PDA

View Full Version : Той умря ;(((((



01-24-2008, 09:24
Преди 3 дни приятеля ми претърпя катастрофа и вчера почина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да искажа мъката си нямам думи просто. Как може света да е толкова лош към добрите и толкова несправедлив към хората като цяло... Той беше едва на 17 години !!!!!!!!!!!!! :cry: Целият живот беше пред него! Толкова примеждия приживяхме! Обещавахме си, че никога няма да се разделим а сега той умря :-# :cry: :cry: :cry: :cry: Исках само да изкажа чусвтвата си и да благодаря на всички, които ми помогнаха да запазя връзката си с него. Не искам повече мъже в живота си. Днес е погребението и ще го видя за последен път. Мразя се :cry: Ооохх ;( Само исках да споделя..... :-#

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 09:26
:cry: моите най-искренни саболезнавания :cry:

SINDEL
01-24-2008, 09:26
:shock: Умрял?
О, много съжалявам, мили4ка.. Наистина. Дано се оправите и ти и семейството му..

Blab
01-24-2008, 09:31
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този...

sweet_lady:]
01-24-2008, 09:36
moite nai-iskreni saboleznovaniq!
znam 4e ne ti e do tova no spored men toi bi iskal da prodalji6 jivota ne kazvam da zabravi6 za nego i makata si.......prosto prodalji napred a toi 6te te pazi...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:-# :-#

Wrathchild
01-24-2008, 09:38
Съжалявам...
Наистина е гадно... :?

AnotherDay
01-24-2008, 09:38
Моите съболезнования :cry: Бъди силна и не се предавай, не прави никакви глупости! :(
Живота продължава... горе главата и пълен напред, ама не с рогата ;-)

П.С. Надявам се темата да не е ебавка....

lwsu
01-24-2008, 10:05
моите съболезнования момиче :( помни, че живота е падеж и изкачване.. а света, той е несправедлив, но нали затова сме хора - за да се борим, да продължаваме.. не се оставяй на мъката да те погуби.. дръж се достойно пред гадната съдба, защото ти си жива и света те очаква с всички малки красиви моменти които очакват да бъдат изживяни от теб..

cat_woman
01-24-2008, 10:11
Преди 3 дни приятеля ми претърпя катастрофа и вчера почина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да искажа мъката си нямам думи просто. Как може света да е толкова лош към добрите и толкова несправедлив към хората като цяло... Той беше едва на 17 години !!!!!!!!!!!!! :cry: Целият живот беше пред него! Толкова примеждия приживяхме! Обещавахме си, че никога няма да се разделим а сега той умря :-# :cry: :cry: :cry: :cry: Исках само да изкажа чусвтвата си и да благодаря на всички, които ми помогнаха да запазя връзката си с него. Не искам повече мъже в живота си. Днес е погребението и ще го видя за последен път. Мразя се :cry: Ооохх ;( Само исках да споделя..... :-#
моите съболезнования миличка :cry: и аз съм в почти същото положение...знам колко е трудно :cry:

acidburn1
01-24-2008, 10:11
:-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bungle
01-24-2008, 10:21
ебати ужаса... :-k

Evanescencefan
01-24-2008, 10:48
Моите съболезнования,много съжалявам :cry: Дано наистина успееш да се съвземеш скоро :cry:

vaniLL
01-24-2008, 10:54
moite syboleznovaniq . otdai se na mykata si i si izplachi sylzite ... v nikakyv sluchai ne se zatvarqi i kontaktuvai s priqetelite si

MakeMeLaugh
01-24-2008, 11:22
Поклон пред светлата му памет. :(

sLaDkA_GrEsHkA
01-24-2008, 11:58
boje... mili4kata :( moite suboleznovaniq... naistina sujalqvam che e stanalo taka (hug)

princesa_viki
01-24-2008, 12:27
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този...
:(

TheNewReligion
01-24-2008, 13:04
Ооооо, много съжалявам ....

Iv4eTy
01-24-2008, 13:09
моите съболезнования момиче :( помни, че живота е падеж и изкачване.. а света, той е несправедлив, но нали затова сме хора - за да се борим, да продължаваме.. не се оставяй на мъката да те погуби.. дръж се достойно пред гадната съдба, защото ти си жива и света те очаква с всички малки красиви моменти които очакват да бъдат изживяни от теб..

+1 Просто не се предавай, продължи с гордо вдигната глава, Ще ти е много трудно, но просто .. такъв е живота - един ден си тук, на другия те няма. Бъди силна :(

пЛоВдИвЧаНкЪтЪъ_паФи
01-24-2008, 13:18
Много съжалявам :-# Моите съболезнования :-# Бъди силна и продължи напред :cry:

flowerlina
01-24-2008, 13:28
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този...

Fallen`Angel
01-24-2008, 13:30
Моите съболезнования,много съжалявам :cry: Дано наистина успееш да се съвземеш скоро :cry:

akitametam
01-24-2008, 14:38
moite saboleznovaniq dryj se :(( :-#

w0sh
01-24-2008, 14:41
Life goes on.

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-24-2008, 14:41
и моите съболезнования колкото и да ти е мъчно за него според мене трябва да си продълже6 живота не еказано след 1 месец съжелявам ако съм те обидила в тъкъв момент :cry: :cry: :cry:

rauchen
01-24-2008, 14:43
мила моите съболезнования не мога да си представя какво ти е ,но живота продължава...

Violenza
01-24-2008, 14:49
В такива тежки моменти всички думи са безсилни...

Моите съболезнования.

krem4et0
01-24-2008, 15:26
Оле, много съжелявам. Каквото и да кажем в този миг няма да е намясто и ще е ужастно. Скърбя с теб :cry:

mon4eto
01-24-2008, 15:51
Olelele tva e mnogo gadno :cry: :cry: :cry:
Moite saboleznovaniq mili4ka :cry: :cry: :cry: :cry:

faShIoN_faNtAsYy
01-24-2008, 16:11
.... znam 4e ti e mnogo tejko no sled vreme 6te go prejivee6 :cry: horata idvat na sveta i si zaminavat...

kobrichka
01-24-2008, 16:16
Всички думи в момента са безмислини.Само ще ти кажа бъдеш силна макар,че сега това ти се струва невъзможно.Тази мъка ще остане завинаги в сърцето ти,това няма спор,надали ще забравиш любовта си към това момче,но запомни го с усмивка и с моментите в които стебили щастливи.Моите съболезнования :cry: :cry: :cry:

unicorn_f
01-24-2008, 16:26
Олее много съжалявам :shock: Ужасно е наистина,но трябва да продължиш напред.НО НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ! Просто си продължи живота.Много съжалявам наистина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sexy_malen
01-24-2008, 16:35
Както се казва, гледам и не вярвам на очите си! :shock:
Цялата тема е тъпа, евтина и наивно скалъпена лъжа, а всички се връзват и се изреждат да утешават "нещастната" авторка. Ако бяхте шарани, с голи ръце щяха да ви хванат! :]
Къде са здраво мислещите хора в тоя форум?! Един пуска откачени теми, други му се връзват на щуротиите ... :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-24-2008, 16:40
И да не е лъжа - няма значение. Ама съм поразена от леко изговорените наизуст думички: съболезнования, съжалявам и т.н. Сигурно на всеки, дълбоко в себе си, му е мъчно за авторката (самата аз просто не мога, а и не искам да си представя каква мъка изживява, защото аз съм страдала само при мисълта да загубя приятеля си по такъв нелеп начин). Но имам чувството, че всеки, включително и аз, се радва, че не му се е случило на него и се надява да не му се случи. Защото каквото и да си говорим, без да познаваш човека, и да изказваш, и да не изказваш съболезнования, все тая.
Тази тема се напълни със съболезнования, а честно казано, ако на мен ми се беше случило, нямаше да ми дреме дали 2-ма или 52-ма ще ми кажат, че съжаляват за загубата. Това няма да върне назад приятеля ми...
Затова, макар да бях една от първите, които видяха темата, не се впуснах в лирико-драматични обяснения. Най-малкото защото няма смисъл от тях - няма да върна момчето!

miloto_girl_4e
01-24-2008, 16:41
Както се казва, гледам и не вярвам на очите си! :shock:
Цялата тема е тъпа, евтина и наивно скалъпена лъжа, а всички се връзват и се изреждат да утешават "нещастната" авторка. Ако бяхте шарани, с голи ръце щяха да ви хванат! :]
Къде са здраво мислещите хора в тоя форум?! Един пуска откачени теми, други му се връзват на щуротиите ... :?



Айде си мери приказките, а ?
Това, че ти и твоето семейство явно сте безсмъртни или, ако умре някой, никой не би го приел тежко, не означава, че нещата при момичето седят така :!: Защо да лъже, а ? Няма смърт при тийнейджърите, така ли? Айдее моля ти се...
По темата ... миличка, наистина съжалявам.. когато прочета такава тема и моите проблеми наистина ми се струват наивни и.. просто няма смисъл човек да страда за дреболии и да ги изживява.. наистина съжалявам.. понеже не знам какво да кажа, за да те успокоя, спирам до тук..

mumiikataa
01-24-2008, 16:57
моите съболезнования.но се опитай малко или много да не мислиш за случилото се.знам че ти е трудно.разбирам те напълно по простата причина че и аз загубих близък човек...

Madness
01-24-2008, 17:03
Аз настръхнах,мамка му...

olive_oil
01-24-2008, 17:25
нямам думи... никога незнаем на какво ще ни подложи живота. пожелавам ти само да успееш да продължиш напред : )

mechtaq_za_teb
01-24-2008, 17:33
Незнам какво да ти кажа...Много съжалявам за случилото се :( Приеми искрените ми съболезнования :( :( :( ;( Искрено ти пожелавам да намериш сили да продължиш напред.

MiMcHeToOo
01-24-2008, 18:13
Мойте съболезнования, нямам какво повече да кажа.. Дано не си правиш бъзик с такива неща..

koalka
01-24-2008, 18:17
:cry: Мразя, като разбера, че толкова млад човек си е отишъл, че толкова е тъжно на хората, които са го загубили, имал е планове, имал е бъдеще и всичко на вятъра, заради една глупава грешка на този, който е карал...секунда невнимание.Искрено съжалявам за загубата на любимия човек...
Не мога да ти кажа да бъдеш силна - това е невъзможно, просто е ужасно...Не знам какво да кажа.

freedom
01-24-2008, 18:25
Сега и да ти се говори,знам,че за теб всичко е без значение,но...трябва да запомниш..ти и всички останали включително и аз,че в този живот има адски много трудности...Той ни е даден като подакък,но това е единствения подарък,който причинява и толкова болка...В него ще се налага да преодолееш толкова много препядствия,толкова много болка и тъга..толкова много загуби,че това в никакъв случай не трябва да те събаря! Изправи се,спомни си,че и той те е обичал,и той не е искал да се случи така,но в крайна сметка никой не е виновен,просто така е било писано,макар да не вярвам в съдбата... Трябва да знаеш,че той те гледа от място,на което му е много по-добре,на което няма болка и тъга,но той ще я чувства,когато те вижда да плачеш и знае,че не може да направи нищо...Не му го причинявай..Той иска да си щастлива! Изпълни желанието му...Ако не с него,то с някой друг... Не трябва да спираш всичко до тук! Покажи на живота,че си по-силна и от него! И накрая - наистина от все сърце и душа - моите съболезнования! Съжалявам много.... ;(

Irrepresible
01-24-2008, 18:26
моите съболезнования..ужасяващо :(

GreenFairy
01-24-2008, 18:29
Просто не знам какво да кажа... Запомни го с добро... повече не мога да ти кажа...

freedom
01-24-2008, 18:29
И да не е лъжа - няма значение. Ама съм поразена от леко изговорените наизуст думички: съболезнования, съжалявам и т.н. Сигурно на всеки, дълбоко в себе си, му е мъчно за авторката (самата аз просто не мога, а и не искам да си представя каква мъка изживява, защото аз съм страдала само при мисълта да загубя приятеля си по такъв нелеп начин). Но имам чувството, че всеки, включително и аз, се радва, че не му се е случило на него и се надява да не му се случи. Защото каквото и да си говорим, без да познаваш човека, и да изказваш, и да не изказваш съболезнования, все тая.
Тази тема се напълни със съболезнования, а честно казано, ако на мен ми се беше случило, нямаше да ми дреме дали 2-ма или 52-ма ще ми кажат, че съжаляват за загубата. Това няма да върне назад приятеля ми...
Затова, макар да бях една от първите, които видяха темата, не се впуснах в лирико-драматични обяснения. Най-малкото защото няма смисъл от тях - няма да върна момчето!

Толкова си права,че просто нямам какво да кажа...

Baby_b
01-24-2008, 18:50
:-# :-# :-# Моите съболезнования. Знам,че сега ти предстои тръден период, защото личи, че много го обичаш, да се надяваме че в поговорката "Времето лекува" има нещо вярно :cry:

Ivs Jonas
01-24-2008, 18:59
to4no na teb li trqbva6e da se slu4i ;( uf...i onaq tema se se6tam za nadup4eniq kondom...i kaza 4e e bil mn dobur alabala...naistina mn sujalqvam ;(
RIP

01-24-2008, 18:59
Просто не знам какво да кажа... Запомни го с добро... повече не мога да ти кажа...

Мале Моите Съболезнования :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Оле мила знам че ше ти е много трудно но се стегни.Колкото до цитата хм мисля че няма с кфо друго да го запомни напрао много лошо.С теб съм :cry: :cry: :cry: :cry:

x3m4et0_f
01-24-2008, 19:23
Моите съболезнования.Това е ужасно. :( Но все пак не се затваряй в себе си.Продължи напред, колкото и да ти е трудно. :cry:

01-24-2008, 19:30
Не държа да ми вярват. Имах нужда да го споделя. Нямам сили да излезна да говоря с приятели мъката ми е невъзможна. Едвам смогвам да пиша. Не е лесно. А обикновенно си държа на думата и споря с хората, които не ми вярват, но сега просто нямам сили :cry: Искам да ви благодаря, че приехте случката и споделяте мъката ми. Вие сте ми като едно виртуално семейсто ако мога така да се изразя. Виждам проблемите на другите и аз имам и виждам, че се помага и наистина просто един вид като дневник, който доста хора ще го прочетат беше темата ми. Прости исках да си излея душата. На скоро преживах аборт, но сега си мисля, че трябваше да оставя детето, защото то щеше да ми е единствения жив спомен от него, който ще имам до края на дните си. Може би съм малка, но щях да го изтърпя :cry: Ох много ви благодаря .... искам още малко да споделя ... Помня всички целувки всяка ласка. Нито 1 път не е имало сериозно каране много се обичахме много! Просто ми е странно дали някога ще мога да продължа напред. Имам много приятелки Емота и не ги разбирах, защо тръгват все да си режат вените а сега искам аз да го направя. Никога не съм плакала толкова време и е отвратително всяка секунда осъзнавам все повече, че никога няма да го видя пак и направо ;( Отвратително ми е на душата. Благодаря ви на всички, отново!

ka71nka
01-24-2008, 19:32
:( Моите съболезнования :( Дано скоро успееш да се съвземеш

miteto
01-24-2008, 19:45
олелеле, миличка не мога да повярвам на това, което ти се е случило, просто ужасно :( :( :( :( :( не мога да си представя какво преживяваш в момента, майката на мой мн добър приятел почина миналата седмица и аз бях в шок, но изобщо не мога да се поставя на твоето място, още повече, че е можело да станеш майка на неговото дете :shock:

