PDA

View Full Version : За или ПРОТИВ изтриването на КОФАТА



alex
01-24-2008, 06:31
Въпроса е ясен, но искам да гласувате активно, за да го оставим или спем ще ми трябват поне 150-200 гласа. Ако се наложи да го спрем всики мнения и теми от него ще бъдат изтрити и актива на потребителите писали там ще намалее значително.

RoyTheReaper
01-24-2008, 07:06
Аз мисля, че този раздел е необходим. Ако го няма, хората, които пишат безсмислени мнения ще го правят в другите раздели и ще дразнят потребителите, които не го правят и ще се получават търкания. Преди да добавите този раздел, в общи линии беше така. Представете си Всичко Тийн Накуп или Музика и ТВ затрупани с теми-боклуци. Това ще стане без Кофата. И ще усложни живота на модераторите и ще причини неудобства на потребителите.

Разбирам намеренията ви да затегнете режима и ги подкрепям, но ще ви бъде много трудно без този раздел.

Против изтриването му съм и защото просто с нищо не пречи. Там може да влиза само който иска. Нека всеки, който гласува за изтриването, да изложи причината, поради която Кофата му е трън в очите, пък нека всички да си направят изводите.

Нямам нищо против обаче да направите така, че мненията в този раздел да не влизат в общия брой мнения на потребителя. Не че има значение, но може би така някои ще се почувстват по-щастливи.

machoka
01-24-2008, 08:15
Lake_bodom
Ако убедите Алекс да го махне, ще се погрижа да няма подобни теми в другите раздели :evil:

doktora1mw
01-24-2008, 08:19
е орица чекайте спрете се
как че преебвате Кофата
[-X [-X [-X

абсолютно ПРОТИВ съм

machoka
01-24-2008, 08:20
Е как няма, къде ще пишеш иначе..

Mooo6no
01-24-2008, 08:35
Това ми е любимият раздел. :D Против съм, защото простотията все някъде трябва да си има отдушник и Кофата е точна такъв, но не мисля че трябва да има 3 раздела, които да пречат на хората докато си избират разделите. Това, което предлага Експлойтед, за отделен Форум ми се струва най-умно. :)

RoyTheReaper
01-24-2008, 08:40
Lake_bodom
Ако убедите Алекс да го махне, ще се погрижа да няма подобни теми в другите раздели :evil:

Не се и съмнявам. Но това е по-немъдрото решение. По-практично е да има
отдушник на простотията и тя да минава и заминава без да пречи на никого.

DjBaloon
01-24-2008, 09:09
За! щом има хора които влизат там и им харесва нека да го има раздела 8)

alex
01-24-2008, 10:34
Предсавете си че това е кофата за боклук у вас. Нея я изхеърлято на орпеделено време. Моето мнение е че наиситна може боклука да се прехвърли в другите категории но от друга страна не виждам причина да пазим мнения, които са под всякаква критика което обезмисля СПАМ темата.

krem4et0
01-24-2008, 13:54
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?

mhmhmhmhm
01-24-2008, 14:08
Lake_bodom
Ако убедите Алекс да го махне, ще се погрижа да няма подобни теми в другите раздели :evil:
тогава съм за (:

RoyTheReaper
01-24-2008, 14:22
Предсавете си че това е кофата за боклук у вас. Нея я изхеърлято на орпеделено време. Моето мнение е че наиситна може боклука да се прехвърли в другите категории но от друга страна не виждам причина да пазим мнения, които са под всякаква критика което обезмисля СПАМ темата.

Може да направите така, че да се трият всички мнения в раздела, по-стари от 7 дни (или колкото си искате). Ако не се лъжа, админ панела има такава опция.

machoka
01-24-2008, 14:22
Ако ще остане тоя смръдлив раздел, предлагам компромисно решение - на всеки 15 дена го изтривам до последната темичка и започва отначало..

alex
01-24-2008, 14:24
Можем разбира се. Можем и много други неща да направим въпроса е дали има смисъл да стоят там темите дори и 7 дни? Ако една тема от категория секс или любов може да помогне на някой потребител, то за какво помага кофата освен да канализира спамерите и флудерите на едно място?

RoyTheReaper
01-24-2008, 14:26
А какво пречи на този, който не влиза там?

machoka
01-24-2008, 14:33
А какво пречи на този, който не влиза там?

Какво ти пречи на теб това, че в кухнята зад шкафа си имаш 'гнездо' на хлебарки, които постоянни си пъплят там?
Пречи ти първо това, че дома ти става свърталище на хлебарки, които се умножават всекидневно.. и рано или късно ще започнат да пъплят из другите стаи на апартамента.
А ти пречи и това, че като кажеш 'у нас имам хлебарки и ги отглеждам доброволно' те гледат с друго око, не на човек, който се опитва да се пребори с тази напаст.

RoyTheReaper
01-24-2008, 14:40
Хлебарките от Кофата не пъплят в другите раздели, а си стоят там. Ако им разушите гнездото, тогава наистина ще го направят.

Ето една по-подходяща аналогия: кое е по-добре - да нямате тоалетна у вас и да серете във всички стаи, като веднага след това си почиствате, или да имате тоалетна и всички лайна да отиват там и после просто да пускате водата?

Та този раздел не пречи на никого. Който влиза вътре, го прави доброволно и за да спами. Който не влиза, просто вижда един линк "Кофата". Откога един с-нищо-не-изпъкващ линк ви стана такъв трън в очите? Че мен ме дразнят повече банерите. Знам, че така си осигурявате дохода, но откога един най-обикновен раздел стана по-дразнещ от гадните банери?

machoka
01-24-2008, 14:44
Само ще ти кажа, че едно време думата 'спам' бе забранена в този форум, и падаха глави за най-малкото спамче.

И беше по-подредено и красиво, повярвай ми.

От самият факт, че се разискват теми 'кое лайно е по-кафяво - мойто или твойто', ми се повръща и ми става болно.
Теб ако това те задоволява е въпрос на лична преценка.

JoeBanana
01-24-2008, 14:45
мозила и адблок плюс е решението за банерите
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

Seducti0n
01-24-2008, 14:47
Ех тази кофа, ех.Големи спорове породи.Едни са ЗА други ПРОТИВ, аз май ще остана неутрална . Все пак, обаче съм на мнение, че каквото и решение да се вземе, специално за този случай, то не може да бъде на 100 процента правилно или погрешно.От една страна е доста неприятно, когато целия форум се флуди с най-различни глуповати теми, чиито автори целят да се набият на очи с простотията си.При тези обстоятелства, "Кофата", се явява доста полезно място за тази част от форума, които са тук, само за да дискутират различни безмислени теми.
В същото време, обаче "Кофата" е обособена в отделен раздел, които осигурява допълнително спокойствие на несериозните потребители, че имат поле за изява.Радвайки се на това, че няма модераторски кортол, те обръщат предоставената им свобода в свободия.

Оххх, честно казано и аз се оплетох вече в размишленията си и в край на сметка на този етап, не мога да преценя кое би било най-удачното решение на проблема.Може би просто няма такова...

Иначе, ако machoka успее да овладее положението, след потенциалното изтриване на въпросния раздел, шапка му свалям.Склонна съм да вярвам, че ще се справи, имайки предвид с каква мощ ни строява всички.Така и трябва-строг, но справедлив. :)

RoyTheReaper
01-24-2008, 14:48
Аз не помня такова време, освен месеците, откакто има кофа. Явно е било преди края на 2005. По време на моето пребиваване във форума, вие режехте една спамерска глава, а на нейно място изникваха 10. И беше далеч от подредено и красиво. Тези теми, които сега са в кофата ги имаше и тогава, но в раздел Секс.

JoeBanana
01-24-2008, 14:51
цветито, това се нарича произвол
това, че нещо не се харесва на мачока или който и да е, не му дава автоматично правото да го изтрие :idea:

machoka
01-24-2008, 14:57
Lake_bodom
значи имаш слаба памет. Това, което преди го е имало в раздел секс, го има и сега.. просто в момента мод екипа е достатъчно активен, за да го заличава преди ти да влезеш и да видиш хубав и подреден раздел. Отнася се за всички такива.

Seizure of Power
Ако зависеше само от мен, отдавна да го няма раздела, че и ти най-вероятно с него. Е, последното може да се уреди по-лесно.

Seducti0n
01-24-2008, 14:59
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?

Няма начин просто.В момента с "Кофата", нещата са канализирани, ако се премахне според мен форума ще се "наводни", като потребителите от кофата, налазят останалите раздели.

Темата, която дискутираме в момента ще породи страшно много нови въпроси относно форумната политика.Според мен трябва да има по-големии санкции за тези, които системно нарушават правилата.В противен случая, наще ще си спамят наляво и надясно, а ние ще ходим да им оправяме кашите.В край на сметка, това са задълженията ни, но всичко си има своите граници...

