PDA

View Full Version : имитирате ли някого? а вас имитират ли ви



mishi
01-23-2008, 23:06
м да това е въпроса ми :) и ако ви имитират по какви начини и дразни ли ви това?

Seducti0n
01-23-2008, 23:09
Баща ми ме имитира нон-стоп по всевъзможни начини.Въобще не ме дразни, напротив супер забавно ми е. :lol:

OtherDimension
01-23-2008, 23:11
Баща ми ме имитира нон-стоп по всевъзможни начини.Въобще не ме дразни, напротив супер забавно ми е. :lol:
не мисля, че авторът имаше точно това предвид..
да, имам приятел, който ме имитира ... дразнещо е, но не се ядосвам:>

LiveFlower
01-23-2008, 23:26
da ima edni hora,koito se opitvat........ :shock:

fake
01-23-2008, 23:27
да, аз съм протеже на експлойтедтийн явно.

find_m3
01-24-2008, 06:33
ми не имитирам ,но хората са казали "с какъвто се събереш такъв ставаш" така ,че може да се каже ,че съм си сменила виждамята и начина на живот ,но това важи и за приятелите ми.придобила съм някои нови интереси от тях ,те от мене и това е

Saymon90
01-24-2008, 06:35
Имало е период от живота ми, когато съм имитирал... кога звезди, кога съученици. Но този период отдавна е минал и мисля, че хората около мен го забелязват. :)
Не, не обичам да копирам, но пък доста често ми се случва да виждам свои протежета по коридорите... не е неприятно, напротив :)

sherry
01-24-2008, 07:58
Не имитирам никого. Харесвам се такава, каквато съм, има и неща, които не ми допадат, но съм свикнала с тях. Нямам нужда да взаимствам нещо от някой друг, за да се чувствам добре в своята кожа. А дали мен са ме имитирали :-o Май е ставало това, ама не е било нещо фрапиращо...

Disrespect
01-24-2008, 08:15
за имитиране баш не..

ама много много много много много много много искам да приличам на баща ми

scorpias
01-24-2008, 08:41
Всеки човек имитира ,било то от филм ,било то от истински човек ,как сте сте придобили походката си мислите?
Повечето неща ,които придобивате са несъзнателни и няма да разберете дори ,нито да кажете ако знаете
чао

Blacklisted
01-24-2008, 11:39
Хм за несъзнателното имитиране на алфа мъжкия в групата ли става въпрос? :-o Дааа яко ме имитират - цяла армия клонинги съм събрал, скоро тръгваме на марш към Кърджали! Viva Revolucion!

quench
01-24-2008, 12:08
абе има тука едно момче на форума, дето ме имитира

малко ме дразни, прави се на алфа ;)

хехе

TellMeYourName
01-24-2008, 13:33
Боби Турбото!Проблем?

Sunrisee
01-24-2008, 14:16
Mrazq da imitiram nqkogo,kakto mrazq i men da me kopirat!Edna.."priqtelka" praveshe jalki opiti da me imitira kato se oblichashe kato men,praveshe si syshtite pricheski,ta tq dori pochna da govori kato men i da mi izpolzva lafovete.Ot togava i teglih 1 rugatnq i ne me e poglednala poveche

FelisDirus
01-24-2008, 15:26
Не бих казала... на повечето хора определено не им допада начина, по който се държа, а аз.. имитирала съм, но като по-малка, вече не.

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-24-2008, 15:34
ми не аз не имитирам никой ама една от на6ия клас ма имитира поне аз тей си мисля :o :o

SuNsEt
01-24-2008, 16:45
Еми,мен ме имитират няколко мом4ета от класа,защото се смея много смешно и странно...малко,като оная Мартина 4илингирян от танцувай с мен,но до сега не са уцелили правилния тон! :lol: :lol: :lol: :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 16:56
Да имитирам някого целенасочено - не. Но понякога се улавям на моменти как се държа точно като някоя приятелка... говоря като нея или си докосвам косата по същия начин. http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif
Но иначе най-добрата ми приятелка редовно ме 'кове' като се прави на мен... http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif понякога ми е като огледален образ... http://www.ue-varna.info/images/smiles/bored.gif

AvaLan4e
01-24-2008, 16:58
Ако ми е изгодно....Защо пък не?

Jamalska
01-24-2008, 17:04
мен да ме имитират...вече направо не искам да говря за тва...

А аз да имитирам...както каза sh3_1s_7h3_0n3 умишлено не ама се усещам,че съм усвоила бая от физиономиите на бившия и приятел:/

InitialD
01-24-2008, 17:08
Да .. приятелите ми почти нон-стоп!Един от тях ме имитира като съм учтив или се притеснявам .. ама го прави някакво гейско такова!
А един съученик ме следеше как стоя прав на едно място .. защото му се струваше гейско отстрани .. еми какво да направя висок съм израстнах бързо и се поизкривих малко ... но това е хорското мнение .. много относително нещо!

AvaLan4e
01-24-2008, 17:12
Да .. приятелите ми почти нон-стоп!Един от тях ме имитира като съм учтив или се притеснявам .. ама го прави някакво гейско такова!
А един съученик ме следеше как стоя прав на едно място .. защото му се струваше гейско отстрани .. еми какво да направя висок съм израстнах бързо и се поизкривих малко ... но това е хорското мнение .. много относително нещо!
нека повторим
гейско

InitialD
01-24-2008, 17:27
Да .. приятелите ми почти нон-стоп!Един от тях ме имитира като съм учтив или се притеснявам .. ама го прави някакво гейско такова!
А един съученик ме следеше как стоя прав на едно място .. защото му се струваше гейско отстрани .. еми какво да направя висок съм израстнах бързо и се поизкривих малко ... но това е хорското мнение .. много относително нещо!
нека повторим
гейско

Не започвай и ти ... :(

_showy_
01-24-2008, 18:47
Дари и да имитирам някого, го правя несъзнателно и със сигурност не изцяло, ами само някои неща..
А колкото до това дали ме измитират.. Ами случвало се е и честно казано ме дразни. :-x

DisciplineAndOrder
01-25-2008, 15:34
никой не имитирам.

sexy_eJlz
01-25-2008, 15:38
ООООО АЗ МРАЗЯ ДА ИМИТИРАМ НЯКОГО,КАКТО И МЕН ДА МЕ ИМИТИРАТ!!! 8) 8) 8) ИНАчЕ ИМА ТАКИВА ГЛУПАчКИ ДЕТ СЕ ОПИТВАТ,АМА чЕСТ ПЪТИ ИМ СЕ СЛУчВА СЛУчКА!!! :D :D :D :-D :D :D :D :booooomb: 8-) :booooomb: :booooomb: :booooomb: