PDA

View Full Version : Еротични подаръци ...



amatorium
01-24-2008, 00:22
Kakvi erotichni podaruci ste poluchavali. Kakvi bihte iskali da puluchite?

vaniLL
01-24-2008, 07:27
mai mai ne sym poluchavala :-|

a kakyv iskam da polucha ... mmm da e rozov i golqm :lol: :lol: :lol:

sega po-seriozno - ne znam , kakvoto i da se shte se iznenadam , a chovka koito go podarqva , shte znae po kakvo si padam i she go izpolzvame zaedno s kef :P

ludoto_f
01-24-2008, 07:29
az syshto ne sym polu4ava eroti4en podaryk ;) a ako se pak nqkoi mi podyri mi zavisi ako e priqtelqt mi nqkakva zaka4liva situaciika da ima predi tova ;) 8) ako ne sym nahalna :oops:

^Serena^
01-24-2008, 08:01
На мен не са ми подарявали нищо, но аз редовно си копувам жартиери, чорапки и тн, за да изненадвам милото. :grin: Просто и двамата не си падаме по разни неща, като садо мазо и за тва не ми е копувал нищо предполагам. Иначе бих се изкефила на едни белезници, ама да не са от онези стандартните или пък с пухчетата, нещо по - уникално такова. :P

ludoto_f
01-24-2008, 08:16
На мен не са ми подарявали нищо, но аз редовно си копувам жартиери, чорапки и тн, за да изненадвам милото. :grin: Просто и двамата не си падаме по разни неща, като садо мазо и за тва не ми е копувал нищо предполагам. Иначе бих се изкефила на едни белезници, ама да не са от онези стандартните или пък с пухчетата, нещо по - уникално такова. :P

:P evala :p

lwsu
01-24-2008, 09:16
според мен, еротичен подарък не е само нещо материално, аз предимно съм подарявал на приятелката си по някое и друго готино изживяване.. промерно неочаквано пътуване до някое готино и осамотено място, където разбира се съм организирал предварително всичко да е перфектно.. но не обичам и да оставам без да и давам нещо малко и сладурско дето да таралянка в ръцете докато пътуваме :)

vvs_go
01-24-2008, 09:20
az sym podarqval samo

quench
01-24-2008, 09:21
нов тиган, нова прахосмукачка - така ше пести време у кухнята и в чистене и ще може по-бързо да дойде да ми духа, докато гледам шампионска лига

SINDEL
01-24-2008, 09:24
Подарявали са ми вибратор.
Ина4е бих искала... аммм.. не знам.. нещо от типа на корсет :-|
'Ба ли го..

lilit_666
01-24-2008, 10:14
Латексово костюмче искам-така подаръкът ще е и за двамата :-|
И все пак не съм получавала нищо такова :(

Atula
01-24-2008, 10:57
Досега белезници с пухчета, супер скъпи прашки и вибратор -- има още много какво да се желае, ама евала, че приятелите ми се грижат да съм доволна :P

stomah4eto
01-24-2008, 10:57
Kakvi erotichni podaruci ste poluchavali. Kakvi bihte iskali da puluchite?
Ако към еротичните подаръци спада и бельото значи съм получавала доста пъти! Иначе много приятели за рожденни дни(за гавра разбирасе) например са ми подарявали камшик ,белезници и още едно нещо което дори незнам какво точно е!

amatorium
01-24-2008, 11:00
Латексово костюмче искам-така подаръкът ще е и за двамата :-|
И все пак не съм получавала нищо такова :(

Mmm latexa e mnogo gotino neshto : :smt002

stefity
01-24-2008, 14:14
Хаха на мене едно мое бившо гадже ми подари едни много сладки розови белезници с пухчета,бяха много мекички :oops: :oops: :oops: 8-) Ама така и не ги използвахме щото скъсахме след два дена :-# #-o :cry: :-k

Lorelei
01-24-2008, 14:20
Za sega nishto takova ne sa mi podarqvali :( Sega mi e obeshtal za Sv.Valentin da mi kupi beleznici,ama ot tiq syvsem obiknovennite chernite metalnite,ne s nqkvi puhcheta i ne znam si k`vo oshte-ligava rabota.Iskam i vibrator da mi podari :P

amatorium
01-24-2008, 14:22
Хаха на мене едно мое бившо гадже ми подари едни много сладки розови белезници с пухчета,бяха много мекички :oops: :oops: :oops: 8-) Ама така и не ги използвахме щото скъсахме след два дена :-# #-o :cry: :-k

Nishto ne se pritesnqvai. Nqma da ostanat neizpolzvni. 8-)

krem4et0
01-24-2008, 14:23
При положение, че от Свищов нищо не може да се купи, а гаджето ми само до лозе пътува...........................нищо. Но аз и не искам.....ако ми подари ще си помисля, че нещо в мен или в секса куца!

amatorium
01-24-2008, 14:31
При положение, че от Свищов нищо не може да се купи, а гаджето ми само до лозе пътува...........................нищо. Но аз и не искам.....ако ми подари ще си помисля, че нещо в мен или в секса куца!