Seducti0n
01-24-2008, 15:01
цветито, това се нарича произвол
това, че нещо не се харесва на мачока или който и да е, не му дава автоматично правото да го изтрие :idea:

Щеше да бъде произвол, ако в момента не дискутирахме темата, тоест не се бяхме допитали до мнението ви.С екипа можехме самостоятелно да гласуваме кой е против и кой е за, но не го направихме, нали?

JoeBanana
01-24-2008, 15:08
още не сте, но има време... :-D

LiveFlower
01-24-2008, 15:12
ZA iztrivaneto mu sum,tozi razdel ne pomaga s ni6to dobro.

krem4et0
01-24-2008, 15:16
Няма ли етика или нещо от сорта от страна на интернет потребителите. Какво им има-млади хора, имат си дом, имат си компютър и интернет.......защо им трябва да се доказват като простаци?

mhmhmhmhm
01-24-2008, 15:29
Lake_bodom,имало ги е в "Секс" главно,защото
не е била нужна регистрация ,за да пишеш ..
а вече не е така...
Пак питам-защо не направите така,че мненията от там да не се зачитат :р поне това...

Sunrisee
01-24-2008, 15:36
Кофата стана доста мръсна напоследък .. :? Какви ли не простотии чета..Но по-хубаво да си остане,че иначе пак ще настъпи 1 хаос..Да си кротуват там 8-)

machoka
01-24-2008, 15:41
тук вече ми хрумна една идея и искам да попитам- има ли начин за слагане на модул с warn за потребителите и примерно при 5 гласувания, да се наложи временен бан на дадения юзър и после това да бъде разгледано от модератор или админ и да се реши дали да бъде баннат окончателно???

Такава привилегия на потребителите никога няма да се даде по ред причини, но ако се даде на мод екипа ще стане много по-чисто и свежо тук ;)

RoyTheReaper
01-24-2008, 15:47
Lake_bodom,имало ги е в "Секс" главно,защото
не е била нужна регистрация ,за да пишеш ..
а вече не е така...
Пак питам-защо не направите така,че мненията от там да не се зачитат :р поне това...

Най-големите спамери в историята на форума са били регистирани. ;)



Няма ли етика или нещо от сорта от страна на интернет потребителите. Какво им има-млади хора, имат си дом, имат си компютър и интернет.......защо им трябва да се доказват като простаци?

Защо не? Печелят ли нещо от етика? Нищо. А губят ли ако са простаци? Не - все пак са анонимни.

Seducti0n
01-24-2008, 15:54
Няма ли етика или нещо от сорта от страна на интернет потребителите. Какво им има-млади хора, имат си дом, имат си компютър и интернет.......защо им трябва да се доказват като простаци?

Кремче, Кремче, колко ли прекрасно би било, ако светът наистина беше така розов и безпроблемен.Имат си хората, ето от това им идва проблема,че се чудят вече какво да правят и в какво да влагат енергията си.Ходете проплувайте една дължина, ще ви се отрази далеч по-добре. :-D

Галена_Петрова
01-24-2008, 15:59
Ами аз глусувах за ''НЕ'', защото не ми пречи. :) Пък и на някои им харесва.

Seducti0n
01-24-2008, 16:10
Ами аз глусувах за ''НЕ'', защото не ми пречи. :) Пък и на някои им харесва.

Ей хора, вие собствено мнение нямате ли си?

ПФФ,тая вечер съм много заядлива....

mhmhmhmhm
01-24-2008, 17:19
Най-големите спамери в историята на форума са били регистирани. ;)
Еми хубаво ... но примерно са били 4-5-6
ааа иначе другите теми бяха пускани главно от гости ..
имаше един период,в който се беше появил някъв спамер/гост/ и беше пуснал 20-30 теми ... всъщност случвало се е няколко пъти ..

mon4eto
01-24-2008, 17:39
Mnogo qsno 4e sam protiv iztrivaneto na Kofata 6oto horata tam koito pi6at gluposti 6e gi pi6at po ostanalite razdeli i pak 6e ima mnogo bannati i nedovolni :?

Mooo6no
01-24-2008, 17:46
като потребителите от кофата, налазят останалите раздели.
Благодаря за комплимента. 8)


Само ще ти кажа, че едно време думата 'спам' бе забранена в този форум, и падаха глави за най-малкото спамче.

И беше по-подредено и красиво, повярвай ми.
Бтв мачок на времето хората, които имаха интернет бяха по-малко и смея да твърдя, че и средностатистическия интернет тийнейджър ползващ тийнпроблем беше по-умен. Сега абсолютно всеки ползва интернет и нивото е паднало. Все пак тийнпроблем е форум създаден с идеята за всички младежи, а не само за по-интелигентната и обикновено по-рядко нарушаваща правилата част. И ако искате да се запази качеството на останалите раздели и да не се загуби тази част от потребители (все пак това е сайт за всички) би трябвало да има точно такова място.


Мисля, че примерът с хлебарките изобщо не е правилен, защото те са териториални животни (подобно на тийнпроблемците тук). И ако има 'храна' във всички стай на къщата те първо ще се разпостранят из тях, а след това ще се множат, а ако популацията им стане свръх голяма, но храната е на едно място, те ще стоят на това място и в даден момент повечето ще измрат както стана у нас. Но ако се пръскат става по-лошо. Но нека не се повтарям. Точно за хлебарките на една подобна тема на въпрос "за или Против Политика" написах подобно и едно от любимите ми мнения и "странно" защо, но прогнозите ми за него се сбъднаха. Мнението важи в доста голяма степен и за кофата.


Хлебарките са териториални същества, т.е. като се напръска един апартамент и се убият всичките хлебарки в него хлебарките от съседният апартамент виждат, че тук е свободно и рано или късно идват в твоя. Ако се избият хлеибарки в целият вход, то след време ще дойдат от съденият вход. Ако се избият в целият блок, ще дойдат от сседния блок и т.н. Номера е в това, че хлебарките с до определна бройка и винаги при опастност отиват една до друга. Доказано е научно. Като им създадеш условия те да са в определно място на къщата, на което няма да ти пречат те ще седят в него и когато си влезеш в стаята ти няма да ги виджаш. Но ако се пръскат с отрова става по-лошо. Ние слагахме отрова против хлебарки в кухнята и резултата беше, че хлебарките избягаха от кухнята и в следващите 2 месеца бяха из цялата къща. Та и тук е същото. Създаваш услоавия на "политикчески" настроените 'хлебарки' и ги закарваш на дадено място, така че да не ти пречат. Те ще си знаят мястото и всичко ще е наред. Разликата, обаче, е че хлебарките може да намялат, но няма да умрат. А на тези потребители рано или късно ще им стане скучно, като никой не ги гони и ще "умрат".

miloto_girl_4e
01-24-2008, 17:49
Аз винаги съм била против тази прословута кофа..И като, че ли повечето от екипа сме против.., което е малко нелогично, защото така си отваряме работа, ама явно не сме хора, които предпочитат да минат по тъч линията, отколкото да си свършат работата :)
Флууд има и винаги ще има.. Аз лично срещам по разните подфоруми.. вие не го виждате, защото екипа ни стана .. огромен(поне според мен)и по-бързо са отстранени ненужните теми и мнения... Едно време тук цареше ред и контрол.. сега поради ред причина е настъпила лека свободия.. За да се угажда на разните простаци(направо не знам как може някой да се интересува от интересите им и техните потребности...)е направен ЦЯЛ подраздел.. :shock: А хора, които искат нови раздели, само, защото не са много, не им се прави, нищо, че техният подраздел ще бъде смислен, подреден и със сериозни теми и мнения.. важно е мнозинството(в днешно време преодбладаватт ограничените хора)да е доволно и да си има кофа, където да си изливат помията..

Mooo6no
01-24-2008, 18:04
За да се угажда на разните простаци е направен ЦЯЛ подраздел.
Виж... аз не съм някакъв простак, но понякога човек има нужда от глупости. Цял ден съм седял в училище и съм се тормозил със сложни неща и искам малко да се позанимавам и с нещо разтоварващо и елементарно. Моля, не давай такава квалификация за посетителите на цял един раздел. Надали ги познаваш, за да ги наречеш простаци.

machoka
01-24-2008, 18:31
Мошно, не ми ги разправяй тия - при повечето теми, които се дискутират там - баш простаци са си потребителите, които участват в тях.
И аз има тежки дни - когато реша да релаксирам 'форумно' го правя по друг начин, по-цивилизован.

Lake_bodom
не знам защо си останал с впечатлението, че когато някой спори с мен получава бан :o
Напротив, шапка свалям на тези, които могат да си защитят тезите и винаги съм адмирирал културните спорове.

alex
01-24-2008, 18:49
Не смятам че нивото на интернет потребителя тийнейджър е паднало. Просто се увеличава броя на хората които са в мрежата а така се увеличава броя и на интелигентните и на простаците. Въпроса тук е да покажем че форум ане е сметището в суходол. Защото ако си трупаме боклука рано или късно ще имаме проблем защото той може да зарази всики раздели.

