PDA

View Full Version : За вас смисъла на живота в какво се изразява?



eu.hyricane
01-24-2008, 08:35
Znae se, 4e edin den vsi4ki 6te umrem, ima predpolojeniq kakvo stava sled tova, primerno, 4e du6ata ni preminava v astralnoto prostranstvo, ili 4e ne stava absolutno ni6to, koeto mi se struva dosta nelogi4no, po prostata pri4ina 4e ponastoq6tem sme jivi i sa6testvuvame. 6tom az sym az, a vie ste vie, zna4i naistina sa6testvuva principat na izbornostta... kakto i da e
V kraina smetka, kakav e smisalat na jivota? V kakvo po-to4no se izrazqva?
Lubov (nqma istinska, poneje nqma i fal6iva, ili e lubov ili ne e), Priqtelstvoto, Karierata, Semeistvoto, Bogatstvoto i t.n.

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

desert_eagle
01-24-2008, 08:44
Поздрави за добрата тема =; наистина смислен пост!

Първо искам да кажа че аз съм силно вярващ, и предполагам че нищо не е толкова просто и изцяло материално както някои мислят, но това са си мои размишления :)

За мене смисъла на живота е да му се придаде смисъл и някаква цел! Защото почти всеки се ражда с дарба или талант, трябва да я открие, реализира и тн. Като се замисли човек просто е много интересно как съдбата на един човек може да повлияе върху живота на цял народ например.

Но от друга страна.. защо ли има толкова страдащи, защо се раждат хора инвалиди например и тн.. :S има си някакво обяснение което не е достатъчно просто за нашите мозъци вероятно..

Zodiac
01-24-2008, 08:46
saw4era gledah edna peiesa na teatura hotel mejo 2 ta swiata sa nemam wreme da pi6a no ima i takawa knigi wi6te kakwo se slu4wea mnogo e hubawa!!!

eu.hyricane
01-24-2008, 08:53
deagle, naskoro pro4etoh edna kniga na dr. maikal niutan - "patqt na du6ite", stra6no interesna e, v neq 4rez hipnoza dostiga do svrahsaznanieto na horata, kato mu razkazvat za zadgrobniq jivot, za smartta, za izbora na nov jivot i tqlo.. poneje mn me be6e strah ot smartta, no re6ih da priema vsi4ko, napisano v neq, za svoq istina, i se 4uwstwam kato nov 4ovek sega ^^
smqtam, 4e 4ovek se stava, kogato preodolee6 nai-golemite si strahove, i moje bi trqbva da se stremim imenno kam tova.. kogato ni doide vremeto da umirame, da kajem "jivqh kakto iskah da jiveq, ako imah vazmojnostta da zapo4na sa6tiq jivot otna4alo, bih go izjivql po absolutno sa6tiq na4in".. da sme v edinstvo s jivota i smartta..

^Serena^
01-24-2008, 08:53
Аз искам да изживея живота си перфектно във всяко едно отношение без изключение. Искам да имам всичко и да живея правилно. Искам също така да правя и добро. Освен това съм християнка, затова смятам, че живота ни тук е само преходен, но това не пречи да си направим кефа и удоволствието и цял живот да се забавляваме, просто трябва да внимаваме какво правим, за да ни е готино и после. 8)

eu.hyricane
01-24-2008, 08:56
Religiqta ne okazva nikakvo vliqnie v/y du6ata ni po vreme na prestoq si v otvadnoto.. izob6to vsi4ki religii se qvqvat kato jezal, koito da obedinqva i pod4inqva horata.. nie sme gospodari na sadbata si, ne bog.. smqtam 4e e ujasno naivno i glupavo da se upovavame na Negovata povelq, a ne na sobstvenata si..