Zashto? Kakvo losho da se podarqvat sexy raboti? Posledniq podaruk, koito sum napravil beshe cherno qponsko sateneno kimono. Mnogo sexy s beli jeravi na gurba. Pravi jenskata figura mnogo neustoima :-)

Lorelei
01-24-2008, 14:33
При положение, че от Свищов нищо не може да се купи, а гаджето ми само до лозе пътува...........................нищо. Но аз и не искам.....ако ми подари ще си помисля, че нещо в мен или в секса куца!

Zashto? Kakvo losho da se podarqvat sexy raboti? Posledniq podaruk, koito sum napravil beshe cherno qponsko sateneno kimono. Mnogo sexy s beli jeravi na gurba. Pravi jenskata figura mnogo neustoima :-)

Eeee,tova e qko.
Ami toi myjo mi podari mnogo qko belio za Koleda,ama nqkak si si mislq,che tova ne e dotam erotichen podaryk i zatva ne go napisah :P

krem4et0
01-24-2008, 14:36
Защото 3 години и половина не го е правил.....най-малкото ще е странно, нали?
А и знае, че родителите ми са консервативни и намерят ли нещо такова ще е ад. да не говорм, че идеята да ползвам вибратор, топчета или нещо изкуствено ми се стрва отблъскваща!

stefity
01-24-2008, 14:42
Хаха на мене едно мое бившо гадже ми подари едни много сладки розови белезници с пухчета,бяха много мекички :oops: :oops: :oops: 8-) Ама така и не ги използвахме щото скъсахме след два дена :-# #-o :cry: :-k

Nishto ne se pritesnqvai. Nqma da ostanat neizpolzvni. 8-)

Хах емиии той ми ги подари доста отдавна и аз още не съм ги ползвала и ме е яд вече че май наистина ще си останат неизползвани което е жалко щото наистина са готинки :D :-) 8-) :oops: :-)

Lorelei
01-24-2008, 14:42
Защото 3 години и половина не го е правил.....най-малкото ще е странно, нали?
А и знае, че родителите ми са консервативни и намерят ли нещо такова ще е ад. да не говорм, че идеята да ползвам вибратор, топчета или нещо изкуствено ми се стрва отблъскваща!

E dobre de,no kakyv e problema za nqkakvo po-izrqzano i sexy belio ? :P

krem4et0
01-24-2008, 14:48
На мое питане-кога ще ми купиш бельо реакцията е:
а)Като те питат вашите какво ти подари Ивайло какво ще кажеш-секси бельо ли?
б)Когато ми купиш количка с дистанционно(вече му я купих)
в)Не ти знам мярката и дали ще ти хареса при все, че е виждал всичкото ми бельо, а мярката съм я казала сигурно 50 пъти
Не иска човека и това е!

Lorelei
01-24-2008, 14:52
На мое питане-кога ще ми купиш бельо реакцията е:
а)Като те питат вашите какво ти подари Ивайло какво ще кажеш-секси бельо ли?
б)Когато ми купиш количка с дистанционно(вече му я купих)
в)Не ти знам мярката и дали ще ти хареса при все, че е виждал всичкото ми бельо, а мярката съм я казала сигурно 50 пъти
Не иска човека и това е!

Qsno. Az pak mnogo se izkefih,kogato mi go podari i go premerih.Beshe mi vse edno az sama sym si go kupuvala i merila.Predi tova mu bqh kazala merkite za sutiena,no vsichki momicheta znaqt,che vypreki tova pak e otnositelno i ne vinagi tochno tvoqta mqrka ti stava. Chudesen mi e :P

amatorium
01-24-2008, 14:54
Ako ne znaete mqrkata kupete naduvaemo dildo :) Kolkoto go iska tolkova shte si go naduva. Haide reshihme i problema kolko da e golqm nachi :grin:

krem4et0
01-24-2008, 14:56
Не се доверявам аз особено на вкуса му за дрехи.....не е моят определено.........Той е леко, хм консервативен в облеклото си, а аз съм далеч по-разкрепостена!

