PDA

View Full Version : ади стига ве4е с тея



sladur4eto12
01-24-2008, 10:15
abe qqqqqqqqq
si4ki paravat zabelejki koi kak pisal i kakvi prepinatelni znaci slagal :-x :-x :-x :-x q si gledaite svoq pravopis 1vo i ne se zanimaaite s 4ujdiq :-x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt097 :smt098 :o :o :o :o :smt013 :smt013

lwsu
01-24-2008, 10:21
аз съм си на мнение, че няма да е зле да си пишем всички на кирилица, тука има подрастващи дечковци дето това гледат.. ако искаш дай направо да товарим корабите и да ги изнасяме за новия свят?

sladur4eto12
01-24-2008, 10:25
аз съм си на мнение, че няма да е зле да си пишем всички на кирилица, тука има подрастващи дечковци дето това гледат.. ако искаш дай направо да товарим корабите и да ги изнасяме за новия свят?
:lol: евала ( ето на кирилица е :razz: )

lwsu
01-24-2008, 10:31
аз съм си на мнение, че няма да е зле да си пишем всички на кирилица, тука има подрастващи дечковци дето това гледат.. ако искаш дай направо да товарим корабите и да ги изнасяме за новия свят?
:lol: евала ( ето на кирилица е :razz: )

само така \:D/

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-24-2008, 10:43
Ами аз си гледам своя правопис, защото има хора, които ми четат мненията, и не искам да им вадя очите - все пак всички сме равни тук, а и отчасти сме заедно, за да помагаме и да си помагаме, даже бих се осмелила да нарека работата ни "екип". Хайде, препинателните знаци не са чак толкова задължителни да речем, не всеки може да пише чак толкова грамотно, а някои даже може би не са изучили всички правила, стига обаче да е разбираемо какво пише. Ако е някое километрично изречение без нито една запетайка, как ще схванеш за какво става дума? :neutral: А и не знам откога във бг форумите се толерира чак до такава степен писането на латиница, аз бях с впечатлението, че се изисква кирилица. Аман вече от неврози... А и предполагам, че всичко се започва от мен, но няма да съжалявам, че както аз се съобразявам с другите да не си вадят очите, така и бих искала малко разбиране и от тях. Ако не - хубаво, не съм тръгнала да променям света по мой интерес, а и не смятам.
Просто искам да изкажа мнение как би трябвало един по-спретнат форум, за какъвто се води този, да изглежда...

Alabalaportokala
01-24-2008, 10:45
Аз съм за свобода и избор на начина на писане стига да се пише на български език. Не сме в комунизма че да ни бъдат диктувани работи от такова естество.

Пък и за правописните грешки. Тука става въпрос за клавиатура и всеки може да обърка някое копче, може да се разсея и сгреши. Така че тука е простено.

^Serena^
01-24-2008, 11:23
Аз лично рядко чета мнения на латинеца, освен ако темата не ми е супер интересна и не съм се зачела. Иначе просто ги подминавам, същото се отнася и за тези, които са написани на кирилица но са с лош правопис, изядени букви и тн. И прекалено дългите романи също не ги чета.

TheNewReligion
01-24-2008, 13:24
Ха познайте кой ме принуди да пиша на кирилица ! ВеЧе и аз съм на мнение ,че е по-добре да се пише на кирилица ... повечето пишат на латиница , защото е по-лесно и мислят , че поне тук никой няма да критикува правописа им .И аз до преди един час бях от тези , но нали се сещате кой ме принуди да пиша на кирилица, с препинателни знаци и главни букви ! Ама така вече и според мен е по-добре , както казва кака МооnLight_Shadow да не се кьоравим или нещо от сорта беше 8-) !

princesa_viki
01-24-2008, 13:44
Ами аз си гледам своя правопис, защото има хора, които ми четат мненията, и не искам да им вадя очите - все пак всички сме равни тук, а и отчасти сме заедно, за да помагаме и да си помагаме, даже бих се осмелила да нарека работата ни "екип". Хайде, препинателните знаци не са чак толкова задължителни да речем, не всеки може да пише чак толкова грамотно, а някои даже може би не са изучили всички правила, стига обаче да е разбираемо какво пише. Ако е някое километрично изречение без нито една запетайка, как ще схванеш за какво става дума? :neutral: А и не знам откога във бг форумите се толерира чак до такава степен писането на латиница, аз бях с впечатлението, че се изисква кирилица. Аман вече от неврози... А и предполагам, че всичко се започва от мен, но няма да съжалявам, че както аз се съобразявам с другите да не си вадят очите, така и бих искала малко разбиране и от тях. Ако не - хубаво, не съм тръгнала да променям света по мой интерес, а и не смятам.
Просто искам да изкажа мнение как би трябвало един по-спретнат форум, за какъвто се води този, да изглежда...
Много добре казано!Напълно съм съгласна с теб. :-)

krisscho
01-24-2008, 13:46
До авторката: ТИ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТЪПА!!!

tigity
01-24-2008, 14:56
men mi e po hyy da pisha na latinica shot po burzo staa! :D ma ko nastoqvate da pishem na BG np!she pishem!

CrazyWitch
01-24-2008, 15:05
Щом ми се налага вместо "правят" да прочета "paravat" в един БГ форум е съвсем нормално да се направи тая забележка, защото ако останем и без нея, ще се получи страхотен хаос. Всеки един от нас има правото да си изкаже мнението..

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-24-2008, 15:07
men mi e po hyy da pisha na latinica shot po burzo staa! :D ma ko nastoqvate da pishem na BG np!she pishem!
Ура! :grin:
А под "ние" какво разбираш, защото като гледам не си включила кирилизатора :neutral: (а моля ви се, забележете, че на сайта има кирилизатор, така че на бг може да се пише, дори да нямате на компютъра \:D/ ).

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 15:20
Явно се чувстваш пряко засегната... и с право.

С темата дотук.