PDA

View Full Version : Относно обезкосмяването при момичетата



Slun4evko
01-23-2008, 20:06
За белязах в раздел Секс няколко подобни теми.Но моят въпрос е дали имате проблеми произтичащи например от различните видове обезкосмяване.Например раздразнена кожа при бръснене,възпаления при неправилна кола маска,болка при епилация?Или нещо друго?Една приятелка се оплаква че от бръсненето кожата и се зачервява и я дразни много дълго време-почти месец.И при мен е горе-долу така.А при вас?

tenaglia
01-23-2008, 22:18
ами аз съм момче...при бръснене на някой зони кожата се дразни ( не удрям контрата...) след време като растат косъмчетата и ми излизат тук таме обърнати косъмчета...абе не е приятно боли и остават малки белези :?
кола маска си правя от няколко месеца и съм доволен...пак ми се обръщаха косъмчета в началото но вече сичко си е наред :)

srpsko_1988
01-24-2008, 00:42
ти луд ли си ве...момче да си праи кола маска. педал! :D е...та в педала.Бръсни са кадето искаш така да. ама тва с маската ужас! супер мега педалско!

tenaglia
01-24-2008, 21:51
яд та е че са ми по гладки краката от твоите ли :D

srpsko_1988
01-25-2008, 00:10
вие педалчетата си имате гладки крака..не се притесняваи то е нормално за вас \:D/ а ние нормалните мъже също се бръснем навсякаде,но без рецете и краката. на вас ви е простено.. ония от горе ви е простил още кат сте се родили.Трябва некои ден да слезе да си обере боклука от земята..че зе че стана нещо много а :? 8)

Slun4evko
01-25-2008, 06:35
А пък аз кръстих темата '..при момичетата' ........ :lol: :lol: :lol:

foreverr
01-25-2008, 09:41
ами аз съм момче...при бръснене на някой зони кожата се дразни ( не удрям контрата...) след време като растат косъмчетата и ми излизат тук таме обърнати косъмчета...абе не е приятно боли и остават малки белези :?
кола маска си правя от няколко месеца и съм доволен...пак ми се обръщаха косъмчета в началото но вече сичко си е наред :)A ти кола маска на х*я сам ли си правиш или на козметик и ако си правиш сам я кажи там много ли боли с кола маска и ако си правиш сам каква марка кола маска си кушуваш и колко струва?

tenaglia
01-26-2008, 00:32
вие педалчетата си имате гладки крака..не се притесняваи то е нормално за вас \:D/ а ние нормалните мъже също се бръснем навсякаде,но без рецете и краката. на вас ви е простено.. ония от горе ви е простил още кат сте се родили.Трябва некои ден да слезе да си обере боклука от земята..че зе че стана нещо много а :? 8)
че аз на ръцете не си ги махам ... а на краката просто направих няколко пъти грешката преди години да ги бръсна и сега си патя :?