^Serena^
01-24-2008, 09:25
А аз мисля, че е глупаво да навираш религиозните си убеждения в носа на другите. Като искаш, заблуждавай се. Аз просто изказах мнение и това е. Мен религията не ме спира да правя това, което искам, защото аз искам правилни неща и затова тя не ме ограничава в нищо. Това е положението.
+ това всеки си има свободна воля и живее по нея, не знам кой ти е казал тези неща.
А въпросната книга "Пътят на душите" съм я чела, но не я дочетох, защото са пълни глупости. Този хипнотизатор е поредния идиот.

vvs_go
01-24-2008, 09:47
ne mi se 4ete ama uspeh v kot prai6

eu.hyricane
01-24-2008, 09:53
А аз мисля, че е глупаво да навираш религиозните си убеждения в носа на другите. Като искаш, заблуждавай се. Аз просто изказах мнение и това е. Мен религията не ме спира да правя това, което искам, защото аз искам правилни неща и затова тя не ме ограничава в нищо. Това е положението.
+ това всеки си има свободна воля и живее по нея, не знам кой ти е казал тези неща.
А въпросната книга "Пътят на душите" съм я чела, но не я дочетох, защото са пълни глупости. Този хипнотизатор е поредния идиот.
a ti si bavnorazviva6ta zabludena 6matka.. kiorava li si tova si e moqta istina, i ne me interesuva kakvo prikazva6. Ama da si religiozen e nai golqmata prostotiq.. hora li sme - hora sme, vsi4ki sme ravni po prava i po sadba- rajdame se, jiveem i umirame. Izob6to ne zavisi ot religiqta tova kakvi hora sme ili kakvo stava s nas sled smartta.. misli malko, thiiba prostata

^Serena^
01-24-2008, 10:02
Слабо ме интересува какво мислиш, просто си изказах мнението. Вярвай си колкото искаш и се заблуждавай, щом искаш, това е твой проблем.

eu.hyricane
01-24-2008, 10:03
Слабо ме интересува какво мислиш, просто си изказах мнението. Вярвай си колкото искаш и се заблуждавай, щом искаш, това е твой проблем.
ne be, obqsni mi kakva rolq igrae religiqta v jivota ni, mn te molq. seriozen sym

machoka
01-24-2008, 10:24
деца, деца...

смисъла на живота се крие в нещо съвсем просто...

вдишай, издишай, вдишай, издишай...

опитайте се да не го правите... и ще разберете какъв е целия смисъл ;)

може и вкарай, изкарай.. въпрос на принцип и приоритети :smt002

P4ela
01-24-2008, 11:16
Става въпрос за смисъл на живота- а не какво може да го запълни най-добре :neutral:

IdiOtKa
01-24-2008, 11:37
ubov (nqma istinska, poneje nqma i fal6iva, ili e lubov ili ne e)
e тая мисъл ме хвърли в дълбоки размисли ....
знаеш ли че това което си казал няма никакъв смисъл...... мисля че няма нужда да обяснявам...и сам можеш да видиш каква върховна тъпотия си написал !

смисъл на живота ми ....да бъда щастлива .... !

Blacklisted
01-24-2008, 11:44
Има само един, които го знае, а той може и да не съществува ;p

sladur4eto12
01-24-2008, 11:46
za men smisula na jivota e v liubovta .prosto vliubeniq 4ovek izcqlo preosmislq mirogleda si , pogledjda jivota i smurtta po razli4en na4in ... da se seti6 za smurtta i da si kaje6 " ni6to nali imam nego \neq " tova e liubov :) blagodarq za hubavata tema

Blacklisted
01-24-2008, 11:48
Според мен пък влюбения човек в повечето случаи е малоумен :-P

Из Лични наблюдения на един коч

sladur4eto12
01-24-2008, 11:52
ubov (nqma istinska, poneje nqma i fal6iva, ili e lubov ili ne e)
e тая мисъл ме хвърли в дълбоки размисли ....
знаеш ли че това което си казал няма никакъв смисъл...... мисля че няма нужда да обяснявам...и сам можеш да видиш каква върховна тъпотия си написал !