Аз лично винаги съм бил ЗА някой теми като кекса с лайна ( признавам си го :oops: и други подобни ). Има такива теми на които знаеш че са бъзик но съм се смял със сълзи. Идеята на кофата беше точно това. Да акумулира подобни свежи кретенски теми които немогат да попаднат в друг раздел. Докато в момента в кофата виждам следните теми:

- Аре да броим до 1 000 000.
- Спам, Спам и пак Спам!!!
- ЖМЪЦ <> КЛЪЦ <> ПРЪЦ <> КРЪЦ <> ЖМУЦ
- Секс с Животни.

на задните страници на искам и да влизам :)
Интересно е че там започват да се появяват и интересни и свежи теми накоито мястото им не е там, а спокойно могат да се разпределят в категориите секс, любов, училище и т.н.

И ето защо е толкова трудно да се вземе решение. Ако ще е кофа то какъв боклук ще иам в нея. Темите които са смешни макар и малко скандални, теми за СМЪЦ, ПРЪЦ или всякакви други смислени теми?

Ако в крайна сметка кофата не бъде изтрита тук трябва да решим какво ще правим с нея, как ще я почистваме, от кои мнения, теми и т.н. Това май се явява по-добрия вариант пък и гледам че гласуването е почти 50/50.

Но едно е ясно - псуването между съфорумци ще бъде забранено навсякъде дори и в кофата, както ругатни, обиди, подигравки и т.н.

psychopath
01-24-2008, 18:55
против...


иначе аз изядох 1 банан за далеч по-безобидни /поне за мен/ простотии...

SexYLipS
01-24-2008, 18:56
Ако истриете кофата трябва да направите друг раздел в който да си изливаме тъпотията.Както някой спомена (не помня кой) спамерските теми ще плъзнат из целия форум и ще стане още по-зле.Това, че не ви харесва КОФАТА не значи, че трябва да я триете.Може да пишем глупости, но ние сме приятели.Станахме около 30-35 човека които си влизаме редовно и си пишем и споделяме това което ни вълнува.

Твърдо "ПРОТИВ" съм :!: :!: :!:

ResidentEvil
01-24-2008, 19:17
Ако истриете кофата трябва да направите друг раздел в който да си изливаме тъпотията.Както някой спомена (не помня кой) спамерските теми ще плъзнат из целия форум и ще стане още по-зле.Това, че не ви харесва КОФАТА не значи, че трябва да я триете.Може да пишем глупости, но ние сме приятели.Станахме около 30-35 човека които си влизаме редовно и си пишем и споделяме това което ни вълнува.

Твърдо "ПРОТИВ" съм :!: :!: :!:

Да съгласен съм, ако искате да се зарази целият сайт със Спам и други глупости... защото това ще стане ако изтриете Кофата.
Моля ви оставате ни на спокойствие, ние си станахме приятели и трябва да се забавляваме, маже да пишем всякакви глупости но ние така се забавляваме.
Твърдо - Против.

miloto_girl_4e
01-24-2008, 19:25
За да се угажда на разните простаци е направен ЦЯЛ подраздел.
Виж... аз не съм някакъв простак, но понякога човек има нужда от глупости. Цял ден съм седял в училище и съм се тормозил със сложни неща и искам малко да се позанимавам и с нещо разтоварващо и елементарно. Моля, не давай такава квалификация за посетителите на цял един раздел. Надали ги познаваш, за да ги наречеш простаци.


Как така едни хора релаксират и се отпускат, слушайки музика или четейки книга, или нещо от този сорт, а други като пускат безмислени теми и мнения в интернет пространството ? Това дали не говори за интелектуалното ниво на тези хора? Начина им на живот, начина им на почивка..? Главата си залагам, че един интелектуален човек никога, ама никога няма да си почива като ръси простотия :!: Такаче не на мен тия.. и не ми разправяй в училище колко е трудно и изморително.. всеки знае в днешно време какво е образованието :!:

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:28
За да се угажда на разните простаци е направен ЦЯЛ подраздел.
Виж... аз не съм някакъв простак, но понякога човек има нужда от глупости. Цял ден съм седял в училище и съм се тормозил със сложни неща и искам малко да се позанимавам и с нещо разтоварващо и елементарно. Моля, не давай такава квалификация за посетителите на цял един раздел. Надали ги познаваш, за да ги наречеш простаци.


Как така едни хора релаксират и се отпускат, слушайки музика или четейки книга, или нещо от този сорт, а други като пускат безмислени теми и мнения в интернет пространството ? Това дали не говори за интелектуалното ниво на тези хора? Начина им на живот, начина им на почивка..? Главата си залагам, че един интелектуален човек никога, ама никога няма да си почива като ръси простотия :!: Такаче не на мен тия.. и не ми разправяй в училище колко е трудно и изморително.. всеки знае в днешно време какво е образованието :!:

Да не искаш да направиш форума само за "интелектуални хора"?

miloto_girl_4e
01-24-2008, 19:30
Ако не се лъжа Ловеч не е влизал(поне според регистрацията му)преди да е нямало раздел "Кофа"... Как тогава знаеш, че спамът ще плъзне из целият форум? Странно ми е...

miloto_girl_4e
01-24-2008, 19:32
За да се угажда на разните простаци е направен ЦЯЛ подраздел.
Виж... аз не съм някакъв простак, но понякога човек има нужда от глупости. Цял ден съм седял в училище и съм се тормозил със сложни неща и искам малко да се позанимавам и с нещо разтоварващо и елементарно. Моля, не давай такава квалификация за посетителите на цял един раздел. Надали ги познаваш, за да ги наречеш простаци.


Как така едни хора релаксират и се отпускат, слушайки музика или четейки книга, или нещо от този сорт, а други като пускат безмислени теми и мнения в интернет пространството ? Това дали не говори за интелектуалното ниво на тези хора? Начина им на живот, начина им на почивка..? Главата си залагам, че един интелектуален човек никога, ама никога няма да си почива като ръси простотия :!: Такаче не на мен тия.. и не ми разправяй в училище колко е трудно и изморително.. всеки знае в днешно време какво е образованието :!:

Да не искаш да направиш форума само за "интелектуални хора"?


Не, просто не удобрявам да се толерира простотията и да и се дава подфорум, в който да се развива и усъвършенства..

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:41
амиии ако не е само за интелектуални, да има 100 теми за Секс с животни, бабички, бебета и натъртени домати, а???

Да, сигурно и сатанински култове с човешки жертвоприношения се заформят в кофата. ](*,)

ResidentEvil
01-24-2008, 19:42
Ако не се лъжа Ловеч не е влизал(поне според регистрацията му)преди да е нямало раздел "Кофа"... Как тогава знаеш, че спамът ще плъзне из целият форум? Странно ми е...

Просто упознах хората в Кофата, а и без нея Сайта ще се посещава 2 пъти по малко.

Mooo6no
01-24-2008, 19:48
Представи си, че за мен може би е изморително. Най-малкото последните 2 години не ходих на училище и сега найстина ми е натоварено и не издържам, а и съм в достатъчно елитно училище, за да се учи и като не се учи както трябва резултатите са налице*. Оценките ми са ужасни, въпреки че уча достатъчно време и не съм тъп.

Не си мисли, че това е единствения начин за почивка на юзърите. Аз релаксирам и с книги, и слушам музика, и чета най-различни статии (такива, от които мога да науча нещо), но имам нужда и от този вид почивка.

И аз акцентирам върху себе си, но аз не съм изключение и определено има и други хора, които най-малкото не са простаци.

А и повечето раздели са толкова "интелектуални"...


* бтв всъщност тази година оценките на целия ми клас са доста ниски. Предполагам, че една основната предпоставка е учителската стачка.

ResidentEvil
01-24-2008, 19:49
амиии ако не е само за интелектуални, да има 100 теми за Секс с животни, бабички, бебета и натъртени домати, а???

Да, сигурно и сатанински култове с човешки жертвоприношения се заформят в кофата. ](*,)

Ооо моля ти се, сякаш не си писал глупости в кофата.

ResidentEvil
01-24-2008, 20:00
Представи си, че за мен може би е изморително. Най-малкото последните 2 години не ходих на училище и сега найстина ми е натоварено и не издържам, а и съм в достатъчно елитно училище, за да се учи и като не се учи както трябва резултатите са налице*. Оценките ми са ужасни, въпреки че уча достатъчно време и не съм тъп.

Не си мисли, че това е единствения начин за почивка на юзърите. Аз релаксирам и с книги, и слушам музика, и чета най-различни статии (такива, от които мога да науча нещо), но имам нужда и от този вид почивка.

