PDA

View Full Version : Не знам какво да правя, а го обичам..



sweetlove
01-24-2008, 13:14
Еми значи аз сън на 14 години и харесвам едно момче, той е на 19. Студент е и е много далече от мен, нямам никаква възможност да го виждам. Много рядко си идва в града.. А го обичам толкова много.. Положението става по-сложно и защото.. разбрах че е звънкал на едно моя приятелка, а и с една позната нещо се имат често и се обаждал.. На мен почти не ми звъни.. само на чат сме и то много рядко си чатим.. Казвал ми е че ме харесва и аз го усещам, но може и да не е искрен с мен.. А аз толкова го обичам.. По принцип бързо се влюбвам и бързо ми минава, но не знам.. Много го харесвам момчето, но май чувствата не са много взаимни.. Какво да се прави.. Ако можете да дадете някакъв съвет моля!

Sunrisee
01-24-2008, 13:18
Tova e tema za razdel ЛЮБОВ ... :-o

akitametam
01-24-2008, 14:24
еми ако съм аз ще кажа кфот чуствам :)

PLuScHeTo
01-24-2008, 17:34
вземи си някой, който е долу-горе колкото тебе :) ще ти е по-лесно :P

SweetDead
01-24-2008, 17:47
По принцип и разликата в годините до някъде обърква нещата. :o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 17:51
По принцип и разликата в годините до някъде обърква нещата. :o
винаги ги объркват ...

Zodiac
01-24-2008, 18:05
Има 100 такива и подобни теми,сподели му чувствата ти!Колко му е щом вече ти е казал ,че те харесва нема проблеми!!Тва вече не е смешно ами трагично,исмилесна е търсачка.Да не работи е и след час ша се намери пак такава бесмислена тема!

MiMcHeToOo
01-24-2008, 18:10
Нищо не можеш да направиш, ебаси.. След като не иска да ти звъни тва е положението..

alex4o
01-25-2008, 18:29
"бързо се влюбвам и бързо ми минава" ...лошоооо,но пък мога да ти кажаа,че в такъв случай ще ти мине и сега ... :D

Abs0lute
01-25-2008, 19:40
sweetlove съжалявам, че ти се бъркам в темата, но не мога да се сдържа... Какви подяволите са тия дришльовци на 18-19+ години който въртят главите на момичета под 15 години дори?!?! Хора осъзнайте се малко?! Трябва ли да давам най-баналния пример че това най-малкото е незаконно?! Как може едно момиченце на 12-13-14 години да се изгради като нормална личност като някакви ИДИОТИ/ПЕДОФИЛИ/НЕЩАСТНИЦИ/ЛЕКЕТА я ебат (наистина сори за израза..) по градинките и я правят сама да си говори?!?! Не ми е ясно как за цяло едно общество (поколение) това е нещо нормално, нещо в което сякаш няма нищо нередно!? Лично мое мнение е, че такива теми трябва да се заключват/трият, а не да се подстрекават с мнения като "Колко му е щом вече ти е казал ,че те харесва нема проблеми!!".. Как НЯМА ПРОБЛЕМИ БЕ?!! Не знам на колко години си, но малко е трябвало да се осъзнаеш в живота за да си кажеш "А бе всъщност има проблем.. какво съм тръгнал да пиша и аз..".. И въпреки всичко май си пиша напразно нали?