смисъл на живота ми ....да бъда щастлива .... !
naprotiv ima smisul i to golqm tva 4e ti ne go razbira6 tva ne zna4i 4e tupotiq :) ili si vliuben ili ne si ..ostanaloto ful6iva istinska ...drun drun .. sa ligav6tini ppo sapunite ..fal6ivata liubov prosto ne e

liubov :) :-)

Madness
01-24-2008, 14:23
exploitedteen,преди 11 не е преоритет...кви 15...


Според мен пък влюбения човек в повечето случаи е малоумен :-P


Хах...да
А аз съм адски маоумна,бе мамка му...

Sunrisee
01-24-2008, 14:37
За какви истини говорите тука ся...!?!?!?За какви религии ? Вие сте болни бе хора!Кво намесвате религията?И въобще не съм смятала,че все ощте се задава глупавия въпрос "Какъв е смисъла на живота?" ОМГ ... Без коментар.. :?

IdiOtKa
01-24-2008, 15:07
Има само един, които го знае, а той може и да не съществува ;pчак ме зайнтрегува ..кой е тоя .. ?

naprotiv ima smisul i to golqm tva 4e ti ne go razbira6 tva ne zna4i 4e tupotiq Smile ili si vliuben ili ne si ..ostanaloto ful6iva istinska ...drun drun .. sa ligav6tini ppo sapunite ..fal6ivata liubov prosto ne e

liubov Smile
я сега ... да севърнем на великата мисъл

lubov (nqma istinska, poneje nqma i fal6iva, ili e lubov ili ne e)
такаааа ......значи !!! значи първо изключваме факта че има истинска любов ...ок ...от където си вадим следствието че любов има , но не е истинска,а фълпшива....та значи вече знаем че има само фълшива, обаче изключваме и варианта да има фълшива любовот и то кво остава ...нищо, от където стигаме до извода че няма любов... демек първите две неща изключват третото ...! противоречение, сещаш ли се ! оффф както и да ...ок може аз да не съм права , но това е адски абсурдно !!!!

FelisDirus
01-24-2008, 15:10
хах.. понякога в едно простичко "боц" по носа...


П.С.
Да, беше прав за някои неща, признавам, не всичко е пари :-)

Blacklisted
01-24-2008, 17:02
Има само един, които го знае, а той може и да не съществува ;pчак ме зайнтрегува ..кой е тоя .. ?


Дядо Коледа...

SuNsEt
01-24-2008, 17:03
Ами...живот...Какво разбирам аз под тази дума или по-скоро смисъла да живеем?
Хм...вси4ко запо4ва още,когато се родиш.Тогава запо4ва жаждата и битката за живот...Вси4ко е кръговрат.Предполагам,4е щом си се родил,трябва да продължиж да живееш...било то правилно или не,вси4ки имат право да избират по какъв път да поемат.
Какво е живот...това е съвкупност от 4увства и усещания...Да разсъждаваш,да изказваш мнение,да се справяш в трудни моменти.ДА страдаш,да се смееш и да се радваш...
Истинската любов-всеки иска да я разбере и да я има...Тя е просто един на4ин да преодолеем трудностите,но заедно с любимия 4овек.Раздялата-както всяко нещо си има край...Така и тя идва все някога.
Битката за живот никога не спира.Хубавият живот,оба4е,го имат малко хора...
Какво друго мога да кажа?...
Да изживеем живота си пълноценно-това е най-важното!Никога не съжалявайте за грешките,които се направили.Радвайте се на хубавите мигове и не се предавайте,когато има трудности.Помнете,4е разбираш кои са ти истински приятели в труден момент.4ове4ността и добротата са ка4ества,които не всеки притежава...но да ги имаш-това си е цяло богатство!
Защо живеем ли?Защото трябва.Всеки трябва да остави нещо хубаво след себе си.Да бъде запомнен и да живее дълго в сърцата на останалите.Тежко е,когато някой си отива...но живота продължава.Тежко е да продължиш дори,но ако не го направиш...Губиш себе си.
Животът е даден да се изживее :)

