PDA

View Full Version : Не знам какво да правя, а го обичам..



sweetlove
01-24-2008, 13:44
Еми значи аз сън на 14 години и харесвам едно момче, той е на 19. Студент е и е много далече от мен, нямам никаква възможност да го виждам. Много рядко си идва в града.. А го обичам толкова много.. Положението става по-сложно и защото.. разбрах че е звънкал на едно моя приятелка, а и с една позната нещо се имат често и се обаждал.. На мен почти не ми звъни.. само на чат сме и то много рядко си чатим.. Казвал ми е че ме харесва и аз го усещам, но може и да не е искрен с мен.. А аз толкова го обичам.. По принцип бързо се влюбвам и бързо ми минава, но не знам.. Много го харесвам момчето, но май чувствата не са много взаимни.. Какво да се прави.. Ако можете да дадете някакъв съвет моля!

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Sunrisee
01-24-2008, 13:45
Ама ти навсякъде ли смяташ да пускаш темата ? :shock:

IdiOtKa
01-24-2008, 13:56
аа ти чесно ли го обичаш ..? да сигурна съм..

anushka93
01-24-2008, 20:42
emi i az sum na 14 i az obi4am mom4e na 19 i toi e stydent ama y4i v grada.xodixme,no az o6te imam 4yvstva kum nego i ne se vijdame mn 4esto ot opit ti kazvam ili naxalstvai i my kaji kakvo 4yvtva6 kum nego ili go zabravi

Jeuelle
01-24-2008, 23:44
Престанете да изкривявате значението на думата "Обичам" !!!

ani4ka_bani4ka
01-25-2008, 07:14
Престанете да изкривявате значението на думата "Обичам" !!!

престанете верно!

а и не мисля, че нещо може да се получи между вас. много си малка за него. не на години, на начин на мислене. просто я забрави тая работа, няма да стане!

Zodiac
01-25-2008, 07:25
Престанете да изкривявате значението на думата "Обичам" !!!

престанете верно!

а и не мисля, че нещо може да се получи между вас. много си малка за него. не на години, на начин на мислене. просто я забрави тая работа, няма да стане!

+1 "Обичам" е прекалено силна дума едва ли,всеки боже миг мислиш за него!Едва ли би направила (ма наистина не само така да казваш) вичко за него!!!

anushka93
01-25-2008, 12:06
otkakto sum po4nala da se subiram s tva mom4e i ve4e razli4avam obi4 ot prosto xaresvane!!!taka 4e tva 4e nqkoi xora ne go razli4avam ne vs sa takiva!!!

vaniLL
01-25-2008, 12:20
1 ) spored men ne go obichash i shte otmine trypkata mn lesno
2) ne e za teb ... 19 godishen student ... dori i toi mn da te haresva , koeto mai ne e mn mnn vqrno ... ti si na 14 , a toi na 19 v tozi moment vyzastta igrae mn golqma rolq
ne iskam da te razocharovam ili da me mislish za nqkakva gadnqrka ... prosto e taka v povecheto sluchai

morsko_siqnie
01-25-2008, 13:04
Skapa osaznai se ne iskam da te razo4atovam no vazrasta naistina igrae golqma rolq v tova.No vse pak ako ima6 kuraj otidi pri nego i mu kaji za 4uvstvata si.Samo tova moje6 da napravi6 drugoto zavisi izcqlo ot nego.Ako toi ti kaje 4e ne izpitva sa6toto ne se razo4arovai prosto si pomisli 4e toi ne te zaslujava i trqbva da si nameri6 drug s koito nqma da imate tolkova golqma razlika v godinite.