PDA

View Full Version : сърди ми се и едва ли не ми го връща...



анонимка
01-24-2008, 19:22
Та днес беше един неприятен ден...Момчето ,което харесвам и мисля,че и той ме харесва,ми се нацупи...Видяхме се по коридорите,но не както като друг път се гушнахме,а просто се подминахме..... #-o Следващото междучасие аз и 2 мои френдки бяхме седнали на една пейка и при нас довтасаха други две момичета(да ги нарека Д и Г).След малко дойде и въпросното момче(Х) с негови приятели(С и И).Те се настаниха на пейката,но Х отново не направи нищо... Д и Г седнаха от двете му страни,а С дойде до мен и сложи ръката ми на кръста му,но Х видя това и ме изгледа странно,аз махнах ръката си от кръста на С ,но веднага след това Х прегърна Д и Г.Аз и другата ми фр си тръгнахме....Там остана Г(която е бивша на Х) ,другата ми френдка и приятелите му И и С.Веднага след нашето заминаване последвали нападки към момичето Г.Защо отново се въртяла около Х,какво искала и тем подобни..Тя се ядосала и решила да си тръгва,но Х я дръпнал и тя пак седнала,но след малко така или иначе си станала....Следващия път ,когато се видяхме той просто извърна глава,което трябваше да е от рода на "Сърдя ти се,няма да дойда"....Когато следващото междучасие се "видяхме" с Х ,той ме побутна по гърба и замина.Аз го попитах "Вече така ли станахме?" ,а той ми отговори "Ами да,след като се прегръщаш с други"...... Аз се обърнах и си заминах,а едната ми френда му извика да дойде да се оправим,а той измънка нещо и никои не го чу....След последния час видях една негова съученичка,която попитах къде е той,а тя ми каза,че е заминал и ми обясни,че днес не бил много в настроение и се ядосал за нещо и на нея...но когато е бил с Г не е било точно така....

Та чудя се утре да отида при него все едно,че нищо не е станало или и аз да се правя на сърдита..... ](*,) какво бихте направили вие???


Аааа и когато бяхме на кафе с едната френдка той и др негови приятели "надникнаха" в заведението,но не влязоха...ясен знак,че наистина ми се цупи....май доста...аз искам всичко да си е ,както преди ,защото вчера беше един прекрасен ден прекаран с него....


Дано разбрахте моите объркани обяснения с Д,Г,Х,И и т.н :)

хайде помагайте...... :-)

Presley
01-24-2008, 19:34
ТЦтц ае иэреди целата аэбука..

анонимка
01-24-2008, 19:48
ТЦтц ае иэреди целата аэбука..Хм...не ми се споменават имена,а с "оная" и "онзи" още по-объркано става...

marmalad4e
01-24-2008, 20:17
кажи му 4е не ти е хубаво да сте нацупени и искаш да сте както преди и няма как ще ти се отсърди :wink:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 20:24
Ъ? :?

iCiTyY
01-24-2008, 21:26
s1glasna s1m s marmalad4e 6to0 te xaresva nqma da ti se sardi d1lg0 uspex4ita;){}

MiMcHeToOo
01-24-2008, 21:32
кажи му 4е не ти е хубаво да сте нацупени и искаш да сте както преди и няма как ще ти се отсърди :wink:

И аз тъй мисля.

vvs_go
01-25-2008, 06:56
lapehtii

Zodiac
01-25-2008, 07:43
ЪЪЪЪ само не разбрак къв е проблема!!! Кажи му просто!!! а може да е в цикъл и за тва....уви ма той е момче. . . . значи ПРОСТО Е СТАНАЛ С ЗАДНИКА ОТ ЛЕГЛОТО!!!!Ако е нацупен просто му кажи.....ебаси философията напрайхте!

sladur4eto12
01-25-2008, 10:01
X oti6ul pri B i N kazala na G 4e Y e pregurnal Q -- qsno
lapehtii evala :lol:
"Ами да,след като се прегръщаш с други"...----- a momi4ence ti koi klas si ?
:lol: 8) 8) 8) ne razbiram kakvo tolkova slojno ima ?? verno golemi filosfii ......... se 6e se razberte bez mn musene kvo tolkova mu misli6??????? :? :lol:

анонимка
01-25-2008, 16:09
Е уви не стана така...още по-зле се получи...и не знам вече....

sladkoto_imonche
01-25-2008, 17:17
Tfa Z,D,G,i i t.n mn me kefi,4etqh istorqta s golqma usmifka... :grin: :grin: ..a otnosno tfa am mislq 4e trqq pogoforite f dasaklo ili nqkdue dr ili ako te e sram po skype :D :D toi e re6enieto :) :-) bYeZz :D :D

анонимка
01-25-2008, 17:57
Еми при днешния ми опит за разговор с него не се получи и отново ме отпрати при другото момче,с което нямаме нищо....на една моя френдка каза,че не искал да му говоря и да ме вижда....И едни подобни,ама нещо май му е доста гадно,защото оффф...не искам да се сещам...много искам всичко да се оправи,но той не иска да говорим ](*,) дано в понеделник в даскало или ,ако се засечем някъде да се "оправим"......искам всичко да си е по старо му :-k

SiNiStEr
01-25-2008, 18:05
Толкова ли е трудно да отидеш при него и да поговорите?Няма смисъл твойте фр да говорят с него.Отиди ти и си поговорете.
Аре успех :)

анонимка
01-25-2008, 18:24
Толкова ли е трудно да отидеш при него и да поговорите?Няма смисъл твойте фр да говорят с него.Отиди ти и си поговорете.
Аре успех :)мне не са говорили те с него...аз се опитах да говорим,но той не пожела и когато се видял с една фр и казал,че не иска да говорим и даже да ме вижда повече :-# ...не знам тя мисли,че всичко ще се оправи....историята само от днес е толкова оплетена...на него му е някак гадно,защото разправял някакви неща на въпросната фр и по начина по ,който се държеше ,когато се разминаваме...ние се разминаваме и той весел и щастлив и види ли ме усмивката му се скрива,а преди беше точно обратното :cry: но не знам защо не иска да говорим....Ох ,не много ми е кофти...дано,когато се видим пак той сам да прояви желание за разговор,защото не мисля аз да правя опити отново...все пак не иска да ме вижда :-#

SiNiStEr
01-25-2008, 19:02
Ми обади му се и му кажи,че искаш да се видите и,че трябва да поговорите.Ако се видите си поговорете хубаво и готово !

анонимка
01-25-2008, 19:12
Ми обади му се и му кажи,че искаш да се видите и,че трябва да поговорите.Ако се видите си поговорете хубаво и готово !не знам...не искам да изглежда ,така че му ходя само след гъза,а на него не му пука....ще почакам до понеделник или там ,когато се видим... :-k

TheNewReligion
01-25-2008, 20:39
Бе , даа ...нищо не разбрах , ама както и да е...

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-26-2008, 07:14
Ъ? :?
Не бих могла да го кажа по по-интелигентен начин. 8-)

LizZz
01-26-2008, 07:21
Абе,толкова ли е трудно да ходиш и да разбереш къв е проблема?!Д казал незнам си кво,Ц го потупал по рамото...Бла-бла 8-)

А знаеш ли защо се цупи?(ах,как мразя някой да ми се цупи :D )

анонимка
01-26-2008, 17:03
Абе,толкова ли е трудно да ходиш и да разбереш къв е проблема?!Д казал незнам си кво,Ц го потупал по рамото...Бла-бла 8-)

А знаеш ли защо се цупи?(ах,как мразя някой да ми се цупи :D )ем да,знам...един негов френд сложи ръката ми на кръста си и момчето,което харесвам нещо изревнува и при мои опит за разговор с него той ме пращаше при неговия приятел......после каза на една моя френдка,че не иска да ме вижда и да говорим,а аз не искам да е така,но и не искам да изглежда , че му тичам след гъза ,а на него не му пука... :cry: