PDA

View Full Version : протеините полезни ли са за мене ?



Marto_92
01-24-2008, 18:10
здравейте значи на 14 години съм 45 килограма 168 сантиметра висок ... и съм много кльощав ! :o изкам малко да напълнея поне с 5 килограма та тези протеини за апетит или за напълняване полезни ли са и за моята възраст ! защото нямам и много апетит :S

foreverr
01-24-2008, 18:29
Ами незнам :-o -най добре направи следното-отоваш в аптеката и питаш за протеините-ако те не са полезни или там не стават питаш за някви хапчета дето дават много апетит и ще ти даде аптекарката и си готов-а ако искаш за най ефективно направи следното-отиваш при личната си лекарка и тя ще ти изпише или ще те прати при друг лекар, който да ти изпише-най правилно ще е така по този начин с лекарката, но ти си решеваш :)

Seducti0n
01-24-2008, 19:18
До колкото знам, протеините спомагат за натрупването на мускулна маса, докато теб е проблема е по-специфичен.
Аз бих те насочила към диетолог. :)

dekovbg
01-25-2008, 06:16
какво точно искаш ?
килограми или маса?
и в двата случая не взимаи някви протеини от които нямаш ни най-малка представа, защото почти всички са вредни
може да си купиш хапчета за апетит (някви рибени бяха) те помагат..
и ходи на фитнес и блъскай яко но без протеини, зоб и тен подобни

batkodoki
01-26-2008, 01:29
здравейте значи на 14 години съм 45 килограма 168 сантиметра висок ... и съм много кльощав ! :o изкам малко да напълнея поне с 5 килограма та тези протеини за апетит или за напълняване полезни ли са и за моята възраст ! защото нямам и много апетит :S

оо я стига глупости! :)
хората се чудят в кой дебелариум да си платят за да гладуват, той се закахърил, че е крехък :)

сериозно: не се тревожи и не посягай на тези боклици!
много е рано да се притесняваш - до година/две хормоналния часовник на тялото ще превключи, ще започнеш да лапаш като ламя, ще мислиш много за секс и тялото ти ще се изгради такова каквото е конституционно заложено, но във вс случай ще е различно от сега. споко ;)

miteto
01-27-2008, 22:48
на мен ми е много любопитно, след като очевидно сте такива разбирачи... на кое точно викате "БОКЛУЦИ"???


че нещо не схванах... момчето пита за качествени протеини... явно не такива дет са по 4 лева килото и не става въпрос за нищо по-различно.


но така... кое точно е боклуци и защо?

Synthetic__
01-28-2008, 15:52
чувал съм че рибеното масло давало много апетит ама ше натрупаш и мазнини..ако искаш мускулна маса почни да тренираш плуване и хапвай повечко

XaMcTePKa
01-28-2008, 17:46
вземи си Женшен с пчелно млечице не е много скъпо но ефекта е супер

skatemore
02-01-2008, 18:49
не , никъв вид хапчета не са полезни .. сичко е химия не ги пии то тва да ти е проблема че си слаб :(

Honour
02-03-2008, 02:48
До колкото знам, протеините спомагат за натрупването на мускулна маса, докато теб е проблема е по-специфичен.
Аз бих те насочила към диетолог. :)

Ми има и протеини за качване на килограми.То е и за мускулна маса но и качваш бая килца.Според мен пича трябва да почни да ходи на фитнес.Купи си едни протеини и след няколко години няма да се оплакваш от килограмите

elitututu
02-20-2008, 15:33
по-добре недеи един пр редовно си гълта протеини и не му влияят мн добре ..като спре да ги пие за известно време става пак кожа и кости