PDA

View Full Version : Нещо да попитам



milinkaaa
01-25-2008, 10:53
macki da ve popitam za mnenie..che veche pochvam da se poburkvam.Chat pat s gajeto mi go pravim bez prezervativ i toi svurshva navan..tova se e sluchilo 2-3 puti toq mesec i nqkoi put pochvame 1-2 min bez i posle slaga.Do sega vinagi mi idvashe ot 28-30 den..sega obache veche 38 dena,vsmisal zakasnq mi 8 dena i oshte go nqma.Da otbeleja che kasahme vuv vuprosniq mesec i go prieh tvurde tejko..posle imam izpiti i se razbolqh ot cistitche za nqkolko dena.+ tova pieh vitamini shtoto moita priqtelka imashe zaushka.Napravih 2 testa prez 2 dena..i posledniq beshe predi 2 dena.. i dvata otricatelni.Mnogo se pritesnqvam spored vas ima li shans testovete da ne otchitat pri polojenie che edinq go napravih na 6ti den zakusnenie ?

Arriva
01-25-2008, 11:04
Mi 6tom si pravila 2 testa i sa otricatelni , ne si bremenna ;-) A spored men ti zakasnqva tolkova za6tot si bila pod stres pritesnqvala si se tva ima golqmo vlianie .. puk i dori sega v momenta pak si pod naprejenie i ne si spokoina.. tva okazva golamo zna4enie :wink: Nqma da se pla6i6 :-| Uspokoi se i 6te vidi6 4e 6te ti doide vednaga :smt001 ;-)

puppy
01-25-2008, 11:04
Закъснява ти заради среса, на който си подложена, а ако продължиш да се притесняваш и паникьосваш може да ти закъснее още, но едва ли си бременна, почти нежъзможно е, все пак не е свършил в теб, а дори и когато свърши пак не е гаранция, че си. Просто бъди спокойна и всичко ще си дойде на мястото.

AnoNim4e
01-25-2008, 11:05
Ами приятелят ти може да се е испуснал и е твърде вероятно ! Теста показва истинския резултат,когато се направи около 2 седмици след акта ! Може и да не ти идва от стреса които си превживяла...ддз ! Айде и късмет ! 8)

Izabella_
01-25-2008, 11:07
Притеснението оказва много голямо влияние на цикъла.То много често е причина цикъла да закаснява.Витамините също могат да го забавят.
На листовката от теста за бременност трябва да пише,че теста може да се направи още на първия ден, след закъснението и една седмица след половия акт.Така, че не вярвам да са отчели грешно! :)

Lorelei
01-25-2008, 11:10
Spokoino.Sled kato si napravila dva testa i to tochno,kakto se pravqt(nai-rano 2 dena sled zakysnenieto) qvno vsichko si e nared. :) Samo sega bez da iskam da te stresirvam,pogledna li godnostta na testovete,zashtoto ako sroka e iztekyl,testa e napylno nevaliden!
Inache zakysnenieto ti moje da se opravdae s prekaleno mnogo neshta,ot tezi koito ti sy se sluchili-stresea,izjivqn pri razdqlata,sled tova za cistita predpolagam si pila antibiotik,ot koito syshto zakysnqva,i vitamin c to,nishto che na pyrv pogled uj e bezobidno syshto vliqe na mesechniq cikyl. Taka,che spored men nqma kakvo da te trevoji,a tova za godnostta na testovete ti go kazvam za bydeshte da go sledish :P Uspeh!

vaniLL
01-25-2008, 11:18
ne go pravi poveche bez prezervativ .... samo se zamisli , struva li si pritesnenieto tezi 2 min... i az ne sym go pravila bez kondom nz kakvo se usehsta ot jenska gl tochka, predpolagam na nego mu e po-hubavo taka , no si pomisli hubavo , dali ne davash prekaleno mnogo za smetka na sobstvenoto si zdrave ...
naprimer lepnala si cestit , vqrno , moje da ne e ot nego , no ... ima veroqtnost
ami ako ima nqkakva bolet , chisto hipotetichno ti govorq .sama si reshavas

i smqtam,che ne si bremenna :) :-)

lwsu
01-25-2008, 11:19
+1

Anna5339
01-25-2008, 11:28
Мисля,че стреса ти оказва такова голямо влияние. Споко:) ;-)

milinkaaa
01-25-2008, 11:45
macki mnogo vi blagodarq za burzite otgovori.Radvam se che ima takav forum i si pomagame.Pomejdodrygoto neshto predi 2 dena bqha zapochnali da mi izlizat pupki da me boli krusta...puk i ot kakto pochna da mi zakasnqva me zabolqha gurdite.Pomejdrugoto ot pochti vsichki riskovi kontakti sa minali 14 dena i testa e praven sled kato me zabolqha gurdite zatova se opitvam da se uspokoq sama dosega i neiskah da puskam takiva temi .. shtoto nqkoi ot vas se qdosvat na tiq vaprosi no se pak imah nujda ot podkrepa !!! :-)

vaniLL
01-25-2008, 11:52
emi sluchva se... az syshto se draznq , no zavisi kakyv e vyprosa
tvoq e po-nedraznesht
shtot pone si si praila testove

nqma zashtom :-) kaot ti doide pishi samo :) da znaem
i ako smetnesh , che shte ti e po-lesno idi pri lichnata lekarka , da ti dade napravlenie za genekolog , sht ti dade po-dobyr savet , shte ti izpishe i nqkakvo lekarstvo , za da ti doide :) :-)

psychopath
01-25-2008, 12:10
не си бременна

bebok
01-25-2008, 17:43
ni6to ti nqma :)