И аз акцентирам върху себе си, но аз не съм изключение и определено има и други хора, които най-малкото не са простаци.

А и повечето раздели са толкова "интелектуални"...


* бтв всъщност тази година оценките на целия ми клас са доста ниски. Предполагам, че една основната предпоставка е учителската стачка.

Просто ни се иска след тежкият ден в училеще да напишем или прочетем някоя глупост да си оправим настроението.
Живота си е едно забавление, защо трябва да го пропиляваме и усложняваме, нека се забавляваме.
Не се обиждайте ама на тези които не им се четат глупости, да не влизат в кофата.

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:04
амиии ако не е само за интелектуални, да има 100 теми за Секс с животни, бабички, бебета и натъртени домати, а???

Да, сигурно и сатанински култове с човешки жертвоприношения се заформят в кофата. ](*,)

Ооо моля ти се, сякаш не си писал глупости в кофата.

Friendly fire! Хей, аз съм на твоя страна.

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:07
амиии ако не е само за интелектуални, да има 100 теми за Секс с животни, бабички, бебета и натъртени домати, а???

Да, сигурно и сатанински култове с човешки жертвоприношения се заформят в кофата. ](*,)

мързи ме да търся темата, където надаваха вой, че е била модерирана тема секс със животни, където е имало някакви линкове...

а ти като такъв стожер на свободата на словото, какво мислиш за темите, където се псува, пускат някакви гнусни картинки и като цяло само глупости се говорят??

Преувеличаваш. Като цяло повечето мнения в кофата са просто глупости и малка част от тях нарушават правилата грубо. Теми с гнусни картинки не съм видял, имаше една за секс с животни, но това са единични случаи.

ResidentEvil
01-24-2008, 20:11
амиии ако не е само за интелектуални, да има 100 теми за Секс с животни, бабички, бебета и натъртени домати, а???

Да, сигурно и сатанински култове с човешки жертвоприношения се заформят в кофата. ](*,)

Ооо моля ти се, сякаш не си писал глупости в кофата.

Friendly fire! Хей, аз съм на твоя страна.

Знам ама така прозвуча че все едно ние от кофата сме някакви заговорници против хората и ти не си от нас.

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:17
разбира се, че преувеличавам, но какъв е смисъла на раздела при положение, че темите са просто тъпи и плоски???

Едно е да си изпростееш качествено и да си пуснеш душичката, както се вика, а друго е пръц, жмъц и прочие банални неща. Младежта мисли супер тривиално и после има голямата претенция- я го виж този сладур, който защитава Кофата какъв завиден правопис има. Аз смятам, че спаменето в този раздел влия деградиращо на подрастващите.

На това вече отговорих. И ако може, разясни референцията към правописа ми.



Сарказъм :idea:

ResidentEvil
01-24-2008, 20:18
разбира се, че преувеличавам, но какъв е смисъла на раздела при положение, че темите са просто тъпи и плоски???

Едно е да си изпростееш качествено и да си пуснеш душичката, както се вика, а друго е пръц, жмъц и прочие банални неща. Младежта мисли супер тривиално и после има голямата претенция- я го виж този сладур, който защитава Кофата какъв завиден правопис има. Аз смятам, че спаменето в този раздел влия деградиращо на подрастващите.

То ако е само от Кофата ние щяхме да сме най.умните на планетата, първо убърнете внимание на Държавата и тогава на един Форум който не се посещава от цяла българия фсе пак. Какво ли прави държавата за нас. И без тъпата поговорка "Не питай какво прави държавата за теб, а ти какво правиш за нея".

ResidentEvil
01-24-2008, 20:20
разбира се, че преувеличавам, но какъв е смисъла на раздела при положение, че темите са просто тъпи и плоски???

Едно е да си изпростееш качествено и да си пуснеш душичката, както се вика, а друго е пръц, жмъц и прочие банални неща. Младежта мисли супер тривиално и после има голямата претенция- я го виж този сладур, който защитава Кофата какъв завиден правопис има. Аз смятам, че спаменето в този раздел влия деградиращо на подрастващите.

На това вече отговорих. И ако може, разясни референцията към правописа ми.



Сарказъм :idea:

Еее чакай малко, какви "сарказми" съм писал.

Mitio_man
01-24-2008, 20:24
Аз мисля, че този раздел е необходим. Ако го няма, хората, които пишат безсмислени мнения ще го правят в другите раздели и ще дразнят потребителите, които не го правят и ще се получават търкания. Преди да добавите този раздел, в общи линии беше така. Представете си Всичко Тийн Накуп или Музика и ТВ затрупани с теми-боклуци. Това ще стане без Кофата. И ще усложни живота на модераторите и ще причини неудобства на потребителите.

Разбирам намеренията ви да затегнете режима и ги подкрепям, но ще ви бъде много трудно без този раздел.

Против изтриването му съм и защото просто с нищо не пречи. Там може да влиза само който иска. Нека всеки, който гласува за изтриването, да изложи причината, поради която Кофата му е трън в очите, пък нека всички да си направят изводите.

Нямам нищо против обаче да направите така, че мненията в този раздел да не влизат в общия брой мнения на потребителя. Не че има значение, но може би така някои ще се почувстват по-щастливи.
да, къде ще спамят хората които това правят по цвл ден в КОФАТА.сега ще залеят другите форуми и ще стане по-лошо.
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАКВО ВИ ПРЕЧИ КОФАТА.АЗ СЪМ ПРОТИВ!!!

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:31
но на теб ми е интересно как може в някакви теми да се правиш на много възвишен, а сега да защитаваш простотията в най-чистата й форма??? Няма ли да е добре да намериш себе си Wink

Е не може ли да си пиша във всякакви теми?

fuckingwhore
01-24-2008, 20:42
Аз съм против..
Това е раздела на кретените..мисля,че е по-добре да си избиваме тъпотията там отколкото във другите раздели.
Аз пък съм за триенето на Фън-а...
Мисля,че Фън-а и Игрите си приличат..

Както и да е..ПРОТИВ за триенето на кофата!

ResidentEvil
01-24-2008, 20:45
разбира се, че преувеличавам, но какъв е смисъла на раздела при положение, че темите са просто тъпи и плоски???

Едно е да си изпростееш качествено и да си пуснеш душичката, както се вика, а друго е пръц, жмъц и прочие банални неща. Младежта мисли супер тривиално и после има голямата претенция- я го виж този сладур, който защитава Кофата какъв завиден правопис има. Аз смятам, че спаменето в този раздел влия деградиращо на подрастващите.

То ако е само от Кофата ние щяхме да сме най.умните на планетата, първо убърнете внимание на Държавата и тогава на един Форум който не се посещава от цяла българия фсе пак. Какво ли прави държавата за нас. И без тъпата поговорка "Не питай какво прави държавата за теб, а ти какво правиш за нея".

безплатно образование от което не си се възползвал...
А държавата не ти е длъжна с нищо, освен да ти осигури сигурност, образование и здравеопазване, а не по стар комунистически навик да седиш и да чакаш наготово- какво да направи Държавата за теб???
Да те ограмоти насила или да учи вместо теб?? Да ти намери работа?? Да ти намери жена??? Деца да ти направи???

Поговорката е тъпа, но ще ти кажа друго- "Не питай какво прави държавата за теб, а какво ти самия правиш за теб"...

цял живот ако искаш спами по форумите... а после се оплаквай ;)


Не съм се възползвал от образованието щото несъм завършил училище.
Да ми осигури "Сигурност" - щом не са ме утрепали по улиците още е добре.
И баш от държавата пък ще чакам наготово, да бе - " под котка- слон"
Държавата да учи вместо мен - да бе да, аз ако съм неграмотен, "държавата" е ...
Тя ако "Държавата" правеше децата - Охоооо

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:49
може...
ама ще се посмея добре следващия път, когато започнеш да даваш експертни мнения с менторски тон... :)

Ами опитвам се да откажа този досаден навик. ;)

bruteca
01-24-2008, 20:53
Аз мисля че този раздел е нужен по простата причина, че на всички тези "идиоти"/както някой ни беше упреличил/ им е по лесно да си седят там от колкото да "развалят" другите теми...

ResidentEvil
01-24-2008, 20:55
Аз мисля че този раздел е нужен по простата причина, че на всички тези "идиоти"/както някой ни беше упреличил/ им е по лесно да си седят там от колкото да "развалят" другите теми...

А точно заради това не трябва да се трие Кофата.

PRIVILEG
01-24-2008, 20:56
:( незнам!!!Според мен този раздел е полезен в някои случай.
Оставете го!!!!!

