PDA

View Full Version : любоф...



‡-КукЛъТЪъ-‡
01-25-2008, 13:19
тук кажете най хубавите обяснения в любов който някой ви е правил :grin: :grin: :grin:
мене например един път ми се обясниха по телефона :shock:

w0sh
01-25-2008, 13:27
Ми тя ми каза "бичъм тъ"
и аз казах "мерси"

mon4eto
01-25-2008, 13:30
Men pa mi se e slu4valo da mi se obqsnat po skype ama mislq 4e e normalno :-D

Boot
01-25-2008, 13:32
мене например един път ми се обясниха по телефона :shock:
Е това ли е най-хубавото?

Най-хубаво е било когато са ми казвали "обичам те" и съм повярвала :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2008, 14:44
обясненията са били без думи, а с много действия и близост...
...и сини устни http://www.ue-varna.info/images/smiles/blush.gif

nikinkaa
01-25-2008, 16:33
В даскало в час по рисуване един мой съученик ми предложи пред целия клас... :oops: А бившия ми ми беше казал първия ден,че имал голям късмет..И после ко-Заеба всичко :(

koalka
01-25-2008, 16:35
Всяко едно "обичам те" ме кара да се чувствам някакво много щастлива...
Иначе за първи път като ми го каза, беше най-голямото вълнение и изненада, защото не го очаквах.

slim__shadygirl
01-25-2008, 20:18
Излизах от едно кафе и на вратата ме 4ака6е мом4ето което супер мн оби4ах с едно огромно плю6ено ме4е.На ме4ето има6е карти4ка ,на която пи6е6е : ОБИ4АМ ТЕ!. Беше мн мило и оригинално. :-| :) :oops:

CucAgMuH
01-25-2008, 20:27
Tya: "Az....aaaammm.... takovata..."
Az: "Neeeeeee, kopeleeeeeeee.... ebavash me!"
Tya: "Mi.... ne..."
Az: "Po dyavolite. I sya k`vo?"
Tya: "Mi..."(i me poglejda umno)
Az: "Spokoino, az imam poznati - doktori. Vsichko shte se opravi - v dneshni vremena lekuvat pochti vsichko!"(potupvam po ramoto okurajitelno)

Posle i napravih kompliment za "dobrata shega" i vsichko si utihna :) Bih kazal - mnogo galantno se izmyknah ot situaciyata. Tova beshe edin ot malkoto pyti kogato jena se e reshila da priznava kakvo chuvstva kym men...

MiMcHeToOo
01-25-2008, 23:49
Tya: "Az....aaaammm.... takovata..."
Az: "Neeeeeee, kopeleeeeeeee.... ebavash me!"
Tya: "Mi.... ne..."
Az: "Po dyavolite. I sya k`vo?"
Tya: "Mi..."(i me poglejda umno)
Az: "Spokoino, az imam poznati - doktori. Vsichko shte se opravi - v dneshni vremena lekuvat pochti vsichko!"(potupvam po ramoto okurajitelno)

Posle i napravih kompliment za "dobrata shega" i vsichko si utihna :) Bih kazal - mnogo galantno se izmyknah ot situaciyata. Tova beshe edin ot malkoto pyti kogato jena se e reshila da priznava kakvo chuvstva kym men...

:D Тва ми изпълни душата

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-26-2008, 07:29
мене например един път ми се обясниха по телефона Shocked
Да ти имам и романтиката...

Ми тя ми каза "бичъм тъ"
и аз казах "мерси"
Пак като не си казал нещо от сорта на "ъхъ", "А, не знаех!" или (най-убийственото) "Ми аз ко да напрая"... :D

обясненията са били без думи, а с много действия и близост...
...и сини устни
Ох, сини устни имах и аз... На 2-та ни месеца не знам как стана, но все се удрях в зъбите му, явно не ни беше удобно... После се чудех как да лъжа и мажа пред нашите как е станало... А и синината стоя 4-5 дни... :?

***

На мен са ми се обяснявали само 2 пъти в любов... При първото момче се бях спекла ужасно много, защото ми беше ужасно близък приятел и не го харесвах като повече от такъв. А при второто... :oops: Това е сегашния ми приятел. Сцената беше на една детска площадка над града, той беше седнал на пързалката, аз в него... 5-10 минути стояхме, без никой да продума нищо. Аз лично събирах смелост да му кажа,че го обичам. Най-накрая казах нещо... беше ми заседнало като буца в гърлото. :? Той ми отвърна със съвсем същото, оказа се, че в един и същи момент сме мислили за едно и също... :-)

Just_say_no
01-26-2008, 10:26
СМС: "С всяка изминала секунда осъзнавам че те обичам все повече и че ми липсваш ужасно" на следващия ден го скъсах... прекалената близост ме плаши, не знам защо...

mitakkka
01-26-2008, 13:37
СМС: "С всяка изминала секунда осъзнавам че те обичам все повече и че ми липсваш ужасно" на следващия ден го скъсах... прекалената близост ме плаши, не знам защо...

Може би защото те е страх да не се привържеш много и после да боли много ?

PerfectStrang3r
01-26-2008, 17:04
Най - хубавото обяснение, което ми е правило момиче беше преди две години. Беше към 8:30.. беше се стъмнило.. разхождах се с едно момиче, говорехме си за бъдещето.. кой какво би правил. Аз я попитах: "Е, добре ти с какво свързваш следващите дни, месеци.." и тя ми каза, че не знае какви ще са, но знае с кого иска да ги прекара.. Много ме трогна естествено.. беше най - милото нещо, който някой е правил за мен. Никога друг път момиче не ми се е обяснявало :)

trg_ahmed
01-26-2008, 17:46
На мен мн пъти ми са са 0бяснявали,ама на мен ми са ще да кажа как ма 0тряза едн0 м0миче:

Аз и викам нали тей тей мн0го та харесвам,мисля че та 0бичам (естественн0 лъжех)
И тя ми вика: Ем хубу щи мини :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Just_say_no
01-26-2008, 17:52
СМС: "С всяка изминала секунда осъзнавам че те обичам все повече и че ми липсваш ужасно" на следващия ден го скъсах... прекалената близост ме плаши, не знам защо...

Може би защото те е страх да не се привържеш много и после да боли много ?

Може би...

Alabalaportokala
01-26-2008, 18:10
Досега не съм се обяснявал в любов, нито обратното. Такива романтични неща не е имало. Но пък сега като сетя за една случка когато бях 4 клас, едно момиче дойде при мене и каза че ме харесва. До ден днешен се чудя как е събрала смелост. Та аз и казах ми добре и избягах :D :-D. Супер много се изчервих и понеже не я харесвах и не ми беше до такива работи впоследствие се разплаках, щото една друга съученичка заплаши да и каже че не я харесвам, а аз не исках да я обидя. Охх кво да ви кажа лапешки раоти :D :-D :-D :D . Ревлив келеш бях :D