AvaLan4e
01-24-2008, 17:17
Сектанти ('=
Нека първо вземето впредвид окъде сте дошли, къде отивате и пред кого ще отговаряте; отговорите ще са от сучайното сливане на жена и мъж и сигурния гроб, а за по нататък....за по нататък е възможно да отговаряте само пред някой, който ще знае цалата истина.
Всеки си решава сам. Не са ви нужни тъпите книжки за души. Търсите оправдание? :razz:
(=

Canis_Dirus
01-24-2008, 17:49
Надявам се, че имам да живея още доста. Та затова и не избързвам да търся смисъла, при положение, че не познавам цялото.

Но да кажем така - ивотът е борба за щастие.

Saymon90
01-24-2008, 18:18
Тези глупости, че живеете за любовта, ми надигат сандвича от корема към хранопровода...

Смисълът на моя живот може би е да разбера какво има след него... а иначе развитие, просперитет и т.н.

И не, не може сексът да е смисълът на живота ти, защото ако беше така, то щеше доста бързо да ти омръзне да живееш ;)


ПП: Авторе, просто ме разби с неграмотните си слова.

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:00
За мен децата осмислят живота. Мисълта, че част от теб, която си клатил в кайсиите си, остава да живее след като умреш. Всичко останали спиритуални глупости са тиро-миро.

AvaLan4e
01-24-2008, 19:14
За мен децата осмислят живота. Мисълта, че част от теб, която си клатил в кайсиите си, остава да живее след като умреш. Всичко останали спиритуални глупости са тиро-миро.
Смисъла е да си народиш деца и да гледаш да не умрат???

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:21
За мен децата осмислят живота. Мисълта, че част от теб, която си клатил в кайсиите си, остава да живее след като умреш. Всичко останали спиритуални глупости са тиро-миро.
Смисъла е да си народиш деца и да гледаш да не умрат???

Поставяш го така, все едно е просто. Естествено, че не само това. Трябва им предадеш своите ценности, мечти, стремежи. Това също е един вид живот след смъртта ти.

От биологична гледна точка, единственото което се иска от нас, е да продължим вида.

AvaLan4e
01-24-2008, 19:25
За мен децата осмислят живота. Мисълта, че част от теб, която си клатил в кайсиите си, остава да живее след като умреш. Всичко останали спиритуални глупости са тиро-миро.
Смисъла е да си народиш деца и да гледаш да не умрат???

Поставяш го така, все едно е просто. Естествено, че не само това. Трябва им предадеш своите ценности, мечти, стремежи. Това също е един вид живот след смъртта ти.

От биологична гледна точка, единственото което се иска от нас, е да продължим вида.
? Колко ти отне да прозреш тази твоя отговорност? Преди да се научиш да четеш ли реши, че чичкото от църквата е прав или след като се научи и чете Новия Завет?
(=
Живееш за да предадеш себе си, да оставиш човешко същество, което може да бъде наранено, првърнато в бомба, измет, без да имаш контрол над него или живееш независимо от всичко за да имаш някого, която да чувстваш свой и да си въобразяваш това до края/в най-добрия случай/ при всички неща, даказващи обратното?
Не те разбирам. Искам обяснение (= Моля ('=

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:38
Това е единственият начин да не умреш изцяло. След теб да кънти някакво ехо.


Живееш за да предадеш себе си, да оставиш човешко същество, което може да бъде наранено, првърнато в бомба, измет, без да имаш контрол над него

Тук трябва да се намесиш, за да не стане така.


живееш независимо от всичко за да имаш някого, която да чувстваш свой и да си въобразяваш това до края/в най-добрия случай/ при всички неща, даказващи обратното?

Не, не е така. Някогото не е твой. Просто е твое естествено продължение.