PRIVILEG
01-24-2008, 21:41
Аре само не ни трийте Кофата де, моляви се от все сърце.

miloto_girl_4e
01-24-2008, 21:44
Ако не се лъжа Ловеч не е влизал(поне според регистрацията му)преди да е нямало раздел "Кофа"... Как тогава знаеш, че спамът ще плъзне из целият форум? Странно ми е...

Просто упознах хората в Кофата, а и без нея Сайта ще се посещава 2 пъти по малко.



Много малко нови юзери има само заради "Кофата" .. а това не им прави чест :!: Честно казано не ми доставя удоволствие да влизам във форум, само, защото в него има раздел "Кофа" и има хора, които според теб влизат само заради него.. Слава Богу знам, че си яко в грешка и това ще ми дава стимул да влизам и за напред.. :) И знаеш ли каква е била посещаемостта преди да се регистрираш ти, че да определят, че ще намалее наполовина? :D Моля те, не ме разсмивай.. Жалко, че колкото и доводи да извадя, простотията както обикновено ще победи... :(

HopeLesss
01-24-2008, 22:08
Добре, не смятате ли че 3 спамерски раздела са прекалено много?!? Не виждам какво трябва да питате. Изобщо не трябваше да правите тоя раздел. ФФФ и Игрите са напълно достатъчни!!!

Галена_Петрова
01-25-2008, 05:18
Според мен раздел ''ИГРИ'' e излишен ,защо са ни 2 се пак?!?
Имаме и ''Фън фън фън и пак фън'' и ''кофа'' също така и според мен и раздел ''политика'' e малко спамерски. :D :-D

alex
01-25-2008, 05:39
радвам се че предизвиках такава силна дискусия в която мненията на потребители о ткофата изобщо не са просташки което е положителен сигнал. Ще видим скоро резултаите за изтриването на кофата какви ще са но с модераторите ще обсъдим този въпрос в най-близко бъдеще.

HenykucT
01-25-2008, 05:46
ЗА ! Въпреки, че пиша само там ... ако бъде изтрита ( в което силно се надявам ), ще помагам само в раздел Музика и ТВ ... поне да върша нещо приятно 8-)

HardlyAwakened
01-25-2008, 05:53
Против ..не и кофата.. :(

HenykucT
01-25-2008, 06:23
Парадокс е това...

Не ни изтривайте раздела, защото ще пишем простотии по другите...
Малко ми прилича на заплаха, отправена от една армия форумни талибани, а изобщо трябва ли да се поощрява простотията и безмисления флуд???

Отговора на въпроса ти е лесен ... бан по айпи на простаците и всичко ще се оправи ... Макар, че и аз съм един от тях ... доста бързо мога да се променя ... за разлика от други ...

rakiQ
01-25-2008, 06:57
абе и вие не знаете кфо искате !

първо казвате едно..после друго..
ебахти не сериозната работа дето сте!!

нямате си друга работа и са тва ви пречи...
какво няма с кой да се заяждате и затва трябва да махнете кофата или да триете темите???

тъпо..

krem4et0
01-25-2008, 08:06
Който не искал, да не влизал. Да, ама някои от нас(разбирай модераторите)е задължение да влизат. Аз се отказах по 2 причини-изтрих 3 супер тъпи спамерски теми от рода на "лека нощ" или "добър ден" и ме заклеймиха там като вещица-нали било свобода, нали няма модераторски контрол.........
Втората причина е, когато съм искала да оставя темите, ама поне явните обиди и псувни да махна...........гади ми се хора. Направо ми се повръща от написаното в някои теми. То не е забавно и смешно, то е направо отвратително.
Да не говорим, че се отчайвам от интелектуалното ниво на подрастващите. След 1-2 месеца имам практика по педагогика в 1 гимназия. Аз съм завършила там и знам колко простаци имаше преди 4 години, а пак беше смятана(и сега е така) за най-елитната в града. Направо ме достраша като посещавах часовете на класа, в който ще преподавам-никакво уважение към учителката(която е изключително свестен човек и е даже заместник-директорка), никаква дисциплина-спят и ядат в час. А да н говорим, че бяха 10-ти клас и изучават 2-ра година счетоводство. Не знаеха елементарни неща....нямаха и стимул да ги научат. Честно ви казвам страх ме е от простотията, а нашата "Кофа" с нищо не помага да изчистим простотията и нехайството от младежта........
Явно сте прекаленно задоволени, както казва Цветито.......я карайте като родителите ми с 60 стотинки за храна на ден, без телевизия, само с ВЕФ-а, пък да видим дали ще сте простаци.......

miloto_girl_4e
01-25-2008, 09:09
абе и вие не знаете кфо искате !

първо казвате едно..после друго..
ебахти не сериозната работа дето сте!!

нямате си друга работа и са тва ви пречи...
какво няма с кой да се заяждате и затва трябва да махнете кофата или да триете темите???

тъпо..


Аз не видях някой, който първо да е казвал едно, а после друго, а изчетох цялата тема..както и да е..
Не знам защо реши, че някой просто иска да се заждя :D Просто всеки изразява мнението си и го защитава, никъде никой не се заяжда :) Не е хубаво човек да се изказва неподготвено :P

gorska
01-25-2008, 12:48
Много се двоумя... Кофата определено е дразнещ раздел, както каза експлойтед води до деградация на подрастващите. Твърдо за изтриването на подобен раздел съм. Той не води до нищо добро. Същите тези потребители, които там са се сприятелили и там е "животът им" биха могли да си говорят и да си изпростяват по скайп или да си направят техен малък форум, където да си пишат глупостите, а тук да разглеждат сериозните раздели /ако желаят/.
Но дали наистина ще стане така ако се изтрие Кофата? Ако, вие, модераторите, успеете да овладеете положението с многобройните спам и флууд теми, които се появят в другите раздели, защото не се съмнявам, че ще има такива, добре! Страхотно!
Но има цяла армия от кофаджии, които могат да направят положението отчайващо. Който пуска теми без смисъл в другите раздели трябва да подлежи на бан, според мен /след няколко преупреждения/!

В Кофата не може дори да се използва писането като гост при проблем, защото не можеш да получиш сериозни отговори, а само присмех. И така някои хора се разтоварвали... като дрънкат глупости и подиграват един на друг. Присмял се хърбел на щърбел!

В последните години границата на хората, използващи интернет, се покачва значително, т.е. и някои много малки дечица биха могли случайно да попаднат на Кофата и да опростяват все по-рано и по-рано! Кофата вреди.

mhmhmhmhm
01-25-2008, 16:22
радвам се че предизвиках такава силна дискусия в която мненията на потребители о ткофата изобщо не са просташки което е положителен сигнал. Ще видим скоро резултаите за изтриването на кофата какви ще са но с модераторите ще обсъдим този въпрос в най-близко бъдеще.
това с анкета според мен е глупаво ; )
смисъл то наистина трябва да се разбере,но
сега всички от "Кофата" ще дойдат да гласуват ..
хаха

Галена_Петрова
01-25-2008, 16:27
Ами според мен........От една страна да го махнете добре....но нали трябва а има раздел,кадето да се спами,за да не спамят другаде спамерите и да е малко по-весело и да се забавляват хората. ;) .........Така че според мен е по-добре да я оставите кофата а примерно да махнете раздел политика щот'о се пак сме млади хора много малко се интересуват от политиката. :)

mhmhmhmhm
01-25-2008, 17:03
^то пък е хипер мега гига забавно

Вижте как пребиват скинари :)

да го духа6 :)

ЖМЪЦ <> КЛЪЦ <> ПРЪЦ <> КРЪЦ <> ЖМУЦ

АЗ съм пиянииица

Секс с Животни.

Имам мензис ...

Болен съм от страшна болест - грозен съм!!!

Имат ли женските животни цикъл?

Wanna suck my dick oO
да продължавам лии ??? та това е само от 1вите
две страници

Freeminded
01-25-2008, 17:10
както каза експлойтед води до деградация на подрастващите. Твърдо за изтриването на подобен раздел съм. Той не води до нищо добро.

В последните години границата на хората, използващи интернет, се покачва значително, т.е. и някои много малки дечица биха могли случайно да попаднат на Кофата и да опростяват все по-рано и по-рано! Кофата вреди.



По същата логика би трябвало да се изтрие и раздела "секс", където пребиващите са предимно 13-15 годишни лиглички(да не кажа пикли), се облъчват взаимно с тъпота и биват учени, че главите им са създадени само за орален секс. Начетох се на това как малките курвета са го правили на по 13-14 и биват насърчавани от други 15-16 годишни тикви, които в качеството си на смятащи се за по-големи им дават съвети за анален секс. И с какво впечатление остава току що влязло момиченце на 13? Може би, че всичко е в реда на нещата и изглеждайки, че на повечето му връснички вече са го вкарвали къде ли, вече им е време и на тях да усетят пишка на всяка цена колкото и те да кажат, че вече не са девствени.