Lorelei
01-24-2008, 15:02
Не се доверявам аз особено на вкуса му за дрехи.....не е моят определено.........Той е леко, хм консервативен в облеклото си, а аз съм далеч по-разкрепостена!

Emi ti si znaesh :) Tova me zaradva i nai-mnogo,che vsichko beshe idealno,che e ucelil ne samo mqrka i t.n.,ami i belioto beshe mnogo qko.

Atula
01-24-2008, 15:24
Защото 3 години и половина не го е правил.....най-малкото ще е странно, нали?
А и знае, че родителите ми са консервативни и намерят ли нещо такова ще е ад. да не говорм, че идеята да ползвам вибратор, топчета или нещо изкуствено ми се стрва отблъскваща!

М, няма нищо лошо. Ама хич даже.
Ако приятелят ми не ми подарява секси неща никога, мига пък да си помисля, че нещо не действам сексуално. Идеята не е постоянно да ме зарива с прашки ( каквито не нося по принцип ), или да ми купува само от секс-шопа подаръци, но нещо палаво от време на време никога не е излишно, нито обидно. А и как майка ми ще ми диктува живота като съм на 20 години- хубаво уважавам я, издържа ме, ама и в леглото да ми свети няма как да стане.

ludoto_f
01-24-2008, 16:26
Защото 3 години и половина не го е правил.....най-малкото ще е странно, нали?
А и знае, че родителите ми са консервативни и намерят ли нещо такова ще е ад. да не говорм, че идеята да ползвам вибратор, топчета или нещо изкуствено ми се стрва отблъскваща!

М, няма нищо лошо. Ама хич даже.
Ако приятелят ми не ми подарява секси неща никога, мига пък да си помисля, че нещо не действам сексуално. Идеята не е постоянно да ме зарива с прашки ( каквито не нося по принцип ), или да ми купува само от секс-шопа подаръци, но нещо палаво от време на време никога не е излишно, нито обидно. А и как майка ми ще ми диктува живота като съм на 20 години- хубаво уважавам я, издържа ме, ама и в леглото да ми свети няма как да стане.

syglasna :P

Shine`
01-24-2008, 18:20
За Коледа си пожелах на Дядо Коледа латексово костюмче на медицинска сестра...
Опявах една седмица на всичките ми приятели, с уговорката че като някой ми го купи ще му покажа как ми стои и ще му дам да пипне... :P
Всички изглеждаха въодушевени, и накрая никой не ми го купи. :(
А много искам...Ама много!
За 8ми март,мама ми е обещала вибратор. :)
На нея поне й вярвам... Тя си спазва обещанията.
А като бях на 15,ми подариха белезници... Ама са много яки, щото не са от секс-шоп... пухкави и удобни, а са истински- полицейски... Стягат, правят рани и причиняват болка... Много са яки! Смисъл... по-истинско е някво... :P
Майка ти ще ти купи вибратор? Май много си фантазираш..
Нещо не ми се връзва просто...струва ми се, че си прекалено наивна

Sticky778
01-24-2008, 20:23
Приятелката ми (бившата) ми подари едни много яки кожени прашки ...иначе най-голямото унижение за мен ще е някой ако ми подари гумена кукла (пък било то и на майтап)

lithium4e
01-24-2008, 21:39
ами не са ми правили..аз се бях запалила по едно време да му измисля нещо..но той предпочита просто да ни е хубаво..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 21:42
3 презерватива и брошурка от анти спин кампания :grin:

Lorelei
01-26-2008, 12:56
И все повече и повече се убеждавам,че мама е толкова прекрасна,че чак изглежда невъзможно.
Обичам те,мамо... =P~

Veche sym ubedena,che tq ti kupuva i prezervativite... Nakyde otiva sveta...Roditeli da pooshtrqvat,che decata im pravqt seks!

Atula
01-26-2008, 17:09
И все повече и повече се убеждавам,че мама е толкова прекрасна,че чак изглежда невъзможно.
Обичам те,мамо... =P~

Veche sym ubedena,che tq ti kupuva i prezervativite... Nakyde otiva sveta...Roditeli da pooshtrqvat,che decata im pravqt seks!

Аз един ден ще си седна с децата и ще им кажа-- не се крийте, дайте да седнем и да ви обясня някои неща. Това не става, когато децата ти те имат за строг и сериозен, а когато още от малки си ги свикнал, че можеш да ги научиш на най-важните неща и да им дадеш добри съвети.
А и наистина знам много мои приятели мочета, на които майките им купуват презервативи. 8)

Lorelei
01-26-2008, 20:17
И все повече и повече се убеждавам,че мама е толкова прекрасна,че чак изглежда невъзможно.
Обичам те,мамо... =P~

Veche sym ubedena,che tq ti kupuva i prezervativite... Nakyde otiva sveta...Roditeli da pooshtrqvat,che decata im pravqt seks!

