PDA

View Full Version : Мислят си, че пуша



radoslava
01-25-2008, 16:31
ole hora mn sam pritesnena.ot skoro tragnah s edni moi fr s tqhnata kompaniq i poneje vsi4ki te pu6at i az opitah(samo opitah i ni6to pove4e)
nie hodim v otsre6tnoto kafe sre6tu u4ili6teto!moq klas e izvesten 4rez men i edna dr fr(ne 4e ne6to se fukam no prosto spomenavam) i kvoto se slu4i ot na6iq klas se kat kajat men taka se se6ta6 drugite u4enici.na4i neska edna mn pekana u4itelka po istoriq me sre6tna navanka i mi kaza 4e nekoi ot po-golemite klasove e kazal 4e az pu6a(tva e absurdno).mnogo sam pritesnena natopiha me ole ne se sddarjam naedno mqsto.ta az sam mn protif tova az sam samo na 13 kak 6te pu6a tva e supervredno a za dr mi fr tq naistina pu6i i to mnogo ama az samo sam opitvala!ole kvo da kaja ako razberat na6te!maika mi e nqkav nervak i ako razbere trqbva da se iznasqm! :-o

ThunderGoddess
01-25-2008, 16:45
Не ходи навън с тях, защото по този начин се намирисваш на тютюн и е абсурд да отречеш, че пушиш. Ако не миришеш, не намерят цигари в тебе и нямаш гаден дъх, няма отвърдителни доказателства, че да притесняват майка ти. Бъди просто по-внимателна.

Roiroi
01-25-2008, 17:05
Ми аз бих те посъветвал да кажеш на майка си как всъщност стоят нещата сигурен съм че ако го разбере от някой друг ще е далеч по-лошо...
А и трябва да имаш наистина завистливи хора около себе си за да кажат радостната новина на вашите :o :P

LadyCarameL
01-25-2008, 17:09
Кажи истината!

sexa_na_kompleksa
01-25-2008, 17:16
Ако майка ти разбере й кажи, че само си пробвала и че знаеш, че е много вредно и че никога няма да припариш пак до цигари и някви такива бози ...
Не е нужно да спираш да излизаш с приятелките си. Като ходиш на кафе винаги се умирисваш на цигари, не зависимо дали някой на твоята маса пуши или не ...

dekovbg
01-25-2008, 17:48
кажи на майка си че си пробвала, но не пушеш ест..!
тя "няма право да ти забранява с кого да излизаш" или да текара на сила да излизаш с хора които не харесваш...така че да не те бърка ако ти се развика за нищо и противоречи.
аз съм момче и също не пуша, на 15 съм и баща ми ако знае че "пуша" ще ми се развика супер много и нз кво ще стане, но и аз се събирам с приятели които ме умирисват целия на цигари и баща ми е сигурен че не пуша (поне теи си мисля) така че не се притесняваи така или иначе те също трябва да са пушили някога (поне да са опитвали) .. :)

Seducti0n
01-25-2008, 19:54
Не се обиждай, но според мен доста драматизираш нещата, което допълнително отежнява създалата се ситуация.Общо взето, всеки може да си мисли каквото иска, по-важното е да направиш така, че майка ти, да ти има доверие и да знае, че думата ти има тежест.
От тук нататъка, в живота ти ще има къде, къде по-трудни моменти и ако ти от сега не се научиш да не се подаваш така лесно, въобще не те виждам за напред.
Недея се притиснява толкова много.Щом не пушиш, значи и съвестта ти в това отношение ще бъде чиста. :)

EmO_KiD_;(
01-25-2008, 19:57
Кажи истината!
+1 ;-)

radoslava
01-26-2008, 09:12
mn vi blagodarq za otgovorite vi!naistina mi be6e mi e mn gadno 6toto maika mi moje i da mi povqrva za6toto az sam mn vazpitana i tq znae 4e nqma da napravq takova ne6to a i da miri6a tq nqma da zabeleji za6toto tq pu6i kato komin i to to4no v men!ala me e strah nqkoi da ne i kaje taq glupost 6toto vse pak mn hora taka si mislqt!apak imam i mn dr rodnini prosto vse pak grada e malak i..............

Seducti0n
01-26-2008, 11:15
Здравей отново.В случая с тютюнопушенето, възпитанието заема доста минимална част, тоест не оказва особено голямо значение.Пак ти казвам, че е хубаво да спечелиш доверието на майка си и тя да ти вярва безприкословно.Имам роднини, които живеят в по-малък град.Когато ходя там, за мен се понасят какви ли не слухове, а пак баба ми горката седи и вярва.(Неин си проблем).Когато съвестта ти е чиста и няма какво да криеш,няма и основание да се тревожиш. :)

HAGVXSXVH
01-26-2008, 14:25
LittLe{}BuNnY написа:
Кажи истината!

+1

bqsna_teenagerka
01-26-2008, 17:04
Спокс миличка...казваш движа с такава компания но никога не бих пропушила ето вижте дъха ми...!!!! 4естноо ..не пуша!! аве ще ти повярват сега бах не могат да те обвинят за нещо което не си направила! :-) спокс сиг изобщо няма да се стигне до вашите

dshiznit
01-26-2008, 17:05
Абе кфо тъ бърка кой кво казал и си мили

MImSS_MURDER
01-26-2008, 20:06
да не ти пука
мойта знае даже пушим двете
отначало и аз си мислих че ще ме пречука ама
на жената се примири :D

TheNewReligion
01-28-2008, 11:45
Много си зле , бе ... какво се вреш пти тея напушеняци ?Зарезваш ги и толкоз ... 8-) 8-) 8-)

Levski-sofiq 1914
01-28-2008, 19:53
Ne 4e sum mn opiten s tiq prostotii ama naj dobre prosto kato izliza6 s tqh si ostavqi 30 min da se otmiri6e6, zimai si duvki i nikoi nema da razbere :D

XceSS
01-28-2008, 22:53
Да ви имам проблемите...

dekovbg
01-29-2008, 06:33
Ne 4e sum mn opiten s tiq prostotii ama naj dobre prosto kato izliza6 s tqh si ostavqi 30 min da se otmiri6e6, zimai si duvki i nikoi nema da razbere :D
тва с дъвките е ... точно така веднага ще разберат че пуши....(ако пушеше ест)

Умен Пенсионер
02-03-2008, 20:57
Нали си гъзарка ма и класа известен чрез теб..., кво ти пука че МАМА и ТАТЕ ще научат че дърпаш цигарки...