Ако питате мен всеки раздел си има своята вреда върху аудиторията и от всеки раздел се затъпява. Във форум, където булшинството от аудиторията е 13-15 годишна един раздел секс е излишен. Достъчен е само онзи за венерически болести, където ако някой счете за необходимо примерно да може да научи за опасностите и отговорностите от секса и да пообгати сексуалната си култура. Но да има раздел като секс във форум с детска аудитория и там да преобладават теми с пълни с пумия и децата да се учат на анален секс и дудуци... Според мен в същия раздел трябва да бъде премахнат както беше премахнат раздела за наркотиците. От него реална полза няма! Има само вреда!

gorska
01-25-2008, 18:02
както каза експлойтед води до деградация на подрастващите. Твърдо за изтриването на подобен раздел съм. Той не води до нищо добро.

В последните години границата на хората, използващи интернет, се покачва значително, т.е. и някои много малки дечица биха могли случайно да попаднат на Кофата и да опростяват все по-рано и по-рано! Кофата вреди.



По същата логика би трябвало да се изтрие и раздела "секс", където пребиващите са предимно 13-15 годишни лиглички(да не кажа пикли), се облъчват взаимно с тъпота и биват учени, че главите им са създадени само за орален секс. Начетох се на това как малките курвета са го правили на по 13-14 и биват насърчавани от други 15-16 годишни тикви, които в качеството си на смятащи се за по-големи им дават съвети за анален секс. И с какво впечатление остава току що влязло момиченце на 13? Може би, че всичко е в реда на нещата и изглеждайки, че на повечето му връснички вече са го вкарвали къде ли, вече им е време и на тях да усетят пишка на всяка цена колкото и те да кажат, че вече не са девствени.

Ако питате мен всеки раздел си има своята вреда върху аудиторията и от всеки раздел се затъпява. Във форум, където булшинството от аудиторията е 13-15 годишна един раздел секс е излишен. Достъчен е само онзи за венерически болести, където ако някой счете за необходимо примерно да може да научи за опасностите и отговорностите от секса и да пообгати сексуалната си култура. Но да има раздел като секс във форум с детска аудитория и там да преобладават теми с пълни с пумия и децата да се учат на анален секс и дудуци... Според мен в същия раздел трябва да бъде премахнат както беше премахнат раздела за наркотиците. От него реална полза няма! Има само вреда!

Е, от раздел Секс има полза. Някой, който си е наумил да го направи няма да се разубеди, а напротив може да се запознае малко по-подробно с нещата, защото извинявайте много ама на 13 е смешно да твърдиш, че знаеш всичко... Напротив, по-възрастните потребители, тези, които помагат, ще се опитат да обяснят малко за предпазването от венерически болести, от нежелана бременност, биха дали някой линк, нещо от личен опит, и в този смисъл биха много полезни. Кремчето, например, често споменава някои неща и за възрастта...
Сексът е нещо, което рано или късно, всички правят, но нужно ли да опростяваме в раздели като Кофата?!

XceSS
01-25-2008, 18:35
Абе вие луди ли сте ??? Изтрихте цигарите и всички други неща (нищо че беше супер яка тема и много помагаше на хората ) сега и кофата.Е кво в тоя форум оставете само любов и секс където 1/3 от темите/мненията са лъжи и бъзици, другата 1/3 са повтарящи теми (безмислени отговори) и последната 1/3 са истински проблеми.Това ако са ми модератори аз съм космонавт.Сигурно моето мнение ще се види от най-много 2-ма човека защото то ще бъде изтрито както винаги ! :-x :-x

Mitio_man
01-25-2008, 19:44
Абе вие луди ли сте ??? Изтрихте цигарите и всички други неща (нищо че беше супер яка тема и много помагаше на хората ) сега и кофата.Е кво в тоя форум оставете само любов и секс където 1/3 от темите/мненията са лъжи и бъзици, другата 1/3 са повтарящи теми (безмислени отговори) и последната 1/3 са истински проблеми.Това ако са ми модератори аз съм космонавт.Сигурно моето мнение ще се види от най-много 2-ма човека защото то ще бъде изтрито както винаги ! :-x :-xспоко,аз го видях и съм съгласен с теб.аз съм против триенето на КОФАТА

kPuCkA
01-25-2008, 19:47
ЗА ! Въпреки, че пиша само там ... ако бъде изтрита ( в което силно се надявам ), ще помагам само в раздел Музика и ТВ ... поне да върша нещо приятно 8-)Абе то си е твоя работа къде ще пишеш,кво ти е виновна "Кофата"?!

Не разбирам само защо хора,които никога не са влизали в "Кофата" си изказват компетентните мнения,като нямат нищо общо с нея.Някак си нечестно е.Не трябва ли нашето мнение да е най-важно,все пак ние киснем там по цял ден!

kPuCkA
01-25-2008, 19:51
Не трябва ли нашето мнение да е най-важно,все пак ние киснем там по цял ден![/b]

опааааааааааааааааааааа???

Галена_Петрова
01-25-2008, 19:51
Подкрепям
exploitedteen

EJI4eTy
01-25-2008, 20:04
не триите "Кофата" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: не мога да си представя живота без нея ! твърдо НЕ !

miloto_girl_4e
01-25-2008, 21:02
ЗА ! Въпреки, че пиша само там ... ако бъде изтрита ( в което силно се надявам ), ще помагам само в раздел Музика и ТВ ... поне да върша нещо приятно 8-)Абе то си е твоя работа къде ще пишеш,кво ти е виновна "Кофата"?!

Не разбирам само защо хора,които никога не са влизали в "Кофата" си изказват компетентните мнения,като нямат нищо общо с нея.Някак си нечестно е.Не трябва ли нашето мнение да е най-важно,все пак ние киснем там по цял ден!


Има ли смисъл да се питат хора, които постоянно както казваш ти киснат в "Кофата", дали искат този раздел или не? :D Ще е е забавно, ако някой е против този раздел, но въпреки всичко виси в него :D Въпроса е зададен към всички.... :?

Omen
01-26-2008, 05:39
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?
za6toto ne si samo ti!

kPuCkA
01-26-2008, 07:16
Има ли смисъл да се питат хора, които постоянно както казваш ти киснат в "Кофата", дали искат този раздел или не? :D Ще е е забавно, ако някой е против този раздел, но въпреки всичко виси в него :D Въпроса е зададен към всички.... :? Добре,някой замислял ли се е какво ще стане с нас,като се изтрие кофата?Както вече другите казаха,ние сме си приятели,влизаме в този форум,само заради безсмислените теми и простотиите,които се пишат в тях.

HardlyAwakened
01-26-2008, 07:41
ПРОТИВ! !![/list]

SexYLipS
01-26-2008, 07:44
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?
za6toto ne si samo ti!

Не е нужно, а просто си го има..

SexYLipS
01-26-2008, 07:45
Много голяма грешка ще направите ако изтриете кофата.. :(

HardlyAwakened
01-26-2008, 07:51
ДА
35%
35% [ 32 ]
НЕ
64%
64% [ 58 ]

Нито 100 нито 200 ще ти трябват алекс за да се убедиш че кофата трябва да я БЪДЕ!!! :)

HenykucT
01-26-2008, 07:57
Стига сте пускали глупави постове ... гласувайте и толкова ... пф ...

elsy
01-26-2008, 08:34
Много голяма грешка ще направите ако изтриете кофата.. :(
Дааа :cry:

krem4et0
01-26-2008, 09:04
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?
za6toto ne si samo ti!

Не е нужно, а просто си го има..
Въпросът е защо? Вие не може ли да се държите нормално, да се забавлявате на смешни, но не просашки неща, да си чатите със специалните за целта програми? Защо трябва да го правите във този форум? Защо нямата известна етика? Защо парадирате с простотията си? То е ясно, че хората са прости, но си представете, че форумът е вестник-има статии, има въпроси и отговори, а за забавление има вицове и карикатури. във вестника няма тема Как сте, хайде да спамим, или добро утро...........По телевизията не се правят предавания само с цел да ви кажат-аз харесвам еди кой си или хора как спахте днес? Все пак това е 1 вид източник на информация........Целта на форумите като цяло е по-различна от това да си чатите и да си говорите безмислени неща.

fuckingwhore
01-26-2008, 09:17
Не отричаме,че наистина има супер просташки теми,но има и такива които са забавни...
И на които им се радваме..а автора на тая тема за наркотиците е супер прост..

Както си решите..трийте я или не..аз съм против.. :(

mhmhmhmhm
01-26-2008, 10:44
Има ли смисъл да се питат хора, които постоянно както казваш ти киснат в "Кофата", дали искат този раздел или не? :D Ще е е забавно, ако някой е против този раздел, но въпреки всичко виси в него :D Въпроса е зададен към всички.... :? Добре,някой замислял ли се е какво ще стане с нас,като се изтрие кофата?Както вече другите казаха,ние сме си приятели,влизаме в този форум,само заради безсмислените теми и простотиите,които се пишат в тях.
Аз си имам приятели и си пиша с тях по скайп..и не само..

