PDA

View Full Version : Дали съм бременна?



idi0t4e
01-23-2008, 21:56
значи работата е следната.. миналия месец по средата ми дойде всичко си беше наред и така до към края на месеца когато правих секс с гаджето .. и след това след 1-2 дни някъде ми дойде пак нормално беше ... обаче ми направи впечатление друг път не ми се беше случвало и така..сега тоя месец отначалото му отново се разболях от бронхит пих лекарства това онова беше ми много зле общо казано и си мислех че ще ми дойде както трябва към средата на месеца ... когато бях при лекарката тя ми каза че всичко ще бъде нормално и няма причина да се безпокоя по-точно че ще си ми дойде на датата на която трябва да си дойде...обааче сега е проблема че е вече към края а на мен не ми идва и вече сякакви мисли ми минават през главата и съм се шашнала... чудното е че и майка ми пи от същите лекарства като мойте понеже и тя нещо не беше мн добре нз сега какво да мисля :cry: дали съм бременна пък сега се е сетило да не ми идва? и все пак как като миналия месец си беше всичко наред?дали е нещо от лекарства ..антибиотици и дали и от малкото притеснение дето имах ... ако някоя е имала такъф случай да пише ..пък желаещите да дадат и съвет... мн ми е объркано .. и ест ме е страх... :-#

т.7
krem4et0

vaniLL
01-23-2008, 22:06
nqma polza ot pritesneniq ... obache da , kogato ne ni doide ponqkoga se panirame i blokirvame
samo 1 shte ti kaja , utre sutrinta stavash otivash do aptekata , kupuvash edin test i si go pravish "SureCheck" struva medju 3 i 4 lv i shte se pouspokoish
nai-dobre nqkoq priqtelka da e s teb , za da chakate zaedno 5-10 minutki i d ane broish sekundite samichka
procheti hubavo iznstrukciite za detailite , zashtoto sym gi pozabravila i ne iskam da te obyrkvam :-) :-) :-) :-)
adi i utre pishi kak e minalo , no spored men e ot lekarstvata , ot pritesnenie , ot vremeto i ot ohste 13581345 neshta ... cikylyt mn lesno moje da byde povliqn ot razlichni vytreshni i vynshni faktori :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 22:31
най-вероятно от антибиотиците ти закъснява. :) При мен редовно така се получава... след първите 2-3пъти, когато се панирах така... вече взех да свиквам.. :)
и да, не се притеснявай, 'щот' съвсем ще ти дозакъснеее... :wink:

russianmafiaboss
01-24-2008, 10:58
nqma polza ot pritesneniq ... obache da , kogato ne ni doide ponqkoga se panirame i blokirvame
samo 1 shte ti kaja , utre sutrinta stavash otivash do aptekata , kupuvash edin test i si go pravish "SureCheck" struva medju 3 i 4 lv i shte se pouspokoish
nai-dobre nqkoq priqtelka da e s teb , za da chakate zaedno 5-10 minutki i d ane broish sekundite samichka
procheti hubavo iznstrukciite za detailite , zashtoto sym gi pozabravila i ne iskam da te obyrkvam :-) :-) :-) :-)
adi i utre pishi kak e minalo , no spored men e ot lekarstvata , ot pritesnenie , ot vremeto i ot ohste 13581345 neshta ... cikylyt mn lesno moje da byde povliqn ot razlichni vytreshni i vynshni faktori :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
+1