Lorelei
01-25-2008, 17:47
emi sluchva se... az syshto se draznq , no zavisi kakyv e vyprosa
tvoq e po-nedraznesht
shtot pone si si praila testove

nqma zashtom :-) kaot ti doide pishi samo :) da znaem
i ako smetnesh , che shte ti e po-lesno idi pri lichnata lekarka , da ti dade napravlenie za genekolog , sht ti dade po-dobyr savet , shte ti izpishe i nqkakvo lekarstvo , za da ti doide :) :-)

Ne mislq,che ima nujda ot pregled i lekarstva.Samo shte si i doide kato se pouspokoi,a i veche ima PMS.

vaniLL
01-25-2008, 17:49
emi sluchva se... az syshto se draznq , no zavisi kakyv e vyprosa
tvoq e po-nedraznesht
shtot pone si si praila testove

nqma zashtom :-) kaot ti doide pishi samo :) da znaem
i ako smetnesh , che shte ti e po-lesno idi pri lichnata lekarka , da ti dade napravlenie za genekolog , sht ti dade po-dobyr savet , shte ti izpishe i nqkakvo lekarstvo , za da ti doide :) :-)

Ne mislq,che ima nujda ot pregled i lekarstva.Samo shte si i doide kato se pouspokoi,a i veche ima PMS.

ot pregled nishto nqma da i stane + ako ima nqkakyv problem , lekarq shte go vidi
neka da ne pokazvame tipichen jesnki ujasT i strah ot genekolozi 8)

Lorelei
01-25-2008, 18:16
emi sluchva se... az syshto se draznq , no zavisi kakyv e vyprosa
tvoq e po-nedraznesht
shtot pone si si praila testove

nqma zashtom :-) kaot ti doide pishi samo :) da znaem
i ako smetnesh , che shte ti e po-lesno idi pri lichnata lekarka , da ti dade napravlenie za genekolog , sht ti dade po-dobyr savet , shte ti izpishe i nqkakvo lekarstvo , za da ti doide :) :-)

Ne mislq,che ima nujda ot pregled i lekarstva.Samo shte si i doide kato se pouspokoi,a i veche ima PMS.

ot pregled nishto nqma da i stane + ako ima nqkakyv problem , lekarq shte go vidi
neka da ne pokazvame tipichen jesnki ujasT i strah ot genekolozi 8)

Tochno pyk na men da mi go napishesh tova za straha ot genekolog,nqkak si ne vyrvi... :P Az tam sym redovna za shtqlo i za neshtqlo,taka che ... :P
Prosto v tozi sluchai nqma nikakva nujda da si syzdava oshte edin angajiment.

vaniLL
01-25-2008, 18:24
emi sluchva se... az syshto se draznq , no zavisi kakyv e vyprosa
tvoq e po-nedraznesht
shtot pone si si praila testove

nqma zashtom :-) kaot ti doide pishi samo :) da znaem
i ako smetnesh , che shte ti e po-lesno idi pri lichnata lekarka , da ti dade napravlenie za genekolog , sht ti dade po-dobyr savet , shte ti izpishe i nqkakvo lekarstvo , za da ti doide :) :-)

Ne mislq,che ima nujda ot pregled i lekarstva.Samo shte si i doide kato se pouspokoi,a i veche ima PMS.

ot pregled nishto nqma da i stane + ako ima nqkakyv problem , lekarq shte go vidi
neka da ne pokazvame tipichen jesnki ujasT i strah ot genekolozi 8)

Tochno pyk na men da mi go napishesh tova za straha ot genekolog,nqkak si ne vyrvi... :P Az tam sym redovna za shtqlo i za neshtqlo,taka che ... :P
Prosto v tozi sluchai nqma nikakva nujda da si syzdava oshte edin angajiment.

a az prosyljavam da tvyrdq , che nishto nqma da i stane i shte se pouspokoi ;) shtoto za da pravi 2 testa iska da e sig , ne e kato nas , da si napraim po 1 i da mirasame
izglejda momicheto e po-precizno :-P

Lorelei
01-25-2008, 18:45
Ne ot preciznost,ami baj ot nabivane na filmi e cqlata rabota,ama aide. :P

vaniLL
01-25-2008, 22:43
ko mi sy inatish sq ... :-D 2 ostri kamyka nali brashno ne meliha , utre kak shte praish palachinki :? :-D :) :P