PDA

View Full Version : мъжки розови боксерки - къде?



shemetaa
01-24-2008, 15:16
здр хора ....някои може ли да ми каже къде със сигурност има розови мъжки боксерки....трябват ми за 14 февруари!мерси предварително 8) :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 17:03
ах, този комерсиален празник http://www.ue-varna.info/images/smiles/rolleyes.gif

Пообиколи всички магазини за бельо, за които се сещаш.. :)

..а да не говорим и че покрай настъпващия 14ти февруари сега всичко ще е залято с розово, червеничко... на сърчица, на мечета, на зайчета... изчакай още една седмица. Няма да останеш без розови боксерки. ;)

Fs_Impulse
01-24-2008, 20:35
Suglasen sum , no sum siguren , 4e moje6 da izmisli6 ne6to po dobro ot rozovi bokserki :)

Mitio_man
01-24-2008, 21:05
пффффф розови.кой би ги облякал,кой нормален по-скоро?!?!?!?
без да се обижда авторката ест.

FelisDirus
01-24-2008, 22:46
Ако мъж ми се появи на 14 февруари с розови боксерки, ще го... кастрирам 8-)
нищо лично... успех в търсенето

shadow4e
01-24-2008, 22:54
А ако моя се появи така, ще почна да му се хиля, ще падна на земята от смях и ще му кажа "Отщя ми се секса, скъпи" :razz:

Е, добре, де секс би имало, ама втори път с тези боксерки няма да излезне.
Ех, за щастие няма да ми се случи да го преживея това.

HopeLesss
01-24-2008, 23:11
Е, момичета, излагате се. Цвета ли ще гледаме? 8-)

fake
01-25-2008, 00:36
аз пък бих се изкефила. обичам нестандартни неща, а и със сигурност розови тесни боксерки биха стояли по-добре от слипове или широки старчески кюлоти.
кой ви втълпи, че трябва да мразите розовия цвят?
тфа са едни боксерки, ебаси, които ако не ви харесват, можете да свалите, мноу е лесно, пробвайте някой път ;)

eu.hyricane
01-25-2008, 07:26
kupi mu rozova izkustvena vagina s cvet4eta.. :?

shadow4e
01-25-2008, 10:06
аз пък бих се изкефила. обичам нестандартни неща, а и със сигурност розови тесни боксерки биха стояли по-добре от слипове или широки старчески кюлоти.
кой ви втълпи, че трябва да мразите розовия цвят?
тфа са едни боксерки, ебаси, които ако не ви харесват, можете да свалите, мноу е лесно, пробвайте някой път ;)
Ммм, може и да ни е изкривена прледставата, заради нещата, по които си падаме. Мъжът трябва да изразява сила, а не разплуженост. :)


П.п. не виждам какво толкова нестандартно би било, като фешъни носят такива.

FelisDirus
01-25-2008, 13:42
аз пък бих се изкефила. обичам нестандартни неща, а и със сигурност розови тесни боксерки биха стояли по-добре от слипове или широки старчески кюлоти.
кой ви втълпи, че трябва да мразите розовия цвят?
тфа са едни боксерки, ебаси, които ако не ви харесват, можете да свалите, мноу е лесно, пробвайте някой път ;)


Аз обожавам розово. Но мъж в розово - не, просто не ми в по вкуса. Педалско е.

Моя има едни, на които с камъчета пише sexy (майка му му ги е купувала! :shock: ) и аз всеки път се сцепвам да се хиля, щото са ужасни и го ебавам яко.

Иначе за широките боксерки и слиповете съм съгласна - отвратителни са, както и прашките.. блях

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2008, 14:38
Ее чак пък и педалско мъж в розово.... http://www.ue-varna.info/images/smiles/rolleyes.gif
Eдин колега има една млечно розова риза, която съчетава с мастилено син пуловер... просто очите ми веднага се забиват в него. С колежки понякога така се зазяпваме, че се налага някой да ни каже да престанем, че ставаме очебийни http://www.ue-varna.info/images/smiles/blush.gif...
не знам дали розовото на него му седи така добре, или има и нещо друго, но на този снажен момък няма как да му стои педалско... :oops:

пък розовите боксерки не са чак толкова лош подарък. Макар че като си представя момче в такива ми става леко смешно, но какво пък.. както каза fаke, те бързо могат да паднат... http://www.ue-varna.info/images/smiles/naughty.gif

Mitio_man
01-25-2008, 16:04
kupi mu rozova izkustvena vagina s cvet4eta.. :?хахахахаххаха :D :D :D

shemetaa
01-25-2008, 20:02
vseki si iam mnenie po vaprosa,no az samo da yto4na 4e vse pak tfa e praznik i trqbva da ima gavra be hora....ina4e toi ve4e ima dr podarak 8) :)