PDA

View Full Version : СПЕШНООООООООО



roro
01-25-2008, 06:22
Моят остров се нарича Пукамунга.Той се намира в Тихия Океян.На острова никога не вали.Температурите достигат до 60 градуса.До острова се стига с кораб.Хората който идват отсядат в колибките в най южната част на острова.Традиционната храна са морските деликатеси,но понякога се предлага и месо от диви прасета.Другата храна харесвана от малки и големи са бонбоните и тортите.На острова има фабрика която произвежда торти,бонбони и още много сладки неща.Тя се намира на 46 крачки от колибките за гостите.Малко по надолу от дясно има люлка кадето децата се люлеят а родителите им седят на пейката и ги наблюдават.Моята къша се намира на север от фабриката за бонбони.Къщата ми е голяма.Етажите са три и на всеки етаж има по десет стай.На плажа винаги има много хора защото водата е много топла в тази част на острова.След като си тръгват хората си вземат сувенири картички и други неща за да си спомнят за острова Пукамунга.

moje li tva nqkoi da go napi6e na angliiski spe6no e 8-[ 8-[ 8-[ :smt104

A_Loving_Girl
01-25-2008, 08:41
Здр!незнам дали ще ти помогна,програмата ми не превежда много добре.:)


My island is being called Пукамунга. He was located in quiet Океян. It does not never precipitates in the island. The temperatures reach up to 60 degrees. They access with a ship through the island. The people that come stay in колибките of the most southern part of the island. The drink dainties are the traditional food,, but meat from barbarian pigs is offered as well sometimes. The other food catches From Little and large the comfits and the cakes are. To the island there are a factory that produces cakes, comfits and numerous more sweet things. She was located to 46 yards from колибките for the guests. Little По Н