PDA

View Full Version : Мразя се....



butty
01-24-2008, 08:44
Здравейте!
За сетен път изпаднах в безизходна ситуация. С приятеля ми сме заедно почти 3 години. За това време сме изживяли страшно много заедно - както щастие, така и мъка. Но по принцип никога не сме могли да се виждаме редовно. От два различни града сме.. а сега той учи по София..та съвсем малко време ни остана да се виждаме. В последната 1 година страшно много сме се каали за различни неща- .. той започна пак да пуши и не ми каза... аз излязох с едно момче ( просто приятел),но не му казах, не знаех как ще го приеме.. Следователно, всеки е правил грешки, НО .... последната седмица беше изпълнена с напрежение и аз просто вече не издържах. Не сме се виждали от рождения ми ден (13 януари) .. ссамо се карахме и аз му казах, че искам да скъсаме.. че не искам да го виждам, че не ми пукА ЗА НЕГО..че го мразя..и всякакви такива груби неща.. той не мивярваше.. опита се да ме разубеди, но аз бях безсърдечна..казах не и не! Той сега е на София.. има изпит днес...предполагам, че няма да го вземе... заради мен..
Но не мога вече, не издържам...всичките тези караници, а го обичам страшно много.. и той мен.. винаги сме си помагали,знам че е човека з амен.. но не мога повече..просто съм се сринала буквално .. пред него съм коварна,правя се на недостъпна.. искам да го накарам да ме зареже ,да ме остави...въпреки че го обичам...
Не знам.. даже не знам защо пиша тази тема..просто исках да споделя.. кажете какво да правя... обичам го.. но просто положението ме пристиска..не мога да го издържам на моменти ... #-o
Благодаря много на всички, които прочетоха цялата история.. :mrgreen:

SINDEL
01-24-2008, 08:47
Зарежи го ти.
Това е тъпо - да се правиш на гадна и недостъпна, като се надяваш така той да те скъса.
Не можеш пове4е, зна4и се махаш.

Момиченце
01-24-2008, 08:52
Ще е яко, ако си вземе изпита. :D

butty
01-24-2008, 08:55
Зарежи го ти.
Това е тъпо - да се правиш на гадна и недостъпна, като се надяваш така той да те скъса.
Не можеш пове4е, зна4и се махаш.
Аз му казах че не искам да имам нищо общо с него повече, но той не го приема.само се опитва да ме разубеждава... и аз едвам утърпявам да не ме убеди наистина.... засега се справям но не знам дали ще мога още дълго да отстоявам моето ... от една странна ми е супер гадно.. обичам го- да... 3 години да захвърля просто така.... но от друга вечееее просто.. не мога... сривам се .... омръзна ми всичко ..

Patetu
01-24-2008, 08:58
Ами сложна е ситуацията, но принципно, хората като са разделени и не се виждат е много трудно да поддържат връзка.
Знам, че са 3 години има и навик и е много трудно да се отделиш от човека, с който си бил доста време заедно,но..всеки трябва да реши какво е най-доброто за него.

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 09:15
о0 този месец ще го кръстя 'цикъл'. Всички сме нервни, всички сме бесни... на всички нещо не ни е наред. :) Луда работа.

Изключи мисловния мотор. Спри да мислиш. Стига се терзай. Направи си студен душ и накрая на трезва глава реши какво искаш. Кой е правилният избор. Какво печелиш и какво губиш. Решаваш - и действаш.

Мислиш, че не можеш да си повече с него..., че това те подтиска, депресира... не се чувстваш добре в кожата си, не се усещаш щастлива... -=> Край!
Любовта е за това... да си окрилен, да си щастлив, да се чувстваш жив..., а не мрачен, тъжен и подтиснат.

Ако не се получава - не се получава и толкова. В живота си ще имаш толкова срещи и раздели още...
3год не са малко време, но не можеш да живееш с мисълта за това... любовта не се измерва времево, не можеш да продължиш го обичаш, само защото си го обичала 3год...

lwsu
01-24-2008, 10:11
представи си се след 5 години когато всички факти които са на лице сега вече нямат значение, разиграй двата сценария в съзнанието които да сте скъсали сега и след това да не сте.. помисли трезво кой от би ти се искало тогава да бъде.. и го направи смело.. това е..

TheNewReligion
01-24-2008, 13:12
Не се мразии! Обади му се и му кажи , че трябва спешно да поговорите относно отношенията ви ! Ако го обиЧаш истински ще преглътнеш гордостта си ще му кажеш абсолютно всиЧко , което мислиш за връзката ви ! Ще трябва да си кажете какво трябва да промените в нея и какво трябва да си остане същото .. а именно любовта ви един към друг !

Maja
01-24-2008, 18:21
Ще е яко, ако си вземе изпита. :D
xxaaxxaaxaxaxaxxaaxaxaaxaxxaxaxaxaxxaxa

MiMcHeToOo
01-24-2008, 18:25
о0 този месец ще го кръстя 'цикъл'. Всички сме нервни, всички сме бесни... на всички нещо не ни е наред. :) Луда работа.

Изключи мисловния мотор. Спри да мислиш. Стига се терзай. Направи си студен душ и накрая на трезва глава реши какво искаш. Кой е правилният избор. Какво печелиш и какво губиш. Решаваш - и действаш.

Мислиш, че не можеш да си повече с него..., че това те подтиска, депресира... не се чувстваш добре в кожата си, не се усещаш щастлива... -=> Край!
Любовта е за това... да си окрилен, да си щастлив, да се чувстваш жив..., а не мрачен, тъжен и подтиснат.

Ако не се получава - не се получава и толкова. В живота си ще имаш толкова срещи и раздели още...
3год не са малко време, но не можеш да живееш с мисълта за това... любовта не се измерва времево, не можеш да продължиш го обичаш, само защото си го обичала 3год...

+1 Нямам какво да добавя, напълно съгласна съм.

Gothique♫
01-24-2008, 19:31
Ами просто явно е дошъл краят...и ние с бившия ми бяхме почти така не се виждахме и само за глупости се сърдехме,по точно той ми се сърдише.Затова понякога е по-добре да премълчаваш някой истини.Ами ако искаш да спасиш връзката ви просто направете нещо различно ддз,и най-вече се съгласяваи повече с него за да не се дърпате за глупости. ;)

hforce
01-24-2008, 19:45
pri mene e gore dolu su6tiq problem, samo 4e az sum zarqzaniq i tq mi se pravi na nedostupna ama nqmam ideq kvo da prava :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 20:44
и аз се мразя ако искаш ще мразя и теб :(

Vangeloff E.I
01-24-2008, 22:49
Зарежи го ти.
Това е тъпо - да се правиш на гадна и недостъпна, като се надяваш така той да те скъса.
Не можеш пове4е, зна4и се махаш.
Аз му казах че не искам да имам нищо общо с него повече, но той не го приема.само се опитва да ме разубеждава... и аз едвам утърпявам да не ме убеди наистина.... засега се справям но не знам дали ще мога още дълго да отстоявам моето ... от една странна ми е супер гадно.. обичам го- да... 3 години да захвърля просто така.... но от друга вечееее просто.. не мога... сривам се .... омръзна ми всичко ..

Изобщо знаеш ли какво искаш ? :? Поведението ти е от типа "фурнаджийска лопата" и така и вака..или си с него или не си..ако ще го зарязваш направи го сега.. не му давай напразни надежди,ако ли не колкото и да ти е омръзнало търпиш и това е.Не мога да си го обясна..хем го обичаш а същевременно и ти е омръзнало ...WHERE IS THE POINT ? :-x

koalka
01-25-2008, 08:38
Не се прави на горделива и коварна, защото после ще съжаляваш и ще пускаш тема:"как да си го върна?".Мисли преди да направиш нещо...
Вместо да се отчайваш и да кажеш, че искаш да се разделите, което е лесното, остани и се бори вашата връзка да я има още време.Поговорете, опитайте се да намалите караниците, опитайте да направите нещо, а не да се отказваш...

nikinkaa
01-25-2008, 10:31
Зарежи го ти.
Това е тъпо - да се правиш на гадна и недостъпна, като се надяваш така той да те скъса.
Не можеш пове4е, зна4и се махаш.

Кратко,точно,ясно ! :)

butty
01-27-2008, 08:41
Благодаря за мненията на всички!
Какво стана? Ами просто седнах и си помислих..искам ли да съм с него... и отговора беше-да.. поговорихме и всичко се оправи..
Ако го бях зарязала..щеше да е трудно..всичко ми напомня за него.. но сега всичко е добре!
Благодаря! :smt003