PDA

View Full Version : Първият анален ...



amatorium
01-24-2008, 22:07
Za tezi ot vas, koito sa pravili analen sex. Kak proteche. Kakvi bqha vpechatleniqta ot purviq vi put.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 22:09
абе аз ли не съм наред или в биологията има полова система и храносмилателна система .... и как най-крайната част на храносмилателната става полова .... :?

amatorium
01-24-2008, 23:03
Ideqta mi da zaformq podibna tema ne beshe, za da komentirame moralnite ili biologichni obosnovki dali da se pravi analen ili ne. Imam jelanieto da subera v edna tema opita na vsichki za purviq im put, za informaciata na vsichki vuv foruma. Greshki, opit, vpechatleniq. Vse pak tova e neshto dosta praktikuvano, a v minaloto dori poveche.

Moqt purvi analen opit beshe s edno gadje, koeto beshe dosta po-veshto ot men v neshtata. Imala si e priatel, chiito penis e bil dosta masiven i obrqzan i tova mu e bilo osnovnoto, koeto i e pravel. Tq mi e davala dosta suveti i nastavleniq za purviq put, kogato bqh super fen da probvam. Ako trqbva da vmukna fakta, che dokato go puhah 3 puti mi zvunqha po telefona spokoino istoriqta moje da vleze v Sex Gafovete :) Ottogava nasam sum dobil dobur opit po temata i sum daval mneniq po neq.

Ako ne iskate se predpazite ot loshi sluchki ili da dobiete otricatelna predstva za tozi inache super sex neka da napravim edna qka tema, koqto da bude polezna za vsichki. 8)

LetiCherry
01-24-2008, 23:10
Беше миналата нова година. След купона се прибрахме у приятеля ми, аз бях неразположена и така като си легнахме и той подхвърли нещо по въпроса (пък и отдавна се канеше да ми покаже за какво става въпрос, ама все нещо се дърпах, пък и той не енастояваше особено) и аз се съгласих. Той видя, че се притеснявам, попита ме от какво, аз му казах, че съм чела, че боли и т.н. и той каза, че ще е внимателен и наистина беше така. Не усетих никаква болка и на мен много ми хареса. И така от веднъж уж показно сега е неизменна част от сексуалното ни меню. 8)

Jeuelle
01-24-2008, 23:17
Мисля че тогава видях онази светлина за която всички така упорито говорят.....

dekovbg
01-25-2008, 05:51
Мисля че тогава видях онази светлина за която всички така упорито говорят.....
:lol: :razz: :)

ludoto_f
01-25-2008, 06:07
ax men me e strax.. tochno za da ne me boli.. no ina4e bix iskala da probvam.. :x :oops:

vaniLL
01-25-2008, 07:22
Мисля че тогава видях онази светлина за която всички така упорито говорят.....

:grin: :grin: :grin: :grin: mn pravilno go kaza

pytite , koito sym go pravila se broqt na 1ta mi ryka , no kato cqlo mi beshe hubavo oshte 1 pyt :-) ne beshe tolkova strashno , kolkot go opisvat , no si zavisi predpolagam ot deisvitqta i umeniqta na momcheto

beshe zabavno i shtoto mama beshe v sysednata staq :-D

sweety_blondy
01-25-2008, 09:16
Мисля че тогава видях онази светлина за която всички така упорито говорят.....


:D :D :D :grin:

amatorium
01-25-2008, 13:25
Мисля че тогава видях онази светлина за която всички така упорито говорят.....

Edno tumno nachalo sus svetul krai; еdin svetul krai v edno tumno chachalo. O:)

krem4et0
01-25-2008, 13:31
Беше ми странно-все едно отново ми е 1-вия път и съм девствена. Случи се на 3-тата ни годишнина.
Бяхме говорили за това, той беше изключително внимателен и нежен, хареса ми усещането, че го допускам така интимно в себе си, но не бях очарована чисто физически. След това съм го правила още 2 пъти, но не и последните 2-3 месеца. Честно казано нямам и желание.......А дали боли, да боли, особенно при изваждането и вкарването отново. Дали бих правила пак-може би, но не и скоро.