пожелавам ти скоро да намериш утеха и сили да продължиш пътя си напред. друго какво може да каже човек в момент като този, когато думите са безсилни :( ;(

SuBMix
01-24-2008, 19:47
:shock: Това което се е случило е ужастно ... :cry: :cry: :cry:
Моите искрени съболезнования !!! Дано скоро се съвземеш ! :cry: :cry:

Sevt
01-24-2008, 19:47
Съболезнования.

izmislenata
01-24-2008, 20:09
Не мога да си представя какво ти е,но много ми е мъчно като чуя подобни случаи. Дано повярваш в доброто,знам,че никога няма да го забравиш/или поне не скоро/,но тази неутешима мъка в теб,трябва да започне да изчезва,помогни си сама,дано и приятелите ти са до теб,защото това вероятно е един от най-тежките ти моменти..Споделяй си и не се затваряй в себе си. Искрено съжалявам,но никой не може да го върне ;( Просто повярвай в светлината,тя е част от твоя живот,дори сега да я няма.. П.с пише се УЖАСНО,а не ужасТно. Както и да е. Аз съм с теб.

GotTheLife
01-24-2008, 20:12
I DA E ISTINA AKO BE6E TOLKOVA TUJNA NQMA6E DA TI E DO FORUMI I KOMPUTRI PROSTO SI MI SME6NA S TOQ PODPIS I T.N. NE TI SE PODIGRAVAM GADNO E DA IZGUBI6 BLIZAK,KAKTO ISKA6 GO PRIEMAI NO NE E NORMALNO DA TVURDI6 4E SI SUSIPANA I SUKRY6ENA I DA IMA6 SILI SAMO ZA PISANE,I KVO O4AKVA6E S TVA PISANIE-1000 4OVEKA SE IZREDIHA DA TE SUJALQVAT.SEGA KAK SE 4UVSTVA6 PO-DOBRE LI SI?!TOVA 6TE VURNE LI PRIQTELQ TI?!!!.....

SINDEL
01-24-2008, 20:18
Не нападайте авторката.
Няма нищо 4ак толкова странно, 4е пише за това тук. Да, предполагам не вси4ки биха го направили, но форумът понякога е адски удобно място да си излееш мъката като абсолютно анонимен.
Така е, никой от нас не може с нищо да помогне на моми4ето и колкото и да я съжаляваме, това няма да й върне мом4ето.
Но аз ли4но я разбирам. Разбирам й нуждата да го сподели тук.

sexy_malen
01-24-2008, 20:22
I DA E ISTINA AKO BE6E TOLKOVA TUJNA NQMA6E DA TI E DO FORUMI I KOMPUTRI PROSTO SI MI SME6NA S TOQ PODPIS I T.N. NE TI SE PODIGRAVAM GADNO E DA IZGUBI6 BLIZAK,KAKTO ISKA6 GO PRIEMAI NO NE E NORMALNO DA TVURDI6 4E SI SUSIPANA I SUKRY6ENA I DA IMA6 SILI SAMO ZA PISANE,I KVO O4AKVA6E S TVA PISANIE-1000 4OVEKA SE IZREDIHA DA TE SUJALQVAT.SEGA KAK SE 4UVSTVA6 PO-DOBRE LI SI?!TOVA 6TE VURNE LI PRIQTELQ TI?!!!.....

Бе тва е пълен цирк, пълна измишльотина, не разбрахте ли?!
Кой ще тръгне да пише по разни форуми, ако един от най-близките му хора е починал току-що?! Вижте и заглавието на темата - "той умря" - кой би използвал такъв грозен глагол за смъртта на свой близък???
И кой ще тръгне да слага разни емотикончета, балончета и т.н.??? А жалкия гроб в подписа на "опечалената" как ще го коментирате???

Авторката на темата е просто поредния плод на криворазбраната емо култура в Б-я, която за съжаление се разраства прогресивно ... Смешни комплексари, които непрекъснато си измислят поводи, заради които да бъдат съжалявани!

Знам, че на всеки нормален човек му се струва абсурдно да бъде изфантазирана подобна история, свързана с най-сериозното нещо - човешката смърт, но повярвайте ми - това са 100% пълни измишльотини!

01-24-2008, 20:28
I DA E ISTINA AKO BE6E TOLKOVA TUJNA NQMA6E DA TI E DO FORUMI I KOMPUTRI PROSTO SI MI SME6NA S TOQ PODPIS I T.N. NE TI SE PODIGRAVAM GADNO E DA IZGUBI6 BLIZAK,KAKTO ISKA6 GO PRIEMAI NO NE E NORMALNO DA TVURDI6 4E SI SUSIPANA I SUKRY6ENA I DA IMA6 SILI SAMO ZA PISANE,I KVO O4AKVA6E S TVA PISANIE-1000 4OVEKA SE IZREDIHA DA TE SUJALQVAT.SEGA KAK SE 4UVSTVA6 PO-DOBRE LI SI?!TOVA 6TE VURNE LI PRIQTELQ TI?!!!.....

Бе тва е пълен цирк, пълна измишльотина, не разбрахте ли?!
Кой ще тръгне да пише по разни форуми, ако един от най-близките му хора е починал току-що?! Вижте и заглавието на темата - "той умря" - кой би използвал такъв грозен глагол за смъртта на свой близък???
И кой ще тръгне да слага разни емотикончета, балончета и т.н.??? А жалкия гроб в подписа на "опечалената" как ще го коментирате???

Авторката на темата е просто поредния плод на криворазбраната емо култура в Б-я, която за съжаление се разраства прогресивно ... Смешни комплексари, които непрекъснато си измислят поводи, заради които да бъдат съжалявани!

Знам, че на всеки нормален човек му се струва абсурдно да бъде изфантазирана подобна история, свързана с най-сериозното нещо - човешката смърт, но повярвайте ми - това са 100% пълни измишльотини!


Просто не мога да повярвам как можете да си помислите, че лъжа за това :( Имам силата, защото нямам сили да излизам с познатите си и споделям тук. Не знаете ли споделянето колко помага? Имате ли и най-малка представа каква е мъката да загубиш ценен човек и колко много искаш да споделяш ???????? И имате ли и най-малка идея какво ми причинявате като казвате, че това е измишльотина ? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Когато умре толкова ценен човек имате нужда да споделите на някой и да си излеете мъката повярвайте :cry:

Leksi23
01-24-2008, 20:29
Господи... Направо не знам какво да кажа. Толкова много те съжалявам, изобщо не мога да си представя какво ти е. С моят приятел сме разделени и единстваеното което искам в момента е да е жив и здрав. Просто аз не съм достатъчно силна да преживея подобно нещо, вярвам, че ти си! Не се отчайвай, всички ще си отидем някой ден ...
Не знам, просто не знам какво да ти кажа за да се почувстваш по-добре, едва ли има такива думи, с теб съм дръж се!

GotTheLife
01-24-2008, 20:32
Имам силата, защото нямам сили да излизам с познатите си и споделям тук.
E TVA BE6E MN TUPO 4ESTNO;D 4ISTO I PROSTO SE IZLAGA6......


И имате ли и най-малка идея какво ми причинявате като казвате, че това е измишльотина ?
V MOMENTA KAKVO KAZVAME NE E VAJNO NALI SI MN TUJNA NE BI TRQBVALO DA TE INTERESYVA

~Teardrop~
01-24-2008, 20:49
Iskrenni syboleznovaniq

Sevt
01-24-2008, 20:53
Аре стига бе хора. Само като прочетох темата бях убеден че ще ги има тея мнения. Дори и да има 1% шанс момичето да казва истината дължите го на нея и на себе си като хора да се държите културно. Теориите можете да си ги запазите.

gree_girl
01-24-2008, 21:04
Много съжалявам миличка, искренно ти пожелавам да се възстановеш от загубата по-бързо, макар, че ще е трудно

sexy_malen
01-24-2008, 21:08
Е не, не, не - пак някви жалки плачещи емотикончета и огромен лилав шрифт!!!
Така ли се изразява истински скърбящият човек??? Защо не отговори защо заглавието на темата е "той умря", едва ли не "той пукна, гадината", вместо "той почина", "отиде си завинаги", "изгубих го" и т.н. ? Много просто - щото тва е някъв театър и просто не си доизпипала нещата. От аватара ти, например, личи колко много си натъжена ... :-D


Дори и да има 1% шанс момичето да казва истината дължите го на нея и на себе си като хора да се държите културно. Теориите можете да си ги запазите.

Ако някой още вярва, че твърденията на авторката на темата са истина, да прочете предишния ми пост. Там достатъчно ясно съм обяснил каква е ситуацията.

w0sh
01-24-2008, 21:10
Факт е, че дори понякога да пускам дебилни мнения. Никога не бих се изказал така за нечия смърт. Като едва ли не цирк. Може и да не е истина. но в противен случай би трябвало много да ви е срам.
Който е видял смъртта на него не му знае устата.

MiMcHeToOo
01-24-2008, 21:29
Факт е, че дори понякога да пускам дебилни мнения. Никога не бих се изказал така за нечия смърт. Като едва ли не цирк. Може и да не е истина. но в противен случай би трябвало много да ви е срам.
Който е видял смъртта на него не му знае устата.

Така е.. Евала w0sh..

Crus
01-24-2008, 21:33
Моите съболезнования :( :-#

думите не могат да помогнат... все пак живота за теб продължава ... колкото и да е трудно.

FunnYboY
01-24-2008, 21:38
Ако наистина е така, то просто... няма какво да се каже... мога да оставя само следните редове празни, в негова почит:














































И в знак на мълчание си спирам музиката за 1 минутка...


Въпреки това, колкото и да нямаш сили, пробвай се да продължиш мила. Колкото и да ти е трудно, трябва да се изправиш и да вдигнеш горе глава... :cry:

LizZz
01-24-2008, 22:44
Факт е, че дори понякога да пускам дебилни мнения. Никога не бих се изказал така за нечия смърт. Като едва ли не цирк. Може и да не е истина. но в противен случай би трябвало много да ви е срам.
Който е видял смъртта на него не му знае устата.

Така е.. Евала w0sh..
Мхм...И аз съм на това мнение!
И защо винаги най-хубавото,обикновенно се разбива по най-бруталния начин...По коментара на авторката разбирам,че връзката им е била добра,но както винаги става най-отвратителното нещо-в случая той загива...
Незнам.... :?

Jeuelle
01-24-2008, 22:53
О, милата. Моите съболезнования. Наистина разбирам мъката ти и желанието ти да споделиш , макар и тук във форума.
Преди доста време аз също преживях смъртта на моя приятелка и също като теб си излях душата във форума... наистина помага!!
Поплачи си ; и знай че времето лекува!

Галена_Петрова
01-25-2008, 05:38
Съжалявам миличка..........и аз ще се повторя,моите съболезнования,поклон пред светлата му памет.
И аз няма да ти кажа,че трябва да си силна.НЕ НЕ ТРЯБВА!
Защото трябва да си поплачеш,за да ти олекне,и да споделиш с приятелки.И аз знам кв'o e да изгубиш близък човек.
НО и това ще мине някой ден,ще се оправиш и ще обичаш пак,защото той би изкал да си щастлива.С времето ще се оправиш,a и още си много млада...знам,че сега не искаш да виждаш никого,но сега е по-добре да си сред хора,приятели,за да не мислиш толкова за това,но според мен е по- добре да имаш нов приятел,защото той дори да е мъртав,би изкал ти да си щастлива.

ABF
01-25-2008, 10:21
Заради някакви идиоти си отиват най близките ни хора.Моите съболезнования :cry:

BeBsItO
01-25-2008, 10:31
маината ви на всички безкруполнни потребители,дето се подиграват...емо ..бля бял.... квото и да е,както каза 1 4овек,дори 1% да е истина...не треа се д1ржите така?ако е вярно? престаате ли си..... моите саболезнования на моми4ето, и вярвам 4е 6те се справи!

krem4et0
01-25-2008, 11:02
Вие нямате грам култура и уважение към хората......

Anna5339
01-25-2008, 11:23
Охх това наистина е много неприятно. . .да изгубиш някой,бил той родител,приятел,роднина,га же. . . . Просто такъв е живота. . . Всяко зло за добро. . . . А и със сълзите си едва ли ще можеш да го върнеш,така че не ти остава нищо друго,освен да продължиш напред . . . :smt022 :smt087 :smt085

Harum_Scarum
01-25-2008, 11:32
...Няма нещо което може да се каже в такав момент......

slim__shadygirl
01-25-2008, 13:53
мн съжелявам :cry: :cry: :cry:

sentient_
01-25-2008, 14:04
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този...
:(

gLoRiOuS_aNGeL
01-25-2008, 17:09
Моите искрени съболезнования...

Just_say_no
01-25-2008, 19:12
Ужас.. тва е ужасно... лелее милата направо не знам, аз ако бях щях да съм се сринала. :-# :smt089 :-# :smt089 :-#

twix_91
01-25-2008, 19:20
:cry: много съжалявам. Бъди силна

01-25-2008, 19:40
В такива моменти няма какво друго да кажа освен "опитай се да бъдеш силна и да продълиш напред"
Моите съболезнования ...

dark0s
01-25-2008, 19:48
много тъжно :( в такива моменти няма какво да се каже и думите не помагат

NaNa_SladuRana
01-25-2008, 20:04
:cry: съжелявам за него :cry: горкичката...

marilyn
01-25-2008, 21:09
moite saboleznovaniq!!! ;( naskoro i az donqkade razbrah kolko e strashna smurtta osobeno na takava vuzrast. dano uspee6 da preodolee6 vsi4ko.... ;( ;( ;(

BeboP
01-25-2008, 21:14
Съжалявам...

Макар в момента думите да са излишни, надявам се да разбереш това, което ще ти напиша - прекалено късно е вече да се предаваш, прекалено рано - да се отказваш...

i love you
01-25-2008, 21:22
Моите най-искрени съболезнования :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

shiT_ShiT=]
01-25-2008, 21:46
mn sujalqvam za priqtelq ti! ;( i moite saboleznuvaniq! ;(;(;(;(;( druj se i davai napred zaradi nego!

SUGAR_F
01-26-2008, 19:04
kakvoto i da ti kazvame e bezsmisleno....po dobre si popla4i i si spomni vsi4ki hubavi momenti s nego.....taka 6te si izlee6 cqlta maka....znam 4e nqma za nqkolko dni da go zabravi6..vremeto lekuva vsi4ky...dori i takova ujasno ne6ty....SORRY! ;[

talisman4e_
01-27-2008, 21:22
Мойте съболезнования...... Но все пак трябва да продължиш напред!!!!

Aligator
01-27-2008, 21:31
Моите саболезнования. Искам само да кажа нещо. По някога и аз си позволявам да карам бързо и една вечер след като се пребрах в къщи след като се бях правил на шантав из града, съвсем случаино попаднах на този клип http://www.vbox7.com/play:aae26413 . На мен лично ми въздеиства много силно. Дано да подеиства по същия начин и на всички които се мислят за всемогъщи на пътя. НИКОИ НЕ Е БЕЗСМЪРТЕН и НИКОИ НЕ Е БЕЗГРЕШЕН

prettyIdeath
01-28-2008, 03:30
Просто си представи че ти си на негово място.Как ще се почустваш ако той се зарови в себе си и не иска да продължи... тъпчи на едно място.. не се среща с никого.. и т.н. Съжалявам.. даже от малкото което си написала се поставих на твое място и ... :? /иде ми да умра само защото си го представих/ . Но не се крий в болката си а я изживей .. ;( Още един път съжалявам.. ;(

blaaaa
01-28-2008, 06:06
Моите най-искренни саболезнавания :( Това което се е случило е ужасно,но не забравяй,че живота продължава :(

jeni92_abc
01-28-2008, 07:45
:cry: :cry: :cry:

led_i_ogyn
01-28-2008, 08:34
;(

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 09:26
Моите най-искрени саболезнования миличка! :cry: Това е ужасно. :shock: Продалжавай напред и без да вършиш глупости/че в такива ситуации човек не мисли/ ](*,)

jarod
01-28-2008, 09:30
ужас...

MoHuTo
01-28-2008, 11:18
Ужасно съжелявам.. моите искрени съболезнования... знам че в такива моменти думите не помагат особено, но все пак..бъди силна и не се предавай!

bibi90
01-28-2008, 11:55
Tova naistina e meko kazano ujasno. :-#
Predstvaqm si kak se 4uvstva6.Edinstvenoto,koeto moga da ti kaja e da si popla4e6,da si izjivee6 bolkata.I posle malko po malko da se opita6 da sabere6 sili da prodalji6 napred.V nikakav slu4ai ne se zatvarqi v sebe si i ne var6i gluposti.
Kakvoto i drugo da kaja edva li 6te ti stane po-dobre.Naistina sajalqvam... :(

Spider4eto
01-28-2008, 15:15
ох души не мога да си предствя какво изпитваш но сигурно е отвратително моите съболезнования но не се предавай :cry: :cry: :cry:

JustaMan
01-28-2008, 16:05
Ако казаното е истина, те съветвам да помолиш някой модератор да изтрие темата, защото в такъв момент е неадекватно да пишеш по сладникави тийн форуми. Моите съболезнования. Ако темата е лъжа - пак те съветвам да помолиш да я изтрият, защото това въобще не е за тук.
И в двата случая такaва тема няма място до "не знам как да се целувам"...

drozila
01-28-2008, 17:00
Преди 3 дни приятеля ми претърпя катастрофа и вчера почина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да искажа мъката си нямам думи просто. Как може света да е толкова лош към добрите и толкова несправедлив към хората като цяло... Той беше едва на 17 години !!!!!!!!!!!!! :cry: Целият живот беше пред него! Толкова примеждия приживяхме! Обещавахме си, че никога няма да се разделим а сега той умря :-# :cry: :cry: :cry: :cry: Исках само да изкажа чусвтвата си и да благодаря на всички, които ми помогнаха да запазя връзката си с него. Не искам повече мъже в живота си. Днес е погребението и ще го видя за последен път. Мразя се :cry: Ооохх ;( Само исках да споделя..... :-#

mili4ka moite nai-iskrenni suboleznovaniq! v otgovor na tova za6to sveta e tolkova nespravedliv moga samo da ti kaja 4e otg za tova nqma! predi po4ti 2 godini az zagubih brat si toi su6to be6e na 17 i ima6e pr. i togava kazah na neq su6toto koeto 6te ti kaja i na teb - просто света е устроен така, за жалост понякога губим най-скъпите за нас същества! но дори с болка живота продължава и колкото и да ни се иска този човек пове няма да е до нас тялом, но винаги 6те е до нас духом! и нетрябва да спираш да живее6, трябва да продължиш напред не само заради себе си, но и заради него! знам 4е думите са лесни за изри4ане не повярваи ми аз минах през същият ад в който си сега, оправяне няма, но ще трябва да се нау4иш да живееш с това дори да не иска6!

hacshepsut
01-28-2008, 18:02
Искрените ми съболезнования! :(

samoubiika
01-28-2008, 18:15
Аз съм загубила вяра поради подобни причини!
Искрените ми съболезнования...стегни се и света не е свършил...бори се,защото ТОЙ би искал да не се предаваш...колкото и да неможеш да продължиш!!!! :smt085

jozefina_93
01-28-2008, 18:27
Naistina adski sujalqvam.Gospodi 4ak se razplakah..... :-# Moite suboleznovaniq :cry:

natity91
01-28-2008, 19:37
mila mn syjelqvam!
znam 4e ne ti pomagame mn
Syjelqvam o6te vednyj :cry:

hottie
01-28-2008, 19:45
Искрени съболезнования. Това, което изживяваш е сигурно много трудно и едва ли нещо може да те успокои. Поплачи си без да се притесняваш. Тялото ти има нужда от това и ако имаш нужда от някого с когото да споделяш може винаги да ми пишеш. Кураж мила!

Invisible'Paladin
01-28-2008, 21:41
Искрени съболезнования .......нека приятеля ти почива в мир....

lithium4e
01-28-2008, 22:00
едва ли нещо казано тук би ти помогнало..станалото - станало..няма какво да направиш..просто трябва да го преживееш.. няма да е днес или утре..не се затваряй в себе си..приятелите ти и тези,които те обичат ще бъдат до теб и това е от огромно значение..не си мисли,че си сама и живота ти вече няма смисъл..всичко се преживява..всеки ден се случват нещастия..само не се предавай..

DeadpooL
01-28-2008, 22:52
още едно доказателство че живота е шибан
докато едни се опитват някак да оцелеят и имат някакъв стимул за живот макар че са неизлечимо болни, други пък се трепят нарочно
живота е несправедлив неможеш да върнеш нищо назад, нито пък моя коментар ще то момогне..опитай се да просължиш напред

emviii
01-29-2008, 05:51
:-# ujas ... naistina moite saboleznovaniq ... mila gledai napred ne nazad, zashtoto toi bi iskal da si spomnqsh za nego kato neshto hubavo , a ne da tujish !!! ne podtiskai sulzite plachi kolkoto si iskash imash povod... Dano skoro da se savzemesh... naistina mnogo sajelqvam :cry:

missss_kisss
01-29-2008, 10:49
:cry: :cry: :cry: mnogo me raz4uvtva moite nai-iskreni saboleznovaniq.Mnogo ti sa4uvstvam vqrma 6te go preodolee6 no se iska vreme

radito
01-29-2008, 10:54
:shock: ..моите съболезнования ... :-k

JuSt_a_GiRl_Uk
01-29-2008, 11:04
Moite saboleznovaniq... :-# :cry:

elsy
01-29-2008, 11:32
Боже, това е ужасно :-# Моите съболезнования

MaRiNkA_16
01-29-2008, 16:27
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този...
+1

grazity
01-29-2008, 17:47
Мила,единственото което мога да кажа е че много съжелявам! :cry:
Много добре разбирам какво чувстваш,защото края на октомври и аз загубих мноого добър приятел в катаствофа.Всички ми казваха,че времето лекува,но при мен не стана...Дано при теб времето излекува поне малка част от мъката ти...

aLakaZam
01-29-2008, 20:42
Трябва да го преживееш, ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА!

pet_14
01-29-2008, 22:42
Моите съболезнувания,лако е изтъркано занм че няма да ти го върне,но...Каквото и да се напише тук,няма дати помогне почти съм убеден,ако ще и каквото да ти казват си мисля че това е най,най,най-лошото..Да умре човекът с който се обичате и все още обичаш...Очите ми се насълзиха,въпреки че съм момче...Единственото кеото мога да ти кажа е-дано всичко се оправи...

mirelinda
01-30-2008, 19:27
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

01-31-2008, 09:35
Благодаря на всички за топлината. Но не мога да се съвзема така лесно. :cry: Не е никак лесно :cry:

krem4et0
01-31-2008, 10:32
Миличка, няма как да стане за ден или седмица. Но с всеки изминал ден ще се намалява малко т мъката ти. дали ще изчезне напълно-едва ли, но след няколко месеца ще успееш да си пак нормелен човек, колкото и невъзможно да ти се струва сега. :-)

Sladkata___
01-31-2008, 13:03
]moite nai-iskreni saboleznovaniq!
znam 4e ne ti e do tova no spored men toi bi iskal da prodalji6 jivota ne kazvam da zabravi6 za nego i makata si.......prosto prodalji napred a toi 6te te pazi...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:-# :-#

Moite saboleznovaniq :cry: :cry: :cry:

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:39
;( ;( ;( :( :( :( moite s1bopleznovaniq ............