AvaLan4e
01-24-2008, 19:44
Живееш за да предадеш себе си, да оставиш човешко същество, което може да бъде наранено, првърнато в бомба, измет, без да имаш контрол над него

Тук трябва да се намесиш, за да не стане така.
Нали знаеш, че си смъртен, пък и никога, никога детето ти не е това, което си ти или искаш. то в отделен човек.
Смисъла е да остане някой от теб? Не искаш ли нещо да направиш, сътвориш, че да останеш, щом най-ти е важна вечността?
Темата е смисъла на живота, който доколкото разбирам за теб е продължаването му до максимум??
(=
Разпространено и...хм.

Beb4e__to
01-24-2008, 19:45
Примерно..ли4но моя живот няма смисъл :-P

AvaLan4e
01-24-2008, 19:48
Примерно..ли4но моя живот няма смисъл :-P
За съжаение не зависи само от теб. Може нечий чужд смисъл да си ти. Ще плачат на гроба си. Родения има отговорности. Родения има избора да умре. (=

RoyTheReaper
01-24-2008, 19:50
Смисъла е да остане някой от теб? Не искаш ли нещо да направиш, сътвориш, че да останеш, щом най-ти е важна вечността?


И така става. :D

AvaLan4e
01-24-2008, 19:54
Смисъла е да остане някой от теб? Не искаш ли нещо да направиш, сътвориш, че да останеш, щом най-ти е важна вечността?


И така става. :D
И все пак е възможно да сътвориш човече само с развити твоите лоши гени? Хахаха. Важно ли е да останеш с добро? Какво добро? Кое е качеството на живота, което пазиш? Не си ли чувал за положението, в което толкова много хора са изпадали и молили за края на живота си? Знаеш ли кое е било основата да се случи? Кое теб би накарало? Тоест на кое държиш и е смисъл да има още живот. Това е темата. Поне за теб, защото за теб смисъла ти доколкото ти се разбира е този да има живот, но какъв?????? ('=

eu.hyricane
01-24-2008, 19:56
Има само един, които го знае, а той може и да не съществува ;pчак ме зайнтрегува ..кой е тоя .. ?

naprotiv ima smisul i to golqm tva 4e ti ne go razbira6 tva ne zna4i 4e tupotiq Smile ili si vliuben ili ne si ..ostanaloto ful6iva istinska ...drun drun .. sa ligav6tini ppo sapunite ..fal6ivata liubov prosto ne e

liubov Smile
я сега ... да севърнем на великата мисъл

lubov (nqma istinska, poneje nqma i fal6iva, ili e lubov ili ne e)
такаааа ......значи !!! значи първо изключваме факта че има истинска любов ...ок ...от където си вадим следствието че любов има , но не е истинска,а фълпшива....та значи вече знаем че има само фълшива, обаче изключваме и варианта да има фълшива любовот и то кво остава ...нищо, от където стигаме до извода че няма любов... демек първите две неща изключват третото ...! противоречение, сещаш ли се ! оффф както и да ...ок може аз да не съм права , но това е адски абсурдно !!!!

axxaax... dobre, nqma da te psuvam, 6te se opitam da ti obqsnq po-spokoino ^^

vij, ne si li zabelqzvala po filmi, knigi, dori i v ejednevnata re4, ne6ta ot sorta na "ooo vij, tova e istinska lubov".. i poneje ne iskam horata da pi6at "istinska lubov", poneje nqma smisal da se izpolzva "istinska", poneje 6tom 4uwstwame ne6to, to si e istinsko, 6tom kazvame ne6to, se priema za istina, no ne izcqlo, ta... vika mu se "lubov".. ima li fal6iva lubov? ima li fal6ivo priqtelstvo? ako e fal6ivo, nqma da e takova, ne misli6 li..
i ne ti govorq 4e nqma ISTINSKA lubov, kazvam ti 4e ne e pravilno da mu se vika taka.. ako ima istinska, trqbva da sa6testvuva i antipoda- fal6iva, a fal6iva lubov ima li? - povtarqm, ne..
sega razbra li ? :)

eu.hyricane
01-24-2008, 19:59
predi mislih 4e jivotat bi imal smisal samo ako i smartta ima takav. v protiven slu4ai, cqloto ni sa6testvuvane bi bilo napalno bezsmisleno, nali? ^^

i da vi pitam o6te ne6to.. nqkoi hora (po-prosti4ki) sa mi kazvali "ami az taka ili ina4e 6te umrq nqkoi den, za6to mi e da ba4kam kato nevidql, da pe4elq pari, kato 1 den vsi4ko 6te svar6i??".. kakvo mislite po vaprosa :)

