PDA

View Full Version : Подарък за 14 Февруари !



momchence_89
01-25-2008, 04:48
Ми споделяйте тука.
И за двата пола.

teenkopele
01-25-2008, 05:50
По кой пол си падаш? :D

ABSOLUTme
01-25-2008, 11:12
бутилка - и за 2та празника ще мине кат подарък 8-)

momchence_89
01-25-2008, 11:31
Е по момичета. Исках да кажа тази тема да е обща за 14 ф. подаръците :razz:

Freeminded
01-25-2008, 11:56
Това тъпия Св. Вазелин ли е?

Madness
01-25-2008, 12:35
Допреди малко с дена приятелка за тва си говорехме...
И ако съберя пари ше мине с някъв парфюм сигурно...пф...не знам...
Не го обичам много много тоя празник...

Сички го приемат някак си...лигаво...иииии коййй знае колко специално...любооов и незнам що си...
Аз съм си в облаците и на 14ти и на 16ти и на 20ти...е.бе ме дали е свети Валентин.
А моя ще се впусне в най-баналните,червенички и във форрмата на сърчица подаръци.Убедена съм :?

GLeZoRanA
01-25-2008, 12:55
Аз Св.Валентин не празнувам.. (първо че не е Български празник и второ ... прекалено е лигава цялата история) Тази година съм на имен ден така че мисля , че с няколко бутилки ще подмина и този 14 февруари :)

sharkybul
01-25-2008, 14:33
Допреди малко с дена приятелка за тва си говорехме...
И ако съберя пари ше мине с някъв парфюм сигурно...пф...не знам...
Не го обичам много много тоя празник...

Сички го приемат някак си...лигаво...иииии коййй знае колко специално...любооов и незнам що си...
Аз съм си в облаците и на 14ти и на 16ти и на 20ти...е.бе ме дали е свети Валентин.
А моя ще се впусне в най-баналните,червенички и във форрмата на сърчица подаръци.Убедена съм :?

ти не заслужаваш НИЩО!

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2008, 14:49
Тая истерия покрай тоя празник направо ме http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/be.gif
Всички се юрнали за подаръци, картички, балони, плюшки и не знам си още к'во, само защото е 'Денят на влюбените'. Колко от вас, дето ще купите подарък на тоя ден, подарявате нещо на любимия/та просто ей така без повод, защото сте се сетили за него/нея?
Все едно си е задължение да подариш нещо, защото 'празникът така повелява', а не толкова защото ти се иска да зарадваш приятеля/ката си. :?

DisciplineAndOrder
01-25-2008, 15:39
едно винце,Трифон Зарезан е все пак!

Момиченце
01-25-2008, 16:00
Аз май на гаджето ще подаря шапка с козирка, щото му е станала много оръфана. Трябва да сме практични все пак. И не щото е празник, а защото ми се иска.

teenkopele
01-25-2008, 16:01
Ще си подаря бутилка вино. 8-)

Св. Валентин няма с кой и защо да празнувам.

Mitio_man
01-25-2008, 16:02
ми аз викам някво вино(се пак е Трифон Зарезан) или водка,ракия,мастика,коняк,б ира(ма тя е много слаба работа при тез дет изброих :D )..................14-ти нали е Трифон Зарезан ве :-o кви парфюми,кви 5 лева :D :D 8-) 8-) ........ааа тъпия св. валентин ли ве? хахахахаха

bungle
01-25-2008, 16:10
Ще си подаря бутилка вино. 8-)

Св. Валентин няма с кой и защо да празнувам.

Така каза и миналата година, помня аз! :D

Momchence
01-25-2008, 16:37
Ареее почва се.... :smt078
Има ли смисъл да говоря..всяка година едно и също...
Пич тфа че ти си прост и нямаш оригинални идеи обезмисля цялата работа. Къде си тръгнал като нямаш идея за кфо става въпрос...

