PDA

View Full Version : Примерни тестове...



sladkata_pisankaaa
01-24-2008, 16:44
Здравейте на всички. Аз съм момиче в 6 клас и искам след 7 клас да кандидатствам в езиковата гимназия в Стара Загора. Искам още от сега да се подготвя, за да ме приемат. :) Моля, всички, които знаят някакви примерни тестове за моя случай да ми кажат. Също и съчинения, есета, теми. Много ще съм ви благодарна! :grin:

vikc
01-24-2008, 16:53
Според мен е още рано, но все пак ти си решаваш. :)
Намерих няколко теста - по БЕЛ и Математика. http://www.regalia6.com/p-kurs/pr_izpit_07.html Според мен ще са ти трудни , защото повечето въпроси са от 7 клас.
Надявам се, че съм помогнал1 :)

Seducti0n
01-24-2008, 18:58
Ще имаш достатъчно време да се подготвиш.Стига да си сериозна и отговорна, ще си вземш изпитите.Няма какво от сега да се панираш, защото съм сигурна,че ако още от сега се заемеш с тестовете, ще ти се види много трудно.Абе не знам,твоя работа.Айде, успехчета с кандидатстването. :)

magneziq
01-25-2008, 12:36
bratle az ne u4a kato horata,nikoga ne mi e bilo pritesneno za daden test,ispit ili kvoto i da e drugo ne6to...minalata godina kandidatstvah i me prieha bez nikvi problemi tam kadeto iskah a tam naistina e mnoooogo trudno da se vleze-nikoga ne sam imala brilqntni ocenki-nedei da se stqga6 tolkova-az iskartah 3,607 po mateme i 4,607 po bg bez da sam u4ila i se okaza 4e tva si e dobra ocenka pone za taq godina i vsi4ki balove na u4ili6tata padnaha mn i si vlqzoh mn lesno