Madness
01-24-2008, 20:00
прекалено високо интеректуално размишлявана стана тая тема вече о.О
Наистина се почуствах тъпа

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:00
Какво добро?

Ами вече го казах... ценности, качества. Особено тези на които държиш, с които си познат на света. Мироглед. Идеология. Цели.

AvaLan4e
01-24-2008, 20:03
Какво добро?

Ами вече го казах... ценности, качества. Особено тези на които държиш, с които си познат на света. Мироглед. Идеология. Цели.
кой каза, че ставам за президенет?
Ако така сглупи народат, ще наема теб. Въпроса е ясен какви са ти ценностите? Знаеш ли, че биват различни? На кои държиш? А нали знаеш, че ценностите се менят спрямо времето? Не може да искаш да подкрепяш една през вековете, когато ти самия не си вечен...Глупаво е. Егоистично. Човешко. Безсмислено. Въобще мислил ли си по темата???

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:08
Какво добро?

Ами вече го казах... ценности, качества. Особено тези на които държиш, с които си познат на света. Мироглед. Идеология. Цели.
кой каза, че ставам за президенет?
Ако така сглупи народат, ще наема теб. Въпроса е ясен какви са ти ценностите? Знаеш ли, че биват различни? На кои държиш? А нали знаеш, че ценностите се менят спрямо времето? Не може да искаш да подкрепяш една през вековете, когато ти самия не си вечен...Глупаво е. Егоистично. Човешко. Безсмислено. Въобще мислил ли си по темата???

МОИТЕ ценности за МОИТЕ деца.

AliceSw
01-24-2008, 20:09
не мисля за това...Сладичко_bi го каза - роденият има отговорности...всъщност всеки в един период търси смисъл, поне за мен това е ненужно...всеки, който мисли, че няма за какво да живее има правото да умре

авторе, далеч си от истината...като вземем предвид, че любовта е основно абстрактно понятие, антонимът на истинска не би бил фалшива, защото само по себе си любовта е субективна...може би въображаема би било по-правилно...и не слушай какво приказват по филмите за истинска любов, който и да питаш, всяка следваща любов е по-истинска, защото е по-близко до разбиранията на човека в момента, отколкото предишните

AvaLan4e
01-24-2008, 20:09
Какво добро?

Ами вече го казах... ценности, качества. Особено тези на които държиш, с които си познат на света. Мироглед. Идеология. Цели.
кой каза, че ставам за президенет?
Ако така сглупи народат, ще наема теб. Въпроса е ясен какви са ти ценностите? Знаеш ли, че биват различни? На кои държиш? А нали знаеш, че ценностите се менят спрямо времето? Не може да искаш да подкрепяш една през вековете, когато ти самия не си вечен...Глупаво е. Егоистично. Човешко. Безсмислено. Въобще мислил ли си по темата???

МОИТЕ ценности за МОИТЕ деца.
Които са?
Абе зарежи. призидентите са си яка работа.

eu.hyricane
01-24-2008, 20:17
не мисля за това...Сладичко_bi го каза - роденият има отговорности...всъщност всеки в един период търси смисъл, поне за мен това е ненужно...всеки, който мисли, че няма за какво да живее има правото да умре