Аз един ден ще си седна с децата и ще им кажа-- не се крийте, дайте да седнем и да ви обясня някои неща. Това не става, когато децата ти те имат за строг и сериозен, а когато още от малки си ги свикнал, че можеш да ги научиш на най-важните неща и да им дадеш добри съвети.
А и наистина знам много мои приятели мочета, на които майките им купуват презервативи. 8)

UjasT! Boje nakyde otivame ... Roditeli da podstrekavat decata si da pravqt seks... ](*,)
Za men primera,che trqbva da se izpolzvat prezervativi se systoi v kupuvaneto na edin prezervativ,a ne v zadovolqvane na nujdite im ot kontraceptivni sredstva!

MaRiNkA_16
01-26-2008, 20:33
mai mai ne sym poluchavala :-|

a kakyv iskam da polucha ... mmm da e rozov i golqm :lol: :lol: :lol:

sega po-seriozno - ne znam , kakvoto i da se shte se iznenadam , a chovka koito go podarqva , shte znae po kakvo si padam i she go izpolzvame zaedno s kef :P
+1 i da golqm i rozov :lol:

shadow4e
01-26-2008, 20:54
Подарявали са ми вибратор.
Ина4е бих искала... аммм.. не знам.. нещо от типа на корсет :-|
'Ба ли го..
ООО, аз днес си купих едно корсетче, много е хубаво-червеничко на розички и с връзчици отпред, купих си и прашки в комплект и тази седмица ще ходя да си взема и черните чорапки /жартиерите са си към корсета/. И щеше да бъде перфектно, ако можехме д правим и нормален секс, ама си изпуснах хапчето, а и тоочно след това ще преминавам на други и... т.е. два месеца и половина... сексът няма да е секс... :(

shadow4e
01-26-2008, 21:01
UjasT! Boje nakyde otivame ... Roditeli da podstrekavat decata si da pravqt seks... ](*,)
Za men primera,che trqbva da se izpolzvat prezervativi se systoi v kupuvaneto na edin prezervativ,a ne v zadovolqvane na nujdite im ot kontraceptivni sredstva!

А какво му е лошото в правенето на секс???? Доставяне на удоволствие, ау, че ужасно... Сексът е полезен, освен, ако детето ти е малоумно и не знае как да се пази, но затоав ще се си виновна само ти, ако го допуснеш.

Lorelei
01-26-2008, 21:35
UjasT! Boje nakyde otivame ... Roditeli da podstrekavat decata si da pravqt seks... ](*,)
Za men primera,che trqbva da se izpolzvat prezervativi se systoi v kupuvaneto na edin prezervativ,a ne v zadovolqvane na nujdite im ot kontraceptivni sredstva!

А какво му е лошото в правенето на секс???? Доставяне на удоволствие, ау, че ужасно... Сексът е полезен, освен, ако детето ти е малоумно и не знае как да се пази, но затоав ще се си виновна само ти, ако го допуснеш.

Xa-xa.S ironiqta ne se kotirash.Slabichko mila.
Polezen bi mogyl da byde,samo za chovek,koito osyznava negovata neobhodimost kakto na fizichesko,taka i na psihichesko nivo-na nqkoi 14-15 godshen puber ne vijdam s kakvo bi mogyl da byde polezen?! (ima si i izkliucheniq,razbira se) Za moeto dete ti mojesh da bydesh spokoina,ako jivot i zdrave nqkoi den si imam dete,ne bih si pozvolila da go ostavq da tyne v nevejestvo,kakto povecheto v toq forum i da si otvarq ustata,za da stava vqtyr.Bih go nauchila na dosta raboti,koito kato gledam taka dosta roditeli sa propusnali da napravqt.Bih izbegnala dosta greshki dopusnati i ot moite sobstveni roditeli.
I samo da te pitam kato si tolkova kurnaz,vashite kak reagiraha pyrvonachalno na novinata,che na ... godini pravish seks?! Da ne se zaradvaha ?

MiSs_DioR_CheRiE
01-26-2008, 22:04
И все повече и повече се убеждавам,че мама е толкова прекрасна,че чак изглежда невъзможно.
Обичам те,мамо... =P~

Veche sym ubedena,che tq ti kupuva i prezervativite... Nakyde otiva sveta...Roditeli da pooshtrqvat,che decata im pravqt seks!

