PDA

View Full Version : Как да го накарам да ми вярва??



SlAd!4kYy
01-24-2008, 13:58
Има едно момче с което преди ходехме и много се обичахме само че аз обърках нещата направих няколко глупости ии много го нараних от тогава не спирам да мисля за него обичам го липсва ми всичко в него той ме промени коренно преди бях некфа лигла дето не и пукаше от нищо но той ме промени с любовта си но сега сме разделени заради моите глупости .. Искам пак да си го върна и да ми вярва но незнам как моля ви помогнете !!

^Serena^
01-24-2008, 14:06
Доверието се печели и доказва, когато е вече изгубено. Трябва да си го извоюваш, не можеш да го "накараш да ти вярва", това да не ти е машина. Покажи се като сериозен човек, дръж се с достойнство, покажи му, че вече не правиш глупости (но не само привидно, а наистина) и предполагам, че като види, че си се променила ще ти повярва. Но трябва време и търпение.

SlAd!4kYy
01-24-2008, 14:22
ami ot edna strana toi sam si go napravi vsi4ko tova .. vse mi natqkvashe 4e o6te obi4am biv6iq 4e go luja s nego .. i takiva ne6ta i nakraq na Nova Godina vze 4e stana taka bqh s biv6iq cqla ve4er .. za6toto moq (Bobi) beshe na drug kupon i trqbvashe kum 1 2 da doide pri men samo 4e az bqh pila pove4e ii taka se slu4i i ot togava sme razdeleni az mnogo si go obi4am i toi go znae no mi vika az ti nqmam doverie ve4e kak da buda s teb i az go pitah obi4a6 li me i toi da estestveno no nemoga da ti vqrvam i sega ddz se edno pak hodim ama e nekfo stranno i toi se durji mn kofti s men neznam kak da mu pokaja 4e moje da mi vqrva

^Serena^
01-24-2008, 15:14
Ми не се занимавай, явно просто или се прави на недостъпен, за да те тормози и да тичаш след него и да му се доказваш или явно веднъж като изгуби доверие в някой и трудно си го възвръща. Затова или се откажи или бъди търпелива. Но аз ти препоръчвам да му покажеш кой е шефа и да се правиш, че вече не ти пука за него да видим дали няма да тръгне след теб.

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 15:16
Загуби ли някой доверие в теб... трябва да стане магия, за да успее да ти повярва отново...

Дано в твоята приказка магиите са повече. ;)

Vangeloff E.I
01-24-2008, 15:38
Доверието се трупа цял живот "лъжичка по лъжичка"ако щеш и се губи за
секунди .. щом имаш някакви чувства кво аджеба търсиш при бившия ?

SlAd!4kYy
01-24-2008, 15:39
:cry: prosto neznam kak da mu go dokaja kato toi se durji adcki gadno s men .. obicham go mnogo ok sujalqvam za tova koeto napravih ama vse pak ako me obi4a trqbva da mi prosti nali taka

Vladkoy
01-24-2008, 15:43
Вари обикаляй чуждите мъже после питай ко да прайш.. след дъжд качулка мойто момиче

Vangeloff E.I
01-24-2008, 15:46
:cry: prosto neznam kak da mu go dokaja kato toi se durji adcki gadno s men .. obicham go mnogo ok sujalqvam za tova koeto napravih ama vse pak ako me obi4a trqbva da mi prosti nali taka
Predvaritelno se izvinqvam za latinicata!
Shtom e taka go hvashtash za ushence otivate bilo na kafe bilo v parka abe nqkude kadeto mojete da si pogovorite i pravite "opis" na vruzkata vi .. provedete seriozen razgovor izqsnete se koi kakvo 4uvstva ( govorq za dvamata) ama naistina a ne ot roda na "emi i az te obi4am ama neznam"
i ili si daite po oshte 1 shans ili prosto sprete do tuk .. siguren sum 4e i toi ne e tolkova perfekten zatova ne moje da te razpuva na krus kogato si pojelae ..
tova e .. a za gadnoto durjane spored men e vid zashtitna reakciq za da ne moje da go naranish otnovo .. tova e v obshti linii .. hadi stavai ot pc-to i otidete se razberete koi kakvo i zashto i ako mojesh pihi kvo e stanalo.

Stay Cool !!

SlADka_lIGlA
01-24-2008, 15:54
emii v 8 4asa 6te se 4akame na metroto .. i shte vidim ko she stane .. toi mi se obadi i mi kaza da pogovorim za6toto se pribiral ot trenirovki i da sme se videli .. ii neznam kvo da mu kaja :S:S

Alabalaportokala
01-24-2008, 15:57
Хахах мене момиче без да ме лъже не мога да му вярвам, а какво остава за другото. Забрави за твоя Боби...

Vangeloff E.I
01-24-2008, 16:04
emii v 8 4asa 6te se 4akame na metroto .. i shte vidim ko she stane .. toi mi se obadi i mi kaza da pogovorim za6toto se pribiral ot trenirovki i da sme se videli .. ii neznam kvo da mu kaja :S:S
qvno ne si pro4ela vnimatelno kakvo ti napisah :?

koalka
01-24-2008, 18:25
Доверието много трудно се връща, особено, ако не сте заедно.Просто се се разделили, надали ще ти прости пак...По-добре не хаби излишни нерви и време, за да го убеждаваш.Примири се.

MiMcHeToOo
01-24-2008, 18:27
Моят личен опит с такъв един случай сочи,че не става.
И аз се промених заради един човек,обаче и аз бях направила много грешки вече и... не става.

Така е. Мисля, че е невъзможно. А и да е възможно трябва да мине, много, много време, за да разбере той, че си се променила, за да си върне доверието.. До тогава и ти може би няма да искаш да си с него.. Ако си готова обаче да чакаш, чакай си, може и да излезе нещо ..

SlAd!4kYy
01-25-2008, 11:36
vsi4ko e vuzmojno stiga da go iska6 ii az snoshti mn si govorihme i toi mi vika e ako toi e po dobur vurvi pri nego iaz neee ne e taka obi4am te i toi e mn dobre mi go pokaza i az mu vikam ako iska6 tfa da e kraq na vsi4ko taka da e nemoga ti se molq pove4e i toi samo me gu6na ii :-) :-) :grin: :grin:

Vangeloff E.I
01-25-2008, 12:18
vsi4ko e vuzmojno stiga da go iska6 ii az snoshti mn si govorihme i toi mi vika e ako toi e po dobur vurvi pri nego iaz neee ne e taka obi4am te i toi e mn dobre mi go pokaza i az mu vikam ako iska6 tfa da e kraq na vsi4ko taka da e nemoga ti se molq pove4e i toi samo me gu6na ii :-) :-) :grin: :grin:
Kazah ti slushash batko nali ? :-P
Da ti e 4estito novoto staro gadje! i gledai da ne opleskate neshtata za v budeshte 8-)

SlAd!4kYy
01-25-2008, 12:21
haxhax daa misi mnogo :*:*:* ahaha nqmaa she vnimavame

Vangeloff E.I
01-25-2008, 12:36
oshte si pred pc-to ? misleh 4e ve4e ste zaedno nqkude :P

SlAd!4kYy
01-25-2008, 12:39
haha nee toi e na trenirovki sega :P dovecheraa :P

Vangeloff E.I
01-25-2008, 12:42
vie si znaete .. haide sus zdrave :) :-$