авторе, далеч си от истината...като вземем предвид, че любовта е основно абстрактно понятие, антонимът на истинска не би бил фалшива, защото само по себе си любовта е субективна...може би въображаема би било по-правилно...и не слушай какво приказват по филмите за истинска любов, който и да питаш, всяка следваща любов е по-истинска, защото е по-близко до разбиранията на човека в момента, отколкото предишните

o boje gospodi, na jivotni li govorq? ti ne 4uwstwa6 li.. ne osaznava6 li 4e 6tom misli6 i 4uwstwa6, zna4i sa6testvuva6, zna4i e istinksko..
i BTW KIORAVA LI SI.. seriozno... ama napalno 4estno i otkroveno mi otgovori, KIORAVA LI SI ? pisal li sym 4e slu6am i gledam kvo pi6at po knigite/filmite.. i ti pak "istinska" kazva6.. ima razl. vidove lubov, no SAS SIGURNOST ne vklu4vat ponqtiq kato "istinska" i "fal6iva".. moje bi ima priqtelska, roditelska, kym saprug, silna, ne tolkova silna, bezuslovna, nespodelena.. no vsi4ko e lubov po dqvolite..

Canis_Dirus
01-24-2008, 20:25
Автора явно е влюбен. Няма любов!

Fs_Impulse
01-24-2008, 20:25
Ae vsi4ki ste dosta bavni .. mom4eto vi kazva nqkoi dosta vajni istini , na koito se upovava , a vie si znaete va6eto ... pomislete malko ako vaob6te ste sposobni nad dumite mu i togava pi6ete i ako moje ne tolkova golemi gluposti ... Smisulut na jivota biva edno ot ne6tata , koito horata ne razbirat do kraq na sobstveniq si jivot ili razbirat prekaleno kusno , kogato e ve4e kusno za promqna ... Otgovorat na tozi vapros zavisi ot tova kakuv 4ovek si , ako si dobra i moralno izvisena li4nost smisulut 6te e da pravi6 dobro na kolkoto se moje pove4e hora dokato moje6 , da bude6 polezen ili ne6to podobno , ne moga da kaja sus sigurnost za6toto ne sum takuv.. Ako si egoist ili narcisist smisulut na jivota ti 6te e svurzan edinstveno i samo s teb... dano tova vi e nakaralo malko da promenite smotanite si ubejdeniq makar 4e ima i takiva , za koito ima vse o6te 6ans da ne se prevurnat v pulni prostaci ..

RoyTheReaper
01-24-2008, 20:30
Абе зарежи.

Дадено. ;)

eu.hyricane
01-24-2008, 20:30
xaxa, bratle, vij go toq predi tebe :D:D

ne, seriozno, tuk izglejda ima golqm broi slaboumni horca, nujdae6ti se ot palna promqna, dmk da vidqt svetlinata.. -_- ne znaeh, 4e dotuk 6te se stigne, ama za dr pat 6te sym alarmiran, 4e 6te ima prekaleno mn idiotski izkazvaniq i nqma smisal da se zanimavam ^^.. nm temi xd.. verno, nqkoi otgovarqt kakto bi trqbvalo, drugi tragvat da se zaqjdat, a ne gledat prednazna4enieto na temata..
v takav slu4ai kakvo drugo moga da vi kaja, osvven
qjte mi 4vora

Fs_Impulse
01-24-2008, 20:33
Sega bavnite mogat da si kupqt vuje i sapun i da se obesqt na nqkoi po debel klon po prostata pri4ina 4e mom4eto vi napravi da izglejdate o6te po tupo otkolkoto ste ... a tova e dosta trudno :D

AliceSw
01-24-2008, 20:34
chill out, авторе, когато мога да ти разчета темата и хвана обърканата мисъл, тогава ще ти отговоря виждам ли или не...а ти четеш ли ми мнението, любовта е индивидуална (субективна) затова всеки я вижда по собствен начин, сещ' се...затова за мен може да има истинка любов, а за теб не, уотевър

към Fs.Impulse, ти го каза, много хора, създали хиляди пъти повече и изживяли хиляди пъти повече от автора не са успели да намерят смисъла, защо си мислиш, че той изведнъж го е открил след като прочел книжка...малки сте да затормозявате съзнанието си с подобни глупости...намерете си ходи или доразвиите личния си живот

