PDA

View Full Version : ХЕЛП ЗА ФРЕНСКИ!!!



A3_CbM_MoMu4e
01-24-2008, 16:03
ПЛС НЯКОЙ ДА МИ НАПИШЕ КАК СЕ ПРОИЗНАСЯТ ЧИСЛАТА НА ФРЕНСКИ ДО 50 :)

Jamalska
01-24-2008, 16:19
Ън
ду
троа
карта
сенк
сиз
сет
юит
нюф
диз
онз
дуз
трез
каторз
кенз
сез
диз-сет
диз-юит
диз-нюф
ва'н
ва'н-т-е-ън
ва'н-ду
ва'н-троа
ва'н-карта
ва'н-сенк
ва'н-сиз
ва'н-сет
ва'н-юит
ва'н-нюф
трант
трант-е-ън
трант-ду
трант-троа
трант-катр
трант-сенк
трант-сиз
трант-сет
трант-юит
трант--нюф
карант
карант-е-ън
карант-ду
карант-троа
карант-катр
карант-сенк
карант-сиз
карант-сет
карант-юит
карант-нюф
Сенкант:)

A3_CbM_MoMu4e
01-24-2008, 17:31
едно голямо БЛАГОДАРЯ :-) :smt001

woshata
01-24-2008, 17:51
щом тва не знаеш... :?

malko mace
01-24-2008, 18:18
Не се произнася "карта",а "катр"

A3_CbM_MoMu4e
01-24-2008, 18:27
щом тва не знаеш... :?
френския ми е за първа година и заради стачките сме много назад .. до миналата седмица учихме азбуката .. представи си колко сме били на даскало

woshata
01-24-2008, 18:32
щом тва не знаеш... :?
френския ми е за първа година и заради стачките сме много назад .. до миналата седмица учихме азбуката .. представи си колко сме били на даскало оправдания...и тва миналата седмица ми мирише на гоолямо преувеличение..ама карай...

izmislenata
01-24-2008, 18:56
^^
Звучиш като някоя даскалка :D [woshia_style]. Иначе френския е мн як език,но и доста труден. Приятели ми казват колко е сложен,въпреки това бих искала да го науча някой ден :P

woshata
01-24-2008, 19:15
^^
Звучиш като някоя даскалка :D [woshia_style]. Иначе френския е мн як език,но и доста труден. Приятели ми казват колко е сложен,въпреки това бих искала да го науча някой ден :Pъм ми така е....задава тъпи въпроси...аз ко да праа ако не си е седнала на гъза да учи...пф....а тва как звуча...просто държа на езика колкото и НАИСТИНА ДА Е ТРУДЕН :)

A3_CbM_MoMu4e
01-24-2008, 20:59
^^
Звучиш като някоя даскалка :D [woshia_style]. Иначе френския е мн як език,но и доста труден. Приятели ми казват колко е сложен,въпреки това бих искала да го науча някой ден :Pъм ми така е....задава тъпи въпроси...аз ко да праа ако не си е седнала на гъза да учи...пф....а тва как звуча...просто държа на езика колкото и НАИСТИНА ДА Е ТРУДЕН :)
ми хуу де дръж си, на мене не ми се отдава и го уча само за да нямам 2-ки не че някой ден ще ми дотрябва де. за тебе като са тъпи моите въпроси тва си е твое мнение и мен не ме късае :-D

Jamalska
01-25-2008, 06:25
ахаха написала съм карта на толко мн места.
Ама накрая не съъъм ....ха...не съм чак толко кофти машинописец:)

Мн е странно фр думи с бг букви...нямам си не е същото..просто е абсурд да се докара призношението,носовките,мй екото тн хах

ludoto_f
01-25-2008, 06:36
pone 4islata trqbva da znaesh?!
ot kolko vreme u4ish frenski? :x

woshata
01-25-2008, 15:19
^^
Звучиш като някоя даскалка :D [woshia_style]. Иначе френския е мн як език,но и доста труден. Приятели ми казват колко е сложен,въпреки това бих искала да го науча някой ден :Pъм ми така е....задава тъпи въпроси...аз ко да праа ако не си е седнала на гъза да учи...пф....а тва как звуча...просто държа на езика колкото и НАИСТИНА ДА Е ТРУДЕН :)
ми хуу де дръж си, на мене не ми се отдава и го уча само за да нямам 2-ки не че някой ден ще ми дотрябва де. за тебе като са тъпи моите въпроси тва си е твое мнение и мен не ме късае :-D ае не ми се заяждай да ни ти затвора устата и вярвай че мнението ми не е само мое :x пф ..аи кат си толко умна що учиш нещо коет няма ти трябва...пращиш от акъл..чесно...

A3_CbM_MoMu4e
01-25-2008, 17:08
^^
Звучиш като някоя даскалка :D [woshia_style]. Иначе френския е мн як език,но и доста труден. Приятели ми казват колко е сложен,въпреки това бих искала да го науча някой ден :Pъм ми така е....задава тъпи въпроси...аз ко да праа ако не си е седнала на гъза да учи...пф....а тва как звуча...просто държа на езика колкото и НАИСТИНА ДА Е ТРУДЕН :)
ми хуу де дръж си, на мене не ми се отдава и го уча само за да нямам 2-ки не че някой ден ще ми дотрябва де. за тебе като са тъпи моите въпроси тва си е твое мнение и мен не ме късае :-D ае не ми се заяждай да ни ти затвора устата и вярвай че мнението ми не е само мое :x пф ..аи кат си толко умна що учиш нещо коет няма ти трябва...пращиш от акъл..чесно...
айде дееба нема да та ганада най-мръсно ... ще си го оставя за на ум(щот нали си мислиш че съм тъпа :razz: ). ти ако си толко умен/а няма да се занимаваш с мене. като не ти изнася на палатка с подово отопление на плажа :)

\\// peace smrada fack-a :-P :::

woshata
01-25-2008, 18:26
скукаа...пфф...хаха шси го запази за на ум...шот няма кво да каже или ше кае некая истъркана фразичка.....смардел си...ае изчезвай щот ми се спи от тебе :?

A3_CbM_MoMu4e
01-25-2008, 18:48
легай си, да не съм та спрела случайно? :)

woshata
01-25-2008, 18:57
легай си, да не съм та спрела случайно? :)ха..да не ме е спрела...ти и не можеш..некво момиченце тука ше ми говори...дааам сега вече ме разсмя..браво.

ProstoAz
01-25-2008, 19:39
С първите две мнения считам темата за приключена, а по-нататъшните коментари бяха напълно излишни!