DjBaloon
01-26-2008, 10:52
Абе не знам защо всеки говори против тая кофа... всеки тръгнал на обяснява кой-как да се държи... всеки сам за себе си определя по какъв начин да се държи.. така им харесва да се държат.. ако модератори и админи се дразнат да банват,ако на потребителите не им харесва да не четат... винаги навлизате в излишни и некоректни спорове.
А това където един-друг си обяснявате как трябва да се държите е смешно.. чакаите сеедно вие не сте минали по тоя път??? Родихте се 20-30 годишни-ПЕРФЕКТНИ? Съмнявам се

SexYLipS
01-26-2008, 11:52
Тогава нека да се "изхвърля" отвреме навреме, де...........
На мен този раздел не ми допада и е абсолютно просташки. Защо е нуждо да има боклук изобщо?
za6toto ne si samo ti!

Не е нужно, а просто си го има..
Въпросът е защо? Вие не може ли да се държите нормално, да се забавлявате на смешни, но не просашки неща, да си чатите със специалните за целта програми? Защо трябва да го правите във този форум? Защо нямата известна етика? Защо парадирате с простотията си? То е ясно, че хората са прости, но си представете, че форумът е вестник-има статии, има въпроси и отговори, а за забавление има вицове и карикатури. във вестника няма тема Как сте, хайде да спамим, или добро утро...........По телевизията не се правят предавания само с цел да ви кажат-аз харесвам еди кой си или хора как спахте днес? Все пак това е 1 вид източник на информация........Целта на форумите като цяло е по-различна от това да си чатите и да си говорите безмислени неща.

Но каква информация може да се намери в КОФАТА?Добре съгласна съм, че много деца и младежи търсят помощ във форума, но не помня някой да е искал помощ (освен обичайните измислици) в КОФАТА.Също така ние може да си флудим и да си говорим глупости, но тези глупости си остават в КОФАТА.До колкото знам в другите раздели не флуди никой от КОФАТА.На който не му харесва КОФАТА моля просто да не влиза в нея.Станахме 35-40 човека(ако не са и повече) които си влизаме често и си прекарваме свободното време именно в КОФАТА.Можем да се държим нормално и дори тук някой го показаха.Чатим си в скайп, но това от една страна не стига....Защо го правим в този форум ли?Ами всеки може да се досети сам.. защото тук е забавното.Вие сте много интелигентни хора и не случайно сте на такава позиция, но не можете ли да ни оставите КОФАТА.Тя стана като втори дом и всички от една страна свикнахме да сме заедно всяка вечер.Не разбирам само защо трябва да махнете КОФАТА.. не го проумявам по някакаъв странен начин.Ние не сме прости :!: Ние сме хора защитаващи позицийте си.. Това е начина по който ние се забавляваме и се надявам да си остане защото всяка вечер е много забавно.. не можете да разберете начина по който се забавляваме???Това че вие не го владеете не означава, че трябва да го забраните и да направите така, че ние да отвикнем.. не мислите ли, че това е собственно мнение.. :(

fuckingwhore
01-26-2008, 12:22
Подкрепям Мимито(SexY_LipS) свикнахме всяка вече да влизаме в Кофата и да намираме някой идиотска тема..
Една забавна,а другата комплексарска,но няма значение ние свикнахме..
И ако наистина изтриете Кофата няма да е същото.. :(

HardlyAwakened
01-26-2008, 12:58
Who Cares.. Така или иначе алекс ще изтрие раздела.. :?

Decu
01-26-2008, 14:41
Who Cares.. Така или иначе алекс ще изтрие раздела.. :?

Е ако си го е наумил вече.. :roll:

SexYLipS
01-26-2008, 14:44
Who Cares.. Така или иначе алекс ще изтрие раздела.. :?

Е ако си го е наумил вече.. :roll:

Най-вероятно.. :?

chipi_kaoo
01-26-2008, 15:46
В кофата пишат само протутий. Аре махайте я. Много ме дразни. Не ми се пише повече :P

mhmhmhmhm
01-26-2008, 15:53
Who Cares.. Така или иначе алекс ще изтрие раздела.. :?
*трябва да сте благодарни,че ви пита :P

ResidentEvil
01-26-2008, 17:15
В кофата пишат само протутий. Аре махайте я. Много ме дразни. Не ми се пише повече :P

Като те Дразни не влизай там. Това си е нашия начин за забавлиние каквото и да се пише в нея. Може да сме тъпи, глупави, необразовани(никой да не се обижда, ама някои така казват) и да пишем всякакви простотии и идиотщини но ни оставете "Кофата" тя си е само за тези който си пишат там, който не иска да не влиза и да не пише, тя не вреди на абсолютно никого с нищо.

miloto_girl_4e
01-26-2008, 20:34
Who Cares.. Така или иначе алекс ще изтрие раздела.. :?



Надали ще бъде изтрит този раздел, защото .. абе, ако беше преди.. 1во :arrow: нямаше изобщо да бъде създаден такъв раздел, 2ро :arrow: до сега да беше изтрит, но сега надали ще бъде, защото вече се гледа на количеството, а не на качеството..в днешно време развитието на нещо, означава голяма посещаемост и да се използва много..няма значение кой го посещава, поради каква причина и как го използва..

Mooo6no
01-26-2008, 20:56
няма значение кой го посещава, поради каква причина и как го използва..
Напротив, има. Едно е умни и ингелигентни, и съответно по-малко манипулируеми хора да посещават форума. Още повече, че има вероятност да знаят как да си блокират рекламите.

Друго си е тъпи, необразовани и елементарни юзъри, които се влияят от рекламите и съответно ефективността и цената на рекламата се вдига.

Така че определено качеството на юзърите има значение... колкото по-ниско - толкова по-добре за сайта.

HardlyAwakened
01-31-2008, 06:46
Е ...какво стана ?

ResidentEvil
01-31-2008, 06:54
Значи при всички положения триенето на "Кофата" ще е грешка.
Първо сами виждате, че има доста хора, които си я "обичат" :D
Второ спамерите и флуудерите къде ще спамят, ако не там?
ТРЕТО най-важно, ако кофата се изтрие - ще има много недоволни хора и много наспамени теми...ако се остави няма да има недоволни - просто защото няма причина...който иска си пише в кофата..на който не ми харесва просто не чете...
И четвърто в един такъв форум е нужен раздел за малко почивка..в смисъл без да се съобразяваш какво говориш и на кой го говориш :-)

Точно така, е.

chipi_kaoo
01-31-2008, 11:54
Точно така, е.[/color][/b]
Ловеч, заради такива като теб трият кофата/или ще я изтрият/. Пускаш си тема, и сам си отговоряш, и си спамиш на воля. Кофата е за простутий, а не за хора с раздвоена самоличност. Личното ми мнение за теб е тва. А аз си влизам в кофата и пиша с удоволствие, но в твойте теми просто няма място за друг освен самия теб :oops:

SuMmEr_KiSS
02-02-2008, 09:47
az v tozi forum flizam samo zaradi KOFATA da sa pohilq malko ako go iztriete..nqma da e syshtoto..nedeite!

DaemonBoy
02-03-2008, 11:05
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!Иначе къде ще спамим?

fuckface
02-03-2008, 17:00
аз съм против триенето на кофата...

a3a3ia3
02-06-2008, 18:57
Lake_bodom
Ако убедите Алекс да го махне, ще се погрижа да няма подобни теми в другите раздели :evil:

Не се и съмнявам. Но това е по-немъдрото решение. По-практично е да има
отдушник на простотията и тя да минава и заминава без да пречи на никого.
Да :)

miShle
02-07-2008, 08:21
NemZzZz :)

DisciplineAndOrder
02-08-2008, 15:53
вече ми е все едно,тъй като спрях да посещавам този раздел.

CrAzYeD
02-09-2008, 19:41
еее няма ли кофа няя простотия без простотия немога да живея :-x
не махаите кофата бре !!! :shock: 8-)

Blacklisted
02-10-2008, 10:14
Нека стои :) вълна олигофрени ще залее всичко тийн иначе :)

SexYLipS
02-14-2008, 12:37
Нека стои :) вълна олигофрени ще залее всичко тийн иначе :)

Олигофрени за теб.. за мен приятели :)

happy_cute
02-14-2008, 12:48
то въобще има ли тийн,който не е олигофрен....тия по сериозните за над 20 г

TheNewReligion
02-14-2008, 18:17
Ти ще изтриеш "Кофата " и ще си изядеш боя ! Кво ви пречи разделчето ? Кат не ви кефи , не влизайте там ! Да се надяваме , че няма да го триете , щото ако го направите на вас администраторите , ще ви се наложи да ми изтиете рега , щото ще отнесете всичките псувни ! Така , а се га приятна вечер !

