PDA

View Full Version : Проблем с менструацията



BEBEBEBEBEBEBEEEEE
01-25-2008, 16:03
ЗДРАВЕИТЕ!Преди няколко месеца ми дойде и беше слабо,после като пак ми доиде се ми течеше кръв 12 дена и спря.На другия месец като ми доиде беше някъде към 10 дена а сега тоя месец ми дойде и към 6 ден почна по малко ама това е вече 11 и не спира кажете ми какво да пия зада спре

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

nikinkaa
01-25-2008, 16:43
Чувала съм,че противозачатъчните забявят цикъла,но не знам медикаменти за спиране...На никой не му е приятно,но какво да се прави-не можеш да се отървеш с едно щракване на пръстите ;)

LadyCarameL
01-25-2008, 17:01
Нз ама за някой индивиди от женски пол подхожда само названието "п***а"..

kaulitzgirl
01-26-2008, 14:16
Това за противозачатъчните е вярно,но те се приемат по лекарско предписание и второ големите дози витамин С помагат ама не намалят дните а количеството кръв.(Аз отначало бях същата 1-я път 4-ри дни 2-я път 8 дни)За по сигурно иди на гинеколог.

LuCiFersAngeL
01-26-2008, 16:27
Не се вайкай толкова. Дошло ти е едва преди няколко месеца, нормално е да ти идва "в повече"(за количество говоря), не на точната дата и да е по-продължотелно. Хормоните ти още не са се уравновесили. Ако толкова се тревожиш поговори с майка си и предполагам , че тя ще ти каже същото. Всичко е наред. Знам,че е неприятно, но всеки минава по този път. А за противозачатъчните не е много точно да се каже, че "забавят" цикъла. Те регулират менструацията, да ти идва редовно и до известна степен намаляват количеството и кървенето става по слабо. И още нещо - такива таблетки се приемат САМО ПО ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ. В никакъв случай не си и помисляй, че можеш да си вземеш някакви случайни и да ги пиеш просто защото то е гадно, че цикъла ти е нередовен.

cvetitoo
01-26-2008, 17:19
Spox.Изчакай малко и то ще спре няма къде да ходи :wink:

foreverr
01-27-2008, 18:28
Spox.Изчакай малко и то ще спре няма къде да ходи :wink:+1