howland
01-25-2008, 13:34
казвайте и на колко години сте били на първия път :)

vaniLL
01-25-2008, 16:01
17

amatorium
01-25-2008, 16:03
15

Jeuelle
01-25-2008, 16:10
16

Lorelei
01-25-2008, 16:10
Obshto vzeto beshe dobre.Bqh na 17 i dosta navita da opitame,haresa mi v normalnite granici,no imam chuvstvoto,che ot analen seks nqma da uspeq da svyrsha.Zatova i si gledam vaginalniq :P

vaniLL
01-25-2008, 16:12
Obshto vzeto beshe dobre.Bqh na 17 i dosta navita da opitame,haresa mi v normalnite granici,no imam chuvstvoto,che ot analen seks nqma da uspeq da svyrsha.Zatova i si gledam vaginalniq :P


abe chek dosta navita :-D :-D to baq vreme te navivaha , zatui :-) :-P

amatorium
01-25-2008, 16:14
Obshto vzeto beshe dobre.Bqh na 17 i dosta navita da opitame,haresa mi v normalnite granici,no imam chuvstvoto,che ot analen seks nqma da uspeq da svyrsha.Zatova i si gledam vaginalniq :P


abe chek dosta navita :-D :-D to baq vreme te navivaha , zatui :-) :-P

Tebe ako te navivat da pravish sex, nqkoi momicheta sami znaqt kakvo iskat v jivota :-P

Lorelei
01-25-2008, 16:16
Obshto vzeto beshe dobre.Bqh na 17 i dosta navita da opitame,haresa mi v normalnite granici,no imam chuvstvoto,che ot analen seks nqma da uspeq da svyrsha.Zatova i si gledam vaginalniq :P


abe chek dosta navita :-D :-D to baq vreme te navivaha , zatui :-) :-P

Tebe ako te navivat da pravish sex, nqkoi momicheta sami znaqt kakvo iskat v jivota :-P

Merudiqta e pak porysena.Ami kato ne obicham k`vo praim,chakam da stanat mneniqta 500 li ?

vaniLL
01-25-2008, 16:34
Obshto vzeto beshe dobre.Bqh na 17 i dosta navita da opitame,haresa mi v normalnite granici,no imam chuvstvoto,che ot analen seks nqma da uspeq da svyrsha.Zatova i si gledam vaginalniq :P


abe chek dosta navita :-D :-D to baq vreme te navivaha , zatui :-) :-P

Tebe ako te navivat da pravish sex, nqkoi momicheta sami znaqt kakvo iskat v jivota :-P

em mene osnovnoto v jivota , ne mi e sexa i ne se chudq kyde da se nacheshq 8)

DevilWish
01-25-2008, 17:09
Еми аз едно време пробвах един път . . . но след първите 5 секунди не издържах и казах КРАЙ!Идеята ми харесва да пробвам ,но ме е страх ,а и за сега не говорим за това с моят приятел /и по-добре ,че другите много зор дават/ ;)

TopTa
01-25-2008, 18:37
nikoga ne sum bila navita da go pravq no opitah s priatelq mi i .... mi ne si promenih mnenieto!ni6to osobenno, daje leko bolezneno!ne bih si dala zora pak da go pravq skoro!

stomah4eto
01-25-2008, 19:36
Ne sum pravila analen sex na 18 sum no iskam da probvam! Priqtelq mi oba4e e po-malko navit ot mene :D:D:D:D Ina4e edinstwenoto ne6to koeto me spira e bolkata i straha ot gafove :)

sun_flower
01-25-2008, 21:36
na 18 bqh ,kogato go napravihme,ne me e bolqlo,be6e hubavo

gergana_sweet
01-27-2008, 15:35
Бях на 15,нямаше я "голямата " болка.Дупето ми отнесе солидно количество лубрикант SPORTEX обаче като цяло ми хареса.Най-ми беше яко когато свърших от анален секс.А общо да съм го правила 7-8 пъти и продължавам да го правя.

varnen4e
01-27-2008, 18:21
О0о0оо0 неее.. аз умрях от болка.. 2 пъти съм пробвала и 2-та пъти болеше иии много се надявам да мине тая болка, щото ако не боли, ще е приятно.. ;)