1. НЕ Е НУЖЕН СПЕЦИАЛЕН ДЕН ИЛИ ПОВОД ЗА ДА ПОКАЖЕШ ЧУВСТВАТА СИ КЪМ НЯКОЙ! ТАКА НЕ Е НИТО ИЗНЕНАДА НИТО Е ИНТЕРЕСНО.

2. ОЩЕ ПО-МАЛКО ТОЗИ СПЕЦИАЛЕН ДЕН ТРЯБВА ДА Е ПО МОДЕЛ НА БЕЗУМНИТЕ АМЕРИКАНЦИ.

[/quote]

OtherDimension
01-25-2008, 16:39
Допреди малко с дена приятелка за тва си говорехме...
И ако съберя пари ше мине с някъв парфюм сигурно...пф...не знам...
Не го обичам много много тоя празник...

Сички го приемат някак си...лигаво...иииии коййй знае колко специално...любооов и незнам що си...
Аз съм си в облаците и на 14ти и на 16ти и на 20ти...е.бе ме дали е свети Валентин.
А моя ще се впусне в най-баналните,червенички и във форрмата на сърчица подаръци.Убедена съм :?

ти не заслужаваш НИЩО!
я..

sherry
01-25-2008, 17:36
Не знам. Отдавна ходим с моя и сме си подарявали какво ли не, може сега да не си разменяме подаръци. Може просто да излезем навън и да си изкараме хубаво, не е нужно да има подаръци и сърца, че да е хубава обстановката.

LiveFlower
01-25-2008, 17:40
axaxaxa smeh Sv,Valentin vika :lol:
mislq sutrinta kum osem da stana i da hodime s dedo mi na selo da podrejeme loznicata i da polqeme malko vino v snega

momchence_89
01-25-2008, 19:08
е да не е нужно да има подарък но при ме няма да сме заедно точно на този ден и мисля да и взема нещо 8-)

white_chik
01-25-2008, 19:22
Съгласна съм с абсолютно всички,които казаха,че не е нужен повод да кажеш на любимия си човек,че го обичаш и не е нужен 14 февруари,за да му подариш нещо.Но тази година аз мисля да празнувам и да взема нещо на пирятеля ми,защото просто това ще ни бъде още един хубав момент заедно,още един спомен.Не съм за лигавщините,но по вашта логика,защо да подаряваме нещо и за Коледа и за рождените дни?Според мен една романтична вечеря и нещо символично,но оригинално би било подходящо.

psychopath
01-25-2008, 19:28
Какво по дяволите има на 14 февруари?

teenkopele
01-25-2008, 20:03
Ще си подаря бутилка вино. 8-)

Св. Валентин няма с кой и защо да празнувам.

Така каза и миналата година, помня аз! :D

Дам така беше...и тогава нямаше с кой и защо да празнувам Св. Валентин....лелеее...как се омагьосах тогава. :D

Тая година пак същото дередже... :razz:

Ти как ще караш таз паметна за много хора дата? :-D

shemetaa
01-25-2008, 20:05
za sv valentin kfoto toi si iska6e....
za zarezan-rozovi bokserki :-) 8-)

GLeZoRanA
01-25-2008, 21:47
za sv valentin kfoto toi si iska6e....
za zarezan-rozovi bokserki :-) 8-) Какво му е зарезановото на розовите боксерки... :-o

find_m3
01-25-2008, 22:36
няма с кой да празнувам тъпия празник :x не искам да съм влюбена ,искам да мога да разигравам без да се влюбвам всеки път,искам да съм шибана егоистка..не ми говорете за любов и смотани празници на влюбените моля ти се :booooomb:

RAWRRR
01-26-2008, 02:02
За нормалните хора ,Трофон Зарезан е почти всеки ден.Както за мен - е тази вечер. :-D

teenkopele
01-26-2008, 03:16
Дамиджана :grin: с хубаво вино :D После се оплаквайте

Няма, няма. 8-)

Disrespect
01-26-2008, 08:05
Какво по дяволите има на 14 февруари?

