PDA

View Full Version : искам си косата до кръста :@



Just_Be
01-24-2008, 13:33
за 10000 път сигурно пускам подобна тема -за това извинете! ;]
Но МОЛЯ ВИ СЕ кажете ми какво да направя за по-бърз разтеж на косата,прецаках я и е къса.. и не ми ходи..преди беше до кръста..искам я пак такава (cry) HELP плс... мс предварително :oops:

Just_Be
01-24-2008, 13:55
ааа да добавя..пускам пак тази тема ,защото тва с хининовата вода не върши работа ,а винаги това се казва..така че някакви други методи?!?!?!

GaBiIi__
01-24-2008, 14:45
amiii ima specialni serumi i nqkvi takiva koito naistina deistvat ama sa i dosta dostaa skapi prosto otiva6 v nqkoi po golqm i hubav magazin za kozmetika i pita6 tam potarsi ampuli sas vitamini ima i za potxranvane ima i za rastej ai uspex4eta :-)

Галена_Петрова
01-24-2008, 15:48
Ами постригвай секи месец краищата и се реши сяка сутрин и вечер по 10-15 минути за уросяване и пробвай с хининова вода. :wink:

Галена_Петрова
01-24-2008, 15:49
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153001

mhmhmhmhm
01-24-2008, 15:53
чак до кръста е супер грозно :-P

zaharnatafeq
01-24-2008, 15:57
пробвала ли си серума на Икаров? нанася се няколко часа преди миене.
иначе важно е да се грижиш за цялата коса, а не само да се чудиш какво да сложиш на корените, подстригвай я на месец и половина и си прави домашни маски с тривитаминол :) при мен поне това даде резултат :) а за пресата, мисля че изобщо няма нужда да ти напомням ;)

Madness
01-24-2008, 16:22
тва е коса,расте спокойно...няа свърши света

Naughty_
01-24-2008, 18:40
тва е коса,расте спокойно...няа свърши света
то че няма да свърщи света - няма..то е ясно..
ама за 1 момиче е голяма мъка да я подстрижат повече от колкото тя е готова да се възприеме :::

Madness
01-24-2008, 19:03
ах имах коса до кръста...почти аре...половин педя да е била над кръста...
И лятото се постригах като момченце отзад,на бодлички.Отпред бритон и отстрани имах косичка...
Супер беше...
И сега си е доста пораснала...а я стригах...и немалко...
До лятото ми се струва,че ще е дълга пак...ако я пусна (:

Silvia_g
01-24-2008, 21:29
Ами постригвай секи месец краищата и се реши сяка сутрин и вечер по 10-15 минути за уросяване и пробвай с хининова вода. :wink:
Това с постригването не ми се струва добра идея. Те фризьорите мярка няма особено става ли въпрос за коса до кръста. Знам го от личен опит. Кажеш им едно, те друго си знаят. Писнало ми е вече. Пък после и хининовата вода не помага. Витамините Мерц дали помагат за растежа. Бала ми е след 4 месеца, а фризьорката днес ме попрецака, въпреки че излишно я предупредих и сега имам трудната задача да накарам косата си да порасне с 10см за 4 месеца.

Silvia_g
01-25-2008, 11:54
чак до кръста е супер грозно :-P
Ти ша кажеш, че е грозно. Няма нищо по-хубаво от дългата коса. Мен ако не ми е до кръста ме хващат лудите

Liar
01-25-2008, 13:05
Ами постригвай секи месец краищата и се реши сяка сутрин и вечер по 10-15 минути за уросяване и пробвай с хининова вода. :wink:
Това с постригването не ми се струва добра идея. Те фризьорите мярка няма особено става ли въпрос за коса до кръста. Знам го от личен опит. Кажеш им едно, те друго си знаят. Писнало ми е вече. Пък после и хининовата вода не помага. Витамините Мерц дали помагат за растежа. Бала ми е след 4 месеца, а фризьорката днес ме попрецака, въпреки че излишно я предупредих и сега имам трудната задача да накарам косата си да порасне с 10см за 4 месеца.
ХАХАХА УСПЕХ!!!

GaBiIi__
01-25-2008, 13:16
amii nz dali 6e ti porasne 4ak 10 sm :( no nai vajnoto e da ti e zdrava kosata za da raste po barzo smisal niakvi prsi ma6i i ako moje i po rqdko polzvqi se6oar :( osven tva podxranva6ti maski ai uspex :-) :-)

Silvia_g
01-25-2008, 14:29
amii nz dali 6e ti porasne 4ak 10 sm :( no nai vajnoto e da ti e zdrava kosata za da raste po barzo smisal niakvi prsi ma6i i ako moje i po rqdko polzvqi se6oar :( osven tva podxranva6ti maski ai uspex :-) :-)
По принцип косата си ми е здрава. От почти година ползвам редовно течни кристали, не използвам въобще преса или маша, оставям я да изсъхва сама, правя си всеки път маски...

GaBiIi__
01-25-2008, 15:46
amii nz dali 6e ti porasne 4ak 10 sm :( no nai vajnoto e da ti e zdrava kosata za da raste po barzo smisal niakvi prsi ma6i i ako moje i po rqdko polzvqi se6oar :( osven tva podxranva6ti maski ai uspex :-) :-)
По принцип косата си ми е здрава. От почти година ползвам редовно течни кристали, не използвам въобще преса или маша, оставям я да изсъхва сама, правя си всеки път маски... ami togava predpolagam 4e ti raste dosta barzo kosata prosto ne se priensqvai 6te ti porasne

jeni92_abc
01-26-2008, 11:45
а аз искам Роналдо и Брад Пит за гаджета :lol:

varnen4e
01-26-2008, 11:54
Мацка, ако намериш някво решение кажи и на мене... щото и аз искам нещо, което наистина действа... аааа ако се подстригвам всеки месец... ще е много тежко, защото моята коса расте бавно...

hungry_vampire_f
01-26-2008, 12:18
бе и на мен ми писна да гледам все еднакви теми в тоя форум ама кво да се прави