Insatiable
01-31-2008, 13:47
Моите съболезнования
Животът е несправедлив...

aLeX4et0
01-31-2008, 19:33
Moite nai iskreni s1boleznovaniq :( ne go pojelavam na nikoi !!! t1po e no shte ti go kaja.... Ne se predavai... znam 4e toi vinagi shte ostane v surceto ti i v mislite ti no nedei da gubish vqrata v sebe si!!! Nе gubi nadejda....Ne se razpadai psihi4eski !!!

ramaiana
02-02-2008, 09:29
Това е ужасно...не ми се е случвало никога...да почине някой близък...камоли някой който обичам...но...уффф... :smt085
побиват ме тръпки като си помисля...
Затова не знам какво да ти кажа...аз бих изпаднала в жестока емиционална криза,браво на теб,че се опитваш да говориш с хората за това...а не си се затворила в себе си...
Говори това,което имаш да кажеш,плачи...изразявай емоциите си,не се здържай...
Ние те подкрешяме,остави другите,които пишат,че не ти вярват...не обръщай внимание...
Аз мога само да кажа...лека му пръст на момчето,а на теб нека Бог даде сили... :smt056

svetla_88
02-02-2008, 14:17
мойте съболезнования
дано намериш сили да продължищ напред живота си :-)

InLoVeBaby
02-02-2008, 15:29
...браво на теб,че се опитваш да говориш с хората за това...а не си се затворила в себе си...
...Говори това,което имаш да кажеш,плачи...изразявай емоциите си,не се здържай...
Ние те подкрешяме,остави другите,които пишат,че не ти вярват...не обръщай внимание...
Аз мога само да кажа...лека му пръст на момчето,а на теб нека Бог даде сили... :smt056


+1 :-#

Rysa_Kykla
02-02-2008, 17:44
моите саболезнования..знам 4е каквото и да кажа едвали ще ти стане по леко..но просто живота е такав...несправедлив...

ThePainIsReaL
02-03-2008, 15:01
... Дръж се, дете ... Животът е несправедлив, но не може да го променим. (hug) Болката е голяма, но се бори с нея.

Ellie
02-03-2008, 15:36
Моите съболезнования :-#

Дано се оправите-семейството му и ти! :-#

ghostwisper
02-09-2008, 10:06
Миличка и на мен бившия ми приятел почина по ужасен начин..доста време след това се съвземахме всичките му приятели,семейството му(още година няма откакто си отиде ;()..Запомни НИКОГА не си сама!Има и винаги ще има хора,които ще те подкрепят и ще те поддържат!Колкото и безсмислено да ти се струва гледай напред!Сега останаха само хубавите спомени нали..Съболезнования! :-# :cry:

BlueFace
02-09-2008, 10:09
Мойте най-искренни съболезнования :cry:
Просто не знам какво друго да ти кажа..Наистина света е несправедлив.. :? :( :(

hooliganka89
02-09-2008, 10:14
Мойте съболезнования :smt022

Alabala16
02-09-2008, 10:31
Mace......az ako po4ine moq priqtel
shte se samoubiq...bez dori da se ZAMISLQ!
......Ti si silna,a ne si kato men:]
Az sam sigorna 4e toi e vinagi do teb i ne mislq 4e toi
bi iskal da umresh i ti..!
Produlji jivota si...vie pak shte se sreshtnete nqkoi den
:-)

crazy_girl96
02-09-2008, 13:06
:shock: Умрял?
О, много съжалявам, мили4ка.. Наистина. Дано се оправите и ти и семейството му..

Black Tears
02-09-2008, 13:34
Моите най-сърдечни съболезнования :cry:

DevilWish
02-09-2008, 13:39
moite syboleznovaniq . otdai se na mykata si i si izplachi sylzite ... v nikakyv sluchai ne se zatvarqi i kontaktuvai s priqetelite si
Tova e i moqt syvet! Ne se predavai!
Колкото и да не ти се вярва - живота е пред теб и ще има на какво да се усмихваш все още ;)
Моите съболезнования ;)

so_far_away
02-09-2008, 14:15
Няма да помогне особенно.но мойте съболезнования.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

JuS7^YourS
02-09-2008, 17:49
трагедия................... :smt022

Sexy_energy
02-11-2008, 21:26
Moite saboleznovaniq !!!

Tova e golqma tragediq , no se pak se opitai da q prewazmogne6!!!

slun4ice_90
02-12-2008, 07:19
В момента в,който ти прочетох темата се..разплаках и си спомних за един човек,който загубих миналата год. а още плача за него.Мойте думи няма как да те успокоят,но едно запомни той винаги ще те закриля и би искал да не страдаш за него. :-#

S_L_A_D_U_R_K_A
02-12-2008, 07:40
Мойте съболезнования, любовта е вечна...и ти ще останеш вечно в сърцето му

GoLdy
02-12-2008, 09:19
разбирам те идеално, приживяла съм подобна трагедия!
Повтаряи си 4е си силна и 4е 6те се справи6 , само вярата в себе си може да те уте6и
знам 4е те боли!!!
Моите съболезнования :smt090

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 07:21
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Моите съболезнования

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 07:22
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Моите съболезнования

alex_92_
02-21-2008, 07:26
i moite suboleznovaniq i edin suvet budi silna :-)

petyrit
02-21-2008, 08:01
:shock: Моите съболезнования.Дано се оправиш по-бързо :cry:

natalitoo
02-21-2008, 12:31
moite nai-iskreni saboleznovaniq ! Spored men e po dobre da prodylji6 napred .. i da si spomnq6 samo hubavite momenti :( :(

miShle
02-21-2008, 17:29
Винаги съм си го мислела и никога не съм проумявала какво би било да съм в такава ситуация.... Моите най-искрени съболeзнования ... и никога не си пожелавам подобно нещо ... :-#

Leiderschaft
02-21-2008, 18:20
:-# :cry: Много съжалявам за теб, миличка... представям си как с чувстваш :-# Ще ти кажа само едно:
Не плачи, когато някой си отива.
Не се опитвай да го върнеш със сълзи.
Сълзите никога и никого не връщат.
Вдигни глава и му се усмихни.

Дано го преживееш скоро, бъди силна.

MisS__
02-21-2008, 18:45
мойтe съболезнования ... :(

love_veselka
02-21-2008, 20:23
Mace......az ako po4ine moq priqtel
shte se samoubiq...bez dori da se ZAMISLQ!
......Ti si silna,a ne si kato men:]
Az sam sigorna 4e toi e vinagi do teb i ne mislq 4e toi
bi iskal da umresh i ti..!
Produlji jivota si...vie pak shte se sreshtnete nqkoi den
:-)


Точно сега ли намери да го кажеш.

x-PeRiMenT
02-21-2008, 23:51
Колко странно... Отлично знам как се чувстват всички, които изразяват съболезнованията си. Знам какво е чувството да научиш за смъртта на някой, когото не познаваш. През ума ти веднага се прокрадва мисъл 'Ах, колко жалко. Да не дава Господ.' и несъзнателно се дистанцираш от случката, защото ти се струва чужда, странна и едва ли не не можеш да си представиш да се окажеш в същото положение. Аз бях същия. Гледал съм по телевизията кадри от катастрофи, слушал съм истории за хора претърпели ПТП-та и съм стоял като зрител пред телевизора. Истински странното идва от там, че точно тази вечер, в момента е 2:18 през ноща, а всичко се случи в 21:45, претърпях сериозно ПТП със един приятел. Още не мога да възприема случилото се. Сега ми се струва, че сякаш съм гледал случката на филм и сега просто мога да го разкажа наистина добре. Тъй като сега разсъждавам върху ситуацията не мога да приема, че е било възможно случката да излезе с фатален край. Може би защото колата беше нова и системите за сигурност се задействаха или защото скоростта не беше толкова висока... наистина не знам. Но ясно осъзнавам, че може да има много големи контузии като счупени крайници, фрактури и т.н. но точно като по чудо всички участници излязоха невредими и се чувствам наистина късметлия, че сега съм в къщи, в стаята си, пред компютъра и си седя удобно в стола.

Знам че когато, или въобще ако, някой прочете какво съм написал би си помислил 'поредния, който си придава важност' или 'намерил е къде да пише, момичето разказва за трагедията си, а той пише глупости' или 'виж го тоя, преживял една катастрофа и станал философ' или някои просто могат да прочетат парвите 2-3 реда, да изпсуват на ум и да затворят страницата. Това е напълно нормално. Разбирам много добре. Вероятно и аз бих си помислил така. Истината е, че не пиша поста с цел някой да го прочете или да разкажа за приживяното. Исках просто някъде да излея душата си, независимо дали някой ще го прочете или не. Честно казано щях да напиша същото и на Word и след това вероятно щях да изтрия файла, но понеже се рових във форума и случайно попадна на тази тема, което си е истински парадокс, пък и по бързо стана да цъкна 'Отговор' от колкото да търся Word-a. Нещото, което наистина искам да кажа на всички е, че трябва да ценят живота си. Всичко е преходно докато си жив. След като умреш всичко става безсмислено и безполезно, за това се придържайте към нещата, които са истински ценни за вас и ви правят щастливи и им се радвайте възможно най-дълго, защото 'утре' не е обещано на никого. По добре съжалявайте за неща, което сте направили от колкото да съжалявате за нещо, които не сте, защото човек не е безгрешен.

На авторката искам да изкажа най-искренните си съболезнования, защото вече знам, че утре някой може да пише такава тема и за мен или аз да пиша за някой друг.

Без лоши чувства.

02-22-2008, 12:13
И къв е ужаса ? Всеки умира !

Qnchety
02-22-2008, 13:10
Ужас.... Мн съжалявам. Но горе главата и напред!

LuCiFersAngeL
02-22-2008, 13:42
И къв е ужаса ? Всеки умира !
Не мисля, че това е най-удачното нещо което можеш да кажеш в такъв момент... :?

Към авторката:
Моите най-искрени съболезнования! :-# Четейки темата очите ми се насълзиха. Съжалвам за загубата ти.

Nadelina
02-22-2008, 13:49
Moite syboleznovania! Sega... samo gledash napred i nagore... i nqma da se predavash! A toi shte byde tvoq angel hranitel... Vqrvam che shte spazi obeshtanieto si i vinagi shte byde do teb!

Nasindo
02-22-2008, 13:56
Преди 3 дни приятеля ми претърпя катастрофа и вчера почина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да искажа мъката си нямам думи просто. Как може света да е толкова лош към добрите и толкова несправедлив към хората като цяло... Той беше едва на 17 години !!!!!!!!!!!!! :cry: Целият живот беше пред него! Толкова примеждия приживяхме! Обещавахме си, че никога няма да се разделим а сега той умря :-# :cry: :cry: :cry: :cry: Исках само да изкажа чусвтвата си и да благодаря на всички, които ми помогнаха да запазя връзката си с него. Не искам повече мъже в живота си. Днес е погребението и ще го видя за последен път. Мразя се :cry: Ооохх ;( Само исках да споделя..... :-#


Тва найстина е много лошо ,искрени саболезнования ;(

Spider4eto
02-22-2008, 18:24
И къв е ужаса ? Всеки умира ! е дам но всеки е близък някому и всеки е обичан от някой друг и когато този всеки умре на другия му идва и той да се гръмне. По думите ти разбирам че не си губил човек който обичаш. :?

princesa_viki
02-22-2008, 18:42
Аз напоследък много често си мисля за такива неща.Да не дава Господ да се случи на никой.
Аз съм решила,че ако се случи на някой мой близък човек,ще се самоубия.Може да звучи смешно,но така ще е по-добре,няма да чувствам страдание..
И пак:моите най-искренни съболезнования!

happy end
02-22-2008, 19:17
:cry: моите най-искренни съболезнования! :cry:

marsilia
02-23-2008, 15:49
мила мойте искренни саболезнования! Надявам се да се справиш и не се отказвай от живота каквито и трудности да срещнеш! Бори се с всички сили защото живота е коварен :-# :cry:

chipi_kaoo
02-23-2008, 15:58
Мойте съболезнования.


Все пак човекът виновен за катастрофата трябва да си получи заслуженото :smt090 :-# :smt090 :-#

VinDiesel
02-23-2008, 16:09
Да почива в мир дано не се е мъчел :(

feli7o_
02-23-2008, 17:03
oyyy milata :-# mnogo syjalqvam dano nqkoi den se opravish :-# tva navqrno she ti ostavi beleg zavinagi ne se otchaivai :roll:

AnIcHkAtA
02-23-2008, 17:12
Моите съболезнования.

Vladokaaa
02-23-2008, 17:29
моите съболезнования

MishitoOo
03-02-2008, 15:35
аууу тва наистина е много гадно ;( стана ми мъчно като го чета ;(;(;(

HeReWitHouTYoU
03-02-2008, 16:07
Мойте съболезнования :cry:

Azlan
03-02-2008, 16:32
да , за жалост стават и такива работи , Никога несъм се замислял така дълбоко в себе си как ще се променя когато накой близък до мен почине защото това става рано или късно. Замислете се

VeSna
03-02-2008, 16:44
Мила, Господ прибира при него само добри хора, и на него не му трябват гадове да му вгорчават живота... Ужасно е.... Моите съболезнования...

LovePoisoned
03-02-2008, 18:02
Кураж, миличка! :-# :cry:

menta_loverka
03-02-2008, 18:07
budi silna

Abigoria
03-02-2008, 19:22
Мойте съболезнования :cry:
:-# :-# :-#

martoo
03-02-2008, 21:43
:-k :-k ujas moite saboleznovaniq :( ama ne trqbva da kazva6 "ne iskam pove4e muje v jivota si "se pak i ti si na kolko 16,17 edin jivot e zaguben ne e nujno da si otiva i o6te edin vinagi 6te te boli za nego no 6te doide nqkoi koito 6te otneme bolkata ot 4asti ot tvoete surce i pak 6te obi4a6 (hug)

VerryBerry
03-03-2008, 06:58
най-искрени съболезнования :smt056

Naughty_
03-03-2008, 07:00
мойте съболезнования... :-# :smt022 :smt089

rehab
05-13-2008, 15:46
:-k :-k ujas moite saboleznovaniq :( ama ne trqbva da kazva6 "ne iskam pove4e muje v jivota si "se pak i ti si na kolko 16,17 edin jivot e zaguben ne e nujno da si otiva i o6te edin vinagi 6te te boli za nego no 6te doide nqkoi koito 6te otneme bolkata ot 4asti ot tvoete surce i pak 6te obi4a6 (hug)