пиене, пиене и пиене..

със сигурност ще повторим приключенията от миналата година
:D

radito
01-26-2008, 11:00
Добре ве майка му стара, момчето не го интересуват вашите филосовски мисли относно празника. Въпроса на темата е не кой какъв празник ще празнува, а какво бихте купили на половинката си!!!

KiLLeR_InSTiNkT
01-26-2008, 11:05
Ако имаш някого до себе си не мисля, че трябва да има специален ден, за да покажеш, че го обичаш. За мен този празник е прекалено комерсиален...
Все пак, ако го празнувах - може би някакъв алкохол бих купила.

SuNsEt
01-26-2008, 11:49
Пф....аз няма да празнувам... 8-) 8-) 8-)

Pedigree
01-26-2008, 14:05
Ще си подаря една шоколадова кутия с пияни вишни,един голям шоколад,една кана с кафе и мноооого бира.


Да,обичам се много! :)

psychopath
01-26-2008, 15:46
Ще си подаря една шоколадова кутия с пияни вишни,един голям шоколад,една кана с кафе и мноооого бира.


Да,обичам се много! :) а аз кана вино

bungle
01-26-2008, 16:30
Ще си подаря бутилка вино. 8-)

Св. Валентин няма с кой и защо да празнувам.

Така каза и миналата година, помня аз! :D

Дам така беше...и тогава нямаше с кой и защо да празнувам Св. Валентин....лелеее...как се омагьосах тогава. :D

Тая година пак същото дередже... :razz:

Ти как ще караш таз паметна за много хора дата? :-D

Честно казано нямам планове.
Може със Синделчето да реализираме пъкления си замисъл. :D

Madness
01-26-2008, 17:24
Допреди малко с дена приятелка за тва си говорехме...
И ако съберя пари ше мине с някъв парфюм сигурно...пф...не знам...
Не го обичам много много тоя празник...

Сички го приемат някак си...лигаво...иииии коййй знае колко специално...любооов и незнам що си...
Аз съм си в облаците и на 14ти и на 16ти и на 20ти...е.бе ме дали е свети Валентин.
А моя ще се впусне в най-баналните,червенички и във форрмата на сърчица подаръци.Убедена съм :?

ти не заслужаваш НИЩО!
я..
sharkybul,я ми разясни защо :-D
П.п. Momchence...съгласна съм и с него...каза си го...даже и със зелени буквички ;P

momchence_89
01-26-2008, 20:05
Ареее почва се.... :smt078
Има ли смисъл да говоря..всяка година едно и също...
Пич тфа че ти си прост и нямаш оригинални идеи обезмисля цялата работа. Къде си тръгнал като нямаш идея за кфо става въпрос...

1. НЕ Е НУЖЕН СПЕЦИАЛЕН ДЕН ИЛИ ПОВОД ЗА ДА ПОКАЖЕШ ЧУВСТВАТА СИ КЪМ НЯКОЙ! ТАКА НЕ Е НИТО ИЗНЕНАДА НИТО Е ИНТЕРЕСНО.

2. ОЩЕ ПО-МАЛКО ТОЗИ СПЕЦИАЛЕН ДЕН ТРЯБВА ДА Е ПО МОДЕЛ НА БЕЗУМНИТЕ АМЕРИКАНЦИ.

[/quote]

Pi4 a ti kato si umen malchi ne e mqsto za umni tuka kakto vihdaj golqm mozak i kakvo povtarqsh kato edna ptica narechena PAPAGAl ne mojesh da spresh li e pone se opitay ne e trudno prosto si zatvarqsh ustata i gotovo...
A temata stana edno layno v koeto ima ot vsichko po malko .. Taka e kato ima nqkakvi hlapeta deto se pravqt na interesni ai sega ....

Gothique♫
01-27-2008, 10:11
Бутилка пещерска гроздова,или вино,мир на душата :-D