RoyTheReaper
02-14-2008, 18:39
Ти ще изтриеш "Кофата " и ще си изядеш боя ! Кво ви пречи разделчето ? Кат не ви кефи , не влизайте там ! Да се надяваме , че няма да го триете , щото ако го направите на вас администраторите , ще ви се наложи да ми изтиете рега , щото ще отнесете всичките псувни ! Така , а се га приятна вечер !

Заради такива като теб ни наричат простаци и искат да ни вземат раздела.

Ruthless
02-14-2008, 18:46
Ти ще изтриеш "Кофата " и ще си изядеш боя ! Кво ви пречи разделчето ? Кат не ви кефи , не влизайте там ! Да се надяваме , че няма да го триете , щото ако го направите на вас администраторите , ще ви се наложи да ми изтиете рега , щото ще отнесете всичките псувни ! Така , а се га приятна вечер !

Моля без заплахи!

TheNewReligion
02-14-2008, 18:58
Ти ще изтриеш "Кофата " и ще си изядеш боя ! Кво ви пречи разделчето ? Кат не ви кефи , не влизайте там ! Да се надяваме , че няма да го триете , щото ако го направите на вас администраторите , ще ви се наложи да ми изтиете рега , щото ще отнесете всичките псувни ! Така , а се га приятна вечер !

Заради такива като теб ни наричат простаци и искат да ни вземат раздела.
Ами , как без заплахи , бе ? Да изтриете Кофата -тва е все 1 да ми махнете дома ! Не може такова нещо !Трябва да има за всекиго по нещо ! За влюбените е раздела Любов , за нимфоманите Секс , а за лигните - Кофата ! Какъв ви е проблема , не мога да разбера ?Ако , го изтриете вече си знаете , но ще си направя аз мой сайт за простаци и ще си поканя клошарчетата от Кофата ! [-( [-( [-( [-(

tqnko1
02-25-2008, 23:35
ЗА!!!!! ИМА САМО Т!ПИ МЕТАЛИ ДЕТО МИРИ^АТ И В ДРУГИТЕ РАЗДЕЛИ :-D

SexYLipS
02-27-2008, 09:06
Ти ще изтриеш "Кофата " и ще си изядеш боя ! Кво ви пречи разделчето ? Кат не ви кефи , не влизайте там ! Да се надяваме , че няма да го триете , щото ако го направите на вас администраторите , ще ви се наложи да ми изтиете рега , щото ще отнесете всичките псувни ! Така , а се га приятна вечер !

Заради такива като теб ни наричат простаци и искат да ни вземат раздела.
Ами , как без заплахи , бе ? Да изтриете Кофата -тва е все 1 да ми махнете дома ! Не може такова нещо !Трябва да има за всекиго по нещо ! За влюбените е раздела Любов , за нимфоманите Секс , а за лигните - Кофата ! Какъв ви е проблема , не мога да разбера ?Ако , го изтриете вече си знаете , но ще си направя аз мой сайт за простаци и ще си поканя клошарчетата от Кофата ! [-( [-( [-( [-(

По-добре не казвай нищо !!! Влизаш в кофата от има няма 2 месеца и вече ти е дом, а тези който влизат там от 1, година и половина аа? ... бегай моля те.. :?

tqnko аа незнам дали си влизал в Кофата.Малко ще те информирам..
1-во. ДА има метъли и аз съм една от тях.. не се хваля или нещо такова..
2-ро. От къде знаеш, че миришат? Влизай си в раздела за козметика и си гледайте червилата и розовите прашки и си твърди, че нямаш гадже 1 година ли какво беше... някакъв такъв твой пост бях чела.
3-то.Всички сме приятели :!: Надали ще можеш да ни разбереш.В кофата всички са откровенни, живеят за мига, знят как да се забавляват Това е начина ни на забавление в Нета.. както ти не можеш да го разбереш и всички други който не могат да си затварят устите и да си държат езиците зад зъбите.

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2008, 09:13
SexY_LipS, правилно ли разбрах - ти влизаш в Кофата от година и половина, а тя всъщност е създадена от 4 месеца и малко?! :-o
Посетителите там "живеете за мига" - мига в Кофата?! "Знаете как да се забавлявате" - лигавейки се и изпростявайки 'до безкрайност' ?! #-o
Това е то - да живее простотията! [-o<

SexYLipS
02-27-2008, 09:33
SexY_LipS, правилно ли разбрах - ти влизаш в Кофата от година и половина, а тя всъщност е създадена от 4 месеца и малко?! :-o
Посетителите там "живеете за мига" - мига в Кофата?! "Знаете как да се забавлявате" - лигавейки се и изпростявайки 'до безкрайност' ?! #-o
Това е то - да живее простотията! [-o<

4 месеца ??? Не е ли повече..
и бтв имах предвид не само в кофата а и в другите раздели..

Говоря общо !

Това е начина ни - ДА

RoyTheReaper
02-28-2008, 11:35
Забавлението почти винаги включва някаква форма на простотия. Не само тук, но и по принцип. Но това, което ни изкарват - зоофили и спрели типове - са долни инсинуации от хора, които не стъпват там и не знаят.

VerryBerry
03-03-2008, 06:27
за какво се я напрайли таз ''кофа'' щом после питате дали да я махнем..нека си стои..кво толкоз :-o

Iria
03-08-2008, 15:37
Aз съм за!

GetNasty
03-08-2008, 17:04
на мен не ми харесва раздела , пълна простащина , и на всичкото отгоре игрите, фън фън-а и кофата са абсолютно еднкави-т.е. няма смисъл. според мен най-удачно е да има 1 раздел, който може да се казва Кофата , ако някой държи толкова на името и там да се пишат всички глупости по които не се иска компетентно мнение.... така че гласъвах за изтриването на кофата

tqnko1
03-09-2008, 17:22
Aз съм за!

Lunatic-
03-10-2008, 14:25
и аз съм ЗА
SHIFT+DEL :D

mhmhmhmhm
03-10-2008, 16:58
Е....к'во стана? :-o

DisciplineAndOrder
03-10-2008, 20:10
Ами според мен........От една страна да го махнете добре....но нали трябва а има раздел,кадето да се спами,за да не спамят другаде спамерите и да е малко по-весело и да се забавляват хората. ;) .........Така че според мен е по-добре да я оставите кофата а примерно да махнете раздел политика щот'о се пак сме млади хора много малко се интересуват от политиката. :)

не е вярно,че много малко хора се интересуват от политика.

по-добре тийнейджърите да се интересуват от сериозни и важни неща,а не от простотии,не мислиш ли?

mhmhmhmhm
03-11-2008, 18:07
^неее,глупостиии
много по-яко е да се дискуритат важни проблеми като:
Дупита хъхъ
Герунтофил ли съм?

RoyTheReaper
03-12-2008, 05:55
^неее,глупостиии
много по-яко е да се дискуритат важни проблеми като:
Дупита хъхъ
Герунтофил ли съм?

Ми да. Виж как знаеш. :D

Няма ли вече да финализирате дискусията и да излезете със становище. :-o

fuckingwhore
03-12-2008, 06:24
вече съм на мнение,че трябва да бъде изтрита..

teenkopele
03-15-2008, 04:30
^неее,глупостиии
много по-яко е да се дискуритат важни проблеми като:
Дупита хъхъ
Герунтофил ли съм?

Ми да. Виж как знаеш. :D

Няма ли вече да финализирате дискусията и да излезете със становище. :-o

Кофата няма да бъде изтрита- ясно, като бял ден...

vercheto
03-15-2008, 16:22
Според мен в никакъв случай не трябва да се изтрива. :? ПРОТИВ изтриването.

didivid
03-15-2008, 16:30
И аз съм против .. там има толкова яки вицове.. не можете да ми ги вземете! :D

RoyTheReaper
06-20-2008, 20:47
Абе... хайде да я поизтриете. :razz:

Christ
06-20-2008, 21:09
Лигльовците в Кофата са прекалено много. Няма да може да се реши по демократичния начин.

moncho
06-20-2008, 21:22
Аз в кофата не влизам и щом идиотите си пишат там а не другаде съм против изтриването
Нека си правят кефа там ,а тези който не харесват раздела да не влизат просто е

Presli
06-20-2008, 22:45
В Кофата само се Спами :)
Иначе там са най-яките теми :D

xaxa
06-21-2008, 07:13
Аз в кофата не влизам и щом идиотите си пишат там а не другаде съм против изтриването

po dobre da gi nqma tiq idioti :D shift delete !

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 07:37
Против съм много ястно!!!
Тоз' готин форум само му се е***а майката и с таа' по тъп с кофата....
и ''отпадаците''от нея... :)