Bolkata e neveroqtna v momenta...Tq go e zagubila predi dni a ne predi 10 godini i sega da si spomnq :|
Zatova zapazi si komentara...
A az iskam da ti kaja 4e naistina mn ama mn boli kogato zagubish nqkoi koito obi4ash i znaesh 4e nqma da go vidish no naistina jivota tepurva 6te ti podnasq vse pove4e izpitaniq....Dori ako se opitash da prejivee6 tova to ti 6te si mnogo silna sre6tu tezi izpitaniq za koito govorih ... :(

Lucho
05-13-2008, 15:52
Моите искрени съболезнавания !

metalist91
05-13-2008, 15:53
Много съжалявам.... :cry:

kato` limonche
05-13-2008, 16:20
Е не, не, не - пак някви жалки плачещи емотикончета и огромен лилав шрифт!!!
Така ли се изразява истински скърбящият човек??? Защо не отговори защо заглавието на темата е "той умря", едва ли не "той пукна, гадината", вместо "той почина", "отиде си завинаги", "изгубих го" и т.н. ? Много просто - щото тва е някъв театър и просто не си доизпипала нещата. От аватара ти, например, личи колко много си натъжена ... :-D


Дори и да има 1% шанс момичето да казва истината дължите го на нея и на себе си като хора да се държите културно. Теориите можете да си ги запазите.

Ако някой още вярва, че твърденията на авторката на темата са истина, да прочете предишния ми пост. Там достатъчно ясно съм обяснил каква е ситуацията.

Е, то няма какво да се допълни. И аз съм на същото мнение- ставаме 2-ма гадовете. Ако загубим някой, толкова близък до сърцето ни човек, та ние няма да можем да станем от леглото, та камо ли да си уголемяваме и оцветяваме шрифта си, за да покажем колко страдаме...

vamp
05-13-2008, 16:20
Звучи брутално,но ще мине време,ще бъдеш с друг,ще бъдеш щастлива,може дори да го забравиш или да остане просто щастлив спомен назад в миналото.

Lucho
05-13-2008, 16:25
Звучи брутално,но ще мине време,ще бъдеш с друг,ще бъдеш щастлива,може дори да го забравиш или да остане просто щастлив спомен назад в миналото.

Точно така - и само да допълня: Времето лекува..

Miss_Perfekt
05-13-2008, 17:01
Мойте искрени съболезнования :(

Stamera
05-13-2008, 19:07
много пъти съм си мислел като намеря голямата си любов,ако й се случи такова нещо... просто т'ва е много гадно... смъртта за себе си отдавна съм я приел и не се притеснявам от нея, нито от болката.. просто се притеснявам за хората които ще нараня.. някак си трябва да намериш надеждата и да погледнеш света през друга призма, това според мен е знак, че е нужна промяна... съжелявам искрено.. :smt087

m3ch3ncee
05-13-2008, 19:15
:-# Съжалявям много...Но той винаги ще бъде до теб!!!

Ou7taControL
05-14-2008, 01:20
...
знам, че никакви думи не помагат в момент като този... съжалявам

miki3
05-14-2008, 16:29
Moite saboleznovaniq mili4ka ...iskrenno sajqlavam za slu4iloto se...Toi 6te e s teb zavinagi....vremeto lekuva....opitai se da ne misli6 za tova...znam 4e e trudno ;( ;( Adski gadnooooooo na men m istana sega akto pi6a a predstavqm si na teb... ;( ;( ;( Prodaljavai napred i tova vremeto 6te t izlekuva.... ;(

alex_devv
05-14-2008, 17:13
никогиш не казвай никогиш

Amely
05-14-2008, 17:41
Ужасно... ужасно! :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Не знам как някои хора можаха да кажат 'ще го забравиш', наистина, не знам... разбира се, че никога няма да го забравиш... но ще го предодолееш... и ще видиш, отново ще има слънце за теб... поплачи си... след врме всичко ще се нареди, мила :-) :-) :-)

Pepincetyy
05-15-2008, 15:52
Моите съболезнования,много съжалявам

BulgariaZaBulgarite
05-15-2008, 18:55
Не прави глупости! Живей заради него!
П.С Моите най-искрени съболезнования... няма утешителни думи за такъв момент. :(

chocoleptic
05-15-2008, 19:12
Не прави глупости! Живей заради него!
П.С Моите най-искрени съболезнования... няма утешителни думи за такъв момент. :(

heroine
05-15-2008, 19:29
съжалявам :smt087

simonchety
05-15-2008, 19:45
..

OnTheEdge
05-15-2008, 19:53
kak samo za mig moje da se preobyrne sydbata na edin chovek...

Moite suboleznovaniq!!! :(

1nnocenT
05-15-2008, 20:11
syjalqvam za teb jivota e takyf koito e dobyr go precakva jestoko :-# :-# :-# :-# :-#

_FaShIoN_
05-15-2008, 20:23
Моите искрени съболезнования... :shock: Наистина много хора си отиват от този свят и то много несправедливо и нелепо...наистина много съжалявам... :?

IdiOtKa
05-15-2008, 20:36
ужасно ... мойте съболезнования

DYNAMIC
05-15-2008, 21:06
]moite nai-iskreni saboleznovaniq!
znam 4e ne ti e do tova no spored men toi bi iskal da prodalji6 jivota ne kazvam da zabravi6 za nego i makata si.......prosto prodalji napred a toi 6te te pazi...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:-# :-#

:cry съжалявам

bonbon4e_27
05-16-2008, 12:59
Моите най-искрени съболезнования! Знам точно как се чувсваш защото преди няколко месеца и моят приятел почина, защото беше болен. Ти няма да го забравиш, той винаги ще е в сърцето ти, но не се затваряй в себе си както направих аз. Изплачи сълзите си, ходи често на гроба му, говори му, носи му цветя. Аз изливам мъката си като пиша разни тъжни неща, стихотворения или есета, опитай и ти. И отново, моите съболезнования!

vesito13
05-16-2008, 16:34
Моите най-искрени съболезнования :(

LaDy_DaQnA
05-16-2008, 18:31
:-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vamp
05-17-2008, 10:50
Моите най-искрени съболезнования! Знам точно как се чувсваш защото преди няколко месеца и моят приятел почина, защото беше болен. Ти няма да го забравиш, той винаги ще е в сърцето ти, но не се затваряй в себе си както направих аз. Изплачи сълзите си, ходи често на гроба му, говори му, носи му цветя. Аз изливам мъката си като пиша разни тъжни неща, стихотворения или есета, опитай и ти. И отново, моите съболезнования!

Това е много тъжно...Аз ако умра и има някоя която да ме обича ще се радвам,че има кой да плаче за мен,но няма да искам да страда,да бъде сама,ще искам да бъде щастлива,но бих се радвал ако не ме забрави.

angelcheeee_93
05-17-2008, 11:31
:smt022 mn lo6o..... kakva tragediq :-#

Zealot
05-17-2008, 11:55
лека му пръст

prettyIdeath
05-17-2008, 12:55
оо мила.. Много съжалявам. Горе главата! Не се затваряй в себе си!

Playlife_f
05-17-2008, 19:59
:-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-k

FreeSpirit
05-18-2008, 12:44
моите най-искренни саболезнавания
Живота понякога ни изправя пред мн трудности, но се налага да продължим напред ... Живей, за да живее и той в сърцето ти :)

BOOK_FAN
05-18-2008, 15:05
:cry: моите най-искренни саболезнавания :cry:
И МОИТЕ!

BOOK_FAN
05-18-2008, 15:05
моите най-искренни саболезнавания
Живота понякога ни изправя пред мн трудности, но се налага да продължим напред ... Живей, за да живее и той в сърцето ти :)
+1