PDA

View Full Version : Нз какво да правя...



nikinkaa
01-25-2008, 14:56
Здравейте :) Наскоро скъсахме с гаджето ми (преди 20 дена г/д),но все още не съм го забравила (опитвам се,но не мога да забравя,за 3 месеца се привързах към него) :( Сега той май има нова любов и аз нз какво да правя... :( :( Все още не мога да възприема,че не сме заедно :( Но научих много пикантни неща за него и добре,че скъсахме :? ...Ноооо любовта е сляпа :cry: Исках само да си излея душата :cry: Но все пак ако някой има съвети как до го забравя,с удоволствие ще го изслушам :cry: :cry: :cry:

w0sh
01-25-2008, 15:10
Яж шкембе чорба.... помага извънредно много.

bungle
01-25-2008, 15:12
Повтаряй си всички негови негативни черти. И как ти си над него.
Гледай филми, учи, излизай, общо взето - да не ти остава много свободно време за мислене.

gostut
01-25-2008, 15:14
Яж шкембе чорба.... помага извънредно много.

true true

Alabalaportokala
01-25-2008, 15:16
Направи така както и той е направил. Намери си друг. Ще се разсеяш

faxy
01-25-2008, 16:27
Izoble4i pred sebe si lo6ite mu ka4estva i taka 6te go namrazi6.....Edinstveniq na4in da spre6 da obi4a6 nqkooooooi e da go namrazi6(vse pak lubovta e na edna kra4ka ot omrazata!)
I se probvai da otkrie6 novata lubov....povqrvai mi dori sega da ne ti se vqrva....IMA q!
!!! :) USPEH!!!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 16:35
:smt003 намери си друг

nikinkaa
01-25-2008, 16:41
Направи така както и той е направил. Намери си друг. Ще се разсеяш
Не мисля,че ще мога да тегля майна на всичко,преживяно с него..:(

MiMcHeToOo
01-26-2008, 00:07
Еми разбирам те, кофти е ама тва е положението. Има си нова любов, боли двойно ... Ще те поболи пък ще ти мине.. Излизай, разсейвай се с нещо..

Sevt
01-26-2008, 06:43
Повтаряй си всички негови негативни черти. И как ти си над него.
Гледай филми, учи, излизай, общо взето - да не ти остава много свободно време за мислене.

Дам.

bibo
01-26-2008, 06:49
Направи така както и той е направил. Намери си друг. Ще се разсеяш

Не мисля,че ще мога да тегля майна на всичко,преживяно с него..

Е т'ва е ясно обаче е най-добрия начин.Според мен не може да няма друго момче което да харесаш...

koalka
01-26-2008, 07:10
Еми, ти за 20 дни какво искаш?Това е супер малко време и ти трябва още да го забравиш.А той явно е поел по друг път - забравил те е и сега има нова приятелка, смисъл да се измъчваш няма.

BeboP
01-26-2008, 07:12
Повтаряй си всички негови негативни черти. И как ти си над него.
Гледай филми, учи, излизай, общо взето - да не ти остава много свободно време за мислене.
\:D/

Всяка раздяла е тежка. А клишето "Времето лекува!"... Да, на теб вероятно ти се струва практически неприложимо, но това е просто защото още живееш с навика (не само спомена) за него. Преди 2 години трябваше да загърбя едногодишна връзка...да залича всичките си спомени.. И успях! Забавлявах се, излизах с приятели, спортът също ми помогна доста. В крайна сметка светът не свършва (макар в началото да ме преследваше тази мисъл) Каквото и да се случва - продължаваш напред!
Успех! :smt058