PDA

View Full Version : Досадница..



PiNk_GiRl
01-25-2008, 10:34
Историята ми е малко далга..надявам се да не ви отекча..
Значи бях много добра приятелка с едно момиче и в последствие попадна в моя клас..началото на годината мн се рабирахме но иглежда не сам я познавала..Започна да се даржи гадно,надменно,да говори зад гарба ми,да се надува..общо взето все едно нищо не е било..( то аз в последствие я разбах каква е) Но проблема е че почна да се натиска на гаджето ми :x ..започна да се варти край него..даже веднаж успя да ни раздели но ние пак се сабрахме..Когато сме били разделени гаджето ми ми каза че тя му е казала мн лоши неща за мене само и само да трагне с него..Каза че тя му е говорила ужани небивалици ..Вчера пак се правеше на голямата работа и му се натискаше а аз много се изнервих и направихне скандал в час..много сам я тарпяла ама накрая ми писна..от тогава започна да ми прави на пук,да се опитва да ме скара сас всички,говори ми подигравателно и като се опитам да поговорим тя винаги обраща всичко на базици..Оф едва ли има такав чожек като нея..Искам това да престане.. :-x Кажете какво мога да направя аз..Искам да и отмастя за всичко което е направила(защото е много)..искам да си получи тфа което заслужава..по принцип не сам такава но при нея чашата преля..МОля,помогнете :( 8-[

Den4oski
01-25-2008, 10:42
ох горки4ката това е много гадно но не и падаи на нивото обясни на гаджето ти какво става и нека тои прецени а нея я остави сама 6те доиде при теб да се извини когат0 се осъзнае кефи се на живота и не се занимаваи а ако толкова иска6 да говорите прави като нея :smt014

lilit_666
01-25-2008, 10:44
Ми щом гаджето ти ти е казало какво говори за теб, значи и той не я одобрява.Не може ли заедно да направите нещо-примерно да го навиеш когато тя пак му се натиска, той да я изреже публично и така да я направите за смях :razz: :-P
Веднага ще и падне самочувствието, ама гледайте да има повечко хора и клюкар4ета.Като се разправяш сама в час за това, че сваля гаджето ти, само се излага6-груба грешка!!!
УСПЕХ
(баси и патката :-x е тая)

crazy_style
01-25-2008, 10:52
ami ti hubavo iska6 da govori6 s neq.. ama to s ovce tolkova lesno ne se razgovarq.. izvikai q da pogovorite nqkade v ugula.. i ko ne6te 6ibni i edin -dva 6amara moi da i doide akula v glavata.. puk ko ne pomognat.. ne e nujno da sa samo 1-2 6amarite :]

So unbelievable love..
01-25-2008, 10:57
Ми щом гаджето ти ти е казало какво говори за теб, значи и той не я одобрява.Не може ли заедно да направите нещо-примерно да го навиеш когато тя пак му се натиска, той да я изреже публично и така да я направите за смях :razz: :-P
Веднага ще и падне самочувствието, ама гледайте да има повечко хора и клюкар4ета.Като се разправяш сама в час за това, че сваля гаджето ти, само се излага6-груба грешка!!!
УСПЕХ
(баси и патката :-x е тая)


+1

vaniLL
01-25-2008, 11:43
mi toq tvoq , shto ne zeme malko da se dyrji kaot myj i da te zashtiti ???

Harum_Scarum
01-25-2008, 11:46
Ми щом гаджето ти ти е казало какво говори за теб, значи и той не я одобрява.Не може ли заедно да направите нещо-примерно да го навиеш когато тя пак му се натиска, той да я изреже публично и така да я направите за смях :razz: :-P
Веднага ще и падне самочувствието, ама гледайте да има повечко хора и клюкар4ета.Като се разправяш сама в час за това, че сваля гаджето ти, само се излага6-груба грешка!!!
УСПЕХ
(баси и патката :-x е тая)


+1

+2
Пък и винаги може да я пребиеш за да не се барка :D

koman
01-25-2008, 12:10
mi toq tvoq , shto ne zeme malko da se dyrji kaot myj i da te zashtiti ??? мда и аз тва се чудя ... Такъв навлек като тая без бой няма да миряса :( Не че съм за насилието , амааа ...

PiNk_GiRl
01-25-2008, 12:21
mi toq tvoq , shto ne zeme malko da se dyrji kaot myj i da te zashtiti ??? мда и аз тва се чудя ... Такъв навлек като тая без бой няма да миряса :( Не че съм за насилието , амааа ...