Аз един ден ще си седна с децата и ще им кажа-- не се крийте, дайте да седнем и да ви обясня някои неща. Това не става, когато децата ти те имат за строг и сериозен, а когато още от малки си ги свикнал, че можеш да ги научиш на най-важните неща и да им дадеш добри съвети.
А и наистина знам много мои приятели мочета, на които майките им купуват презервативи. 8)

UjasT! Boje nakyde otivame ... Roditeli da podstrekavat decata si da pravqt seks... ](*,)
Za men primera,che trqbva da se izpolzvat prezervativi se systoi v kupuvaneto na edin prezervativ,a ne v zadovolqvane na nujdite im ot kontraceptivni sredstva!

ne vijdam koe mu e lo6oto da kupuva6 na deteto si prezervativi po tozi na4in pokazva6 4e si zagrijen za negovata bezpastnost (zabremenqvane bolesti) taka i taka decata kato si naumqt ne6to ne moje6 da gi spre6 te 6te go pravqt s tvoe i bez tvoe odobrenie osobeno otnosno seksa ... a kolkoto do whisskas tfa ve4e e prekaleno maika ti da ti kupuva vibrator ... sry ama ...

Lorelei
01-26-2008, 22:12
Ne stava duma,da mu zabranqvam da pravi seks ili neshto podobno,tova e absurdno.Vyprosa e,che i az bih mu kupila naprimer edna kutiika prezervativi i bih mu kazala "Pravi bezopasen seks!",no tova vseki pyt az da mu kupuvam prezervativite e naistina prekaleno.

shadow4e
01-26-2008, 22:31
Хах, държиш ми сметка за моя морал. Секс започнах да правя почти на 17, а вече с приятеля ми бяхме от 8 месеца заедно. И защо майка ми трябва да е изпаднала в криза от тази случка, в първия ден й беше странно от "промяната", едва ли, не - но това са глупости.
И знаеш ли, когато ходя на гинеколог, той миказва "За съжаление, в семействата на много малко момичета, наиситна се говори за секса. А ако това не беше така, сега нямаше да имат със сигурност такива усложнения при възникналите им болести".
А доверието не се изгржда, като ти даде един презерватив още преди да си почнал са водиш полов живот, защото това в почти всички случаи или е съпътствано от някаква лекция или както е в повечето случаи, ще измести тази лекция т.е. това е нещо формално, с което родителите си казват "Е, аз направих каквото трябваше". А всъщност те така се останали много далече от детето. Сближаването идва от това, че родителят, трябва да покаже, че сексът е удоволствие, не е само болести, но за да си остане удоволствие, трябва да се спазват някои правила.


П.п. На 16 или поне на толкова изглеждаш, не си ли си научала вече сухата лекция, че е грозно да си слагаш нагъзени снимки по форумите. :D

Lorelei
01-26-2008, 22:37
Xa-xa.Sigurno sym po-golqma i ot tebe,ama kak da e.To tuka iz foruma na vsichkite ligli mnogo im znaqt ustite.A otnosno snimkata mi,pone si slagam moq,a ne nechiq,izteglena ot neta.Zavistta si q proqvqvai na drugo mqsto.Tuka ne minava.Leka ti vecher.

nohuty
01-26-2008, 22:39
Xa-xa.Sigurno sym po-golqma i ot tebe,ama kak da e.To tuka iz foruma na vsichkite ligli mnogo im znaqt ustite.A otnosno snimkata mi,pone si slagam moq,a ne nechiq,izteglena ot neta.Zavistta si q proqvqvai na drugo mqsto.Tuka ne minava.Leka ti vecher.
Явно си доста горда със себе си в леглото че само кибичиш в раздел "Секс" ... колко голяма си ти културтрегерке? :razz:

Lorelei
01-26-2008, 22:40
Da,gorda sym! :)

nohuty
01-26-2008, 22:41
ама не чух годинки :grin:

shadow4e
01-26-2008, 22:47
A otnosno snimkata mi,pone si slagam moq,a ne nechiq,izteglena ot neta.

Аз слагам чужди снимки? :D Ех, каква пеперудка съм, при това на син фон. :D

BaiboCo
01-26-2008, 23:49
Жалки хора всякакви не се впрягайте

princesa_viki
01-27-2008, 14:37
Не съм сигурна дали това е такъв подарък,но все пак...
Бяха ми подарили една розова прозрачна нощничка в комплект с розови прашки :)