аз съм против...
форума се напълни с раздели, където почти не се пише, а заради трима 18 годишни пишман шофьора- няма смисъл...

Може ли да не се обиждаме след като незнаесш как стоят нещата и незнаеш що за човек и шофьор съм!

alex
01-25-2008, 10:46
Не споря с това че може би караш перфектно и че разбираш от коли. Но в тази тема само ти изявяваш желание за този нов форум и той няма да може да бъде запълнен дори и една година да бутаме. Аз когто искам да разглобявам колата си пиша във форума на мазда и там и дават повече от изчерпателна инфорамция.

Apostola
01-25-2008, 13:04
Sticky778 ела да си чукнем лавчето в тунинг.бг тук няма сми от такъв раздел :smt006

Sticky778
01-25-2008, 13:42
Омръзна ми от тъпите семкаджийски теми на тунинг.бг хората там са предимно 13-14 годишни пишлегарчета дето играят nfs и гледат Red Line и си мислят че знаят нещо верно е има 3-4 ..макс 5 човека дето разбират ама другото е лапетия и ме дразнят за това не съм пост-вал скоро там няма и да поствам

gorska
01-25-2008, 17:42
Против!
Както каза шадолчето, авто/мото темите могат да се пишат в раздел Спорт.
Във форума има повече момичета. Почти няма достатъчно големи потребители от мъжки пол, които да обсъждат темите. Има си и други форуми специално за коли.
Въобще всички причини, които се изредиха досега...

gorska
01-25-2008, 17:45
Омръзна ми от тъпите семкаджийски теми на тунинг.бг хората там са предимно 13-14 годишни пишлегарчета дето играят nfs и гледат Red Line и си мислят че знаят нещо верно е има 3-4 ..макс 5 човека дето разбират ама другото е лапетия и ме дразнят за това не съм пост-вал скоро там няма и да поствам

Хъх, а тук повечето какви сме според теб?! Вярно е, че има и по-големи /и пак не достатъчно - с минимални изключения/, но доколкото съм запозната преобладаващата част е на 13-15 години..

Галена_Петрова
01-25-2008, 18:46
идеята е, че това е тийн форум и малко хора тук се интересуват от коли, още по-малко имат свидетелство за правоуправление, а тези които сме със собствени возила се броим на пръстите на шлосер трети разряд...



exploitedteen .....по -тази логика трябва да се махне и раздел ''ПОЛИТИКА'' също така според мен и раздела за венерическите болести е излишен примерно важните теми могат да се преместят в раздел ''секс''. :) :P

Галена_Петрова
01-25-2008, 19:29
И аз съм ЗА да се махне раздел ''ПОЛИТИКА''. :)

air_J
01-25-2008, 21:49
И аз съм ЗА да се махне раздел ''ПОЛИТИКА''. :)
Аз пък съм твърдо против. Честно казано, когато видях, че има такъв подфорум бях изключително приятно изненадан.

namina
01-26-2008, 18:32
И аз съм ЗА да се махне раздел ''ПОЛИТИКА''. :)
Аз пък съм твърдо против. Честно казано, когато видях, че има такъв подфорум бях изключително приятно изненадан.

И аз съм на мнението на air_J :-) :-) :-P

mgxpower
02-06-2008, 15:05
Тук повечето потребители са предимно момичета...а някой дори неразбират къде се намира скоростния лост така ,че :-D :-D :-D
иначе аз заставам ТВЪРДО зад позицията да се направи такъв
подфорум...

teenkopele
02-07-2008, 06:48
Против! :)