Fs_Impulse
01-24-2008, 20:37
Am ti na kolko si mejdu drugoto ? Nqkakva zrqla mi zvu4i6 osobeno kato pi6e6 v tozi sait :-D

AliceSw
01-24-2008, 20:40
на колко съм е моя работа, може да съм и по-малка от тебе, но вече казах...аз не търся смисъла, имам какво да занимава съзнанието ми (:

eu.hyricane
01-24-2008, 20:55
spored tebe, 6tom si na 80 godini, ima6 biznes imperiq za 30 miliarda, ima6 lubq6to semeistvo i 4itavo pokolenie, si otkril smisala na jivota.. ?
palni gluposti, za vseki smisalat e razli4en, i moga s uverenost da ti kaja, 4e sym planiral izrqdno jivota si, osaznal sym kakav sam az, kakvi sa zaobikalq6tite me hora, kakvi sa mi cennostite i prioritetite. Moga da kaja 4e se poznavam perfektno. Tova be6e n1 za men i polojih mn usiliq za da go postigna. Sega sledva n2 - da preodoleq vsi4kite si strahove.. preodolqvaiki straha si ot smartta izminah 20% ot patq.. sega ostava da preodoleq i straha si ot jivota, togava 6te moga da kaja i 4e sym osaznal i izpital smisala na jivota, ne samo 4e znam kakav e toi.. :)

Fs_Impulse
01-24-2008, 20:57
Sweet ! ... malko hora mogat da se pohvalqt s tova , bratle .. pozdravleniq :)

eu.hyricane
01-24-2008, 21:03
Sweet ! ... malko hora mogat da se pohvalqt s tova , bratle .. pozdravleniq :)

TI SI SMISALAT NA MOQ JIVot, DANI , LOFF YOU BEBZ..
da im kaja li da zaklu4at temata, 4e mn se otklonihme ot SUBSTANCIQTA i ESTESTVOTO na temata..

AliceSw
01-24-2008, 21:06
...в нито един от трите ми поста няма написано "смисълът на живота ми е...."

ако ще да съм живяла най-безсмисления живот и да не съм оставила нищо след себе си, ще съм го живяла, защото аз съм решила така...не защото такъв е бил планът ми...

eu.hyricane
01-24-2008, 21:09
...в нито един от трите ми поста няма написано "смисълът на живота ми е...."

ако ще да съм живяла най-безсмисления живот и да не съм оставила нищо след себе си, ще съм го живяла, защото аз съм решила така...не защото такъв е бил планът ми...

bezsmislen, spored tvoite kriterii i ma6tabi :) ako ne predava6 smisal na ne6to, sama si si vinovna..

eu.hyricane
01-24-2008, 21:11
...в нито един от трите ми поста няма написано "смисълът на живота ми е...."

ако ще да съм живяла най-безсмисления живот и да не съм оставила нищо след себе си, ще съм го живяла, защото аз съм решила така...не защото такъв е бил планът ми...

bezsmislen, spored tvoite kriterii i ma6tabi :) ako ne predava6 smisal na ne6to, sama si si vinovna..

AliceSw
01-24-2008, 21:16
уотевър, спирам спора, който вече не е спор, предвид лошото/странното ми настроение и желанието ми да гледам филм (:

смисълът на живота е да си щастлив...да видим смеете ли да отречете това 8-)

HexGirl
01-24-2008, 21:39
Smisala na jivota !!! Hm 4e ima li toi smisal ne se li nadcenqva 4oveka kato tarsi smisal v svoeto sa6testvuvane Nima sme tolkova vajni ?Ne ste li se zamislqli 4e prirodata ne tarpi praznoti i nie sme prosto edin zapulva6t materql Nima sme po razli4ni ot edno struk4e treza ili ot edno ku4e?Za6to po dqvolite tarsite smisal
NE SME DOSTATA4NO DORASLI DA OTKRIEM SVOQ PUT KAKUVTO I DA E TOI