PDA

View Full Version : MOLQ WI POMOGNETE ! :)



frikomiko
01-23-2008, 20:51
Последвията от онази Анкета на която гласувахте преди много време дали да отида при момичето и не знаете отидох одряза ме леко обаче беше щастлива заради жеста който и направих .
Мислия си доста често за нея последно време като си спомня че тва беше миналата сряда ми изглежда много странно :)
Наистина изпитвам много силни чувства към нея но незнам как да стане че и тя да изпитва чувства към мен щото има приятел поне миналата сряда имаше :)
...
Как да го напрая като съм толкоз тъп че не и зех телефония номер незнам дали щеше да го даде но незнам и ся кво да напрая че да и зема номера ....
Общо взето яко влюбен шансове 1 към 10 за успех :) ае даите идеи ко да прая наистина я харесвам даже не знам защо но мисля че я обичам :)
Или тва си остане една несподелена любов или си ще стане незнам искам да бъда с нея поне приятели наистина я харесвам и наистина повтарям наистина ако се забелязали наистина :)
ХеЛП 2 дъ намен :) 10х предварително аре пишете 8-[ 8-[

че ми писна да си блъскам главата и да не правя нищо по въпроса ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
8-[ 8-[

Gold_girl89
01-23-2008, 21:06
Zdravei.Tova,koeto si napravil e mnogo smelo.Spored men,
trqbva da byde6 po nastoqtelen,no smeni strategiqta, tozi pat q pomoli pone da stanete priqteli.I taka malko po malko se sblijete,a moje pyk da i stane6 nai-dobriq priqtel! A ot priqtelstvoto do lubovta ima edna krak4a. :wink: Uspeh.

w0sh
01-23-2008, 21:08
Не те разбрах. Вероятно има нещо общо с подписа ми.

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 21:28
Ами намери й телефона, обади й се, пиши й... ти какво очакваш? Да си вървиш по улицата и ненадейно да я срещнеш някъде, за да се уговорите да излезете ли? :) Нещата рядко се случват като в някой американски филм. :)

slun4evo
01-24-2008, 07:22
1.Поздрави за жеста, сигурна съм, че е била поласкана. :)
2.Ами кажи и нещо забавно, така че да излезе, че искаш скайпа и за да сте само приятели.Например: "Ей,красавице, аз ти подарих цвете, а ти ще ми дадеш ли номера си/скайпа?' Но е много важно как ще го кажеш, да не излезе все едно и е задължение.Така на шега, ако тя поиска ще ти го даде.Съвет:Недей да садиш много надежди, тя си има приятел. Успех! :)

eu.hyricane
01-24-2008, 07:26
dae hubavo si napravil.. ama se slu4va, 4ovek.. i vse pak napravi ocenka na potrebnostite si, ako 6te bade6 dovolen samo ot priqtelstvo, q pomoli da izlezite prosto za da se opoznaete po-dobre, ili i vzemi skype i si pi6ete.. pokaji i dobrite strani ot haraktera si, ako e to4na, 6te gi oceni:)

frikomiko
01-24-2008, 10:59
samo na 1 mqsto sym siguren 4e moga da q sre6tna i to e v kafeto kogato e na smqna ... skype mirc ta6ak rabota :)
Vij tva za nomera go mislih mn primerno otivam s nqkoi fr na kafe tam i posle q pitam zdrasti kak si ;P
ako ne6to se zaprikazva s men da q pokanq da sedne pri nas 6toto tq predi me pokani da sednem da piem po kafe ama az imah rabota mn spe6no .. i bqh spekal na max okolko 20 min stoqh pred kafeto ;D 2 cigari izpu6ih obikalqh sednah na edna peika ... a we ne mi se govori za tva be6e mn qko ;] vypreki 4e si ima priqtel .. moje bi ako po4na da hodq v tva kafe po 4esto az ne sam hodil ot predi kato i dadoh rozata tei 4e i da e iskala da mi kaje ne6to nqmala e 6ans da me nameri ;] hah :P
naistina iskam da mi vyrje da q sre6tna po pytq i da e sama ia z da sam sam i da i zema nomera i da ! :)
Bahti 6to ne se fkaram u nqkoi film :P

frikomiko
01-26-2008, 17:16
Знаех си че никои няма да ми хелп :) :booooomb:

MiMcHeToOo
01-26-2008, 17:56
Еми ти сам си си измислил кво да правиш. Идеята да я поканиш на кафе е супер ;)

Krem4eto
01-26-2008, 21:24
Хубаво е ,че успя да и дадеш розата!!!

Наистина отиди пак до кафето и и поискай номера :P Ще ти го даде УспЕХ!

frikomiko
01-27-2008, 19:18
Живото наистина може да бъде много труден, както и лесен ...
В случая труден. за да стане това, което не ставало трябва да правя всичко, което до сега не съм правил и това ме плаши до някъква степен смисъл да не се изложа и подобни. всъщност когато й подарих розата беше един от най-хубавите ми моменти в живота ми като изцяло :) това да направиш някой важен за теб човек щаствлив дори и да не си го познавал може да означава много понякога :)
Долу горе ся е още по-трудно да стане нещо :), но колкото повече време минава толкова повече се отадалечавам от нея ...
Тя е за мен нещо като момичето мечта даже нещо много повече :)
а жената с главно Ж гхаха по тъпо неможах да го измисля но така и така почнах да ръся глупости нека поне ги завършя...
Видях че плана бачка :) и че си има приятел за което предполагах преди това ...
Сега съм много объркан и незнам точно какво да направя за да не влоша нещата не правя нищо а може би това е грешка ...
Никои от вас не дава савети, а по-принцип винаги някой дава акъл тука , което също е объркаващо ...
Общо взето съм по-объркан от всякога... Не искам други момичета освен нея ... Тя е много специална за мен но си има приятел незнам как да станем по близки за това искам съвет от вас помоЩ!

frikomiko
01-30-2008, 20:08
uf puf :) Jivota prodyljava jivei napred ne poglejdai nazad ;]