той на няколко пъти и каза да престане,ама тя явно не разбира..той каза че е била момиче а не се бие с момичета.
А на мен ми каза да престана да й обращам внимание,ама аз не мога да зашото тя не спира да ме удумва или да му се натиска :evil:

Vangeloff E.I
01-25-2008, 12:29
napravi slednoto: kato za na4alo nakarai priqtelq si da q ignorira ... sled tova spri da i govorish i ti ( prosto zabravi 4e tozi 4ovek sushtestvuva)tova koeto 4uvash za sebe si ignorirai -znaesh ( po dobre na horata v ustata ot kolkoto v krakata ) na takiva hora im se vrushta x100 po edin ili drug na4in , shte doide vreme kogato neshtata shte se trugnat v tvoq polza, v takiva slu4ei ( 4etoh po nagore za shamari) boq ne pomaga .. naroda e kazal .. "bii magare po-magare" a ako tolkova iskash da i go vunesh prosto iz4akai naistina ama naistina udobniq moment koito sum 100% siguren nqkoi den shte doide i togava mojesh da i go vurnesh sus lihvite :evil: :evil:

vaniLL
01-25-2008, 12:32
mi toq tvoq , shto ne zeme malko da se dyrji kaot myj i da te zashtiti ??? мда и аз тва се чудя ... Такъв навлек като тая без бой няма да миряса :( Не че съм за насилието , амааа ...

той на няколко пъти и каза да престане,ама тя явно не разбира..той каза че е била момиче а не се бие с момичета.
А на мен ми каза да престана да й обращам внимание,ама аз не мога да зашото тя не спира да ме удумва или да му се натиска :evil:

kakvo znachi , ne go razbira ??? ne kazvam da q bie , no da i pokaje po nqkakyv nachin , da ne mu se navira
spored men e pylno peshleme .... 8)

Anarion
01-25-2008, 12:40
Намирисва ми на завист... Може тя да ти завижда, ако например си хубава, с готини приятели и със сладко гадже - опитва се да те скара с тях и да те раздели с гаджето. Щом сериозните разговори ги обръща в смях, тогава май наистина ще се наложи да й вдигнеш скандал публично. Но без да й казваш нещо прекалено грубо и злобно, целта е да я злепоставиш пред другите и да я накараш да се замисли за държанието си.

maybelline
01-25-2008, 12:48
Успокой се ;) Не виждаш ли момичето докъде е паднало? Мисля, че можеш да си над тези неща. Тя е постъпила много гадно и доста тъпо, бих казала. Очевидно има проблеми на психическа основа (комплекси за малоценност, ниско самочувствие, разни подобни). За да се обърнеш така срещу някой, трябва да си изстрадал доста и да си решил, че приятелството вече не си заслужава усилията. Момичето може да има проблеми вкъщи или нещо лично да я притеснява. Не приемай всичко като насочено само и единствено срещу теб. Просто си била подходяща за нейна цел в подходящия момент и така се е получило. Ако не беше с теб, щеше да е с някое друго момиче. Също така, спри да ревнуваш гаджето си от нея. Ако той иска, ще тръгне с нея без значение какво мислиш (освен ако не е нерешителен мекушав подмазвач). Ако не иска, няма да тръгне с нея, независимо какво мисли, иска и прави тя. Тя може и гола да се съблече пред него, но ако той не я харесва, а обича теб, тя просто няма шанс.
Разкарай желанието си за отмъщение. Не ти трябва. Това е само една емоция, която те подтиква да вършиш неща, които по принцип не би направила. Спри да се ядосваш. Каквото и да чувстваш, тя не го усеща (за съжаление, ще мине време преди хората да се научат да усещат другия човек) и тъй като не го усеща, не й пука какво ти причинява. Като страдаш, пречиш само на себе си. Ако накараш нея да страда, тя просто ще се озлоби още повече (забелязваш ли колко озлобена си ти сега?) и най-много да продължи с опитите си да настрои всички срещу теб и да свали гаджето ти. Също така спри да си втълпяваш, че тя настройва останалите срещу теб. Тя се опитва. Вече зависи от останалите дали са достатъчно тъпи, за да я послушат. Ако са - голям късмет, че не си се сдружила с толкова мекушави дечица, които се оставят да бъдат водени за носа от някаква патка (наистина - би ли искала приятели, които няма да ти помагат, няма да те разбират, а само ще си ги водиш за носа докато не ти писне?). Ако са достатъчно интелигентни да не се вържат на глупостите й - няма за какво да се притесняваш. Запомни - хората сами правят избора си. Ако някой реши нещо, той самичък си поема и отговорността и последствията. Ако някой се настрои срещу теб само защото някоя си там му казала това и онова, значи си голяма късметлийка, че той/тя не ти е приятел. А и само той/тя губи, но в най-губеща позиция е въпросното момиче, защото тя има някакви проблеми и няма кой да й помогне. Това, което прави е само отражение на това, което чувства. Много е гадно да имаш сериозни проблеми и да няма кой да ти помогне. В това положение повечето хроа биха станали като нея - злобни и отмъстителни (като стана дума за отмъстителни, не ставай такава - няма смисъл) и ако имат късмет, осъзнават се и спират да се държат идиотски, а ако нямат късмет да разберат какво става с тях - цял живот си живеят с проблемите и мизерните си постъпки.
Не си изпускай нервите. Овладей си емоциите. Не забравяй, че хората, които те обичат, те обичат заради теб самата, а не защото някой им е казал "Виждаш ли я? Да? А сега започни да я обичаш!".
Успех! ;)

mon4eto
01-25-2008, 13:45
Vanete se s o6te nqkolko momi4eta i q prebiite ot boi i da vidim dali 6e govori pove4e...